Humor

  • 650 válasz
  • 258631 megtekintés
Re:Humor
« Válasz #510 Dátum: 2018. Augusztus 30. 12:09 »
A mollahot meghívják az esküvői fogadásra. Van ott minden, de az ajtónálló a ruhája miatt nem engedi be.
A mollah hazamegy, átöltözik. Visszaérkezve a díszes kaftánban a kapu kitárul előtte.
Megy a mollah táltól tálig, innen egy csirkecombot, onnan egy gyümölcsöt süllyeszt a kaftán bugyraiba.
Mit csinál öreg? - kérdik tőle.
A kaftánom kapta a meghívást, így illendően kiszolgálom.

MÉGIS, akkor miért terjedt el az üzleti életben az öltöny? Régen vasárnapra, az ünnepnapra vették fel az emberek. Az öltönnyel fejezi ki külsöségekkel azt, hogy számára az ügyféllel való találkozás olyan fontos, hogy már ünnep. Mert abból él.


Szóval a hollandok is nyakkendőznek, öltönyöznek. Pedig az is olyan, mint a kerékpár meg az autó. Semmit nem jelent.
https://nl.wikipedia.org/wiki/Minister-president_van_Nederland#/media/File:Kok_VanAgt_DeJong_Rutte_Lubbers_Balkenende_(2).jpg

Szóval abból, hogy egy marketinges csinált egy kerékpáros fotót a miniszterelnökkel, az tök buli. Trump is bicizett, őt is véletlenül lekapta egy fotós  :o, egy pimasz kölök meg feltette a hálóra :P:
http://whistleblowerjeff.holyspiritwind.net/2018/01/06/dream-trump-riding-his-bike-in-the-middle-of-very-busy-traffic-gideon-yilma/

Szóval a kerékpár mint média buli, de nem mond semmit nekem.
« Utoljára szerkesztve: 2018. Augusztus 30. 12:15 írta KörmendyRácz »
Einstein tévedett: Ha csak méheink vannak, már akkor leáldozóban az emberiség létjogosultsága!

Re:Humor
« Válasz #511 Dátum: 2018. Augusztus 30. 12:46 »
Ha életedben 1x elmennél oda( Hollandia), akkor nem írnál olyan baromságot, hogy nekik a kerékpár csak média. Jelezném, hogy minden reggel esznek narancsot is...és ott tényleg demokrácia van...és simán beszólnak akárkinek, mer' a "szemeteknél" még szólásszabadság is van.

Re:Humor
« Válasz #512 Dátum: 2018. Szeptember 03. 15:04 »
Meg a körforgalomban a zebra melletti kerékpárátkelőn a bicajosnak van elsőbbsége. Körül sem kell nézni, tekerhetek át, az autós azonnal megáll bennt a körforgóban. Mondjuk a főútról meg ledudálnak.

Re:Humor
« Válasz #513 Dátum: 2018. Szeptember 03. 15:59 »
Speciell voltam Hollandiában. Majd elmegyek még egyszer. Sportra állítom a kamerát, hátha suhan a miniszterelnök mellettem kerékpárral.

Nem szóltam semmit a kerékpár ellen, kár hogy nem értetted. Amit mondtam, hogy a politikusok fotóit kerékpárral vagy anélkül mérsékelten élvezd. Mert van olyan államfő, aki félmeztelen lovagol. De ettől nekem semmi bajom a lovakkal.

A hollandok más mezőgazdasággal bírnak, de neót régen betiltották: https://www.ontariobee.com/inside-oba/news-and-updates/dutch-parliament-votes-to-ban-all-neonicotinoid-pesticide-uses-in-the-Netherlands

Szóval semmi bajom a hollandokkal, csak egy kerékpáros fotóból magyar politikai beltartalmat összerakni durva politika. Már-már demagóg. Márpedig ez politikamentes fórum, tán?
« Utoljára szerkesztve: 2018. Szeptember 03. 18:35 írta KörmendyRácz »
Einstein tévedett: Ha csak méheink vannak, már akkor leáldozóban az emberiség létjogosultsága!

*

Kitin

  • *****
  • 934
Re:Humor
« Válasz #514 Dátum: 2018. Szeptember 09. 12:58 »

*

nyuszt

  • ***
  • 130
Re:Humor
« Válasz #515 Dátum: 2018. Szeptember 26. 15:43 »
  Egy családban arról beszélgetnek,hogy milyen különbség van az elmélet és a gyakorlat között. A családfő megpróbál rávilágítani a lényegre és megkérdezi a feleségét: -drágám ha egy gazdag úr azt mondaná , hogy ad 1000 eurót egy közös együtt létért , mit tennél ?   Hááát ,  igent mondanék 1000 euró mégis csak sok pénz .   Majd megkérdezi a lányát is : ha neked is ajánlatot tenne , te mit válaszolnál?  Naná , hogy igent mondanék ezer euró az nem kevés !  Mire a családfő így szól: na látjátok ez a nagy különbség az elmélet és a gyakorlat között . Most elméletileg lehetne 2000 eurónk, de sajnos nincsen ,gyakorlatilag viszont van két kurva a családban !         Remélem nem teljesen szalonképtelen a vicc , ha igen akkor kérem törölni. Köszönettel:nyuszt

Re:Humor
« Válasz #516 Dátum: 2018. Október 04. 08:49 »
"- Létezik-e bun nélküli ember? - kérdik tanítványai a rabbit. - Bun nélkül ember nincsen - mondja a bölcs -, mégis különbség van az igaz ember és a gonosz között. Az igaz tudja, hogy amíg él, addig bunözik. A gonosz tudja, hogy amíg bunözik, addig él!"

