Kft ügyek

  • 510 válasz
  • 201247 megtekintés
*

atya

  • *****
  • 1043
Re:Kft ügyek
« Válasz #390 Dátum: 2018. Március 16. 21:48 »
Lehet már valakinek volt óra átállítás. ;D ;D ;D ;D ;D
A sikerhez csak annyi kell, hogy képes legyél az életed a magad módján élni.

Re:Kft ügyek
« Válasz #391 Dátum: 2018. Március 17. 22:37 »
Mondom, hogy holnap lesz az Országos Vezetőségi.

(napváltó vonal ide is elért  ;)

*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:Kft ügyek
« Válasz #392 Dátum: 2018. Március 18. 17:08 »
Szegény kft. Olcsón is adni mindent meg nyereséget is termelni. Ezt hogyan képzelitek? Mennyibe is kerül az OMME müködése? 400 millió Ft/év.  Ennyi nyereséget kéne a kft-nek termelni, ha tokkal vonóval el akarná tartani az OMME-t. Ezt ígérte Fekete Józsi, Fáskerti Laci, Egyed Árpád, Mészáros Laci, ha jól emlékszem Haász Feri azon az emlékezetes űlésen, ahol megetették a küldötteket, hogy minyő jó is lesz nekünk a kft. Mi valósult meg belőle?
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.

*

kiskakas

  • *****
  • 3248
Re:Kft ügyek
« Válasz #393 Dátum: 2018. Március 23. 21:41 »
QUQURIQ !!!

Mint már írtunk Nektek, , hogy az EB. hozott egy olyan döntést, hogy a KFT. fölé felügyelő bizottságot állítson az elnökség!
Ezt az elnökség elutasította....????
Ki tudja, hogy miért?
Még egy érdekes dolog, hogy az EB. hozott egy egyértelmű döntést, amit az EB elnök önhatalmúlag megváltoztatott! Semmisbe vette a demokratikus testületi döntést.
Vajon miért?
Az is kérdés, hogy már többen kérték Ficzere Urat, közgyűlésen, hogy tegye közzé a KFT. vagyoni helyzetét amitől többszörösen elzárkózott.
Az is érdekes, hogy a könyvvizsgálónak előirányozzák, hogy mit, és mettől meddig vizsgálódjon?
Igaz az is, hogy a könyv vizsgálónak kötelessége lett volna feljelentést tenni ezen kéréseknek.
Vajon miért nem tette?
Azért azt is jegyezzük meg, hogy Jelen EB elnökünknek belelátása volt a KFT alakítási sorozatos baklövéseibe, és annak kozmetikázásába...
Ezért titok a titok...
Ennyi falazás már megér egy EB elnöki lemondással, és bocsánat kéréssel!
...mert a méhészek pénzével "rulettozik"...
Mert aki ért egy kicsit is a könyveléshez, és a mérleg készítéshez, az nagyon jól tudja, hogy a veszteségből hogyan lehet papíron nyereséget összehozni...
Azt is tudnotok kell, hogy a kutatók elszámolásánál nem ugyan olyan mércét használ az EB elnök mint az OMME esetében...
Ezt úgy hívják, hogy részrehajlás. Nem hiteles az ilyen személy!
Hogyan tud még reggelente tükörbe nézni?
Pedig kérhetne tanácsot önmagától...
"Tükröm, tükröm mond meg nékem"...

Kiskakas

*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:Kft ügyek
« Válasz #394 Dátum: 2018. Március 24. 00:13 »
A kft viselt dogairól készült már több átvilágítás. Egyik se lett nyilvánosságra hozva. De ez az elnökséget láthatóan nem zavarja. Az EB-t se túlzottan. De miért is zavarná, ha a Küldöttgyűlést se zavarja.
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.

Re:Kft ügyek
« Válasz #395 Dátum: 2018. Március 24. 07:39 »

Ezt úgy hívják, hogy részrehajlás. Nem hiteles az ilyen személy!
Hogyan tud még reggelente tükörbe nézni?

