Évi rendes Küldöttgyűlés 2015 március 28

  • 109 válasz
  • 60246 megtekintés
Re:Évi rendes Küldöttgyűlés 2015 március 28
« Válasz #75 Dátum: 2015. Április 10. 20:50 »
Ha ha!!!!!!!!!
Adóbevaaaaláááássss?
Tényleg!
Egy gazdasági vállalkozásnak az a legfontosabb.
Az adóhivatalt talán nem vágták át, úgy mint a küldötteket.
Azt fogom elkérni!
Ezt kell belenyomorítaniuk az OMME pénzügyi beszámolójába.
Itt a Titok?
Utólag változtatni, úgy hogy a küldöttek nagy része (Tolna Megyei Méhész Egyesület nem fogadta el!!)már elfogadták a beszámolót, azt amit senki nem látott?
Ez egyre érdekesebb.
A bátorság az egyik legnagyobb erény.

Nagyernyei Attila
 

Re:Évi rendes Küldöttgyűlés 2015 március 28
« Válasz #76 Dátum: 2015. Április 10. 21:15 »
Ha van valakinek hozzáférése a céginformációkhoz akkor szerintem onnan meg lehet nézni a kft vagy kft-k eredményét. Arra szerintem hiába vár bár melyikünk, hogy olyan helyről kapjunk valós információt ahonnan hivatalból meg kellene kapnunk.

Üdv. jani bátya
« Utoljára szerkesztve: 2015. Április 10. 21:21 írta jani bátya »

Re:Évi rendes Küldöttgyűlés 2015 március 28
« Válasz #77 Dátum: 2015. Április 11. 06:00 »
Itt lesz majd fent,gondolom június 1 magasságában. ;)
http://e-beszamolo.kim.gov.hu/kereses-Default.aspx
„Ha meg tudjuk változtatni önmagunkat,
a tendenciák is megváltoznak a világban.
Ahogy az ember megváltoztatja a saját természetét,
úgy fog irányába megváltozni a világ hozzáállása.
Nem szabad arra várnunk, hogy lássuk, mások mit tesznek.”

*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:Évi rendes Küldöttgyűlés 2015 március 28
« Válasz #78 Dátum: 2015. Április 11. 08:30 »
Kérem keressetek rá az elsikertelenedett és a működő kft-re is.
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.

*

Hozso

  • *
  • 38
Re:Évi rendes Küldöttgyűlés 2015 március 28
« Válasz #79 Dátum: 2015. Április 11. 09:18 »
Azok után, hogy a könyvvizsgálói jelentés a "TOP SECRET" minősítést kapta, nem lennék meglepve ha az adóbevallás önrevízión esne át a beadást követően. A kft. mérlegét közzé kell tenni, csak az a kérdés, hogy mivel is akarjuk alátámasztani? Arra is kíváncsi lennék, hogy a kft. tekintetében az adóhatóságokhoz benyújtandó adóbevallásban írtak mennyire egyeznek meg? Az adóhatóságok - többes szám - nem elírás.
Ha sokan nem tulajdonítanak jelentőséget a §-soknak, azt talán majd észre veszik, hogy a rezsicsökkentés és az árfolyamgát hatása pl. a cukor és a mézesüveg árában nem érvényesül. Bár lehet, hogy önkéntes adakozásnak minősítik a felmerülő többletköltséget.
A jogosítvány még a kezükben van, de egyre több a baleset is. Ennek okán az már nem lehet kérdés, hogy a vezetői alkalmasságuk milyen szinten áll.

Dr. Horváth Zsolt

*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:Évi rendes Küldöttgyűlés 2015 március 28
« Válasz #80 Dátum: 2015. Április 12. 09:10 »
Az elsikertelenedett kft-nek a NAV-hoz leadott bevallása és a küldöttgyűlésnek kiküldött beszámoló között megengedhetetlen mértékű különbség van. Ez már súlyos etikai szabálysértés. Szegény Rádi Tibor, még ez is a nyakába fog szakadni hamarosan. Ha kivizsgálja, akkor főnökét kell elmarasztalja, ha nem vizsgálja, akkor hitelét veszti, sőt bíróság elé kerül az ügy. Hajaj! Melyik ujjamat is harapjam?
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.

