Kft ügyek

  • 510 válasz
  • 202761 megtekintés
Re:Kft ügyek
« Válasz #315 Dátum: 2017. Október 19. 21:18 »
Mik a lehetőségek a megszüntetésére? Kgy határozat?

*

atya

  • *****
  • 1043
Re:Kft ügyek
« Válasz #316 Dátum: 2017. Október 20. 07:09 »
Idézet
Mik a lehetőségek a megszüntetésére? Kgy határozat?
A vezetés nem akarja megszüntetni a Kft-t, mert az nem "szinpatikus" lépés. Még akkor sem ha minden (a rendelkezésükre álló jelentés) vizsgálati eredmény leírja, hogy a Kft veszteséges. A Kgy-nek soha semmi konkrétat nem mondtak erről a Kft-röl.
Viszont szerintem a "vezetést" és az abban résztvevőket, azért választották a méhészek, hogy ők a legjobb tudásuk szerint, "gondos gazda" módjára irányítsák az ágazatot, és "védjék" a méhészek vagyonát, és érdekeit.
Volt küldöttgyűlési határozat arról, hogy átadja, vagy átadhatja a 0,25 "üveget" az OMME, a Kft-nek?
A "régi" szerszámokat is be vitték apportba. Ezzel a 0,25-őssel most mi a helyzet?
Meddig játssza még a vezetés, a "szimpatikusságot" a pénzünkön?? Mikortól lesz "hűtlen kezelés" ez a sztori??
Vagy már az??
« Utoljára szerkesztve: 2017. Október 20. 07:14 írta atya »
A sikerhez csak annyi kell, hogy képes legyél az életed a magad módján élni.

Re:Kft ügyek
« Válasz #317 Dátum: 2017. Október 20. 19:12 »
A Kft. megszüntetéséhez OMME Küldöttgyűlési határozat szükséges, ahogy kerekes.batya gondolja.
Annyi a jó hír, hogy már az EB-nek is tele van tö.e ezzel a történettel.
Minél tovább húzzák annál nagyobb a bukta, csak nehéz az emésztés.
Egyelőre azért nem javasolja az elnökség egy része, hogy szűnjön meg ez a több sebből vérző bosszú szülte képződmény, mert hót ciki bejelenteni, hogy ez nem jött össze.
Az OV-n megint egyedül maradtam Kft. ügyben, és azt nagyon furcsállom, hogy nekem tesznek szemrehányást, holott semmi mást nem csinálok, mint féltem az OMME és a méhészek vagyonát.
Az újabb cukorakció pedig amit a Kft. hirdet megint árnyékra ugrás, mert már 180-185-nél tartanak a Kft.-n kívüli cégek.
Az OMME honlapján ez olvasható felkiáltó jellel a végén:
"Tájékoztatom a tisztelt méhésztársakat, hogy az OMME Magyarország Kft. által beszerezhető garantált répacukor telephelyi ára, további jelentős mértékben csökkent:
50 kg-os kristálycukor: bruttó 199 Ft/kg HELYETT bruttó 192 Ft/kg!"
Nem akarok kekeckedni, de ez az ár....hát mit mondjak.
És Izabella kisasszony azon panaszkodik, hogy nem vásárolunk tőlük cukrot?
Valójában most van a Kft. a legközelebb a konkurenciához, de volt amikor 30-50 Ft/Kg-al adta drágábban a méhészek "arkangyala".
Mint írtam, a Kft. ebben a formában nem tud normálisan működni, mert ha nyereséget akar produkálni, azt csak úgy tudja, ha bennünket megsarcol.
Az egész alapötlet egy kificamodott gondolat szüleménye volt.
Nagyernyei Attila

Re:Kft ügyek
« Válasz #318 Dátum: 2017. Október 20. 22:54 »
A kft-nek van egy a küldöttgyűlés által elfogadott üzleti terve. Ebben közel kettő millió forintos nyereséget vállalt a 2016 évi gazdasági tevékenységéhez kapcsolódóan. Ennek az üzleti tervnek a végrehajtásáért az ügyvezető felel. Kérdésem? Hogy áll a kft időarányos nyeresége, tud-e az OMME részére osztalék előleget fizetni? A 75 % az mindösszesen kevesebb, mint másfélmillió forint.

Vannak vészjós jelek:
Az elfogadott üzleti terv szerint: " a kft felhagyott a cukorforgalmazással, mert veszteséges volt."  Kérdésem: A tulajdonos mikor engedélyezte a veszteséges üzletág ismételt elindítását?

