Humor

  • 650 válasz
  • 258578 megtekintés
*

zümi

  • *****
  • 1382
Re:Humor
« Válasz #435 Dátum: 2018. Március 04. 09:46 »
 ;D ;D több típust is fikáznak
Mindig arra kell törekedned, hogy a legjobb legyél, de sosem szabad elhinned, hogy az is vagy.

*

Vivaldi

  • *****
  • 2049
Re:Humor
« Válasz #436 Dátum: 2018. Március 05. 10:47 »
Én nem vagyok kárörvendő. Én nem. Kárörvendő az nem vagyok. Az egész biztos. Sőt még....annál is biztosabb.

De, hogy Csuja jobban haragszik már Brossra, mint Mészárosra, az nekem olyan mintha balzsammal kenegetnék a hátamat.

 De, én tudom én kivétel vagyok, és senki sincs a földön aki még így lenne vele.

*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:Humor
« Válasz #437 Dátum: 2018. Március 05. 19:24 »
Én nem vagyok kárörvendő. Én nem. Kárörvendő az nem vagyok. Az egész biztos. Sőt még....annál is biztosabb.

De, hogy Csuja jobban haragszik már Brossra, mint Mészárosra, az nekem olyan mintha balzsammal kenegetnék a hátamat.

 De, én tudom én kivétel vagyok, és senki sincs a földön aki még így lenne vele
Te nem úgy gondolod, hogy teljesen mindegy, hogy ki rabolja ki a házadat, és az se érdekel, hogy melyik rendőr kapja el a betörőt? Szerintem tök mindegy, hogy ki rabolja ki a házamat és ki fogja el a betörőt.

Szóval ha Bross Péter fogja el a betörőt, annak én éppen úgy tudok örülni, mintha dr. Mészáros László. A két ember között annyi a különbség, hogy dr. Mészáros László soha nem ígérte meg, hogy elfogja a betörőt, viszont Bross Péter a választási kampányban elég tisztán leírta a helyzetet és komoly ígéreteket tett. Bár ne tett volna, mert akkor most nem lenne mit számon kérni rajta.

Nem elég azt hirdetni, amit a nép, az Isten adta nép hallani akar, hanem a népnek tett ígéreteket be is kell tartani. Ha az ígéri, hogy küzdeni fog a neonikotinoidok betiltásáért, akkor nem hallgathat 18 hónapon keresztül, hogy aztán a hallgatásával névleges OMME elnökként, de kiváló minisztériumi rabszolgaként támogassa az erőszakos Syngenta-Bayer lobbit és emiatt járványszerűen elöntse az ország szántóföldjeit a neonikotinoid.

Vétkesek közt cinkos aki néma.
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.

*

kiskakas

  • *****
  • 3248
Re:Humor
« Válasz #438 Dátum: 2018. Március 05. 21:18 »
QUQURIQ !!!

Laci!

Kihagytad a rabló-pandúros történetedből a "sötétséget"!!!
Ez a sötétség az OMME-re telepedett az előző vezetés alatt!
Ki tájékoztatta a minisztériumot, hogy semmim gond nincsen a méhekkel?
Az akkori szakmai vezetés követte el a legnagyobb hibát!
...de Te magad is ott voltál a Francia intézetben, hallhattad hogy megvádolták a méhészeket, hogy az Ő hibájuk a kaptár kiürülés!
Hol volt Bross ebben az időben?
A régi vezetést figyelmeztette (szépen, csúnyán) a Kontroll Csoport, Te is velünk voltál, hogy Ne hallgassanak Tóth Péterre, nagy baj lesz a végén!
Csúnyán fogalmazva,  :-[ valaki készakarva belecsinált a bilibe, most meg Brossal akarja mindenki kitakaríttatni?  :o
Kiskakas inkább annak örült volna, ha a bili üres maradt volna...így az én mesém is tovább tartott volna...

Kiskakas

*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:Humor
« Válasz #439 Dátum: 2018. Március 06. 00:37 »
Kiskakas!

Igen. A Mészáros Laci féle vezetés is nagyon kártékony volt a méhészekre, Cserényinek és Tóth Péternek az akkori közös tényedése többször szóvá is lett téve. Igen. Például a Francia Intézetben is.

De ez nem menti fel a mostani elnökséget a 18 hónapos hallgatás bűne alól. Lehetett volna a neonikotinoid kutatásra külön pénzt fordítani 2016 áprilisa óta? Igen lehetett volna. Fordított az OMME erre pénzt? Nem Miért? Magyarázat nincs. Miért nincs? Mert megmagyarázhatatlan. Mert nem szabad kimondani, hogy ha az OMME megtette volna, akkor földművelési miniszter akkor görbe szemmel nézne az OMME-ra. Már bocsánat, de mi köze hozzá? Tulajdonképpen semmi! Ez EU pénz. Na de hát az OMME nem OMME, hanem csicska omme. Mindíg is az volt megalakulása óta mindíg gazsulál a miniszternek régen a komcsi minisztereknek, most meg a zöld bárók minisztereinek.

