Humor

  • 650 válasz
  • 258541 megtekintés
*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:Humor
« Válasz #45 Dátum: 2015. Július 06. 18:43 »
Köszönöm a megtisztelő javaslatot. Igyekszem megszolgálni

Ha már a szakértelenél tartunk, legyünk következetesek: Tóth Péter ezentúl csak a növényvédőszerekről és azok használatáról beszéljen és ne szóljon egy szót se a méhekről, hiszen ha a méhekről beszél, szinte mindíg téved.

Cserényit meg végképp nem tudom, hogy miről beszéljen, mert amiről van diplomája arról nem beszél, amiről meg nincs azt meg kifejti részletesen. Bőven beszél az időjárásról, holott nem meteorológus. A méhek betegségeiről pedig alig.
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.

Re:Humor
« Válasz #46 Dátum: 2015. Július 15. 07:43 »
Re:Nézettségünk
« Válasz #2 Dátum: 2015. Július 13. 22:41 »
Tisztelt Méhészklub Látogatók!
Ma hajnalban a tartalék állományomat elszállítottam egy kései napraforgóra.
Mi ebben a hír?
Bekapcsoltam a számító gépet, és ránéztem a Méhészklubra.
Mit gondoltok hányan nézték honlapunkat hajnali 3 óra 14 perckor?
17-en!!!!!!
Ez volt nálam ma a nap híre.
Üdvözlettel:
Nagyernyei Attila
Klubvezető

Attilám!

Beragyogta a napomat ez a "hír", de aztán elgondolkodtam: ez a 17 látogató túlnyomó többsége feltehetően nem a honlapot nézegette, hanem minden valószínűség szerint "belülről gyönyörködött" a lezárt szemhéjában. Már csak abból is gondolom, hogy jómagam is köztük voltam...
Természetesen lehetséges, hogy nem mind a 17 látogató járt el hozzám hasonlóan, hiszen mint írtad: bekapcsoltad a számítógéped. Eszerint valószínűleg csak 16-an szundikáltunk a bekapcsolva hagyott gép mellett, annak biztos és megnyugtató tudatában, hogy a mi éber Klubvezetőnk boldogan konstatálja a honlap népes látogatói létszámát az éjnek eme késői órájában.
Sebaj, a honlap értékét végső soron nem az a tény adja meg, hogy hányan nem kapcsolják ki éjszakára a gépüket, hanem az a sok-sok szakmai, szakmapolitikai kincs, amit a mi éber, neonikotinoidokból (is) teljesen felkészült  Klubvezetőnk és a hasonlóan megalapozott "kontrásai" osztanak meg velünk, jelenleg még szűk látókörű és hajnaltájt  aluszékony outsiderekkel...

Tartsd rajtunk továbbra is vigyázó szemedet, kedves Attilánk...!

Tisztelettel: P.a.

P.s.: Nem csak azért írtam a Humor rovatba a hozzászólást, mert jót röhögtem a "nap hírén", hanem mert a hír eredeti feltalálási helyén csak a kiváltságosoknak van lehetősége reflektálni, mi póriak ott csak olvasgathatunk és lájkolhatunk...

Re:Humor
« Válasz #47 Dátum: 2015. Július 15. 21:21 »
Kedves Petronius!
Örülök, hogy ennyire érdekel a Fekete-Fehér Méhészklub, hogy ez mellett szenderülsz álomra!
Ha már nem csesztetsz bennünket, kapcsold ki a gépet, mert sok lesz a villanyszámlád.
Üdvözlettel:
Nagyernyei Attila

*

atya

  • *****
  • 1043
Re:Humor
« Válasz #48 Dátum: 2015. Július 15. 21:24 »
PA
Idézet
Beragyogta a napomat ez a "hír", de aztán elgondolkodtam: ez a 17 látogató túlnyomó többsége feltehetően nem a honlapot nézegette, hanem minden valószínűség szerint "belülről gyönyörködött" a lezárt szemhéjában. Már csak abból is gondolom, hogy jómagam is köztük voltam...
Vajon mi késztet valakit arra, hogy a klubbot nézve essen le a feje a klaviatúra mellé?
Talán figyelő feladatot teljesít, vagy a gravitációt próbálja bebizonyítani, a feje és az asztal között.
Az örömödnek egyébként és is örülök, (pedig nem én vagyok az okozója) mert legalább sikerült csinálni olyan valamit számodra, mely beragyogta a napodat. Ettől nagyobb örömet nem is kívánhatok neked.

 
A sikerhez csak annyi kell, hogy képes legyél az életed a magad módján élni.