Kiskakas

Na éppen Te írsz részlehajlásról. Jól nézünk ki. Foltozgatjátok a süllyedő hajót. Mindenki látja.
Inkább a Tyúkocskáddal kellene foglalkoznod Kiskakas. ;) Neked is küldök egy Petőfi idéztet nem szó szerint, és ásványtanit.
Ej! Mi a kő? Tyúkanyó.
Ezzel törd össze a Tükört. Így talán megy.

*

kiskakas

  • *****
  • 3248
Re:Kft ügyek
« Válasz #396 Dátum: 2018. Március 24. 20:44 »
QUQURIQ !!!

Kiváncsi111!

Most is kóstolgatsz mint legutóbb, aztán kiderült, hogy jó messzi pufogtatsz...
Most sem értelek...
Ezek szerint tisztességes dolog az, ha a méhészek pénzét a KFT. elherdálja....
Mert ugye e mellé tetted le a voksod.
Ezt írod!
"Foltozgatjátok a süllyedő hajót."
Igen, sajnos foltozni kell, nem messziről kiabálni, hogy süllyed a hajó...
Az előző vezetés lékelte meg, mostani meg hallani sem akar a foltozásról.
Persze vannak egy páran a lyuk körül, akik foltozni szeretnék, csak az EB vezetője mindig eldugja hol a szeget, hol a szegecset, hol meg a deszkát...
Megnyilvánulásoddal, Te is a deszka elhordásban segédkezel.
...ha az eredeti okmányokkal szembesülnél, remélem, hogy megváltoztatnád a versikédet...
"Ej! Mi a kő? Tyúkanyó.
Ezzel törd össze a Tükört. Így talán megy."
Az összetört tükörben az illetékes csak sokszorozva látja magát, és annyi ember lelkiismerete néz vissza rá...

Kiskakas

Re:Kft ügyek
« Válasz #397 Dátum: 2018. Március 24. 22:57 »
Jaj Kiskakas nem kell ez a sablonos duma! Kóstolgatsz meg pufogtatsz. Dehogynem értesz, csak úgy csinálsz mintha nem értenél.
Én nem tettem le az OMME Kft mellé a voksomat. Te ezt jól tudod, csak mintha elfelejtetted volna, mint azokat az ígéreteket amelyeket a választás előtt olvashattunk. Most kire mutogattok? Önmagatokra?
QUQURIQ !!!


"Foltozgatjátok a süllyedő hajót."
Igen, sajnos foltozni kell, nem messziről kiabálni, hogy süllyed a hajó...


Akkor most foltozgatjátok, vagy nem? Ha "sajnos foltozgatni kell", akkor ugye jól írtam, foltozgatjátok. Miért foltozgatjátok? Új vezetés van. Nem? Mi változott? Miért nem szüntettétek meg? Itt kiabálsz, de felvetetted a megszüntetését? Nem itt, mert itt nem számít, mert ez csak a gőzleeresztő méhészagymosó fórum.
Most nem zavar ki az OMME legdrágább elnöke? Megy a mutyizás a háttérben a méhészek, sőt a vezetőség egyes tagjainak tudta nélkül. Nézd már meg miket írtál a Mészáros elnöksége alatt! Ha meg valaki kinyitja  a száját, mert mint például Geddekas, aki  felébredt, akkor jön a kitiltás, és fenyegetés.

Te vagy a legnagyobb pufogtató. Amikor fontos dolgokról lenne szó, akkor bedobsz (bedobtok) valami figyelemelterelő marhaságot, azután mintha nem is létezne az azt megelőző probléma. Nézzünk csak egy példát!


Sziasztok!
Nálunk is nagyon sok a darázs,de most úgy néz ki, hogy sikeresen védekezünk ellenük. 1,5 literes ásványvizes üvegbe töltök 1 dl cukros szirupot és 0,5 liter sört. Efelett vágok kisollóval 3 lyukat és kilószámra fogom a darazsakat, naponta kell cserélni a csapdákat.
Aha. Ez a problémád március hatodikán. Gondolom azóta, különösképpen az utolsó napokban gyakran cseréled a darázscsapdák tartalmát. Ugye ne soroljam?