Egyébként meg:
Az első nagy veszteség tudomásom szerint 2007-ben érte a méhészeket. Már akkor kellett volna a neonikotinoidok kutatására pénzt fordítani. Nem alapkutatásra, hanem annak bizonyítására, hol jelenik meg a neo? Van-e a kaptárban is? stb.

Ha most meg fogja az EU szüntetni a neonikotinoid használatot a szántóföldi csávázásra, akkor az NEM a magyar méhészeti érdekképviselet érdeme lesz, hanem a greenpeace-nek az érdeme. Ez nagyon nagy leégés, nagyon nagy szégyene az OMME-nak. Még azt se mondhatja az OMME, hogy besegített a betiltás érdekébe, mert még a látszatát is elkerülte a zöld mozgalommal való együttműködésnek.
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.

*

Bicska

  • *****
  • 601
Re:Humor
« Válasz #440 Dátum: 2018. Március 06. 06:42 »
Kérlek, hogy a megfelelő topic-ban folytassátok. Fontos, amiről írtok, de ez a humor rovat.
« Utoljára szerkesztve: 2018. Március 06. 06:49 írta atya »
"Vassal csorbitott csontváz-leletek
mutatják, hogy itt mivé lehetek,
ha mellemre kitüzöm jeletek, -
csirkefogók! Nem játszom veletek!"

*

Vivaldi

  • *****
  • 2049
Re:Humor
« Válasz #441 Dátum: 2018. Március 06. 09:34 »
Jó, hozzászólás ez az utóbbi.......

*

kiskakas

  • *****
  • 3248
Re:Humor
« Válasz #442 Dátum: 2018. Március 13. 16:07 »
QUQURIQ !!!

Kiskakas mint óvóbácsi!

Kiskakas

Re:Humor
« Válasz #443 Dátum: 2018. Március 17. 13:36 »
Megy a vadász az erdőben medvére vadászik. No végre rátalál egy igazi nagy kan medvére. Megcélozza, katt katt csütörtököt mond a fegyver. Megfordul a medve.
-Te vadász! Le akartál lőni? Széttéplek. ::) ŐŐŐŐ habár nagyon kanos kedvemben vagyok, ha rendesen le..opsz, akkor megbocsájtok.
Hát mit tehetett a vadász. :'(
Másnap kitisztítva, belőve a fegyver. Ismét megkeresi a medvét, mert most aztán nem csak vadászni, de elégtételt venni is kell. Katt katt. Besült ismét. Megfordul a medve.
-Te vadász! Már megint mit csinálsz? Nem tanultál a tegnapiból? Szerencséd, hogy olyan ügyes voltál tegnap, na gyerünk csak, de aztán finoman, mert széttéplek. Mit tehetett a vadász?!
Harmadnap a fegyver belőve, lőszer kifényesítve, minden működik. A vadász majd szét robban, és ismét megkeresi a medvét. Céloz, katt katt. Ismét nem működik. Megfordul a medve. Elmosolyogja magát, miközben letolja a nadrágját.
-Gyanús vagy Te nekem vadász ;) :)

*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:Humor
« Válasz #444 Dátum: 2018. Március 17. 18:31 »
Fekete humor. Találós kérdés:
Mi az? Anális tennivalók. Ne Brezsnyev csókjára gondoljatok.

https://drive.google.com/file/d/1mdiwbCO8C6kQa-94CiNWNXZXPqtjzVBy/view?usp=sharing
« Utoljára szerkesztve: 2018. Március 17. 20:03 írta Geddekas »
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.

Re:Humor
« Válasz #445 Dátum: 2018. Március 17. 19:08 »
Nem bírjuk kivárni, írd már!
Habár tudjuk, hogy a türelem tornaterem ;D

*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:Humor
« Válasz #446 Dátum: 2018. Március 17. 19:17 »
Másik találós kérdés, ami kapcsolódik az előzőhöz:
Az OMME vezérkarának az érdekérvényesítése miért sikertelen?

https://drive.google.com/file/d/1mdiwbCO8C6kQa-94CiNWNXZXPqtjzVBy/view?usp=sharing
« Utoljára szerkesztve: 2018. Március 17. 20:04 írta Geddekas »
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.

*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:Humor
« Válasz #447 Dátum: 2018. Március 17. 19:19 »
« Utoljára szerkesztve: 2018. Március 17. 20:04 írta Geddekas »
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.

*

zümi

  • *****
  • 1382
Re:Humor
« Válasz #448 Dátum: 2018. Március 17. 19:43 »
Attila nyomtam neked egy lájkot a kakaskukorékolás topicban!
Ránéztem mennyi az összes lájkod még kimondani is sok 12082  :o;D ;D
Mindig arra kell törekedned, hogy a legjobb legyél, de sosem szabad elhinned, hogy az is vagy.

Re:Humor
« Válasz #449 Dátum: 2018. Március 17. 22:43 »
Valaki kérdezte

Idézet

Szerinted mit kell tenni ahhoz, hogy ne féljen az OMME pert indítani valamely zavaros törvénysértő állami intézkedés ellen?

Szerintem eltévesztetted a rovatot, ugye ez humor? A válasz:

Elsőször is kellene egy jogász. (olyan, aki ért a joghoz.)