Kft ügyek

  • 510 válasz
  • 201200 megtekintés
Re:Kft ügyek
« Válasz #15 Dátum: 2014. Március 10. 20:08 »
Megígérem, ezentúl is csak ahhoz szólok hozzá, amiről van infóm és véleményem is.

A legszerencsésebb az lenne, ha ahhoz szólnál hozzá, amihez értesz. Amit most művelsz, az elfogult, elvtelen szerecsenmosdatás. Pitiáner módon provokálsz, ha pedig rád szólnak, akkor csinálod a mű hisztit. Itt felnőtt emberek beszélgetnek, erre nem kíváncsi senki. Ha tiszteletet vársz el, akkor előtte tanúsíts is tiszteletet!   

*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:Kft ügyek
« Válasz #16 Dátum: 2014. Március 10. 20:17 »
Az a sejtésem, hogy mivel vámtiszt volt az OMME elnökünk fénykorában, ezért a vámjogban jártas jogászbarátai vannak és azok közül kérhetett valakit fel a jogi ügyek intézésére, cégalapítás, sajtó bejegyzés, alapszabály készítés stb.

Az eddig elkövetett hibákból gondolom, hogy ez az OMME elnök által felkért jogász annyit ért a cégjoghoz, mint a sarki fűszeres. De ugyanilyen sötét lehet szegény a média joghoz is. Szóval kutyául ki van segítve az OMME elnökünk az ilyen munkaerővel. Ja és gondolom, ez a jogász elkéri a napi 50 rugós tiszteletdíjat az OMME-től, ahogy egy valódi szakember. Szóval egy igazi, hamisítatlan, őseredeti DR. MEKKELEK ELEK segíti az OMME vezérkarát. Kint vagyunk ám a vízből az ilyen segítséggel, de nagyon kinn vagyunk.

Mondhatnám azt, hogy ez végülis az Ő baja, de nem igaz, hiszen mindannyiónk veszítünk ezzel.
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.

Re:Kft ügyek
« Válasz #17 Dátum: 2014. Március 11. 07:40 »

A legszerencsésebb az lenne, ha ahhoz szólnál hozzá, amihez értesz. Amit most művelsz, az elfogult, elvtelen szerecsenmosdatás. Pitiáner módon provokálsz, ha pedig rád szólnak, akkor csinálod a mű hisztit. Itt felnőtt emberek beszélgetnek, erre nem kíváncsi senki. Ha tiszteletet vársz el, akkor előtte tanúsíts is tiszteletet!

Provokálok, hisztizek? Erre az érvelésre mondod, hogy itt felnőtt emberek beszélgetnek? Én úgy vettem észre, te sértődtél meg, mert nem esem hasra a fellengzős stílusodtól. Ha fele olyan bölcs lennél, mint hiszed magad, nem ülnél ilyen magas lovon.
Aki nem kíváncsi a véleményemre, az nem olvassa, nem hiszem, hogy te fogod megmondani, leírhatom-e ide, vagy nem.

*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:Kft ügyek
« Válasz #18 Dátum: 2014. Március 11. 09:49 »
Egyed Árpád ügyvezető igazgató úr állítólag feladta a vidéki munkahelyét és úgy tűnik, hogy teljes vállszélességgel végzi az OMME Magyarország Kft-nél főállásban a munkáját. Az őszi OV-n viszont még azt mondta a vezérkarunk, hogy Egyed Árpád nem főállásban, hanem olyan 100-150 000 Ft-os fizetésű mellékállásban fog dolgozni ügyvezető igazgatóként. Ez teljesen érthetőnek is tűnt egy nyugdíjhoz nagyon közel álló ember esetén, hiszen természetes érdeke, hogy utolsó munkás éveiben több helyről minél magasabb munkaviszonyból származó jövedelmet kapjon. Nem hallottunk semmilyen tájékoztatást az OV-n a változtatás okáról.
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.

Re:Kft ügyek
« Válasz #19 Dátum: 2014. Március 11. 11:26 »
Provokálok, hisztizek? Erre az érvelésre mondod, hogy itt felnőtt emberek beszélgetnek? Én úgy vettem észre, te sértődtél meg, mert nem esem hasra a fellengzős stílusodtól. Ha fele olyan bölcs lennél, mint hiszed magad, nem ülnél ilyen magas lovon.
Aki nem kíváncsi a véleményemre, az nem olvassa, nem hiszem, hogy te fogod megmondani, leírhatom-e ide, vagy nem.

