Alapszabály

  • 521 válasz
  • 193226 megtekintés
Re:Alapszabály
« Válasz #285 Dátum: 2016. November 08. 20:21 »
Csak rájöttek mit csesztek el.
Ezt kellett volna kiküldeni az ÖSSZES küldöttnek.
http://www.omme.hu/?p=7651
Nagyernyei Attila

Re:Alapszabály
« Válasz #286 Dátum: 2016. November 08. 22:51 »
Tisztelt méhésztársaim!
Miért van nekünk szükségünk egy olyan jogászra,aki csak a lóvéra hajt ,(minél több pénzt kihúzzon a zsebünkből) a munkája meg, sem szakmailag, sem a  határidőket tekintve,sem a jogszabályi környezet (társasági törvény,Ptk.) ismeret szempontjából nem felel meg az Egyesületünk súlyának és méltóságának!Jó sok pénzért nem csinált csak egy fércművet, amit toldozni - foldozni kell!Ennyi formai és tartalmi hibát még egy kezdő joghallgató sem vétett volna!Egyszerűen siralmas a tevékenysége.... A volt elnökünk és Sós úr áldásos tevékenységének köszönhetjük a közhasznúság elvesztését és hogy az Egyesűletűnk a jelenlegi jogbizonytalanságban vergődik!Hiszen még most is a Régi alapszabályunk van érvényben, az új megváltozott törvények és szabályok ellnére.
« Utoljára szerkesztve: 2016. November 09. 18:23 írta Szakállas »

*

izso60

  • *****
  • 558
Re:Alapszabály
« Válasz #287 Dátum: 2016. November 09. 18:48 »
Üdv. Uraim!
Szakállas!
Köszönd meg Csujának és társainak!

Re:Alapszabály
« Válasz #288 Dátum: 2016. November 09. 19:46 »
Izso60!
Köszönöm a gratulációt, bár Csujának írtad, magamra is vettem.
Mondjuk meg az igazat, hogy ha rajtad múlott volna, már OMME sem lenne.
A Kontroll Csoport, vagy nevezzük változás csapata, ha mást nem is ért el, minthogy felhívta a méhészek figyelmét a szabálytalanságokra, törvénysértésekre akkor már nem dolgoztunk hiába.
Tudjuk ez Téged nem zavar, azért vagy a másik oldalon.
Dr.Soós is megmondta, hogy Csujának volt igaza!
Erre mit lépsz?
Nagyernyei Attila

*

izso60

  • *****
  • 558
Re:Alapszabály
« Válasz #289 Dátum: 2016. November 09. 19:59 »
Üdv.Uraim!
Nagyenyei Uram!
Hogy erre mit lépek?
Mint már írtam ha következetesen olvassuk az írásaitokat,Dr Soós ügyvéd Urat Ti HANGSÚLYOZOM Ti mert vissza dobjátok a labdát mintha az én véleményem lenne ezért még egyszer mondom Ti hazug megalkuvó maszatoló embernek tartjátok!
Miért pont ez a kijelentése igaz számotokra a többi pedig maszlag!
Egyébként hol mikor milyen nyilvánosság előtt mondott ilyet?
Lehet hogy csak Te mondod mint a "nagy durranásokat"?
Ennyit lépek erre.

Re:Alapszabály
« Válasz #290 Dátum: 2016. November 09. 20:09 »
Izso60!
Nem vagy formában amikor ezt írod:
"Mint már írtam ha következetesen olvassuk az írásaitokat,Dr Soós ügyvéd Urat Ti HANGSÚLYOZOM Ti mert vissza dobjátok a labdát mintha az én véleményem lenne ezért még egyszer mondom Ti hazug megalkuvó maszatoló embernek tartjátok!"
Hazug, maszatoló, megalkuvó embernek tatom Dr.Soós Tibort?
Lehet magadra gondolsz, de én ilyent nem írtam, kérlek idézd be!
Dr.Soósról azt írtam, hogy egy "falusi ügyvéd" is különb alapszabályt hozott volna össze elsőre.
A többit Te költöd hozzá!
Egyébként Dr.Soós Tibor főként Dr.Mészáros László ügyvédje, és nem a méhészeké!
Emlékeztetlek a EB jelentésre amit oly sokszor idéztem!
Az EB is elmarasztalta ezt a párost!
Hol mondta?
Az elnökválasztás után, amikor megkérte Csuját, hogy vonja vissza a pereket, mert addig Brosst nem tudja a bíróság bejegyezni.
Ne csacsiskodj!
Nagyernyei Attila

*

Vivaldi

  • *****
  • 2049
Re:Alapszabály
« Válasz #291 Dátum: 2016. November 09. 20:11 »
Izso60!
Köszönöm a gratulációt, bár Csujának írtad, magamra is vettem.
Mondjuk meg az igazat, hogy ha rajtad múlott volna, már OMME sem lenne.
A Kontroll Csoport, vagy nevezzük változás csapata, ha mást nem is ért el, minthogy felhívta a méhészek figyelmét a szabálytalanságokra, törvénysértésekre akkor már nem dolgoztunk hiába.
Tudjuk ez Téged nem zavar, azért vagy a másik oldalon.
Dr.Soós is megmondta, hogy Csujának volt igaza!
Erre mit lépsz?
Nagyernyei Attila

Ha a változás csapata lenne, én is támogatnám. De ez a vissza változás csapata.