Elnézed, nem tudod, nem látsz? Mutasd már meg azokat az eredeti okmányokat, amelyekre hivatkozol! Kíváncsivá
  ;) tettél. Tényleg a szaros gatya mosása a legfontosabb. Pufogtatsz? A hatalom megront?

"Ami igazán furcsa a dologban, hogy az agrártárca és a méhészek érdekvédelmi egyesülete (OMME) között élő partnerségi együttműködési megállapodás van, azt még 2014. október 28-án aláírta a miniszter és az OMME képviseletében dr. Mészáros László elnök. Mivel az a megállapodás nem vált azóta okafogyottá, nem értem, milyen sorsfordító esemény indokolta, hogy újabb stratégiai partnerségi megállapodás szülessék..."

Hozzászólás témája: Re: SajtófigyelőHozzászólásElküldve: 2018.03.24. 09:42 a "ződön." Olvastad?

Na ennyit a lelkiismeretetekről. Tudod hány tagja lenne a NP támogatás nélkül az OMMEnak? Ennek az OMMEnak.

*

kiskakas

  • *****
  • 3248
Re:Kft ügyek
« Válasz #398 Dátum: 2018. Március 25. 10:12 »
QUQURIQ !!!

Kiváncsi111!

Miért nem olvasol pontosabban?
Írtam egy létező problémáról, amit már régen meg kellett volna oldani az előző vezetésnek, akik elkövették ezt a törvénytelen pénzügyi hibát!
Azzal sem értek egyet, hogy a jelenlegi vezetés még mindig nem szüntette meg a KFT.-t!
Kiskakas ezt írta előzőleg!
Most ezzel mi a bajod?????
"Az előző vezetés lékelte meg, mostani meg hallani sem akar a foltozásról."
Ha lékel valaki az sem jó neked, ha meg foltoz az sem????
Vagy talán új hajót építesz?

Mivel Te messze el szoktál maradni a közgyűlésektől, így nincs jogod azt írni:
" Itt kiabálsz, de felvetetted a megszüntetését? Nem itt, mert itt nem számít, mert ez csak a gőzleeresztő méhészagymosó fórum."
Pontosan én voltam Attilával és Csujával, akik többször felszólaltunk, kérdőre vontunk mindegyik vezetést, a mostanit is!
Így azért mi valamivel többet tettünk mint Te! (visszakérdezheted a jegyzőkönyvekből)
Ez számodra csak vádaskodás, kötekedés...
Nos, megint a hiányosságaidra kérdeztél rá!...
" Új vezetés van. Nem? Mi változott? Miért nem szüntettétek meg?"
Remélem azt azért tudod, hogy a vezetésben négy oda nem illő személy akadályozta meg a megszüntetést...
Így nem a többin kell számon kérni!
Azért legalább Te is küldhettél volna egy levelet a KFT megszüntetését javasolva!
Ezt írtad:
" Megy a mutyizás a háttérben a méhészek, sőt a vezetőség egyes tagjainak tudta nélkül. Nézd már meg miket írtál a Mészáros elnöksége alatt!"

Igen minden szavát az írottaknak fenntartom most is és akkor is fenntartottam!
De ha olvastad, azt is olvashattad, hogy konkrét megtörtént tényeket közöltem!
Te viszont, általánosságban háttér mutyizásról írsz, semmi konkrétum! (amit utólagosan is várunk Tőled)...
Ezt megint Kiváncsi111 írta:

"Te vagy a legnagyobb pufogtató. Amikor fontos dolgokról lenne szó, akkor bedobsz (bedobtok) valami figyelemelterelő marhaságot, azután mintha nem is létezne az azt megelőző probléma. Nézzünk csak egy példát!
Idézetet írta: kiskakas - 2018. Március 06.  10:01
   Sziasztok!
    Nálunk is nagyon sok a darázs,de most úgy néz ki, hogy sikeresen védekezünk ellenük. 1,5 literes ásványvizes üvegbe töltök 1 dl cukros szirupot és 0,5 liter sört. Efelett vágok kisollóval 3 lyukat és kilószámra fogom a darazsakat, naponta kell cserélni a csapdákat.
Aha. Ez a problémád március hatodikán. Gondolom azóta, különösképpen az utolsó napokban gyakran cseréled a darázscsapdák tartalmát. Ugye ne soroljam?"

