Humor

  • 650 válasz
  • 258570 megtekintés
Re:Humor
« Válasz #555 Dátum: 2019. Április 12. 06:44 »
Egy nap diktálás közben a titkárnő észrevette, hogy főnöke nadrágjának cipzárja lecsúszott. Mikor kiment a szobából, még visszaszólt:
– Főnök Úr, nyitva a barakkajtó!
A főnök először nem vette a lapot, de később rájött, hogy a cipzárjáról volt szó. Úgy gondolta, viccesre veszi a figurát, és behívta a titkárnőt az irodájába.
– Kisasszony! Amikor észrevette reggel, hogy nyitva a barakkajtó, látta a kommandóst is?
– Sajnos nem, uram – válaszolta a titkárnő. – Én csak egy szegény hadirokkantat láttam, ahogy két homokzsákon üldögélt…


Re:Humor
« Válasz #556 Dátum: 2019. Április 22. 08:12 »
Látom Kivancsi111 benyögése sok méhésztársnak tetszik.

"Tréfa senkit meg nem bánthat, s néhány dolgot helyrerak."

https://www.youtube.com/watch?v=2eURnJ_6wc0

Így igaz. Kezet rá!  ;)

Erről jut eszembe. A húsvéti nyuszika találkozik a kígyóval, aki nagyon sír.
-Na mi bajod kígyó?
-Állandóan piszkáltok, hogy se kezem, se lábam, és mindenki előtt csúszva mászva élek.
-Na jól van ne vedd a szívedre, csak hülyülünk. Ne haragudj kérlek! Meg tudsz nekünk bocsájtani?
A kígyó elmosolyodik, és abbahagyja a sírást.
-Hát persze nyuszika.
-Akkor kezet rá, aztán futás...

Re:Humor
« Válasz #557 Dátum: 2019. Május 14. 20:37 »
Egy ügyvédnek sosem szabad megkérdeznie a tanút, ha nincs felkészülve a válaszra.
Egy kis faluban zajló perben az ügyész behívta első tanúját, egy
idős nagymamát. Odalépett a tanúhoz és megkérdezte tőle:
– Takács néni, ismer engem?
Mire a hölgy:
– Persze hogy ismerlek. Gyerekkorod óta ismerlek, és mondhatom, kiábrándultam belőled. Hazudsz, csalod a feleségedet, befolyásolod az embereket, rágalmazod őket a hátuk mögött.
Nagy embernek hiszed magad, miközben annyi eszed sincs, mint egy utcaseprőnek. Igen, persze hogy ismerlek. Az ügyésznek tátva maradt a szája, azt sem tudta, köpjön vagy nyeljen. Némi gondolkodás után a terem másik végébe mutatott és megkérdezte:
– Takács néni, ismeri a védőügyvédet?
– Hát persze. A védőügyvédet is gyerekkora óta ismerem. Gyenge jellem, italos természetű, senkivel sem tud normális kapcsolatot teremteni és mint ügyvéd egyike a legrosszabbaknak az országban.
Hogy el ne felejtsem, ő is csalja a feleségét méghozzá három nővel, az egyik a maga felesége, ügyész úr… Igen, ismerem.
A védőügyvéd sokkot kapott.
Erre a bíró magához kérte az ügyészt és az ügyvédet, és nagyon halkan így szólt hozzájuk:
– Ha bármelyikük megkérdezi a hölgytől, hogy ismer-e engem, esküszöm, hogy börtönben fog megrohadni.
 




Re:Humor
« Válasz #558 Dátum: 2019. Május 21. 21:42 »
Rajzás.......?
Azért náluk szívesebben méhészkednék...
Nagyernyei Attila

*

Bicska

  • *****
  • 601
Re:Humor
« Válasz #559 Dátum: 2019. Május 21. 22:11 »
Vajon ezek párzatlan anyák???
"Vassal csorbitott csontváz-leletek
mutatják, hogy itt mivé lehetek,
ha mellemre kitüzöm jeletek, -
csirkefogók! Nem játszom veletek!"

*

atya

  • *****
  • 1043
Re:Humor
« Válasz #560 Dátum: 2019. Május 22. 05:54 »
Hátulról megítélni nem lehet! De ha jól látom, páratlan anyák.  ;)
A sikerhez csak annyi kell, hogy képes legyél az életed a magad módján élni.

