E-rendszám

  • 7 válasz
  • 9129 megtekintés
E-rendszám
« Dátum: 2016. Március 18. 18:55 »
Kinek, milyen tapasztalata van e-rendszámmal kapcsolatban?

Re:E-rendszám
« Válasz #1 Dátum: 2016. Március 18. 19:01 »
Ma az NKH-nál azt mondta a vizsgabiztos, hogycsak ráépített méheskonténerre ad ki olyan műszaki adatlapot, amelyben az egyéb megjegyzésben méhészjármű van beírva, ami feltétele az e-rendszámnak. Na most akkor mi van a kaptáras méhészekkel? Nekünk nem lehet e-rendszám?

Re:E-rendszám
« Válasz #2 Dátum: 2016. Március 19. 02:20 »
Szerintem ez már hivatalosan régen így van. Csak fixen ráépített konténerre vonatkozik.

Re:E-rendszám
« Válasz #3 Dátum: 2016. Március 19. 07:14 »
Az a gurulós méhes ház, ami rá van építve, és az 2 évre kap műszakit, sima 3 betű-3szám rendszámmal. Annak értelme sem lenne e-rendszámot rá rakni az autóra, akinek olyan van. Az NKH ezzel szokta kavarni. Hétfőn futom az újabb köröket, majd megírom mire jutottam.

*

izso60

  • *****
  • 558
Re:E-rendszám
« Válasz #4 Dátum: 2016. Március 21. 21:36 »
Üdv. Uraim!
E-rendszám ügyben megyénként is vannak anomáliák. Forgalomból végleg kivont jármű ideiglenes forgalmival, amibe "méhesház" megjegyzés van a pótkocsin is és a gépen is. Akkor is ha nyergesvontató. Nagyobb problémát okoz a tachográf mentesség, a telephely és a vándor tanya közötti távolsággal,és a benne rejlő félreértésekkel együtt.

Re:E-rendszám
« Válasz #5 Dátum: 2016. Április 13. 06:14 »
Múlthéten megkaptam az E-rendszámot. Ez az első évem vele, kiváncsi leszek rá, hogy mit szól majd a ,,Rendőrhatóság".

Re:E-rendszám
« Válasz #6 Dátum: 2016. Április 13. 15:36 »
Semmit.
Üdv:robi

Re:E-rendszám
« Válasz #7 Dátum: 2016. Április 14. 11:16 »
Legyen igazad!