Megint valami gond történt a szöveg értéseddel? ...vagy lehet, hogy túl késő van?
Ki is írta ezeket a sorokat??????? (ez itt a hitelesség mintapéldája, a valóság elferdítése...)
Bee írta ezeket a sorokat nem pedig Kiskakas!
"
Re:Darázs és egyébb más kártevők! /védekezés/
« Válasz #27 Dátum: 2014. Szeptember 29. 20:36 »
Sziasztok!
Nálunk is nagyon sok a darázs,de most úgy néz ki, hogy sikeresen védekezünk ellenük. 1,5 literes ásványvizes üvegbe töltök 1 dl cukros szirupot és 0,5 liter sört. Efelett vágok kisollóval 3 lyukat és kilószámra fogom a darazsakat, naponta kell cserélni a csapdákat. Szívesen elküldeném a képet, de nem tudom, hogy kell feltenni."
Ezt is Kiváncsi111 írja:
" Tényleg a szaros gatya mosása a legfontosabb. Pufogtatsz? A hatalom megront?"
Miféle hatalomról írsz??? Most már még küldött sem vagyok, pontosan ezért mondtam le, a KFT. miatt!
...és most mit akarsz?
"Elnézed, nem tudod, nem látsz?"
Sajnos én látok, de te sötétben lövöldözöl, alaptalan tényeket... egy írásodban hányszor cáfoljam meg?
"Tudod hány tagja lenne a NP támogatás nélkül az OMMEnak? Ennek az OMMEnak."
Megint nem olvasol! Ezt már régen kifejtettem csak olvass utána!

ui. Bocsi Jenő!
Nem én kezdtem feléd a kötekedést, Én nem magamról írtam, hanem a KFT-ről.
Te váltottál át személyeskedésbe!
Remélem, hogy nincs harag!

Kiskakas



« Utoljára szerkesztve: 2018. Március 25. 10:24 írta kiskakas »

Re:Kft ügyek
« Válasz #399 Dátum: 2018. Március 25. 13:29 »
Aztán mi változott? Mások ülnek a vezetőségben. Te Tükörről írtál, aki nyíltan szembe ment pl a mézleminősítéssel, mert őt nem keresték meg a méhészek ilyen problémával. Mindenki tudja miről beszélek. A kft problémájával sem keresték meg.
Amikor Csuját sikerült a saját egyesülete elnöki székéből is kinyomni, akkor síri csend, majd amikor már nem bírtad tovább, mintha nem tudnád, feltetted a kérdést, hogy nem tudja-e valaki mi történt ott a vezetőségválasztáson? Csuja is lassan ébredt, de csak sikerült neki. Egyébként mi sem bizonyítja jobban, mint az, amikor éppen előttem fogtak kezet a fehérvári méhésztalálkozón a volt elnökkel, és Tomipapával. Sőt Tantó Sándor sírját is meglátogatták együtt, úgy tudom :'(. A baj összehozza a régi ellenségeket. Bizony ám.

Azt miből állapítottad meg, hogy a vezetésben 4 oda nem illő személy van? :o A főnök mondta?
A főnök szintén Fehérváron egy borsodi méhésznek azt is mondta, hogy miért állsz ezekkel szóba? Néhányan voltunk ott az "ezek". Hátha még azt is tudta volna, hogy éppen egy OMME-n kívülitől kérdezte, aki az új elnök, mármint Ő alatt nem is lesz tag. :o

A háttérmutyizás alatt azt értem, amikor a vezetőség megkérdezése nélkül akar valaki intézkedni. Bármennyire is nem tetszik, minden vezetőségi tagnak ugyan annyi beleszólása van mindenbe. Világos? Én nem akarom az egyesület szennyesét teregetni, :-X de neked nem is kell, vagy nem tudod? Erről nem kapsz infót? Nézz a Tükörbe is, ne kővel dobáld!

