Humor

  • 650 válasz
  • 258689 megtekintés
*

neo

  • *****
  • 939
Re:Humor
« Válasz #495 Dátum: 2018. Július 17. 04:56 »
Nem régen olyan szépen beszélt ezekről a dolgokról. Lehet, hogy inkább el se vetik ősszel a repcét, tavasszal meg a szotyit és a kukoricát sem.
Erre én is felfigyeltem, amikor éppen a Híradót néztem. Előtte napon mondtam azt, hogy az is egy képesség, hogy ki, mit, hogyan nyilatkozik a kamerák előtt. Ebben Bross nagyon rutinos, tudja mit beszél. Szerintem a médiában az elnöknek kellene szerepelnie egészen egyszerűen a kommunikációs rutin miatt. Egy-két percben állítunk ki magunkról bizonyítványt, nem mindegy milyen benyomást szereznek a nézők, hallgatók rólunk.

*

Bicska

  • *****
  • 601
Re:Humor
« Válasz #496 Dátum: 2018. Július 17. 06:59 »
Uraim! Ez a humor rovat. Ertelmes dolgokrol beszelgettek, csak nem jo helyen.
"Vassal csorbitott csontváz-leletek
mutatják, hogy itt mivé lehetek,
ha mellemre kitüzöm jeletek, -
csirkefogók! Nem játszom veletek!"

Re:Humor
« Válasz #497 Dátum: 2018. Július 17. 21:02 »
British petrol

Meglepődtem. Nem tudtam, hogy hirtelen miért nem csinál semmit BP.


Elfogyott a benzin? British Petrol  ;D
Vagy csak simán Buda-Pest nem csinál semmit?

Re:Humor
« Válasz #498 Dátum: 2018. Július 24. 07:36 »
"Kínai büfében kérdi a vendég a pultost
- Ez milyen hús?
- Cike..
- és ez?
- Maha..
...- és ez?
- Az kuta..
- Az nem lehet, az tilos!!!
- Ako cike.. "

*

ata67

  • *****
  • 521
Re:Humor
« Válasz #499 Dátum: 2018. Július 24. 15:02 »
Kérdés: ha a férfi 59 évesen átoperáltatja magát nővé, akkor 60 évesen elmehet nyugdíjba a nők kedvezményes nyugdíjával?
Forrás: Sajtóklub 2018 07 23

*

Nb18

  • *****
  • 797
Re:Humor
« Válasz #500 Dátum: 2018. Augusztus 03. 19:31 »
 Az öreg székely a Hargitáról bemegy a csíki vásárra Szeredába. Téblábol az árusok portékái között, egyszer csak meglát valamit egy sátorban, amit még nem látott soha.

- Mondja kend mit árul?

- Pápaszemet bátyám...

- Pápaszem?! Az meg mi az istennyila?

- Tegye az orrára papa, majd megtudja!

Az öreg felvesz egy szemüveget az asztalról és az orrára illeszti, örömében felkiált:

- Amindenségit! Hiszen ezzel úgy látok, mint legénykoromban. Megveszem ezt a pápaszemet... de mondja csak, pápafasz nincs?

*

Nb18

  • *****
  • 797
Re:Humor
« Válasz #501 Dátum: 2018. Augusztus 04. 21:03 »
 :)

Re:Humor
« Válasz #502 Dátum: 2018. Augusztus 08. 20:37 »
Köszi az ilyen ismerőst.

Re:Humor
« Válasz #503 Dátum: 2018. Augusztus 09. 07:58 »
Egy kis "terelés", ahogy kivancsi111 írta.

Re:Humor
« Válasz #504 Dátum: 2018. Augusztus 09. 08:56 »
Jó poén, és és szeretem a vicceket  ;D már elraktároztam. Köszi!
De abban a raktárban más is van. Ezért most visszaterelek.

Éveken át nem lehetett mást olvasni, mint azt, hogy ezek, mármint a régi vezetés, semmit nem csinált, neo ügyben (sem) a méhészek javára. Ez világos. Természetesen nem is tudott, mert nem voltak neos magok elvetve  az uniós tiltás miatt, néhány kivételtől most tekintsünk el, ezért ilyen problémáról nem olvashattunk. (Amikor volt, akkor meg még azt sem tudtuk hova tűnnek el a méhek, mert sok helyen nem jelentett gondot, ahogy most sem néhol.) Illetve olvashattunk, de csak a régi vezetést szidalmazva, vagy ezzel is másik új vezetést odajuttató szándékkal, ahol a hús fő a fazékban, ahol még akkor a legdrágább elnökünk ült a trónon, de letaszítván van méglegdrágább. Igaz Texi? Természetesen semmit nem tettek a méhészek érdekében, de alapanyag sem volt. Most viszont van. Én arra gondoltam, hogy napraforgó virágzás után, ha ez a helyzet áll elő mint ami sajnos bekövetkezett, akkor Attila ilyen hatalmas tényanyag mellett úgy teleírja a fórumot, hogy már esténként a megfáradt méhésznek további nyűg lesz azt végigolvasnia. Nekem ez hiányzik. Vajon most majd évekig arról is lehet olvasni, hogy ezek sem csináltak semmit? Azt nem tudom ki mit csinál, hiszen csak innét és a sajtóból értesülhet a magamfajta gyalogméhész. Éjt nappallá téve dolgoznak, és a folyamatban lévő ügyről nem nyilatkozhatnak. Talán ezért nincs idő a valóságról értesíteni az egyszerű melóst. Ez olyan rendőrségi szöveg, aminek a végén az szokott lenni: az elkövető ismeretlen. Na ez is vicc. De akik benne vannak nem humoros mégsem.
Ja ! Anti! Jobbegérgomb , másol, email, Bross @ -tudod-, beilleszt elküld, hátha nem olvassa... ;D ;D ;D

*

Berci

  • ***
  • 244
Re:Humor
« Válasz #505 Dátum: 2018. Augusztus 09. 12:10 »
A "bűncselekmény hiányában" még viccesebb...ja nem az tragikomikus.