Az elfogadott üzleti terv szerint a "törökbálinti üvegforgalmazáshoz hasonló telepeket hoz létre a kft". Ehhez is két kérdést kell feltenni a küldöttgyűlésen:
Pontosan mennyi volt a nyeresége, vesztesége a törökbálinti üvegforgalmazási tevékenységnek?
Mely más helyeken indították el az üvegforgalmazási tevékenységet? Ti tudtok róla?

Amíg nem tudjuk, hogy hogy áll a kft, nem tehetünk semmit! Hiteles és részletes beszámoló kell, kérdéseinket előre el kell juttatni az Ügyvezetőnek!

Az EB hol tart a kft. ellenőrzésében? A kft. nyereségét illene a OMME mérlegében legalább a várhatóban kimutatni!!! Az EB kutya kötelessége, hogy az OMME mérlegben a kft. sor is pontos legyen, ne csak a jelvény eladásából származó, vagy a tagdíj bevétel összege legyen pontos. Az EB-t is meg kell kérdezni a küldöttgyűlésen, az Ő dolguk az OMME vagyon feletti őrködés is!


Re:Kft ügyek
« Válasz #319 Dátum: 2017. Október 21. 06:47 »
Olvastam egyik kérdésére tudom a választ.
Erre:
"Pontosan mennyi volt a nyeresége, vesztesége a törökbálinti üvegforgalmazási tevékenységnek?"
Erre választ kaptunk Izabella kisasszonytól az OV-n.
A törökbálinti depó veszteséges, emiatt , hogy tovább tudja a Kft. üzemeltetni, fel kell emelni az üveg árát.(a méhészek érdekében)
Ekkor tettem egy gyakorlati, kézzel fekvő javaslatot, és mondtam is rá egy példát.
A hátam mögött pont egy EB tag beszólt, hogy nem ezért jöttek az OV-ra, hagyjam már a Kft.-t.
Tehát ha az EB egyetért azzal, hogy a Kft. veszteséget termel, akkor én minek erőlködjek?
Megfogadtam, soha többet nem szólok hozzá a Kft.-s dolgokhoz.
Az élet eddig is engem igazolt, csak ezek után azok ne nyüszítsenek, akik agyában kipattant ez a rémtörténet.
Az biztos, ha tehetném őket fülön fogva vezetném ki az OMME-ból!!!!!!!!!!!!!!!
Tudjuk kik ők, sajnos néhányan még mindig az elnökségben rontják a levegőt.
Nagyernyei Attila

Re:Kft ügyek
« Válasz #320 Dátum: 2017. Október 21. 08:13 »
Még mindig nem jöttetek rá, hogy a KFT létrehozása csak azzal a céllal történt, hogy Egyed Árpinak -szembe menve az akor érvényben lévő alapszabállyal- jó csomó pénzt dugjanak a zsebébe. Itt a bizonyíték amely már jó ideje fenn van az OMME honlapon.http://www.omme.hu/?p=5136 Az, hogy veszteséges vagy nyereséges a kutyát sem érdekelte, szintúgy az sem, hogy mibe kerül ez az OMME-nak vagyis a méhészeknek.És szerintem mindeközben Mészáros is rendesen kivette belőle a neki járó részt.
A legnagyobb probléma az, hogy ehhez az akkori EB asszisztált.
Az újság megvásárlására történt 50 millió megszavazása óta a kft már lényegesen többe fáj az OMME-nak  az elmaradt bevételeket is számolva.

Üdv. jani bátya
« Utoljára szerkesztve: 2017. Október 21. 08:16 írta jani bátya »

*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:Kft ügyek
« Válasz #321 Dátum: 2017. Október 21. 10:23 »
Az Elekes Laci indította perben hozott bírói ítélet szerint az újság alapítását és a kiadás jogát vissza kellene tenni az OMME kezébe. Ez az ítélet nincs végrehajtva. Egyelőre nem is lesz végrehajtva. Amig ez nem történik meg, addig az OMME számára nem lesz pozitív a vállalkozási tevékenység. 

Ahogy nézem Bross tevékenységét létszámcsökkentéssel próbálja az OMME veszteségeit csökkenteni, illetve a Nemzeti Programból akar pumpálni újabb pénzt az OMME-ba.
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.

