GÖDÖLLŐI MÉHÉSZEGYESÜLET PROGRAMJAI

  • 228 válasz
  • 103299 megtekintés
*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:GÖDÖLLŐI MÉHÉSZEGYESÜLET PROGRAMJAI
« Válasz #180 Dátum: 2017. Április 02. 11:52 »
Kedves Méhésztársak!

A Gödöllői Méhészegyesület őszi kirándulása szeptember 2-3-án lesz.
Szeptember 2-án Csongrád megyében Szatymazon meglátogatjuk dr. Völgyesi László bioméhészetét, szeptember 3-án Békés megyében Kardosúton Bodrogi József méhészetét látogatjuk.

Részletes program:

5:30-kor indulás Gödöllőről Szt. István Egyetem parkolójából busszal. Érkezés Szatymazra reggel 9 órakor
Útvonalunk az M0-ás körgyűrű és az M5-ös autópálya.
Bármelyik parkolóban szívesen veszünk fel csatlakozó méhészeket.
Szatymazon Dr. Völgyesi László előadása majd a bioméhészet megtekintése után
Ebéd a halászcsárdába. Ebéd után utazunk Makóra.
Séta a Makó belvárosának szép épületei között és néhány órát eltöltünk Európa legszebb gyógyfürdőjében.
Vacsora és szállás Makón.
Másnap reggeli után megyünk Kardoskútra.
Kardoskúton Bodrogi József méhészetének meglátogatása és az ebéd után elmegyünk megnézni a Fehér tavi természetvédelmi területet.
A természetvédelmi terület meglátogatása után indulunk vissza Gödöllőre.

Várható költség 20 000 Ft/fő. Gyerekekre kapunk kedvezményeket, de még azt nem tudom, hogy hány éves korig és mennyit.
« Utoljára szerkesztve: 2017. Augusztus 09. 12:20 írta Geddekas »
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.

*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:GÖDÖLLŐI MÉHÉSZEGYESÜLET PROGRAMJAI
« Válasz #181 Dátum: 2017. Április 02. 13:09 »
A méhészek őszi elméleti képzésének első alkalma
2017. szeptember 16.
téma
a
Méhészek érdekeinek védelme a bíróságon

előadók:
Malya Péter
igazságügyi szakértő
és
dr. Mocsai Sándor
kártérítési ügyekben jártas ügyvéd


Helyszín:
Gödöllő, Szent István Egyetem V-ös előadóterem.
Időpont:
2017.09.16-án 15 órától
« Utoljára szerkesztve: 2017. Szeptember 04. 22:39 írta Geddekas »
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.

*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:GÖDÖLLŐI MÉHÉSZEGYESÜLET PROGRAMJAI
« Válasz #182 Dátum: 2017. Augusztus 09. 12:20 »
Mai napon megegyeztem Malya Péterrel, hogy 2017 szeptember 16-án délután 3 órára jön Gödöllőre és vállalja a témát.
« Utoljára szerkesztve: 2017. Szeptember 04. 22:42 írta Geddekas »
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.

*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:GÖDÖLLŐI MÉHÉSZEGYESÜLET PROGRAMJAI
« Válasz #183 Dátum: 2017. Szeptember 05. 20:39 »
Így kellene érdekvédelmet csinálni:
Idézet
NÉBIH

Jordán László
Növény-, talaj- és erdővédelmi elnökhelyettes; igazgató
részére

Tisztelt Jordán Úr!

A mellékelt meghívó szerint 2017 szeptember 16-án 15 órakor Gödöllő, Szent István Egyetem V. előadó termében a méhészgyűlésünk egyik napirendje a méhmérgezésekkel foglalkozik.
Egyik szemszögből megvilágítja a problémát Malya Péter igazságügyi szakértő.
Szeretnénk tájékoztatást kapni, hogy a NÉBIH-nek milyen eszközrendszere van a méhek védelmére és a gyakorlatban hogyan valósul meg.
Érthető okok miatt különösen szeretnénk megismerni a szükséghelyzeti engedélyezési eljárást és ennek gyakorlatát.
Valószínűleg az ezévi anomáliák megvitatására is sorra kerülne.