*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:Évi rendes Küldöttgyűlés 2015 március 28
« Válasz #81 Dátum: 2015. Április 14. 19:03 »
Nagy nehezen megszületett a március 28-i küldöttgyűlés jegyzőkönyve.Ma hívtak és ígértem, hogy holnap délelőtt elolvasom és hitelesítem, ha megfelel a valóságnak. Mivel rendelkezek hanganyaggal, ezért vissza tudom ellenőrizni a hitelességet. Lehet, hogy egy nap alatt nem is tudok végezni a hitelesítéssel.
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.

Re:Évi rendes Küldöttgyűlés 2015 március 28
« Válasz #82 Dátum: 2015. Április 14. 19:17 »
Nagy nehezen megszületett a március 28-i küldöttgyűlés jegyzőkönyve.Ma hívtak és ígértem, hogy holnap délelőtt elolvasom és hitelesítem, ha megfelel a valóságnak. Mivel rendelkezek hanganyaggal, ezért vissza tudom ellenőrizni a hitelességet. Lehet, hogy egy nap alatt nem is tudok végezni a hitelesítéssel.

Nocsak. Akkor most Geddekas és Csuja László mégiscsak ugyanaz? :)

*

Nb18

  • *****
  • 797
Re:Évi rendes Küldöttgyűlés 2015 március 28
« Válasz #83 Dátum: 2015. Április 14. 19:23 »
Nem mindegy?

*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:Évi rendes Küldöttgyűlés 2015 március 28
« Válasz #84 Dátum: 2015. Április 14. 19:24 »
Nem mindíg azonos.
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.

Re:Évi rendes Küldöttgyűlés 2015 március 28
« Válasz #85 Dátum: 2015. Április 15. 00:11 »
Nem mindíg azonos.
Geddekas!

Ezt a humorhoz is áttehetnéd.
Az biztos,én jót nevettem.

Csányi Antal
« Utoljára szerkesztve: 2015. Április 15. 21:01 írta Csányi Antal »

*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:Évi rendes Küldöttgyűlés 2015 március 28
« Válasz #86 Dátum: 2015. Április 15. 08:14 »
Van az életnek napos oldala.


A küldöttgyűlés levezetése is vicces volt. Ha nem tekintettem volna viccesnek sírnom kellett volna a dilettantizmuson. Ezt a Küldöttgyűlést is sikerült jogszerűtlenül levezetni. Sőt azóta i jogszerűtlen a működés.

Félrevezetés megy a köbön.
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.

*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:Évi rendes Küldöttgyűlés 2015 március 28
« Válasz #87 Dátum: 2015. Április 15. 21:51 »
A küldöttgyűlései jegyzőkönyvet ma délután 3-tól 5 óráig szépen alaposan elolvastam. (Üzenem Varga Karcsinak, hogy akár olvasás nélkül is nyugodtan aláírhatja, mert a nagy "ellenség" alaposan elolvasta.) Egy helyen kellett összevetnem az általam készített hangfelvétellel. Szerintem pontosan rögzítette a küldöttgyűlésen történteket. Benne vannak még a legfontosabb közbe kiabálások is és a kényes kérdések is.

Tény, hogy a Magyar Méhész kft buktájáról sem a beszámolóban sem a Küldöttgyűlésen érdemi információ nem hangzott el. Ez pedig nagyon, de nagyon gáz. Nem lennék meglepve, ha ott lenne valami vastagon sáros történet.
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.

*

kiskakas

  • *****
  • 3248
Re:Évi rendes Küldöttgyűlés 2015 március 28
« Válasz #88 Dátum: 2015. Április 16. 21:10 »
QUQURIQ !!!

A sáros történethez ott a sár dagasztó terepjáró és a gumicsizma…
Tehát bele mernek menni a legnagyobb sárba is….
Csak fel ne üljön a terepjáró motorja, mert így kipörögnek a kerekek!
A sár pedig feneketlen!
A lefelé meg nagyon veszélyes…

A traktoros Kiskakas!

*

Nb18

  • *****
  • 797
Re:Évi rendes Küldöttgyűlés 2015 március 28
« Válasz #89 Dátum: 2015. Április 16. 22:09 »
Nem az a legnagyobb baj, hogy bele mennek a sárba és megfeneklenek, hanem az, hogy a száraz biztos talajon álló segítségtől nem fogadják el a  jó szándékú, józan előrehaladást segítő vontató kötelet! Inkább a saját nyakukra tekerik. Azt a kötelet pedig rövidesen szorosra fogják húzni.........