Re:Kft ügyek
« Válasz #322 Dátum: 2017. Október 22. 22:11 »
Olvastam egyik kérdésére tudom a választ.
Erre:
"Pontosan mennyi volt a nyeresége, vesztesége a törökbálinti üvegforgalmazási tevékenységnek?"
Erre választ kaptunk Izabella kisasszonytól az OV-n.
A törökbálinti depó veszteséges, emiatt , hogy tovább tudja a Kft. üzemeltetni, fel kell emelni az üveg árát.(a méhészek érdekében)
Ekkor tettem egy gyakorlati, kézzel fekvő javaslatot, és mondtam is rá egy példát.
A hátam mögött pont egy EB tag beszólt, hogy nem ezért jöttek az OV-ra, hagyjam már a Kft.-t.
Tehát ha az EB egyetért azzal, hogy a Kft. veszteséget termel, akkor én minek erőlködjek?
Megfogadtam, soha többet nem szólok hozzá a Kft.-s dolgokhoz.
Az élet eddig is engem igazolt, csak ezek után azok ne nyüszítsenek, akik agyában kipattant ez a rémtörténet.
Az biztos, ha tehetném őket fülön fogva vezetném ki az OMME-ból!!!!!!!!!!!!!!!
Tudjuk kik ők, sajnos néhányan még mindig az elnökségben rontják a levegőt.
Nagyernyei Attila

Az EB tag, nem tudom ki volt.  Én sajnos nem tudtam részt venni az OV-n, külföldön voltam egy konferencián.

VISZONT:

Az EB nem ellenőrizte a kft-t. Mi nem tudjuk, hogy nyereséges vagy veszteséges. az EB nem alakított ki semmilyen állásfoglalást a KFT-vel kapcsolatban - csak annyit döntött egyhangú szavazással, hogy a kft részére Felügyelő Bizottságot kell kinevezni, mert jelenleg semmilyen kontroll nincs a kft. felett. A véleménye így magánvélemény volt, nem az EB véleménye.
Einstein tévedett: Ha csak méheink vannak, már akkor leáldozóban az emberiség létjogosultsága!

Re:Kft ügyek
« Válasz #323 Dátum: 2017. Október 23. 08:28 »
Olvastam egyik kérdésére tudom a választ.
Erre:
"Pontosan mennyi volt a nyeresége, vesztesége a törökbálinti üvegforgalmazási tevékenységnek?"
Erre választ kaptunk Izabella kisasszonytól az OV-n.
A törökbálinti depó veszteséges, emiatt , hogy tovább tudja a Kft. üzemeltetni, fel kell emelni az üveg árát.(a méhészek érdekében)
Ekkor tettem egy gyakorlati, kézzel fekvő javaslatot, és mondtam is rá egy példát.
A hátam mögött pont egy EB tag beszólt, hogy nem ezért jöttek az OV-ra, hagyjam már a Kft.-t.
Tehát ha az EB egyetért azzal, hogy a Kft. veszteséget termel, akkor én minek erőlködjek?
Megfogadtam, soha többet nem szólok hozzá a Kft.-s dolgokhoz.
Az élet eddig is engem igazolt, csak ezek után azok ne nyüszítsenek, akik agyában kipattant ez a rémtörténet.
Az biztos, ha tehetném őket fülön fogva vezetném ki az OMME-ból!!!!!!!!!!!!!!!
Tudjuk kik ők, sajnos néhányan még mindig az elnökségben rontják a levegőt.
Nagyernyei Attila

Az EB tag, nem tudom ki volt.  Én sajnos nem tudtam részt venni az OV-n, külföldön voltam egy konferencián.

VISZONT:

Az EB nem ellenőrizte a kft-t. Mi nem tudjuk, hogy nyereséges vagy veszteséges. az EB nem alakított ki semmilyen állásfoglalást a KFT-vel kapcsolatban - csak annyit döntött egyhangú szavazással, hogy a kft részére Felügyelő Bizottságot kell kinevezni, mert jelenleg semmilyen kontroll nincs a kft. felett. A véleménye így magánvélemény volt, nem az EB véleménye.

Volt annak idején egy állatorvos, akinek van gyógyszertára is, aki nagyon szerette volna létrehozni a kft-t. A tavaszi küldöttgyűlésen Izabella beszélt a méh állatgyógyászati készítmények forgalmazásáról. Tekintettel arra, hogy a dokinak tulajdonképpen saját kölyke a kft, vajon segít-e Izabella kisasszonynak az állatgyógyászati termékek forgalmazásának beindításában? 

Mondjuk hülye lenne, ha saját konkurrenciáját építené fel.

