Darázs és egyébb más kártevők! /védekezés/

• 243 válasz
  • 64344 megtekintés
Re:Darázs és egyébb más kártevők! /védekezés/
« Válasz #240 Dátum: 2019. Január 29. 19:33 »
Azért ezt a technikát szerettem volna felvenni videjóóóra!! :D  Youtube-on, nézettségi rekordot döntenél! ;D

Én meg azt szeretném megtudni, hol gyakoroltál,hogy egy méhecskét sem ütöttél le!

Olyanok a képességeid mint,"The fly" című filmben Jeff Goldblum-nak? :o :o

Az "átnevelés" meg TITOK!

« Válasz #241 Dátum: 2019. Január 30. 11:11 »
Szerencsére külterületen van a méhesem így nem sokan néznek hülyének. ;D A lovak nagyon szépen bevárnak ahogy szitálnak a kijáró előtt. Négy-öt másodpercet töltenek egy kijárónál aztán csak a szomszédig szállnak. Hazudnék ha azt mondanám, hogy nem esett még méh áldozatul a játékomnak, de reggel és estefelé szinte csak a darázs pusztul. A YouTube-on a természetvédők biztosan szépeket kommentelnének rólam!  :D

« Válasz #242 Dátum: 2019. Január 30. 13:17 »
Jót nevettem! ;D Ezt ahhoz tudom hasonlítani amikor én kaszáltam a lucernát. Az utolsó fogásból az öklömnyi kisnyulak az istennek sem akarnak kiugrani,csak ott bujkálnak!

Kiszálltam a traktorból, Na majd én elkapom és elviszem őket biztonságos helyre.

Aki messziről nézi csak azt látja ,hogy ez a "paraszt" szaladgál össze-vissza a földjén, vagy  megkergült vagy hülye! Nem egyszerű mutatvány elkapni ezeket a kis nyulakat sem!

« Válasz #243 Dátum: 2019. Január 30. 17:39 »
 ;D Elhiszem!