Re:Humor
« Válasz #49 Dátum: 2015. Július 23. 15:48 »
Sziasztok!
Sokan kérdezik hol van a Fekete-Fehér Méhészklub Kiskakasa?
Készítettem egy fényképet a strandon.
Nyaral!
Neki is melege van.
Néhány napot kell már csak kibírnunk.
Nagyernyei Attila

*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:Humor
« Válasz #50 Dátum: 2015. Július 23. 18:23 »
Nudizik?
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.

*

kiskakas

  • *****
  • 3248
Re:Humor
« Válasz #51 Dátum: 2015. Július 24. 19:33 »
QUQURIQ !!!

Üdvözöl mindenkit a baromfiudvar tarka tollus Tarajasa!

Nem nudizik, csak Tunéziában próbálja megmenteni a fejét, ha bár, lehet, hogy jobb halál a lefejezés, mint a kondérba főddddögélés!...... :P

A „nagy nyaralás” a kaptárok között! Szerencsére volt értelme az eltöltött időnek.
Már csak az atkaháborút kell megnyernem, és jöhet az OMME vezetésének a leváltási stratégiájának a részletes kidolgozása….

Tapasztalhattuk, hogy ami nem megy, nem kell erőltetni……
A méhész és méh ellenes egyesületi politika, taktikázásnak végre véget kell vetni, szembe kell nézni a tényleges valós, sürgősen megoldandó feladatokkal!
Akik dilettánsok a szakmai problémák megoldásához, nincsen helyük a vezetésben!
Sokkal nagyobb a felelőségük, az egész szakma felé, mint amit el „ba”  bagatelliáznak, és hasba akasztó  csúsztatásokkal vezetik félre a tagdíjat fizető tagságot!
Még a legutóbbi szaktanácsadói értekezleten sem vett részt az OMME szakmai elnöke Cserényi Dr.
Tombol az atka az országban, és ????? oldja meg mindenki maga úgy ahogy tudja, vagy ahogy nem tudja….
Az értekezleten semmilyen új, információ nem hangzott el, méhmérgezések? Csávázó szerek? Gombaölő szerek?
Ki tudja megmondani, hogy egy 100 családos méhészetben miért tűnt el 95 anya???
Kezdődő pótbölcsők várták a tulajdonost, hogy árulkodjanak az anyátalanságról?
Egy újabb csapás ránk, vagy a méheinkre az újra kísérletezett vegyszerek???
És a fogyasztók? Akik a zöldségeket, gyümölcsöket és gabonaféléket fogyasztják? Mi okozza a vastagbél rákot? Miért nem vizsgálják minden szántóföldi termék vegyszer tartalmát amit mi is fogyasztunk, és a gyermekeinknek és az unokáinknak adunk?
Méheink az első, leg első akkumlátor, akik megkapják a vegyszerek első dózisát! Vagy túlélik, vagy nem!
A vegyszer gyártókat érdekli???
Ugyanúgy Ők gyártják az atkaölőket is. Kevesebb hatóanyag, és máris rálehet fogni a méhelhullást az atkákra. addig meg vidáman lehet hirdetni reggelenként a csávázó szeres repce vetőmagot.
Felteszem a kérdést?
Maradjon minden így tovább, és viseljük el a kárunkat, vagy!
Új szakmai vezetés új szellemében újra bízhassunk szakmánk jövőjében!!!
Rajtunk áll döntés a tavaszi tiszt újító választáson!

Cseréljük le a szakmaiatlanságot a szakmaiságra, ami csak értünk dolgozik!

Nyári üdvözlettel:  az OMME kiskakasa!
« Utoljára szerkesztve: 2015. Július 24. 22:45 írta kiskakas »

Re:Humor
« Válasz #52 Dátum: 2015. Július 25. 21:13 »
QUQURIQ !!!
Ki tudja megmondani, hogy egy 100 családos méhészetben miért tűnt el 95 anya???
Kezdődő pótbölcsők várták a tulajdonost, hogy árulkodjanak az anyátalanságról?
Egy újabb csapás ránk, vagy a méheinkre az újra kísérletezett vegyszerek???


Cseréljük le a szakmaiatlanságot a szakmaiságra, ami csak értünk dolgozik!