Re:Humor
« Válasz #506 Dátum: 2018. Augusztus 20. 09:11 »
...ám nekem amolyan "Jenősen" mindig egy vicc jut az eszembe erről a "most már útban vagy, hát kitiltatlak" projektről, amit Geddekassal játszanak. A Doktor Úr is bizonyára érti, mint minden, Moszkva emlején nevelkedett ember:

Két rab beszélget a börtönben.

- Te miért kerültél sittre? - kérdi az egyik.
- Izgatásért. Szidtam a rendszert. És te?
- Nyugtatásért. Azt mondtam, úgy sem tart ez már sokáig.





Ezt viccet én írtam tegnap reggel, csak másként. Ne idézgesd a vicceimet, mert betakarlak mint Moszkvát a hó. ;D
Egyébként van egy kedvencem a moszkvai viccek között. A hóolvadással kapcsolatos.

Történt egyszer a születésnapomon a nyolcvanas évek végén, -pár évvel azután amikor leszereltem a magyar nagy testvéri hadsereg repülő figyelő hadtestétől,- hogy egy német gyerek, valami Mathias Rus(ski) kisrepülőgéppel leszállt a Vörös Téren. Ez nem vicc. Végigrepülte úgy a Varsói Szerződés légterét, hogy senki nem vette észere. Hullottak is a fejek, nem mint neo ügyben...Aki nem élt abban az időben, annak elmondom, hogy ez akkora blamázs volt, mintha Iván beállítana tankkal az Orális (Mónica Lewinsky óta nem Ovális) szobába, Clinton elé annak idején. Na az lett volna a szopás. ;)
Erre volt az a a vicc:

-Hallottátok? Eltakarítják a havat a Vörös Térről, mert nem tud majd elfolyni a hólé.
-Miért?
-Mert lebetonozták a víznyelőket. Félnek a német könnyűbúvároktól.

Re:Humor
« Válasz #507 Dátum: 2018. Augusztus 20. 12:24 »
Hé, Te Jenő!

Ne izgassál te engemet, én nem lopom a vicceidet, hanem forrásmegjelöléssel idézem, esetleg a "Varietas delectat" jegyében néha és némileg átformálva!

Kölcsönösségi alapon te is idézhetsz tőlem.

Máskor inkább a mondanivalóra fókuszálj, annak sokkal nagyobb a jelentősége, mint a humorkodásunknak: a Doktor Úr hol K-RP. Janiként, hol Peti beütésű Olvastamként tereli a témát abba az irányba, ahol már talán maga sem tudja, honnan indult, s merre tart.

Szerintem nekünk meg az a dolgunk, hogy ébren tartsuk a figyelmet. Sajnos, ebben Geddekasra már nemigen számíthatunk, úgy látszik az ő orra előtt esmeg elhúzta valaki a mézesmadzagot, netán ismét bekínálták neki a kutatói státuszt?

Kedvelem a faszit, de mostanában egyre gyakrabban igyekszik Dr. Darvas Bélához dörgölőzni, pedig tudhatná, hogy a jó Pofaszőr kb. ugyanúgy félrerúgja, mint Bross, ha nincs szüksége a "szógálataira". Csak ez a Geddekas soha nem tanul a történelemből. Sebaj, majd csak megvilágosodik egyszer, s rájön, hogy nem kezelte őt partnerként soha egyik "mentora" sem, az ő kvalitásai meg soványak az önálló szakmai arculathoz. Még azt sem vette észre, hogy Darvas soha rá se pillant, míg legalább Ph.D. fokozatot nem szerez, de néha az is kevés a jó "Nemzetünk Ökotoxikológusának és Oikoskodójának, Növényvédősök és Kormányzati Döntéshozók Ostorának"...

Ami az "ovális-orális" szójátékot illeti, nagyon tetszik, viszont további lehetőségek is nyílnak a ragozásához. No, azt majd egy másik alkalommal, addig is tartsd szárazon a liberót...

Re:Humor
« Válasz #508 Dátum: 2018. Augusztus 20. 17:38 »
Nagyot nevettem. Jó hogy helyén van a vicc rovatban.

Miért imádkozik a kezdő méhész az első kaptárbontás előtt?
- Add Uram, hogy a méhek tudják az akupunktúrás pontokat...
Einstein tévedett: Ha csak méheink vannak, már akkor leáldozóban az emberiség létjogosultsága!

Re:Humor
« Válasz #509 Dátum: 2018. Augusztus 23. 08:05 »


Az jó. Nem tudom hogy Einstein, Hawking meg a többiek mit tökölnek még mindig, hogy megértsék.


Én azt hallottam meghaltak.
A nagy emberek mind elmennek lassan. Nagy Sándor, Arisztotelész, Cristoforo Colombo, Einstein, és nemrég Hawking, és én is olyan szarul érzem ma magam... ;D