Na akkor még egyszer!
Az oké, hogy Bee írta, DE! OLVASD LASSAN, EZT MEG ÉN ÍRTAM:


Aha. Ez a problémád március hatodikán. Gondolom azóta, különösképpen az utolsó napokban gyakran cseréled a darázscsapdák tartalmát. Ugye ne soroljam?
Ezt meg Te írtad.

Két bibit látok ebben a megoldásban!
1. Nem ír ecetről, (méhek is mehetnek rá)
2. Bergmanncső is hiányzik a lukakból! (a darázs könnyedén kimegy a pet palackból...)

kiskakas

Én meg egy másik bibit látok ebben is. Hülyeség március hatodikán darázscsapdáról beszélgetni. Figyelemelterelésre jó. Amire céloztam. Talán nem voltam eléggé érthető? Na még egyszer:

. Amikor fontos dolgokról lenne szó, akkor bedobsz (bedobtok) valami figyelemelterelő marhaságot, azután mintha nem is létezne az azt megelőző probléma. Nézzünk csak egy példát!


Írhatnám a kaptárkérdést is, vagy a korai felesleges etetést...
Tőled idézve:

Igen minden szavát az írottaknak fenntartom most is és akkor is fenntartottam!
De ha olvastad, azt is olvashattad, hogy konkrét megtörtént tényeket közölte.

Megpróbálok egy megtörtént tényt giffel közölni. Régi elnök után szabadon.

https://drive.google.com/file/d/18U93CGM_ghD3CYsm1Rp814slghBje7XB/view?usp=sharing


Remélem, hogy nincs harag!

« Utoljára szerkesztve: 2018. Március 25. 14:00 írta kivancsi111 »

*

kiskakas

  • *****
  • 3248
Re:Kft ügyek
« Válasz #400 Dátum: 2018. Március 25. 19:08 »
QUQURIQ !!!

Tényleg probléma lehet az emlékező tehetségeddel!
Mint már előzőleg belém kötöttél ebben a témában, Csuja Laci maga írta le a történteket, ami után hatalmas hallgatásba kezdtél, és beégtél a vádaiddal!
Persze Te jobban tudod két ember személyes beszélgetését, mint maga a két ember...
"Amikor Csuját sikerült a saját egyesülete elnöki székéből is kinyomni, akkor síri csend, majd amikor már nem bírtad tovább, mintha nem tudnád, feltetted a kérdést, hogy nem tudja-e valaki mi történt ott a vezetőségválasztáson? "
Majd a vádaskodásod után, tényleg felfívtam Lacit, hogy mi is történt...
Kíváncsi111!
"Azt miből állapítottad meg, hogy a vezetésben 4 oda nem illő személy van A főnök mondta?"
Nos, ezt még a nem OMME tagok is tudják, ne hitesd el velünk, hogy ennyire balga vagy!
No, mégis csak félre tájékoztattad a klubtagokat?
A többi beírásaimat nem akartad belinkelni, hogy csak a figyelmet akartam félrevinni?
Nevetséges Vagy!
Ezt is Te írod!
"Én meg egy másik bibit látok ebben is. Hülyeség március hatodikán darázscsapdáról beszélgetni. Figyelemelterelésre jó."
Szerinted, mire írtam?
Mint írod:
"Írhatnám a kaptárkérdést is, vagy a korai felesleges etetést..."
Kérlek, hogy linkeld be az írásaimat a kaptárkérdésről és a korai etetésről!
Jó a giffel,
 "Megpróbálok egy megtörtént tényt giffel közölni. Régi elnök után szabadon."
Csak az nem látszik, hogy a kismalac letolt gatyával csinálja vagy sem...