Ugyanígy van ez a webáruházzal. Aki tudja, csinálja már évek óta! Méhész is van közöttük. Most az OMME kezdje el elvenni egy-egy méhész gondosan és évek alatt felépített üzletét? Nyissunk erőből a méhészek pénzén webáruházat? Mert az OMME webáruház olcsóbb lehetne! Személyi költsége nincs, azt a méhészek fizetik, irodát ingyen kap az OMMÉ-tól. Szóval az OMME fenntart egy szervezetet, amelyik mindegy mennyibe kerül, és így akar a versenypiacra belépni.

Milyen lenne, ha a kft most beszállna a mézfelvásárlási üzletágba? Ingyen irodája van, raktárat bérelhet büntetlenül a méhészek pénzén, ingyen hirdethet az újságban, esetleg a többi hirdetés nem fér be, vagy megemeli a többi hirdetés árát mondjuk a tízszeresére. Az OMME csatornákon kommunikál a méhészekkel. Van tőkeereje, mégiscsak elég sok pénzt tolt be az OMME, és ha kell kaphat még a nyereség reményében. Szóval megjelenik egy piaci szereplő, nem piaci háttérrel. És elkezd beavatkozni a mézpiacba. Elméletileg még lehetne jó is, de egy olyan szereplő, akinek nincs veszélyérzete, mert a méhészek úgyis megfizetik, kerlüjön az bármibe hajlamos a gondatlan tervezésre, a téves lépések sorozatára.

Ne haragudjatok, ha azt mondom: A kft gazdasági tevékenységei etikátlanok a méhész társadalommal szemben. Beavatkozik a piaci folyamatokba, zavart kelt egy "a méhészek és közpénzből finanszírozott" apparátussal. A OMME dolga nem piaci részvétel, hanem érdekképviselet. Hogyan lépne fel az OMME a kereskedőkkel szemben a méhészek érdekében, ha lenne saját mézkereskedő cége? Az OMMÉ-nak érdekvédelem lenne a feladata. Amennyi energiát az egész méhésztársadalomól elvesz a kft ügye, az már régen nem éri meg.

Mikor maradna meg egy ilyen kft ilyen sokáig nullszaldó vagy azalatt a való életben? Havi milliónál nagyobb személyi költséggel? Kérdezzétek meg bátran Izabella kisasszonyt, hogy mit csinált pontosan az elmúlt évben. Hány új üvegforgalmazó telephelyet nyitott?
Hogyan lehet a Törökbálinti lerakat veszteséges? A tavaszi közgyűlésen elmondta, hogy hatalmas nyereséget termel a törökbálinti lerakat, a modellt követni kell, és új telephelyeket kell nyitni. Most meg olvasom a fórumon, hogy azt mondta az OV-n, hogy veszteséges? Miért állította a tavaszi közgyűlésen, hogy nyereséges, kiváló modell? Pontosan hány üveget forgalmaztak a törökbálinti depón keresztül, mekkora volt a bevétel, és mekkora volt a kiadás? (Kiadások közé kéretik felvenni a szállítási költség az Üveggyártól a depóig, a raktár bérlethez és kiszolgáláshoz kapcsolódó költségek, illetve az esetleges elkoszolódáshoz kapcsolódó selejtezési leírások, illetve a maradvány üvegek elszállításának esetleges költsége).

Egyet mondok, havi félmilliós fizetéssel és egy fizetett alkalmazottal anyagi felelősséggel tartozik a terv végrehajtásáért, ami majdnem kétmillió forint nyereség, amit az OMMÉ-nak kell fizetnie. Nem csodálkoznék, ha maga Mészáros József indítana újabb pert az OMME ellen, miszerint az általa oly kiválóan nyereségesre felépített kft-t tervszámait nem hozza a kft, ezzel mintegy megkárosítva a méhészeket, így őt saját magát is.

A küldöttgyűlésnek létre kellene hoznia egy kft-t Felügyelő Bizottságot, amelyik megnézi, hogy milyen tényleges tevékenységet végzett az ügyvezető, és egyben a küldöttgyűlésnek fel kellene hatalmaznia az elnökséget, hogy a Felügyelő Bizottság jelentése alapján döntsön: megemeli a kft alkalmazottainak számát, a meglévők fizetését emeli, a meglévők fizetését csökkenti, vagy megszünteti.

Persze Izabella érdeke még fél év a következő küldöttgyűlési valahogy kibírni, a fizut hazavinni ugye nem olyan nehéz. Azzal még minden hónapban elboldogult.

