Üdv.Uraim!
KörmendyRácz!
Továbbra is azon véleményemnek adok hangot, hogy a méhészek többsége semmilyen támogatásban nem részesül sem az OMME-,sem a szakminisztérium,- sem az EU-által ,és . Az ún. kis-méhészetek,hobbi méhészetek,(szerintem ezek adják az OMME tagságának egy jelentős részét, /feltételezem/), más "bánásmódot igényelnek.
E. János
Szervusz János!
A kicsi méhász is benyújthat támodatási kérelmet. Nem komplikált. Nem tudok olyanról, hogy valaki azért nem kapott volna, mert kicsi. A kitöltésben a szaki segít. A varroa atka ellenes védekezés mértéke a méhek számától függ. Egyszerűen azért, mert 5 méhcsaládhoz kevesebb védekező szer kell, mind 50 hez, utóbbihoz kevesebb, mint 500-hoz.
Szóval nem értem, hogy mit akarsz a gondolattal mondani.
Ő bizonyosan érti,akkor is ha a többséggel szembe megy,mint jó harcos társa.
Nekik nem mond semmit a szó,(demokrácia)nem értik.
Csak és kizárólag az lehet jó amit Ők mondanak akkor is ha ezt a többség elutasítja,ettől még lehet jó,de a demokrácia elve minden értelmes lénynek ugyanazt kell jelentse,Ők kivételek.
Bár volt idő amikor a Doktor Úr is közéjük tartozott.
Valami változhatott azóta.