Intéző bizottsági ülés 2014 márc 7.

  • 9 válasz
  • 7063 megtekintés
*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Intéző bizottsági ülés 2014 márc 7.
« Dátum: 2014. Március 04. 12:10 »
Az OV előterjesztések összefoglalása, előkészületi megbeszélést tartanak. Tanulságos lenne, ha többen élnénk a lehetőséggel, hogy az OMME szerveinek ülései nyilvánosak. Gyertek élhettek a lehetőséggel.
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.

Re:Intéző bizottsági ülés 2014 márc 7.
« Válasz #1 Dátum: 2014. Március 04. 21:00 »
Hát nem tudom honnan származnak ezek az információk az IB ülésről, mert az OMME honlapon nem találtam róla semmi időponti leírást. Csak nem titkos?

Üdv. jani bátya

*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:Intéző bizottsági ülés 2014 márc 7.
« Válasz #2 Dátum: 2014. Március 04. 23:41 »
IB-től származik.
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.

*

atya

  • *****
  • 1043
Re:Intéző bizottsági ülés 2014 márc 7.
« Válasz #3 Dátum: 2014. Március 05. 06:01 »
A 2013.10.12-i OV előtt is volt, IB ülés. Akkor beszélték meg az újsággal kapcsolatos "Kft.-s teendőket" (ügyvezető választás, az OMME tagdíj 2300.-Ft val való meg emelését, és a bejelentési stratégiát, stb) amit másnap az OV-n tettek közzé úgy, hogy egyetlen egy OV-tag nem kapor semmiféle tájékoztatást, és így nem tudták véleményeztetni a tagságukkal.  Ezt elmondták az OV-n is, de kihangsúlyozva, hogy Egyed Árpád és a "stáb", még éjszaka is dolgoztak az ügyön. (tehát hosszan tartó, igen igen körültekintő munka folyt az esemény bejelentése előtt)
Talán tényleg igaz az a közmondás, hogy a jó munkához idő kell, a rosszhoz meg még több??
Azóta eltelt egy kis idő.
Nézzük meg, hogy hogy áll most a Kft. -s ügy.
Mennyiben segítette a Kft, a méhészek érdekeit?
Mi a haszna a méhésznek a Kft. által forgalmazott árukkal kapcsolatban?
Mi a haszna a méhésznek a Kft. -ből ?  (osztalék??)


A sikerhez csak annyi kell, hogy képes legyél az életed a magad módján élni.

*

atya

  • *****
  • 1043
Re:Intéző bizottsági ülés 2014 márc 7.
« Válasz #4 Dátum: 2014. Március 05. 08:38 »
Arisztaiosz

Írását töröltem, és áthelyeztem a szerintem megfelelő rovatok egyikébe.
Amennyiben a közeljövőben is szeretne írni a fórumra, kérem tekintse át a fórum adta lehetőségeket ahol írását, észrevételét meg tudja tenni.
Ellenkező esetben áthelyezés nélkül, mindig törölni fogom az írásait.
A sikerhez csak annyi kell, hogy képes legyél az életed a magad módján élni.

Re:Intéző bizottsági ülés 2014 márc 7.
« Válasz #5 Dátum: 2014. Március 05. 10:37 »
Atya!

Köszönet a toleranciájáért, s mint ahogy eddig is igyekeztem, ezután majd még inkább igyekszem hozzászólásaimat a nekik megfelelő helyre írni. Majd inkább idézek, hogy a szövegkörnyezetből kiszakított gondolatok ne lógjanak a levegőben.

Üdv: A

*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:Intéző bizottsági ülés 2014 márc 7.
« Válasz #6 Dátum: 2014. Március 06. 21:52 »
Szerintem most fogják megbeszélni ezen az ülésen, hogy az ügyészségi eljárásról mit mondjanak a tagságnak. Hát igen. Van mit takargatni?

A kft beszámolót eddig még az elnökök nem kapták meg. Remélem, hogy holnap elkészül a 118 példány és az OV-n az emberek kezébe fogják adni, hogy ne legyen parasztlázadás.

Mi a helyzet az OMME üveg körül? Sikerült már eloszlatni a viharfelhőket az üveggyári kapcsolatok fölött? Vajon mit fog énekelni erről az IB az OV-n?

Na és az elnöki bérek kifizetése?
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.

Re:Intéző bizottsági ülés 2014 márc 7.
« Válasz #7 Dátum: 2014. Március 06. 22:09 »
Sziasztok!
Ma beszéltem az OMME elnökével.
1.Kérdeztem Tőle, mikor szándékozik feltenni az ügyészségi határozatot az OMME honlapjára?
2.Kérdeztem volt e Orosházán?
3.Kérdeztem tényleg megtalálták a keresett üveggyári szerződéseket?
Válaszok:
1. Még nem néztem meg az e-mailemet.
2.Nem.
3. Igen.
Jót beszélgettünk.
Nagyernyei Attila


Re:Intéző bizottsági ülés 2014 márc 7.
« Válasz #8 Dátum: 2014. Március 06. 23:17 »
Attila!

Sok a munka az OMME-ban.

Csányi Antal

*

kiskakas

  • *****
  • 3248
Re:Intéző bizottsági ülés 2014 márc 7.
« Válasz #9 Dátum: 2014. Március 07. 22:50 »
QUQURIQ!

Március 8. Nőnap!

Ha gavallér akar lenni az OMME vezetése, az OV hölgy tagjainak, legalább egy szál virágot ajándékoz!
Holnap este elmeséljük, hogy hogyan erőlködik a vezetés az ellenzék lenyomásában! De nem itt van a lényeg!
Ez csak szemfényvesztés lesz! A nagy durranás már hízik. Figyeljétek, hogy miért nem erőlködünk, csak szemlélünk!

A szemléletes Kiskakas!