Utolsó kérdés, a veszteséges tevékenységet megszüntette a kft, vagy folyik a méhészek pénze számolatlanul kifele azóta is? Meghozta a felelős döntést a cég vezetője?  Mészáros Józsefet, - aki az egész törökbálinti üvegforgalmazási tevékenységet elindította - a kft számon kérte a veszteségek miatt? Mikor lesz Felügyelő Bizottsága? Ficzere Pétert fel kellene már hatalmazni arra, hogy a kft-t is ellenőrizhesse! Ki kell nevezni a kft Felügyelő Bizottságát!

Re:Kft ügyek
« Válasz #324 Dátum: 2017. Október 23. 09:40 »
Jó kis téma!
KörmendyRácz kérdésére nyilvánosan nem válaszolok, hogy ....."Az EB tag, nem tudom ki volt."..mert ettől a beszólásától függetlenül, tisztelem, és elég jóban vagyunk.
Az fájt, hogy egy ilyen, az egész méhésztársadalmat érintő kérdésben pont egy EB tag hurrogott le.
A véleménye pedig magánvélemény volt, az EB elnöknek mint írtam, szerintem már tele a tö.e az egész Kft.-vel, de még az elnökség egy része hősiesen küzd, mert hisz a Kft. feltámadásában, valamint aktív részese volt a megalakításában.
Az pedig ma Magyarországon nem dívik, hogy bevalljuk, hibáztunk.
Őket úgy kell megbuktatni, de véleményem szerint nem kell hozzá sokat várnotok.
Olvastam méhésztárs írása nagyon rámenős, egyet értek vele!
Megfogalmazott egy olyan gondolatot, ami nekem is a bajom a Kft. működésével.
Ezt:
"A kft gazdasági tevékenységei etikátlanok a méhész társadalommal szemben."
Erről írogatok már jó ideje!
A Kft. abból éldegél, hogy a méhésztársadalmat megsarcolja!
Drágábban adja nekünk az üveget, a cukrot meg minden mást, ezért jobb lenne ha nem is lenne.
Akkor meg minek?
A választ mindenki tudja.
A régi rezsim maradéka nem jutott el még arra szintre, hogy önkritikát gyakoroljon, így ez a feladat ránk hárul.
Be kell bizonyítanunk, hogy a Kft. létrehozása, üzemeltetése, ellenőrzése(?) egy kificamodott elme szüleménye.
Egy gazdasági társaság egy civil szervezeten belül CSAK úgy tud nyereséges lenni, ha méhészeket (tulajdonosokat) lehúzza!!!!!!!!!!!!!!!!!
Aki ezt nem látja át, hát mit is mondjak.....
Tehát az egész ötlet, egy borzasztó nagy baklövés volt, és fényévnyi sebességgel meg kell szüntetni az OMME Magyarország Kft.-t, amíg nem késő.
Az EB végre álljon a sarkára, és tegyen javaslatot az OMME Küldöttgyűlésén a veszteséges vérszívó megsemmisítésére.
A felelősök megnevezése, a számonkérés pedig a küldöttek feladata.
100 milliókat pumpáltattak be abba a vállalkozásba, amely semmi mást nem csinál csak a számlákat teszi egyik asztalról a másikra.
Ez a tagdíjunkból lecsípett évi 30-31 millióval való nem túl sportszerű üzletelés, a méhészek, és az OMME kárára, különösen úgy, hogy az OMME-s újságot ingyen is kaphatnánk a NP-on keresztül.
Nekem erről ez a véleményem.
Nagyernyei Attila

Re:Kft ügyek
« Válasz #325 Dátum: 2017. Október 23. 10:34 »
Csak annyit akartam mondani, hogy ha EB tag mondta, akkor is magánvélemény volt. Ahogy az én írásom is magánvélemény, nem EB állásfoglalás. Tehát téves az, hogy az EB elfogadja a kft veszteséges működését. Az EB már sokszor és sok helyen bírálta a kft-t. Mind a lépéseit, mind a megalakulása körüli történeteket. Azóta is sok kritikát megfogalmazott. De az EB csak annyit tehet, mint tett is, hogy felhívja a küldöttek figyelmét a tényekre. Olvassátok el az EB jelentéseket.