Kérjük a témában jártas munkatársát legyen szíves elküldeni gyűlésünkre.

Üdvözlettel

Csuja László
elnök
Gödöllői Méhészegyesület
« Utoljára szerkesztve: 2017. Szeptember 05. 21:54 írta Geddekas »
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.

*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:GÖDÖLLŐI MÉHÉSZEGYESÜLET PROGRAMJAI
« Válasz #184 Dátum: 2017. Szeptember 16. 21:20 »
Jordán úr tényleg nem jött el ma, de vele fogunk találkozni 2017 szeptember 27-én.

Viszont ott volt Malya Péter igazságügyi szakértő és dr. Mocsai Sándor ügyvéd. Az előadást Malya Péter tartotta és Mocsai úr kiegészítő korreferátumot tartott és megerősítette, hogy a méhészek érdekvédelméhez szakmai felkészültség és nagyon jó szervezettség kell.

Ja! Mellesleg a tüntetést a gödöllői tagság támogatja. Kartal jegyzője is kiértesítette a méhészeket, hogy az ott vetett repce az EU szerte betiltott méreggel van kezelve. Szégyen!

Másik infó, hogy több mint 500 000 hektárra adhat ki engedélyt a Magyar Kormány EU szerte betiltott mérgezett vetőmag elvetésére. Pofátlanság! Ezt könyörögte ki a méreglobbi és erről akar óriási profitot kaszálni.

Megkérdeztük a két szakembert, hogy milyen helyzetben lehet kiadni szükséghelyzeti engedélyt? Amikor semmi más választási lehetőség nincs. Ennyi!!!!
« Utoljára szerkesztve: 2017. Szeptember 16. 21:28 írta Geddekas »
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.

Re:GÖDÖLLŐI MÉHÉSZEGYESÜLET PROGRAMJAI
« Válasz #185 Dátum: 2017. Szeptember 16. 22:37 »
A neoknál írok erre egy reagálást.
« Utoljára szerkesztve: 2017. Szeptember 16. 23:05 írta Csányi Antal »

*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:GÖDÖLLŐI MÉHÉSZEGYESÜLET PROGRAMJAI
« Válasz #186 Dátum: 2018. Február 06. 11:48 »
FIGYELEM!
Most kaptam a hírt, hogy

2018 február 10-én délután az Egyetemen, de nem a megszokott teremben lesz a gyűlés, hanem az 1-es előadóteremben. Ez sokkal közelebb van a bejárathoz is, kevesebbet kell lépcsőzni.
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.

*

kiskakas

  • *****
  • 3248
Re:GÖDÖLLŐI MÉHÉSZEGYESÜLET PROGRAMJAI
« Válasz #187 Dátum: 2018. Február 11. 08:20 »
QUQURIQ !!!

Mi volt a gödöllői választáson?

Kiskakas

Re:GÖDÖLLŐI MÉHÉSZEGYESÜLET PROGRAMJAI
« Válasz #188 Dátum: 2018. Február 11. 08:58 »
Mire jó ez a hülyét játszó baszakodás Kiskakas. Mintha nem titeket értesítene először a Főnök, mintha nem a Ti aknamunkátok lenne. Ez már a második ilyen pimasz kérdésed. Sokat ártott nektek Csuja, nem fogta vissza magát. De valójában Ő volt a mi Csurkánk. Néha nagyon nem szerettük, de sok mindent megtudtunk rólatok.
 Ideje lenne elhagyni a fedélzetet, mert kezd elege lenni belőletek a méhészeknek. Nem gondoljátok?
Ugyanezt játszottátok Tomipapával is. Aki kinyitja a méhészek szemét, azt elzavarjátok, kitiltjátok, megpróbáljátok megalázni, ellene szervezkedtek, miközben a szemek előtt lebegtetitek a jó vezér szellemét, akit szintén többen a farkánál fogva vezetnek. A sok belemagyarázkodó okoskodó, aki azt hiszi tud valamit az események folyásáról, miközben csak a ti manipulációs dumátokat szövi tovább a primitív agyával, ezt el is hiszi. Most sem érti a "java", hogy miről írok. Magyarázd már el nekik!!!
 Ha lenne elég bőr a képeteken, meg sem mernétek szólalni. Az omme ma ismét a főnökök cége, és még a ti csapatotok ígért változásokat. Teljesen szétvágtátok az egyesületet, és odadobtátok a méhészeket a vegyszerlobbinak, és a kereskedőnek. Van képed ezek után ilyen kérdéssel előjönni? Írd meg az aknamunkát inkább, mert te tudod igazán. Óriási eredmény.
PEDIG MOST LENNE IGAZÁN SZÜKSÉGE A MÉHÉSZEKNEK EGY CSUJÁRA!!!