Kiskakas

ui. aki nem csinál semmit, nem is követ el hibát...


Re:Kft ügyek
« Válasz #401 Dátum: 2018. Március 25. 19:53 »
Tényleg valakinek problémája van az emlékező tehetségével. Nézd csak! ;D ;D ;D
QUQURIQ !!!

Mi volt a gödöllői választáson?

Kiskakas

Mekkora marhaságokat hordasz itt össze előző írásodban? Ki égett be? Mindenki tudta, főleg ugye aki szervezte, hogy Csuját leváltották. Senki nem írt róla egy sort sem, miközben a hír már kétszer körbejárta a Földet. Aztán valakinek fel kellett dobni a témát. Ott ültetek a gép előtt türelmetlenül, és senki nem volt hajlandó megírni. Nagyon ciki volt, ugye? Na és akkor jöttél, feltetted a nagy kérdést itt a fórumon, mint azt fentebb beidéztem. Később meg eljátszottad, hogy semmiről sem tudtál. Emberek. Itt az egész olvasható:GÖDÖLLŐI MÉHÉSZEGYESÜLET PROGRAMJAI.

"Kérlek, hogy linkeld be az írásaimat a kaptárkérdésről és a korai etetésről!"

Nézd csak kiskakas!

. Amikor fontos dolgokról lenne szó, akkor bedobsz (bedobtok) valami figyelemelterelő marhaságot, azután mintha nem is létezne az azt megelőző probléma. Nézzünk csak egy példát!
.

Tehát BEDOBSZ(BEDOBTOK). LÁTOD? kICSIT FELJEBB. Kinagyítsam? Előző hozzászólásomban a bemásoláskor alá is húztam. Más témával feditek el harcostársaiddal az eredeti témában kellemetlen  irányvonalat. Már másoknak is feltűnt.

QUQURIQ !!!

Akit érdekel!
Ma tettem be a fészek közepére a távhőmérőt. 34,7 C , tehát a fészket felfűtötte a család. Fiasítás van, a kaja fogyása már megindult.

Kiskakas

Ez szinte hihetetlen ;D


 "Megpróbálok egy megtörtént tényt giffel közölni. Régi elnök után szabadon."
Csak az nem látszik, hogy a kismalac letolt gatyával csinálja vagy sem...

Kiskakas



Az igaz. De így is egy vélemény. ;)

*

kiskakas

  • *****
  • 3248
Re:Kft ügyek
« Válasz #402 Dátum: 2018. Március 25. 20:53 »
QUQURIQ !!!

" Re:GÖDÖLLŐI MÉHÉSZEGYESÜLET PROGRAMJAI
« Válasz #188 Dátum: 2018. Február 11. 08:20 »
QUQURIQ !!!
Mi volt a gödöllői választáson?
Kiskakas"

Ezt mint olvashatod, vasárnap reggel írtam.
Csuja Laciék választása meg előtte nap estefelé fejeződhetett be!
Mint írod,
"Senki nem írt róla egy sort sem, miközben a hír már kétszer körbejárta a Földet. "
Igen lehet, hogy a kárörvendők telefon vonalai izzottak...

A kaptárkérdés és az etetős vádjaidat elmismásoltad, várom a kész tényeket!

"    QUQURIQ !!!

Akit érdekel!
 Ma tettem be a fészek közepére a távhőmérőt. 34,7 C , tehát a fészket felfűtötte a család. Fiasítás van, a kaja fogyása már megindult.
Kiskakas"

Írtam, akit érdekel!
Innentől fogva mi közöd hozzá?
Nehogy már egy kíváncsi111 megmondja, hogy ki mit, mikor írhat a klubba!
Azt írjad meg, hogy mit tettél az OMME érdekében???
Könnyű a karosszékedből dumálni, ész osztani, és vádaskodni!
Túlmentél egy személyeskedésbe átcsapó írogatásoddal.
Ezt írtam mint eredeti témát! (ami ide való)!