Re:Humor
« Válasz #561 Dátum: 2019. Június 11. 21:10 »
Icipici autó behajt a benzinkúthoz. Kihajol a sofőr:
- 2 deci benzint kérek!
Erre a kutas:
- A gumikat ne fingjam föl?

Üdv. jani bátya

*

Nb18

  • *****
  • 797
Re:Humor
« Válasz #562 Dátum: 2019. Június 11. 22:35 »

Re:Humor
« Válasz #563 Dátum: 2019. Június 13. 21:55 »
Többen kérdezik hol van Vivaldi.
Küldött egy képet.
Nagyernyei Attila

Re:Humor
« Válasz #564 Dátum: 2019. Június 17. 06:37 »


 
Egy dögös csaj a kocsmában odalép a pulthoz és int a csaposnak. A csapos odamegy, a nő az ujjával erotikusan még közelebb inti addig, míg a csapos füle majdnem a nő szájához ér.
Akkor a nő megcirógatja a csapos szakállát és azt mondja :
– Te vagy itt a főnök?
A csapos nagyot nyelve válaszolja :
– Sajnos, nem! De segíthetek valamiben?
A nő tovább simogatja a csapos arcát, majd így szól :
– Akkor kérlek hívd ide, édes!
A csaposunk már izzad, mire kinyögi :
– Sajna nem tudom, mert nincs bent, de hagyhatsz nálam üzenetet neki bébi.
És közben a szája is tátva marad, amibe a nő szép lassan bedugja minden ujját, és erotikusan végig szopogattatja a csapossal.
A csapos, miután végig szopogatta a nő ujjait, megkérdi a nőt, miközben nagyokat nyel.
– És mond csak édes, mit mondjak a főnöknek?
– Hát csak azt, hogy a wc-ben se papír, se szappan, se víz, se kéztörlő.
 



*

nyuszt

  • ***
  • 130
Re:Humor
« Válasz #565 Dátum: 2019. Június 24. 13:55 »
A  frissen vizsgázott "szőke nő " vadászni megy a férjével.A férj egy lövést hall a felesége irányából,és elindul megnézni mi történt. A közelébe érve vitatkozást  hall, és a következőt látja: egy férfi térdel egy elpusztult ló mellett és a következőket mondja: Drága hölgyem én nem vitatkozom tovább önnel. Elhiszem hogy egy szarvast lőtt ,és ez az ön zsákmánya , de könyörgöm engedje meg , hogy legalább nyerget levehessem róla !

*

nyuszt

  • ***
  • 130
Re:Humor
« Válasz #566 Dátum: 2019. Június 24. 14:55 »
Elvisznek egy férfit a  pszichiáterhez ,hogy vizsgálja meg a mentális képességeit. Az orvos  ábrákat rajzol és megkéri a férfit ,hogy mondja meg mit lát ,vagy mire gondol a rajzot látva.Először egy rombuszt rajzol - a férfi rögtön rávágja : p..a   (női nemi szerv)   Rajzol a doki egy kört -a válasz ismét p..a    Harmadszor rajzol egy négyzetet - rögtön mondja a férfi , hogy p..a    Azt mondja az orvos  felháborodottan:uram ön tényleg nagyon beteges jellem, önt  kezelni szükséges ! Mire a megszólal férfi ártatlan arccal: doktor úr engem kell kezelni ,hiszen  ön rajzolta mindet ?!

Re:Humor
« Válasz #567 Dátum: 2019. Június 24. 20:04 »
Kicsit erős, de bocsássatok meg....

*

Kitin

  • *****
  • 934
Re:Humor
« Válasz #568 Dátum: 2019. Június 26. 19:03 »

*

ata67

  • *****
  • 521
Re:Humor
« Válasz #569 Dátum: 2019. Június 26. 19:30 »
Hú Kitin! Majd, ha nagypapa leszek! Igaz, már háromszor is az vagyok, de nincs ennyi időm, hogy egy poén kedvéért megnézzek egy majd másfél órásfilmet! Ha nekiállok, akkor meg elalszom a poént. Majd, ha igazán nagypapa leszek..., vagy dédnagypapa! Na akkor!  :)
Egyébként, ha lesz időm, megnézem. Szeretem a magyar filmeket!  ;)
Üdv: Attila