*

izso60

  • *****
  • 558
Re:Alapszabály
« Válasz #292 Dátum: 2016. November 09. 20:28 »
Üdv.Uraim!
Vivaldi!
Úgy látom kezdesz magadhoz térni!

Re:Alapszabály
« Válasz #293 Dátum: 2016. November 09. 20:42 »
Ezt válaszolja Vivaldi:
"Ha a változás csapata lenne, én is támogatnám. De ez a vissza változás csapata."
Hála az égnek, hogy visszatértünk a keréknyomba.
Nincs literszámra "UNICUM" meg Erzsébet Szálló, OMME pénzen pancsi a termálban, cuki táska, és dínom-dánom.
Gyere el vasárnap a küldöttgyűlésre és meghallgathatod mit tett eddig az Új csapat.
A kommunikációjuk valóban nem valami profi.
A régiek ehhez képest a keveset amit csináltak jól "eladták", amit meg elk.rtak , az eltitkolták.
Nagyon jó ez a változás, mert így még van OMME!
Nagyernyei Attila

Re:Alapszabály
« Válasz #294 Dátum: 2016. November 09. 20:56 »
"A kommunikációjuk valóban nem valami profi."

Pedig van párt lapjuk! Vagy az nem az Ő pártjukon, nem a mi pártunkon van?  ;)

Kíváncsi leszek egyszer benne lesz-e a Kft. beszámolója a lapba, úgy mint rég (számok, adatok, tervek, eredmények....)

Ameddig ilyet nem olvashatunk addig nem a mi lapunk, és nem a mi Kft.-nk.
Szabó György

Az életben egy dolgot jól jegyezz meg!
Az emberek soha nem változnak,
csak te ismered meg őket jobban!

*

Vivaldi

  • *****
  • 2049
Re:Alapszabály
« Válasz #295 Dátum: 2016. November 09. 23:53 »
És ha én felmegyek meghallgatom , hogy mit tettek a megváltók, akkor mi lesz?
 Meghallgatom, hazajövök, és marad minden a régiben. Az egyszerű tag akinek most sem akarják elvinni a mézét, vagy ahogy hallom csak 550 ért, meg 1000-ért mit profitál belőle?
Gondolom aki a piacon árulja a mézét, az marhára örül, hogy eddig csak ő volt a piacon most meg lesznek még 4-en mellette. Mert jobb híján mindenki itthon kénytelen eladni.
Ha erre lesz megoldás, bizony isten  felmegyek, de a szó cséplés nem éri meg a vesződséget, azt hallok eleget, és már fiatal koromban is úntam.

*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:Alapszabály
« Válasz #296 Dátum: 2016. November 10. 00:26 »
Vivaldi! Szerinted miért csak és kizárólag csak az OMME elnökének személyétől a méz felvásárlási ára? Miért nem függ a 150 000 tonna Kínai gagyiméz jelenlététől?
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.

Re:Alapszabály
« Válasz #297 Dátum: 2016. November 10. 06:38 »
Azt a 6000 méhészt aki sehol sem tag, már meg sem említem.............. :-[

A legfrissebb minisztériumi adatokból következően 8.000 azoknak a méhészeknek a száma, akik sehol nem tagok. Ebben az évben 21.500 méhészetet regisztráltak, s mint tudjuk ebből OMME tagsággal 13.500 méhész rendelkezik. Ez alapján az országos érdekképviselet a méhészek 62 %-át tudhatja a tagjai között. 

Re:Alapszabály
« Válasz #298 Dátum: 2016. November 10. 17:53 »
izso60!
Igen , igen szelektívnek tartom az észrevételeidet.
Mert bizony amikor Soós ügyvédúr megjelent a színen Csuja még nem csinált semmit!!
A közhasznúság meg bizony még jóval korábban elveszett.
Gondolkozz már kicsit ha van mivel, mert miért is ne lenne.

Üdv. jani bátya

Re:Alapszabály
« Válasz #299 Dátum: 2016. November 10. 19:06 »
Vivaldi még mindig ott tart, hogy az OMME elnökét teszi felelőssé azért, mert áll a mézpiac!
Képzeljétek a szerb méhészek sem tudják eladni a mézet, és ott is dúl a mézhamisítás, pancsolás.
Annak is Bross az oka!
Vivaldi szerint alapszabályba kéne foglalni, hogy csak az lehet az OMME elnöke aki el tudja adni a termésünket?
A mézpiac befolyásolásához nagyon kevés az OMME elnöke, a méhészek hülyítéséhez viszont elég!
Tudjátok... tartsátok a mézet, mert lesz az több 1.500-nál is...
Nagyernyei Attila