"QUQURIQ !!!

Mint már írtunk Nektek, , hogy az EB. hozott egy olyan döntést, hogy a KFT. fölé felügyelő bizottságot állítson az elnökség!
Ezt az elnökség elutasította....????
Ki tudja, hogy miért?"...

Ha tudsz konkrétumot, írjad le, mert mi a választ keressük két éve!

Kiskakas


Re:Kft ügyek
« Válasz #403 Dátum: 2018. Március 25. 21:03 »
Most éppen egyik haverrommal beszélgetek, aki azt mondja érted te, csak megjátszod magad. Mást is mond, de azt nem írom le ;D nem kft-s ügy. pont

Re:Kft ügyek
« Válasz #404 Dátum: 2018. Március 26. 09:15 »
Ne búslakodj Kiskakas, átveszem a stafétát.
Igaz nem Kft. ügy, de szeretnék rá reagálni.
Ezt írja kivancsi 111:
"Aztán mi változott? Mások ülnek a vezetőségben. Te Tükörről írtál, aki nyíltan szembe ment pl a mézleminősítéssel, mert őt nem keresték meg a méhészek ilyen problémával."
Kicsit óvatosabban kell fogalmaznom, de talán a lényeget így is érezni fogjátok.
Az OMME elnöke nem a méz minőségi tényezőit kívánta "lerontani", ezt elmondta az OV-n.
Az a gond, hogy a hatóság, és  a szakma másként értékeli a paramétereket, és ebből van a vita.
A négyek ezt teljesen másként adják elő, de valahogy az OV-n csendben maradtak.
Akkor Kft.
Azt mindenki érzi, hogy ez a bosszú szülte agyrém sokáig nem fog agonizálni.
Akik még mindig látnak benne fantáziát, ők próbálják menteni a menthetőt.
A "TITKOS" könyvvizsgálói jelentésben az áll, hogy "számviteli törvényt sértett"...és a név is utána van.
Ez a halacska már elúszott!..vagy mégsem?
Tehát aki a törvény ellen vétkezik, az bűnt követ el.
Számomra is felfoghatatlan, hogy az OMME legmagasabb döntéshozó szerve, a Küldöttgyűlés erről miért nem kapott tájékoztatást?
Azt is érdekesnek tartom, hogy Körmendy-Rácz János javaslata, hogy ..legyen egy független Kft.-t vizsgáló EB, még napirendre sem került.
Miért?
Mert akkor az elmúlt vezetés összes balhéja Kft. ügyben kiderülne, és ez azon felül, hogy hót ciki, még jogi vonzata is lehetne.
Én személyesen többször felszólaltam, hogy vallja már be végre valaki, hogy nyereséges, vagy veszteséges a méhészek piócája.
A legutóbbi OV-n Izabella kisasszony egyéb elfoglaltsága miatt nem tudott részt venni.
Aztán ahogy Kiskakas írta majd a trükkök sokaságával kihozzák, hogy a Kft. nyereséges, nekünk meg kuss.
Mondjuk ha kihoznak egy 3 milliós nyereséget (papíron), az minden méhésznek, aki az OMME tagja 215 Ft-ot jelentene.
Továbbra is a tagdíjunk megkurtításával évi 32 millából eltartunk egy olyan vérszívót, amely ha nem lenne  a Magyar Méhészeti Nemzeti Programból az "ingyen újság" finanszírozhatóvá válna.
De ezt a méhészek nem akarják!
Fizetni szeretnek azért, amihez ingyen is hozzájuthatnának.
Egy szó mint száz, a Kft. az OMME mindenkori történetének legnagyobb szégyene.
Nekem továbbra is az a véleményem, hogy a Kft.-t meg kell szüntetni, de ezt a méhészek MÉG nem akarják.
Miért?
Mert a VALÓS információ csapot nemhogy elzárták, le is lakatolták.
Nagyernyei Attila

« Utoljára szerkesztve: 2018. Március 26. 09:19 írta Nagyernyei Attila »