Küldöttgyülés 2014. április 5.

  • 63 válasz
  • 33698 megtekintés
Re:Küldöttgyülés 2014. április 5.
« Válasz #60 Dátum: 2014. Május 16. 21:34 »
Csak azért bosszant ez a minuszosdi mert engem mindig arra tanítottak, hogy csak arról az asztalról lehet elvenni valamit amire tettünk is valamit, ehhez hozzájön még az "addig nyújtózkodj ameddig a takaród ér" szlogen, amelyet figyelembe is vettem eddigi életem során.
Ez esetben a 36+ 23,5 millió cirka közel 60 milliós minusz nem kis tételt takar. Mire lehet egyáltalán fogni,tervezni ekkora negatívumot? Ha ez így marad és a költségvetésben nem lesz változás a tervezetthez képest akkor, 2014 évben az OMME elveszítheti eddig a 30 év alatt összespórolt vagyonának egy harmadát. Ebből csak 20 mikulás a Kft. Tulajdonképpen azt sem értem mi szükség volt az egyesületből 20 milliót a kft-be nyomni mikor simán 3 milló is elég lett volna az alakításhoz , az újságot úgyis a tagok és a hirdetők finanszírozzák évről évre ,a beindításhoz meg az egyesület biztosított 14 millió kölcsönt a Magyar Méhész Kft-nek.. Belegondolt valaki ebbe akkor amikor elfogadta a tervezetet?

Üdv. jani bátya
« Utoljára szerkesztve: 2014. Május 16. 21:47 írta jani bátya »

*

kiskakas

  • *****
  • 3248
Re:Küldöttgyülés 2014. április 5.
« Válasz #61 Dátum: 2014. Május 16. 22:12 »
QUQURIQ!

Senki nem gondolt bele, csak emelgették a kezüket, ahogy az OMME vezetése diktálta!
Mindenki megérdemli azt, amihez asszisztált!
Majd jönnek a süket dumák, hogy Ők nem is így gondolták!
Ez egy nagyfokú közönyösség!
Akik ezeket a dolgokat megszavazták, azok a tagságuk létét veszélyeztették!!!
Üdv. Kiskakas!

*

kiskakas

  • *****
  • 3248
Re:Küldöttgyülés 2014. április 5.
« Válasz #62 Dátum: 2014. Június 01. 18:30 »
QUQURIQ!

A küldött gyűlésen szerintem megetette az elnök a tagságot az alapszabály meg nem változtatásával!!!
Egyet nem értek!
Miért fizetett az OMME vezetése a tagdíjainkból az ügyvédnek, ha nem is kellett alapszabályt módosítani?
Ki volt az aki nem volt körül tekintő ebben a tárgykőrben?
Miért adott megbízást az ügyvédnek, az illető ha úgy sem kell alapszabályt módosítani?
Mindez mennyibe került?
Csak úgy szórogatjuk a pénzünket?
Meddig működhet az OMME ebből a sok sebből vérző alapszabályból????
Miket lehet még megcsinálni mögé bújva???
Egy valamire való jogi végzettségű utána nézhetne, hogy mit is lehet tenni!!!

Egy hitetlen Kiskakas!!!

*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:Küldöttgyülés 2014. április 5.
« Válasz #63 Dátum: 2014. Június 13. 21:45 »
Megjelentek az IB OV és Küldöttgyűlési határozatok az omme honlapon.
Tanulságos.
Vannak témák, amiben született határozat, de a kimutatás szerint mégsem.
Hogy van ez?

http://www.omme.hu/portal/download/hatarozatok.pdf
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.