*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:GÖDÖLLŐI MÉHÉSZEGYESÜLET PROGRAMJAI
« Válasz #189 Dátum: 2018. Február 11. 12:15 »
A Gödöllői Méhészegyesület meghívja a méhésztársakat

2018 március 10-én 15 órára
Vámos Alex:
"A méhek aranya - a viasz"
című előadásra.

Helyszín:

Gödöllő, Szent István Egyetem
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.

*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:GÖDÖLLŐI MÉHÉSZEGYESÜLET PROGRAMJAI
« Válasz #190 Dátum: 2018. Február 11. 12:27 »
Idézet
Aki kinyitja a méhészek szemét, azt elzavarjátok, kitiltjátok, megpróbáljátok megalázni, ellene szervezkedtek,

Igen. Ez igaz, sőt igazolható tény.

De remélem, hogy a történet még nem zárult le.
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.

*

kiskakas

  • *****
  • 3248
Re:GÖDÖLLŐI MÉHÉSZEGYESÜLET PROGRAMJAI
« Válasz #191 Dátum: 2018. Február 11. 15:25 »
QUQURIQ !!!

Kiváncsi111!

Nem minősítem az írásodat, mert ha leírnám, nagyon elszégyellnéd magad!
Pár év óta, bármi is történt az OMME háza táján, privát leveleket írtál nekem.
Ott mindig megbeszéltük normális emberi módon a történteket.
Felteszem a kérdést?
Elvesztetted az e-mailos címemet?
...pedig nagyon szívesen beszámolnék a tényekről.
Az, hogy Gödöllőn a választáson mi zajlott, nem tudom, az életemre esküszöm!
...és nem provokációnak szántam csak érdekelt, hogy hogyan zajlott!
Ezért szégyelld magad, hogy a tények tudta nélkül vádaskodsz!
Privátban, vagy telcsin megtudhatod az igazságot...(ha érdekel)!

Üdv. Kiskakas

*

kiskakas

  • *****
  • 3248
Re:GÖDÖLLŐI MÉHÉSZEGYESÜLET PROGRAMJAI
« Válasz #192 Dátum: 2018. Február 11. 15:37 »
QUQURIQ !!!

Kiváncsi111!

Ezt a beírást kiváncsi111 és vivaldinak címezte Geddekas!

"
Geddekas

    *****
    5195
    Összes lájk: 5465
        AOL azonnali üzenetküldő - '
        Profil megtekintése E-mail Privát üzenet (Nem elérhető)

Re:Szakma-politika
« Válasz #2480 Dátum: 2016. Május 20. 21:17 »

Kináncsi, Vivaldi!

Ha én olyan mocskos,. udvariatlan bunkó módon viselkednék veletek, amit ti megengedtek magatoknak velem szemben, akkor már üvöltöznétek, hogy ilyen meg olyan aljas vagyok.

Csak egyszer mondtam ki őszintén "Izsó" Árpádról, hogy az édesanyja nem tanította meg a jó modorra, már Csányi Anti és a moderátor is nem azt vette észre, hogy ez az ember súlyosan belegázolt a méhészek becsületébe. Sőt nem kérték meg, hogy kérjen bocsánatot itt a nyílt színen a méhésztársadalomtól, hanem ők is engem róttak meg.

Hát tudjátok, szórakozzatok azzal, ami egyidős veletek, de velem illendően beszéljetek, mert tudjátok a hajdú gyerekek között az a szokás, hogy amilyen az "Adjon Isten" olyan lesz a "Fogadj Isten". És nem érdekel a moderátor se, ha az a törlésen túl nem szólítja fel a illetlenül viselkedőt bocsánat kérésére."

