Méhészeti programok

• 800 válasz
  • 194620 megtekintés
Re:Méhészeti programok
« Válasz #795 Dátum: 2019. Január 03. 10:00 »
Nem!
Az a tapasztalatom, ha felvétel készül az előadásokról, az a látogatottságot erősen csökkenti.
Tudom, kényelmes a meleg szobában végignézni egy előadást, de akkor ezen a vonalon végighaladva, mindenkit be lehet hívni egy stúdióbeszélgetésre, és azt a neten leközölni.
Soha nem lesz olyan "fillingje" mint egy élő előadásnak.
Ott lehet kérdezni, összejönnek a méhészkollégák, és ennek a közösségépítő szerepe sem elhanyagolható.
A személyes kontaktusok sokkal hatékonyabbak.
Emiatt a Szekszárdi Tavaszváró Szakmai Méhésznapon sem tervezek felvételt.
Próbáltuk, talán népszerű is volt, az idén nem lesz.
Nagyernyei Attila

« Válasz #796 Dátum: 2019. Január 03. 17:36 »
Ezt a nem lesz felvétel dolgot gondold végig!

Nem miattunk kell, hanem azoknak akik utánunk jönnek!

Kortörténet, dokumentum.

Aztán 2-3 év múlva 1 DVD-re felírva a múltkori előadásokat szerintem lenne rá vevő is!

OMME-s urak még mindig ülnek az összes kongresszus, világtalálkozó felvételén és nem adják ki a méhésztársak felé...........
Elgondolkodtató, hogy ezeknek a felvételeknek az árából akár a rendezvény költségeit is állni lehetne....

Na mindegy, ez sem az én dolgom, csak megjegyeztem.  ;)
Szabó György

Az életben egy dolgot jól jegyezz meg!
Az emberek soha nem változnak,
csak te ismered meg őket jobban!

« Válasz #797 Dátum: 2019. Január 06. 08:48 »
Utaztam már le előadásra 200 km-t (vonattal) . Az előadó 1 órát késett és nem az a téma volt ami meg volt hírdetve. -szóval nem gondolnálm, hogy kényelmes vagyok. 100 km-t még elutazgatok de főállás  és család( kis gyerek) mellett lehet, hogy nem a meleg szoba a fő szempont(ha ez segít kiülök az erkélyre nagykabátban a géppel....  ;D).  Az igaz, ott lehet kérdezni de így legalább lenne esély arra, hogy ezek a témák a magamfajta - nem feltétlenül lusta- emberekhez is eljutnak.... (bár erre lehet azt mondani: - kinek mi a fontos....) 

« Válasz #798 Dátum: 2019. Január 11. 17:42 »
Üdv!
Esetleg van már valami új infó a méhbarát település programról? Az ahogy feltünt, úgy el is sikkadt?
Zoli.
« Utoljára szerkesztve: 2019. Január 12. 09:57 írta molnarzoli75 »

*

Attila

• 150
« Válasz #799 Dátum: 2019. Január 18. 19:43 »
Sziasztok!

Jól tudom, holnap Gödöllőn a SZIE-n 15 órától méhészeti előadást tart Jó István?
Téma: akác előtt az atkák kivétele (~körülbelül a lényeg, pontos címét nem tudom)
Meddig tarthat az előadás? Ötig-hatig?

Köszi a választ!
Attila

« Válasz #800 Dátum: 2019. Január 18. 21:05 »
2019. január 19-én 15,30-tól 16,15-ig
SZIE 103. szemináriumi terem.

Jó István: Atkairtás a gyakorlatban
Szabó György

Az életben egy dolgot jól jegyezz meg!
Az emberek soha nem változnak,
csak te ismered meg őket jobban!