Humor

  • 650 válasz
  • 259483 megtekintés
Re:Humor
« Válasz #315 Dátum: 2016. Október 18. 22:15 »
Ha Csuja doktor nem írogatna a méhészklubba, akkor nem lenne érdemes fenntartani a méhészklub oldalát !!! Kezdem  magam úgy érezni, mintha duma színházban lennék !!!
« Utoljára szerkesztve: 2016. Október 18. 23:03 írta WENHARDTGY »

Re:Humor
« Válasz #316 Dátum: 2016. Október 20. 22:41 »
Most már 5cm-es nikecellel takarok, főleg amióta megszűnt a Népszabadság. ;D


Bocs Texas, nem tudtam hogy neked még jár. ;D

https://kuruc.info/r/22/165193/

Re:Humor
« Válasz #317 Dátum: 2016. Október 21. 07:47 »
 ;D

Egy OMME Méhészújság is lehetne a kezembe....................     ;)

Az is egy párt lap!

Az a pártlap a mi pártunkon van vagy csak a kedves vezetőnk (a legdrágább) és csapata érdekét kürtöli /te világgá szerinted?

Jut eszembe, miket nézegetsz Te a szabad idődbe?  :o :o :o     ;D ;D ;D
Szabó György

Az életben egy dolgot jól jegyezz meg!
Az emberek soha nem változnak,
csak te ismered meg őket jobban!

Re:Humor
« Válasz #318 Dátum: 2016. Október 22. 20:43 »
Egy roma elhatározza, hogy jelentkezik rendőrnek. A személyzetis furcsán néz rá és megkérdezi:
– Ember, van magának érettségije ?
– Há’ persze, mit képzel rúlam. Csak hirtelen nem találtam
meg otthon a bizonyítványt.
– Hmm. Tudja például, ki Arany János?
– Nem ismerem kérem, ilyen nem lakik az utcánkba.
– Na cigány, akkor menj haza az érettségi bizonyítványodért és járj utána, ki is az az Arany János!
A cigány hazaér, kérdik a többiek:
– Na Gázsi, felvettek rendőrnek?
– Simán! Már ügyet is kaptam!


Re:Humor
« Válasz #319 Dátum: 2016. Október 24. 21:27 »
A bróker egyik este későn ér haza. A felesége ráförmed.
– Hol a pokolban voltál?
– Tetováltatni – válaszolja.
– Tetováltatni?? – Szörnyülködik az asszony. – Milyen tetoválást csináltattál?
– Egy tíz ezrest tetováltattam a farkamra. – feleli büszkén.
– Hogy a pokolba jutott ez eszedbe? – Csóválja hitetlenkedve a fejét a nő. – Mi a fenének tetováltat egy bróker egy tízrongyost a farkára?
– Hát először is szeretem látni, ahogyan nő a kontóm. Másodszor, szívesen eljátszogatok a pénzemmel. Harmadszor, szeretem a markomban tartani a vagyonomat, végül pedig vásárlás helyett itthon maradhatsz, és annyiszor verhetsz el tíz rongyot, ahányszor csak akarod!


*

zümi

  • *****
  • 1382
Mindig arra kell törekedned, hogy a legjobb legyél, de sosem szabad elhinned, hogy az is vagy.

Re:Humor
« Válasz #321 Dátum: 2016. Október 30. 07:23 »


Mátyás királytól ered az ünnep. Ő mondta amikor "S nyögte Mátyás bús hadát
Bécsnek büszke vára.", hogy : Helló Wien!

Re:Humor
« Válasz #322 Dátum: 2016. Október 31. 23:19 »
Iskolában a gyerekek az uborkáról tanulnak. A tanárnő felrajzol egy uborkát a táblára mire az osztály elkezd hangosan röhögni a tanárnő bepipul és rászól Mórickára:
– Szerinted mit rajzoltam a táblára?
– Egy f*szt!
A tanárnő teljesen elképed és rohan az igazgatóhoz, hogy odahívja.
Az igazgató bemegy az osztályba:
– Gyerekek mi ez a rendbontás, és ki rajzolta ezt a f*szt a táblára?