Kiskakas soha egyetlen egy rossz szót nem írt Geddekasról, sem Csuja Laciról!

kiskakas

Re:GÖDÖLLŐI MÉHÉSZEGYESÜLET PROGRAMJAI
« Válasz #193 Dátum: 2018. Február 11. 17:28 »
Idézet
Aki kinyitja a méhészek szemét, azt elzavarjátok, kitiltjátok, megpróbáljátok megalázni, ellene szervezkedtek,

Igen. Ez igaz, sőt igazolható tény.

De remélem, hogy a történet még nem zárult le.
QUQURIQ !!!

Kiváncsi111!

Nem minősítem az írásodat, mert ha leírnám, nagyon elszégyellnéd magad!
Pár év óta, bármi is történt az OMME háza táján, privát leveleket írtál nekem.
Ott mindig megbeszéltük normális emberi módon a történteket.
Felteszem a kérdést?
Elvesztetted az e-mailos címemet?
...pedig nagyon szívesen beszámolnék a tényekről.
Az, hogy Gödöllőn a választáson mi zajlott, nem tudom, az életemre esküszöm!
...és nem provokációnak szántam csak érdekelt, hogy hogyan zajlott!
Ezért szégyelld magad, hogy a tények tudta nélkül vádaskodsz!
Privátban, vagy telcsin megtudhatod az igazságot...(ha érdekel)!

Üdv. Kiskakas

Mit nem hordasz itt össze tarajos? Kinek van itt szégyellni valója?
Talán Te veszítetted el az Én email címemet? Miért nem ott kérdezted meg? Téged olyan könnyű bármin rajtakapni, hogy az már tényleg nevetséges. Még hogy nem tudtad. Mindenki tudja aki benne van a mindennapi eseményekben. Hova szoktál a szomszédba szaladni az infóért? Vagy elveszítetted a telefonszámát a Főnöködnek?

Elvesztetted az e-mailos címemet?
...pedig nagyon szívesen beszámolnék a tényekről.


Elárultad magad ebben a mondatban. Akkor mégis tudtad? ???
AKKOR SZÁMOLJ BE, DE NE JÁTSZD ITT A HÜLYE GYEREKET, ILYEN KÉRDÉSSEL:
QUQURIQ !!!

Mi volt a gödöllői választáson?

Kiskakas
Tudod Te, hogy mi volt.

Ezért szégyelld magad, hogy a tények tudta nélkül vádaskodsz!
Privátban, vagy telcsin megtudhatod az igazságot...(ha érdekel)!


Privátban vagy telcsin megtudhatom? Akkor miért kérdezted. Mert senki nem írta le, hogy kicsináltátok Csuját, mert elvégezte a szar melót, aztán lapátra tettétek. Miért nem írtad le Te, ha tudtad? Sok embert palira vehetsz, de engem nem. Ezt jól jegyezd meg, és meséld el a főnöködnek is, hátha Ő sincs képben.  :o
Én már akkor tudtam az igazságot, amikor tervbe vettétek, csak reménykedtem. Ha pontos infót akarok, akkor nem téged foglak felhívni. Egyébként hívnom sem kellett senkit, mert vannak barátaim, akik a hír hallatán azonnal hívtak. Nem Csuját védem, kaptak tőle ok nélkül eleget rajtam kívül mások is, de ezt amit most "hálából" adtatok neki, azt nem érdemelte, és a legnagyobb ellenségei is sajnálják. Talán már felébred.

Re:GÖDÖLLŐI MÉHÉSZEGYESÜLET PROGRAMJAI
« Válasz #194 Dátum: 2018. Február 11. 17:35 »

Kiskakas soha egyetlen egy rossz szót nem írt Geddekasról, sem Csuja Laciról!

kiskakas
Csak szépen alápakolni. Aztán majd csak rájön egyszer a Csujageddakas arra is, hogy az ellenségei nem akkora ellenségei mint a harcostársai, és felteszi a kérdést: Te is fiam, Brutus?
Talán nem kellett volna visszavonnia az egyik feljelentést, és kihagynia egy tárgyalást. Remélem nem adja fel. ;)