No, ha a hisztit lassan befejezed, akkor esetleg már válaszolhatnál a kérdésemre is: „Végül is hányadik néven sikerült bejegyeztetni a Kft-t?”

Csak úgy egyszerűen, tényszerűen!

Re:Kft ügyek
« Válasz #20 Dátum: 2014. Március 11. 12:03 »
Második!

Re:Kft ügyek
« Válasz #21 Dátum: 2014. Március 11. 12:33 »
Az OMME honlapon anno olvasottak alapján, a mostani a harmadik neve a Kft-nek.
1. Magyar méhész kft
2.Magyar méhész OMME kft
3. OMME magyarország kft.

Üdv. jani bátya

Re:Kft ügyek
« Válasz #22 Dátum: 2014. Március 11. 12:56 »
A cégbírósághoz csak a Magyar Méhész Kft. jutott el, amit el is utasítottak, 01-09-181317 a cégjegyzékszám, illetve a már bejegyzett OMME Magyarország Kft. 01-09-185640 számmal.

Re:Kft ügyek
« Válasz #23 Dátum: 2014. Március 11. 14:10 »
Idézet

No, ha a hisztit lassan befejezed, akkor esetleg már válaszolhatnál a kérdésemre is: „Végül is hányadik néven sikerült bejegyeztetni a Kft-t?”

Csak úgy egyszerűen, tényszerűen!

Üsse kő!

« Utoljára szerkesztve: 2014. Március 11. 19:11 írta seeder »

*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:Kft ügyek
« Válasz #24 Dátum: 2014. Március 11. 17:30 »
Igen, igen. Erre a történetre illik, hogy aki nem tud arabusul, ne beszéljen arabusul. Egyed Árpád nem ért a cégjoghoz. Nem szégyen. De egy igazgatótól elvárható, hogy megfelelő szakemberre bízza, ne kontárkodás történjen.

De meg se kellett volna alapítani és akkor olcsóbban kapnánk az üveget most is. Ja, egy kazal pénzt és zürt is megspóroltunk volna.
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.

Re:Kft ügyek
« Válasz #25 Dátum: 2014. Március 11. 18:39 »
Nem, erre még mindig a fingreszelés illik.
Ez egy gumicsont fogatlan oroszlánoknak.

*

atya

  • *****
  • 1043
Re:Kft ügyek
« Válasz #26 Dátum: 2014. Március 11. 18:59 »
Én is módosítottam, hogy ne legyen kétértelmű!

Tehát akkor azt leszögezhetjük, hogy ma Magyarországon, 4 hónap alatt lehet Kft-t csinálni?
Ez nagyon jó!! Mit csináltak meg még a hátunk mögött, és még mit fognak megcsinálni??
« Utoljára szerkesztve: 2014. Március 11. 19:31 írta atya »
A sikerhez csak annyi kell, hogy képes legyél az életed a magad módján élni.

Re:Kft ügyek
« Válasz #27 Dátum: 2014. Március 11. 19:03 »
Köszönöm!
« Utoljára szerkesztve: 2014. Március 11. 20:06 írta seeder »

*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:Kft ügyek
« Válasz #28 Dátum: 2014. Március 11. 19:24 »
Nem, erre még mindig a fingreszelés illik.
Ez egy gumicsont fogatlan oroszlánoknak.
Meséld már el szentem, hogy ha kidob az OMME az ablakon 20 millió Ft-ot, akkor az micsoda? Amit a kft-re költött eddig az OMME azt értelmesebb dologra is lehetett volna költeni.
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.

Re:Kft ügyek
« Válasz #29 Dátum: 2014. Március 11. 20:02 »
Én is módosítottam, hogy ne legyen kétértelmű!

Tehát akkor azt leszögezhetjük, hogy ma Magyarországon, 4 hónap alatt lehet Kft-t csinálni?
Ez nagyon jó!! Mit csináltak meg még a hátunk mögött, és még mit fognak megcsinálni??

Miért a hátunk mögött? Tudtuk, hogy lesz Kft. A cégeljárás attól még bürokratikus, hogy elektronikus az ügyintézés. Sajnos.