Alapszabály

  • 521 válasz
  • 193313 megtekintés
Re:Alapszabály
« Válasz #360 Dátum: 2016. November 15. 07:14 »
Tehát Izso60 nem találta a következő rágalmait.
Ezt:
""Százszor neveztétek,Te is meg a klubvezető is vakoknak idiótáknak a küldötteket!"
Valami hasonlót próbált tapaszként összehozni, magát igazolni, de ez nagyon karcsúra sikerült.
Most már erre váltott:
"Ha nem tudod azt felvállalni hogy többször nevezted a küldötteket bekötött szeműnek, vaknak, tájékozatlannak,
és néhányunkat még sötétnek is tituláltál,bocsánat a szavazógépet kihagytam."
Szerintem a bekötött szemű nem egyenlő az idiótával.
Maradj még egy kicsit, meglátjuk mit hozol ezek után össze.
Szépen fogalmazz, ne dühből, és indulatból, mert akkor csak arra vagy képes, hogy valótlanságot állíts.
Írásod méltó példája annak mire képes a gyűlölet.
Nagyernyei Attila

*

izso60

  • *****
  • 558
Re:Alapszabály
« Válasz #361 Dátum: 2016. November 15. 18:59 »
Üdv.Uraim!
Nagyernyei Uram!
Én mint írtam,nem is kerestem,ebből adódóan nem is találhattam azokat a régi írásaitokat amiben Ti és nem csak Te hanem többen is előszeretettel használtatok olyan jelzőket a veletek nem együtt gondolkodókra hogy tájékozatlan,megvezetett,vak,bekötött szemű,de hogy sötét azt csak Te használtad és biztos vagyok benne hogy azt is tudod kikre és hányszor írtál ilyeneket.
Azért megegyezhetünk abban hogy mindenkit aki másképp gondolja ilyen jelzőkkel illetni nem illendő!
Aztán ha valaki még emlékezik ezekre a nem túl elegáns jelzőkre "pihentetéssel"riogatni sem igen elegáns.
Abban igazad lehet hogy a bekötött szemű nem egyenlő az idiótával,de amikor folyamatosan agymosottnak,vaknak,tályékozatlannak,szavazógépnek,uram bocsá sötétnek nevezik az embert,joggal hiheti azt is hogy idiótának nézik.
Ez így világosabb lett?
Cseppet sem vagyok dühös sem indulatos,csak tárgyilagos.
Úgy vélem a fogalmazásommal sem lehet túl nagy gond,a jelzőket pedig nem Én használtam csak még jól emlékszem rájuk és néhánynak a szerzőjére is.

*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:Alapszabály
« Válasz #362 Dátum: 2016. November 15. 21:22 »
Izso60=Lengyel János Tiszakécskéről!

Szerintem elfelejtheted ezt a módszert.
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.

Re:Alapszabály
« Válasz #363 Dátum: 2016. November 15. 23:05 »
Izso60=Lengyel János Tiszakécskéről!

Hoppá!

Ez már a megfejtés, vagy újabb tipp? Mert ugye volt már Egyed Árpád, Mészáros 1, Mészáros 2. stb.

*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:Alapszabály
« Válasz #364 Dátum: 2016. November 15. 23:55 »
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.

Re:Alapszabály
« Válasz #365 Dátum: 2016. November 16. 07:20 »
Geddekas!
Mindenki azt gondolta rólad, hogy csak a jogtudományokban vagy otthon.
Tévedtünk.
Íme a gödöllői "Kalambó".
Nagyernyei Attila

*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:Alapszabály
« Válasz #366 Dátum: 2016. November 16. 09:31 »
Nézzétek. Tény, hogy az írások az Izso60 neve alatt jelentek meg, de ha Izso60 megadja a jelszavát más embernek, akkor az is tud Izso60 néven írogatni. Más nick-ek esetében is felmerült már a gyanú, hogy nem egy ember áll a fórumon tett bejegyzései mögött.
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.

Re:Alapszabály
« Válasz #367 Dátum: 2016. November 16. 12:18 »
Ez igen!
A hirdetésben még azt sem találtam hogy milyen keretméreten árulja a méheket. Nemhogy Tiszakécske meg Lengyel...

Re:Alapszabály
« Válasz #368 Dátum: 2016. November 16. 12:54 »
"A néphiedelem más nevekkel is illeti a mumust, ismert elnevezése még a „zsákos ember”, a bákász vagy bakurász, míg Erdélyben Drakula grófot emlegetik a rossz gyerekeknek." ;D

Ott a telefonszáma. Felhívod vazze, ha ennyire "kíváncsi" vagy! Talán meg tudod kérdezni Ő-e az az izso60. Én már kétszer beszéltem vele (méhekről, méhészkedésről elsősorban). Jól beszéli a magyart, értelmes, és nem harap, az éteren át nem is tudna. Ennyit rágódni hülyeségeken... :-[ De mi köze ennek az alapszabályhoz?

*

Vivaldi

  • *****
  • 2049
Re:Alapszabály
« Válasz #369 Dátum: 2016. November 23. 12:58 »
Biztos, helyről tudom, hogy Csuját kizárták, tőlük csak Geddekas maradt Omme tag.
 No most a kérdésem az, hogy ha Csuját kizárták akkor Geddekas lesz a gödöllői egyesület elnöke?

*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:Alapszabály
« Válasz #370 Dátum: 2016. November 23. 14:31 »
Idézet
Biztos, helyről tudom, hogy Csuját kizárták
Ez a vágyálmod?
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.

*

Vivaldi

  • *****
  • 2049
Re:Alapszabály
« Válasz #371 Dátum: 2016. November 23. 16:56 »
Nem. Egyáltalán nem. Az igaz, hogy volt amikor kiakasztottál, pontosan az egyesületek helyzetével kapcsolatban, javaslom a facen a méhészklubot, utána lehet nézni. de azóta ezt már korrigáltad.
 Én azok közé tartozom, akik ha tudják, hogy kit melyik polcra helyezzenek, tudják kezelni.
 Így én veled elvagyok. Igazából, valóban van a beskatulyázásban valami, valaki vagy ilyen, vagy olyan. Te is csak beletehető vagy az egyik skatulyába, ezért engem nem nagyon idegesítesz. Így a fórumon. Mert lehet, hogy az életben szemtől szembe, esetleg lenne olyan helyzet is, hogy elveszteném a türelmet veled szemben.

*

kiskakas

  • *****
  • 3248
Re:Alapszabály
« Válasz #372 Dátum: 2017. Január 13. 22:57 »
QUQURIQ !!!

Arra azért nagyon kíváncsi lesz a piros tarajú, hogy az alapszabály bizottság mikor kezdi meg a működését?
Két tagját már garantálni is tudom, hogy jogilag is alá legyen támasztva.
De felteszek egy aprócska kérdést?
Kinek íródik az alapszabály?
ja!
Bocsi még egy kérdés?
Ki, kinek az alárendeltje az OMME nagy "országában"???

Kiskakas

*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:Alapszabály
« Válasz #373 Dátum: 2017. Január 14. 16:12 »
Még januárban indul a szervezetépítő bizottság.
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.

*

Vivaldi

  • *****
  • 2049
Re:Alapszabály
« Válasz #374 Dátum: 2017. Január 22. 14:45 »
No.
Csak azért áruld már el, hogy miről van szó, nem valami szabadkőműves szervezetet építesz?