Műlép-Viasz

  • 228 válasz
  • 110027 megtekintés
Re:Műlép-Viasz
« Válasz #15 Dátum: 2015. Május 04. 16:10 »
Zümi! Én sokmindent rendeltem már a tamási méhészboltból, momentán műlépet nem. Viszont semmi rossz tapasztalatom nincs velük, mindig azt kaptam amit vártam. Nem hiszem hogy egy ilyen kulcsfontosságú termékből bevállalnák a rossz minőséget.

Re:Műlép-Viasz
« Válasz #16 Dátum: 2015. Május 04. 19:41 »
Zümi, csak megerősíteni tudom az előttem szólókat. A Tamási Méhészboltból rendelek szinte minden kisebb eszközt és az atka elleni készítményeket is. Gyorsak és pontosak. Műlépet a Tamási műlép üzemben szoktam venni, nem saját viaszból, mert nekem még nincs annyi. Soha nem volt gond a műléppel, mindent szépen kiépítettek. Amit meg nem, az az én hibám volt, nem volt megfelelő hordás vagy rajozni készült a család.

*

zümi

  • *****
  • 1382
Re:Műlép-Viasz
« Válasz #17 Dátum: 2015. Május 04. 21:43 »
Idézet
Nem hiszem hogy egy ilyen kulcsfontosságú termékből bevállalnák a rossz minőséget.

Biztos??
Tudod nagyon sok mindent a pénz mozgat!
Mindig arra kell törekedned, hogy a legjobb legyél, de sosem szabad elhinned, hogy az is vagy.

Re:Műlép-Viasz
« Válasz #18 Dátum: 2015. Május 04. 22:39 »
Zümi!

Még mindig ez a kérdés? :D
Mondtam már régebben is hogy a Tamási méhészbolt teljesen megbízható,és azt is mondtam hogy én a Varga Műlép-től rendelem mindig,és tökéletes az áru!
Most is azok vannak bent a családoknál és építik szépen ;)
Nyugodtan rendelhetsz mind2-től!
Üdv:István

*

lygo67

  • ***
  • 144
Re:Műlép-Viasz
« Válasz #19 Dátum: 2015. Május 05. 00:18 »
Háááááát a Varga Műléptől azért nem rendelnék nyugodtan - ha a Szombathelyiről van szó.
Szerintem van itt a fórumon néhány ember akit 2012-ben rendesen besz.... Varga "úr" !!!!!!!!

*

zümi

  • *****
  • 1382
Re:Műlép-Viasz
« Válasz #20 Dátum: 2015. Május 05. 06:26 »
Idézet
Még mindig ez a kérdés? :D
Mondtam már régebben is hogy a Tamási méhészbolt teljesen megbízható,és azt is mondtam hogy én a Varga Műlép-től rendelem mindig,és tökéletes az áru!

Nem, már nem kérdés. Meg van a műlép! Egyébként beszéltem a Tamási boltossal, csak is kizárólag csere viasszal ad műlépet. Teszem fel, hogy kell 10 csomag de csak 5 csomagra való csere viaszom van, akkor öt db öt kilóst hozhatok el...
Mindig arra kell törekedned, hogy a legjobb legyél, de sosem szabad elhinned, hogy az is vagy.

*

zümi

  • *****
  • 1382
Re:Műlép-Viasz
« Válasz #21 Dátum: 2015. Május 05. 06:36 »
Idézet
Szerintem van itt a fórumon néhány ember akit 2012-ben rendesen besz.... Varga "úr" !!!!!!!!

Állítólag sok parafint, meg beazonosítatlan anyagokat is tartalmazott a károsultak műlépe(labor által) :o
Nem lettem volna helyükben, futhattak a pénzük után ::)
Egyébként azóta nem lehetett hallani rá panaszt.
Birinyi(Győri) nagyon jó minőséget gyárt! Ha tehetem tőle vásárolok.

UI: Van köztünk aki megjárt?

Mindig arra kell törekedned, hogy a legjobb legyél, de sosem szabad elhinned, hogy az is vagy.

*

zümi

  • *****
  • 1382
Re:Műlép-Viasz
« Válasz #22 Dátum: 2015. Május 05. 06:59 »
Hozzáteszem, nem szeretném senki munkáját szapulni!!!!
Mindig arra kell törekedned, hogy a legjobb legyél, de sosem szabad elhinned, hogy az is vagy.

Re:Műlép-Viasz
« Válasz #23 Dátum: 2015. Május 05. 07:14 »
Zümi!

Győrben én nem ismerek Birinyi műlépkészítőt, viszont Bacsák Karcsi tényleg jó minőségűt ad...

*

zümi

  • *****
  • 1382
Re:Műlép-Viasz
« Válasz #24 Dátum: 2015. Május 05. 07:46 »
Üdv Petroius! Örülök, hogy visszatértél közénk :) Geddekas már nagyon várt, még üzent is neked :)

A "régi motorosok" Birinyinek ismerik! Egyébként ha visszanézed a hozzászólásokat, már említette más is a Birinyi nevet.
Mindig arra kell törekedned, hogy a legjobb legyél, de sosem szabad elhinned, hogy az is vagy.

*

atya

  • *****
  • 1043
Re:Műlép-Viasz
« Válasz #25 Dátum: 2015. Május 05. 08:39 »
"komám" Petronius arbiter!
Szöveg értésből egyesre vizsgáztál!!
Idézet
Birinyi(Győri) nagyon jó minőséget gyárt!
Nem azt írták, hogy Győr-i származású, hanem azt, hogy a neve Győri.  :D
Egyébként, hogy hogy megint itt??
A sikerhez csak annyi kell, hogy képes legyél az életed a magad módján élni.

Re:Műlép-Viasz
« Válasz #26 Dátum: 2015. Május 23. 13:23 »
Én műlépet Markó Istvántól (Bácsalmás) szoktam rendelni. Nagyon elégedett vagyok, a méhek is szépen építik. Amit külön kiemelnék, hogy nekem postán küldi, és mindig nagyon körültekintően csomagolja a műlépeket. Úgyhogy én őt nyugodt szívvel ajánlom, becsületes ember.
Zoli

*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:Műlép-Viasz
« Válasz #27 Dátum: 2015. Június 08. 08:08 »
Itt a napviaszolvasztó használatának ideje.
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.

Re:Műlép-Viasz
« Válasz #28 Dátum: 2015. Június 15. 14:20 »
Üdvözlök mindenkit. Tapasztalatokra lennék kíváncsi a gőzös tapétaleszedő kapcsán. A gőzviaszcentrifugánk gőzfejlesztője jelenleg fa tüzelésű, ezt szeretném kiváltani egy elektromos gőzfejlesztővel. Csak félek hogy kicsi lenne a teljesítménye. A centrifugáról: egy előltöltős mosógép dobja van beszerelve egy saválló hőszigeteletlen tartályba.
Olvaszt valaki hasonlóan viaszt közületek?

*

zümi

  • *****
  • 1382
Re:Műlép-Viasz
« Válasz #29 Dátum: 2015. Június 16. 06:44 »
A mai nap optimális lesz a meglévő és fedelezett viasz összeolvasztására kb 40 kg :)
Már nagyon vártam a hőmérséklet csökkenést! Még a strandon is elég volt elviselni a kánikulát.....
Mindig arra kell törekedned, hogy a legjobb legyél, de sosem szabad elhinned, hogy az is vagy.