Re:Humor
« Válasz #323 Dátum: 2016. Október 31. 23:21 »
Az öreg postás már 40 éve hordta ki a küldeményeket nap, mint nap, hóban és szélben éppúgy, mint a legnagyobb forróságban. Lassan elérte a nyugdíj korhatárt, és azok az emberek, akik ismerték és szerették, mind megajándékozták valamivel utolsó munkanapján.
Az egyik háznál a teljes család várta, és egy kis ajándékcsomagot nyomtak a kezébe.
A másiknál kapott egy doboz finom szivart.
Az egyik háznál pedig a gyönyörű, fiatal szőke háziasszony sokat sejtető hálóköntösben várta, megfogta a kezét, bevezette a hálószobába, és élete legszenvedélyeseb szeretkezésében részesítette. Miután kipihenték magukat, a lány kiment a konyhába, és nagyszerű reggelit készített.
Miközben evett, meglátta, hogy kávéscsészéje alatt egy százas lapul.
– Amit eddig kaptam, túl szép ahhoz, hogy szavakba lehessen önteni! – mondja a postás. – De szeretném megkérdezni, a százast miért kapom?
– Tegnap este mondtam a férjemnek, hogy ma lesz az utolsó munkanapod – válaszol a lány – és megkérdeztem, mit adjak neked.
Azt mondta: “B*zd meg, adj neki egy százast!”
De, a reggeli már az én ötletem volt.

*

zümi

  • *****
  • 1382
Re:Humor
« Válasz #324 Dátum: 2016. November 03. 09:32 »
Mindig arra kell törekedned, hogy a legjobb legyél, de sosem szabad elhinned, hogy az is vagy.

*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:Humor
« Válasz #325 Dátum: 2016. November 03. 15:12 »
Találós kérdés:

Szerintetek az OMME ügyvezetője (Mészáros József) kötetlen munkaidős felelős beosztású vezető vagy 8 órás hivatalnok? 

Segítségként tudnotok kell, hogy
  • Ő minden alkalmazásban álló személy munkáltatója, sőt
  • Ő a szaktanácsadók tekintetében is a kifizetések aláírója, utalványozója.
  • Ő felelős az OMME bürokráciájának pontos működéséért.
  • Ő feladata elkészíteni vagy készíttetni, ha egyáltalán elkészíti/elkészítteti a Küldöttgyűlésekre, az Országos Vezetőségi és az Elnökségi ülésekre kiküldött döntéseket előkészítő előterjesztéseket.
  • Ő fogja utalványozni a tisztségviselők díjazását is.

Jár-e az ilyen munkakörben levő személynek a munkaidőn túk végzett munkáért anyagi juttatás?
Ha igen, akkor milyen formában?

Tájékoztatásul annyit még illik elmondanom, hogy jobb helyeken mérhető eredményekhez kötött a túlmunkához kötődő juttatások kifizetése.

Miért a Humor rovatba írok erről? Majd a beszélgetés végén ki fog derülni.
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.

*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:Humor
« Válasz #326 Dátum: 2016. November 03. 23:34 »
Egy csinos fiatal hölgy repülőgépen tér haza Svájcból. Egy pap mellé szól a jegye, akit megszólít.
– Bocsánat Atya, megtenne nekem egy szívességet?
– Természetesen kisasszony, mit tehetek Önért?
– Van egy dilemmám. Vettem magamnak egy remek elektronikus szőrtelenítő berendezést.
Nagyon sokat fizettem érte. Jóval meghaladja a vámmentesen bevihető értékhatárt és attól felek, hogy elkobozzák.
De Ön talán titokban át tudná vinni számomra a vámon a reverendája alatt.
– Valóban át tudnám vinni drága, de figyelmeztetnem kell, hogy még sohasem voltam képes hazugságra.
– Önnek olyan becsületes a képe, hogy öntől sohasem fognak kérdezni semmit – mondta a hölgy és, már át is adta a szőrtelenítőt.
Leszállás után az Atyára kerül a sor a vámvizsgálatnál.
– Atya, van Önnek bármiféle vámköteles áruja? -kérdezi a vámtiszt.
– A fejem búbjától a derekamig semmiféle vámolni valóm sincs fiam.
A választ furcsállotta a vámtiszt és tovább kérdezi:
– És deréktól lefele?
– Van egy csodálatos szerkezetem, ami nők szolgálatára rendeltetett, de használva még sohasem volt.
A vámtiszt fuldokolva a nevetéstől:
– Rendben van Atya, tessék továbbmenni. Kérem a következőt!
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.