Azt is javasolta - határozatban, egyhangú döntéssel - az EB, amit itt írtok a fórumon, hogy a kft felügyelete csak egy független felügyelő bizottsággal lehetséges, azt létre kell hozni. Az elnökségben nincsenek közgazdászok, nem tudják a számokat és folyamatokat ellenőrizni, amik a kft-ben zajlanak. Innen kezdve az Elnökség egyik fele kritizálja a tevékenységet, annak veszteséges voltát, a nem történik semmi előrelépést, a másik fele meg foggal körömmel küzd: "Jó hogy megalakítottuk a kft-t, adjunk neki új esélyt, tegyünk bele további pénzt, és emeljük meg az üveg árát, hogy nyereséges lehessen a kft.". A két oldal között kibékíthetetlen az ellentét, az egyik csak saját magát  védi, hogy nem volt rossz döntés létrehozni a kft-t. Ehhez semmi sem drága, valahogy húzza az időt. Közben igazi értékelést nem hallunk, semmilyen adat nem nyilvános. Ha meg kérek egyetlen adatot a kft-től, mint méhész, nem kapom meg. Sőt fejemre koppintanak, hogy mertem kérdezni. Izabella azóta sem válaszolt a kérdésemre. A kérdéseimet összegyűjtöm, és elküldöm neki. A küldöttgyűlésen pedig fel fogom tenni neki szóban.
Einstein tévedett: Ha csak méheink vannak, már akkor leáldozóban az emberiség létjogosultsága!

Re:Kft ügyek
« Válasz #326 Dátum: 2017. Október 25. 21:28 »
Szóljatok a "cukros néninek", hogy húzzon bele!
Auchanban Sweet Family Crystal kristálycukor 179.-Ft...
És még azt kérdezte az OV-n, hogy miért nem vesszük az OMME Magyarország Kft.-től?
Az egyik áruház régi reklámját idézném:
"Hülye azért nem vagyok!", hogy 20-50 Ft-al többért vegyem a cukor kilóját.
A Kft.-nek bárki lehet a vezetője, az alapötlet katasztrofális.
Fel nem tudom fogni, hogy most ötletelnek azon, mit kéne csinálni.
Én megmondom, de úgy is tudjátok.
Mekkora ötlet!
Debrecenből Kaposvárra menni 192 Ft-os cukorért, amikor helyben 179!!!!!!!!!!!!!!

Nagyernyei Attila

Re:Kft ügyek
« Válasz #327 Dátum: 2017. Október 29. 08:57 »
Feltettem hét kérdést a kft. ügyvezetőjének. Ha válaszol rájuk, akkor a méhészek egyes kérdésekben tisztábban láthatnak. Így van közel két hete az Ügyvezetőnek a válaszokat kidolgoznia.
Volt kérésem a cukorral kapcsolatban. Megkérdeztem, hogy hány méhésznek szolgáltattak. Kérem, hogy privátban küldjetek emailt, ki az aki a kft-nél vásárolt cukrot?
Einstein tévedett: Ha csak méheink vannak, már akkor leáldozóban az emberiség létjogosultsága!

*

kiskakas

  • *****
  • 3248
Re:Kft ügyek
« Válasz #328 Dátum: 2017. November 10. 00:16 »
QUQURIQ !!!

Jé! még mindig van Kft?

Kiskakas

*

atya

  • *****
  • 1043
Re:Kft ügyek
« Válasz #329 Dátum: 2017. November 10. 06:57 »
Ez nagyon jó kérdés!!
A küldöttek, és a tagság, igazán semmit nem tud a Kft eredményességéről, vagy eredménytelenségéről.
Itt is csak pletyka szintű hírek vannak, mert soha senki nem bizonyította állítása igazságát. Hogy is lehetne bármit is csinálni, mikor az EB is titkosít! Csak a vezetőségen múlik, hogy meddig tudják még kizsákmányolni, megsarcolni a méhészek tagdíját. Még egyszer írom: a vezetőség felelőssége a Kft !! A küldöttek azt szavazzák meg amit a vezetőség akar, elnézést a másként gondolkodóktól.
Ki hallott már ésszerű javaslatot, érveket a Kft-vel kapcsolatban? Még az ügyvezető sem állt elő soha semmilyen üzleti tervvel, vagy stratégiával, pedig kötelessége lenne. És ehhez is asszisztál a vezetőség, nincs számonkérés, csak havi több százezer fizu. Ha becsületesen tájékoztatnák a küldötteket, biztos hogy pont kerülhetne erre az anomáliára!
A sikerhez csak annyi kell, hogy képes legyél az életed a magad módján élni.