OMMINO

  • 153 válasz
  • 81030 megtekintés
*

ata67

  • *****
  • 521
Re:OMMINO
« Válasz #150 Dátum: 2015. Október 24. 13:10 »
.

*

ata67

  • *****
  • 521
Re:OMMINO
« Válasz #151 Dátum: 2015. Október 24. 13:10 »
Kegyeleti okból töröltem előző hozzászólásaimat, mivel az érintett személy már elhunyt.
Béke poraira.
« Utoljára szerkesztve: 2015. Október 24. 13:39 írta ata67 »

Re:OMMINO
« Válasz #152 Dátum: 2015. December 02. 07:39 »
Sziasztok!
Akár milyen furcsa is amit írok, Gabika is egy dominó elem volt az OMME-ban folyó nagy játékban.
Az mindenki számára világos, hogy a tégla alakú építőelemek feketék, a rajta lévő pöttyök fehérek.
Gabika egy fehér "pötty volt csupán", de aki a kirúgását végig nézte, sőt asszisztált hozzá az egyelőre még szilárd alapon áll, szín Fekete, pöttyök nélkül.
Bizony, ehhez a kirúgáshoz, úgy is fogalmazhatnék, hogy  Mészárláshoz, kellett Fekete is.
Csak a tisztán látás kedvéért, és a tényszerűségért közöltem veletek, milyen képmutató játék ez az egész.
Nagyernyei Attila

*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:OMMINO
« Válasz #153 Dátum: 2017. Április 15. 09:37 »
Ez a rovat végülis az OMME közéletének megújításáról szólt. Éppen ideje az elnökség és az etikai bizottság megújulásának.

 Csuja ajánlott levélben szólította fel az OMME elnökét, hogy az elnökségben uralkodó összeférhetetlenségi állapotot szüntesse meg 8 napon belül. Ha ez 8 napon belül nem történik meg, következik a Munkaügyi bírósági jogorvoslat. Az összeférhetetlenséget már a tisztújítást követően kellett volna megszüntetni, illetve szeptember 1-én ezekkel a tisztségviselőkkel nem szabad lett volna szaktanàcsadói szerződést kötni vagy le kellett volna mondaniuk a választott tisztségükről, ha meg akarták tartani a szaktanácsadói apanázst. A jelen helyzet viszont nagyon kellemetlen következményekkel jár mert pénzvisszafizetési kötelezettségük is keletkezett.

Az etikai bizottság megújítása a következő Küldöttgyűlésen fog megtörténni. Annyira elfogult és szakmai hibákkal tűzdel határozatokat hoznak, ami tarthatatlan.
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.