"A rabbi sehogy sem szíveli a képmutatóan alázatoskodó Gelb Ármint. Azt mondja neki feddoleg: - Na, na, te Gelb, nem vagy te olyan nagy, amilyen kiesinek mutatod magad!"

"Hittanórán a rabbi megkérdezi Samukától, hány óra van? - Háromnegyed tizenegy lesz öt perc múlva. - Szamár vagy, ülj le! Móricka, mondd meg te, mennyi az ido? - Fél tizenegy múlt tíz perccel. - Okos! Tanuljátok meg, sohasem tudhatjuk azt, ami lesz, csak azt, ami már elmúlt!"

"- Rabelében, szabad szombaton megölni a tetut?
- Nem szabad.
- Hát a bolhát?
- Azt szabad.
- Miért szabad az egyiket és miért nem a másikat?
- Mert a tetu másnapra is ott marad, de a bolha elugrik!"

"Péntek este egy átutazó kereskedo letétbe helyez a rabbinál százezer forintot, a hitközség elöljáróinak jelenlétében. Vasárnap jelentkezik a kereskedo a pénzért, de a rabbi kijelenti, hogy o semmirol nem tud. - De rabbi, hiszen a hitközség vezetoi is tanúsíthatják, hogy átvetted tolem a százezret! A rabbi hívatja az elöljárókat, azok sorra megesküsznek, hogy ok semmi pénzátadásról nem tudnak, a kereskedot soha életükben nem látták. A rabbi elküldi oket, majd eloveszi a pénzt és átadja hiánytalanul a tulajdonosának. - De rabbi - ámuldozik a kereskedo -, mire volt jó ez a komédia? - Csak hogy megmutassam: kikkel vagyok én körülvéve !"



http://www.zsido.hu/viccek/
« Utoljára szerkesztve: 2018. Október 04. 08:55 írta kivancsi111 »

Re:Humor
« Válasz #517 Dátum: 2018. Október 07. 20:06 »
Tudjátok-é mi van a hangyaboy alatt.
Hangya girl.

http://locitrom.hu/cimke/hangya-138.html

Re:Humor
« Válasz #518 Dátum: 2018. Október 08. 19:06 »
Tudod János veled ellentétben én nem beszélek angolul. Oroszokkal elvagyok, németekkel megértem magam. De úgy látom veled a magyarral is sok gondom van.

Kérlek benneteket segítsetek! Tudom az én hibám, de a vastaggá emelt szavakat nem ismerem. Tippem van, mert az egyik híres egyetem már rávilágított erre a tényre. Majd megkeresem, és alulra beteszem.



 megrántotta a pzórát?

 megint próáz rántás lesz a vége!



A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eigyk tnuamálny állístáa szrenit a szvakaon bleül nnics jlenestőgée aannk, mkiént rdeneőzdenk el a bteűk, eegyüdl az a fnotos, hgoy az eslő és az uolstó bteű a hlyéen lgyeen. Ha a tböbrie a lgenogyabb övsszeiszsaásg a jleezmlő, a sövzeg aokkr is tleejs mrtébéekn ovasalthó mraad. A jnleeésg mgyazraátaa az, hgoy az erbemi agy nem eyedgi btűeket, hneam tleejs sazakvat ovals.

Re:Humor
« Válasz #519 Dátum: 2018. Október 12. 20:56 »
"Egy nyilvános WC-én voltam
épp csak leültem, mikor a mellettem
lévő kabinból valaki megszólalt:

-Hogy vagy?

-kicsit zavartam feleltem: köszönöm jól.

-Aztán megkérdezte milyen volt a napom?

-feleltem; ` igazán nem panaszkodhatom.

-Mire megkérdezte: ` átjöhetek hozzád?

-Idegesen ráfeleltem: `most el vagyok mással foglalva…`

-Az a valaki hallgatott majd így szólt:

Figyelj ,le kell tennem, mert egy idióta
a másik kabinból
válaszol az összes kérdésemre.."

Re:Humor
« Válasz #520 Dátum: 2018. Október 28. 17:58 »
Ettől jobb helyet nem találtam Arisztaiosz odaát tett benyögésének:
"Egyébként meg furcsállom, hogy senki nem látogatja a Fekete-Fehér oldalakat .."
Jobb lenne ha a közelgő mikulásra készülne, bár a gyermekeket azért nem árt felkészíteni, mert szerintem álmaikban másként képzelték el a jóságos mikulást.
Jelentem a legújabb nézőcsúcsunk
156!!!!!!
Üdv:Tomipapa, Arisztaiosz.
Csak nyugodj meg, mert a sok hablatyodból ahogy hallom éppen elege van az ottaniaknak, azért pártoltak át hozzánk.
Nagyernyei Attila

Re:Humor
« Válasz #521 Dátum: 2018. Október 28. 18:46 »
Hiába próbálod ezt elhumorizálni, nem fog menni. Egyre több embernek nyílik ki a szeme.

- Doktor Úr, baj van a látásommal.
- Miben nyilvánul ez meg? - kérdezi az orvos.
- Látja a falban azt a szöget doktor úr?
- Igen, látom, és?
- Na látja... én azt nem látom!

Re:Humor
« Válasz #522 Dátum: 2018. Október 28. 19:16 »
Éppen ezt írtam le.
Egyre többen olvasnak bennünket! ;D
Nagyernyei Attila

Re:Humor
« Válasz #523 Dátum: 2018. Október 28. 21:57 »


Elnézést, szeretek mérni és kiértékelni, ja meg a matekot is. :D

Akkor Te biztosan tudod, hogy mennyi a gyertyabél háromötödének a négyzete?  ;) ;D

Re:Humor
« Válasz #524 Dátum: 2018. Október 28. 22:01 »
:P