Re:Humor
« Válasz #327 Dátum: 2016. November 11. 20:18 »
Egy középkorú nő ráncfelvarrást szavaz meg magának a születésnapjára. Ugyan 4000 dollárt fizet a műtétért, de úgy érzi, hogy megérte, nagyon szép, fiatalos lett.
Tesztelni akarja az eredményt, elmegy tehát a városba sétálni. Megáll egy újságos standnál, és vásárlás közben megkérdezi az eladót:
– Remélem, nem érti félre a kérdést, de hány évesnek tippel?
– Kb. 32 lehet. – jön a válasz.
– Pontosan 47 éves vagyok – válaszolja a nő boldog mosollyal.
Kicsivel később bemegy egy McDonaldsban, és ugyanezt a kérdést teszi fel a pénztáros lánynak.
– Úgy 29-re saccolom – válaszolja az.
– Nem, nem, én 47 éves vagyok.
Egyre jobban érzi magát a bőrében. Bemegy a bankba pénzt kivenni és nem tudja megállni, a tisztviselőt is megkérdezi:
– Mit gondol, hány éves vagyok?
– Talán harminc lehet – válaszolja.
Büszkén válaszol a nő:
– 47 vagyok, de nagyon kedves öntől.
A buszmegállóban egy öregúrral együtt várakoznak a buszra. A bácsinak is felteszi az ominózus kérdést. Az a következőt feleli:
– Hölgyem, én 79 éves vagyok és nagyon megromlott a látásom már. Azonban amikor fiatal voltam, egy bizonyos dologból teljesen pontosan meg tudtam állapítani, hogy hány éves egy nő. Szemtelenségnek fog hangzani, de az kell hozzá, hogy megengedje nekem, hogy megfogjam a mellét.
Abból teljesen pontosan meg tudom állapítani, hogy hány éves ön.
A nő körülnéz, az utca tök üres, ő meg nagyon kíváncsi, azt mondja hát:
– Az ördög vigye, miért ne?!
Az öregúr mindkét kezét becsúsztatja a nő blúza alá és tapogatni kezdi lassan, óvatosan. Pár perc múlva a nő nem győzi türelemmel:
– No, akkor meg tudja mondani, hogy milyen idős vagyok?
– Persze hölgyem, ön pontosan 47 éves.
– Hihetetlen!! Honnan a csudából tudja? – kérdezi a nő elképedve.
– Maga mögött álltam a McDonaldsban


Re:Humor
« Válasz #328 Dátum: 2016. November 18. 19:13 »
A 10 éves lányom megkérdezte tőlem:
– Apu, te miért vetted feleségül Anyut?
– Erre a kérdésre térjünk majd vissza, ha már 18 leszel! – mondtam neki.
– Miért, ez olyan felnőttes dolog? – kérdezte.
– Á, dehogy! – mondtam. – De addigra hátha én is rájövök!

 

Re:Humor
« Válasz #329 Dátum: 2016. November 18. 19:44 »
A Nap beszólása a "Mézes Reggelin".
Ugye a mai nap a méhekről, és a méz jótékony hatásáról szólt.
A pár perces bevezetőben megkérdeztem a gyerekeket, hogy mit kell csinálni ha megszúr benneteket egy méhecske?
A válasz...
"Lecsapom!"..mondta egy 5 év körüli kisfiú.
Hihetetlen kacajban törtek ki a lurkók.
Én is befejeztem, leültem.
Nagyernyei Attila