Nyári üdvözlettel:  az OMME kiskakasa!
Érdekes dolog én is kíváncsi lennék rá hogy tud elütni  annyi anya
az biztos hogy nem magátol

Re:Humor
« Válasz #53 Dátum: 2015. Július 31. 00:23 »
mire beírok pár sort, mások kisregényt, vagy nagycsöcsű (https://www.youtube.com/watch?v=WU73ibeTINo) titkárnőjük van 
Na na! Megtaláltam neked az ideális titkárnőt. Kittit.
http://

*

Kitin

  • *****
  • 934
Re:Humor
« Válasz #54 Dátum: 2015. Augusztus 06. 13:12 »
ez is egy lehetőség

*

zümi

  • *****
  • 1382
Re:Humor
« Válasz #55 Dátum: 2015. Augusztus 11. 12:22 »
Mit tudtok kakasunkról?
Talán tyúkanyóval hetyeg a Balcsin?
Esetleg a bográcsban végezte?
 

A kakastöke pörköltet kedvelő: Zümi ;)
Mindig arra kell törekedned, hogy a legjobb legyél, de sosem szabad elhinned, hogy az is vagy.

*

zümi

  • *****
  • 1382
Re:Humor
« Válasz #56 Dátum: 2015. Augusztus 12. 16:37 »
Kakaska!
Most már tényleg kezdek aggódni miattad :'( ;D
OMME  vezetői közül valaki elhallgattatott??
Etikai vagy fegyelmi van ellened is?
Mindig arra kell törekedned, hogy a legjobb legyél, de sosem szabad elhinned, hogy az is vagy.

Re:Humor
« Válasz #57 Dátum: 2015. Augusztus 13. 16:46 »
Kezdő Méhészek Figyelem!
Boci Veszély!
Történt egy kis faluban, hogy az ott lakó idős méhész már alig tudta szeretett méhecskéit ellátni.
Nehezen járt, és sopánkodott milyen jó lenne egy kemény deli legény, aki levenné a válláról ezt a terhet, gondozná szorgos kis rovarjait.
És láss csodát.
Egyik nap fülébe jutott egy fiatal fiúnak, hogy az idős méhésznek milyen gondolatai vannak, így egy nap a méhek közelébe merészkedett, a papa éppen tett-vett.
Szóba is elegyedtek az öreggel, akinek első rálátásra megtetszett a legény hozzáállása.
Volt egy kis bökkenő, a srác nagyon félt a méhektől, és elképedve nézte, ahogy az öreg rövidnadrágban, egy kis ingben jár kel a kaptárak között, a verőfényes napsütésben, ő pedig talpig beöltözve.
Telt múlt az idő, egyszer az öreg szóba hozta számára fájó, de elkerülhetetlen tervét.
Mit szóná te gyerek, ha neked adnám a méheket?
Jaj papa, nemá, meg rendesen félek még tőlük.
Éppen ez a bajom veled!
Ki kell állnod a bátorság próbát!
Ott áll a méhes közepében az öreg almafa.
Oda kikötlek meztelenyül, aztán ha már elment belőled a félelem, mert láthatod engem sem bánt egyik sem, tied lehetnek a méhek.
A fiú szabadkozott, de nagyon szerette volna a méheket, így belement az ajánlatba.
Úgy ahogy megbeszélték az öreg nagy nehezen kikötötte a legényt az öreg almafához.
Megígérte neki, hogy egy óra múlva visszanéz, azzal botjára támaszkodva bebotorkált a tanyába.
Vissza is jött egy óra múlva.
Megdöbbenve látja, hogy az újonc méhészjelölt ott nyöszörög kikötve, és "micsodája" nagyon piros.
Csak nem, kérdezi az öreg, pont azt kapták el a méhek, közben a botjával meg is emelgeti a fiú micsodáját.
Jaj de sajnálom, ezt nem gondoltam volna.
A fiú alig tud megszólalni, csak nyöszörgött.
Papa!
A bocit azért megköthette vóna! ;D ;D
Nagyernyei Attila
« Utoljára szerkesztve: 2015. Augusztus 13. 16:52 írta Nagyernyei Attila »

*

irido

  • ****
  • 488
Re:Humor
« Válasz #58 Dátum: 2015. Augusztus 14. 08:19 »
disznószaros lábú lódoktor
Kánya !
Te meg hol láttad ezt? Csak nem nálad kente össze magát? Neked is nagyon közel kellett akkor lenned a disznószarhoz. Vagy benne.

*

atya

  • *****
  • 1043
Re:Humor
« Válasz #59 Dátum: 2015. Augusztus 14. 08:22 »
Idézet
Neked is nagyon közel kellett akkor lenned a disznószarhoz. Vagy benne.

Szerintem csak jó távcsöve van.  ;)  ;D  ;D
A sikerhez csak annyi kell, hogy képes legyél az életed a magad módján élni.