Tavaszváró Méhésznap, Szekszárd

  • 65 válasz
  • 38842 megtekintés
Re:Tavaszváró Méhésznap, Szekszárd
« Válasz #60 Dátum: 2019. Március 07. 20:34 »
Szerintem is fontos lenne felvételeket készíteni. legalább hangfelvétel formájában.Én az itt közzétett idei Tavaszváró Méhésznap hangfelvételről értesültem, Bross Péter előadásában,(33p15) hogy az Oxovar, illetve Destruktor károk rendezéséhez kapcsolódóan a készítmény  gyártója igazságügyi méhész szakértőt keres.Már felvettem a gyártóval a kapcsolatot, így ezen nem múlhat a dolog. A bizonyítási anyaghoz kapcsolódó tudnivalók weblapomon a termékszavatossági jogvita részben találhatók.

Re:Tavaszváró Méhésznap, Szekszárd
« Válasz #61 Dátum: 2019. Március 08. 08:25 »
Véleményem szerint egy szakmájában jártas, ügyes jogász is elkelne a méhész csapatban.
Természetesen azok teljesen le vannak terhelve, egy perc idejük sincs semmire, elég nehéz velük időpontot egyeztetni.
Akik közülük mindenre mindig ráérnek, hááát....inkább ne kínozzák a méhészeket, ez ahhoz elég súlyos ügy, hogy pancserok "ingyé" elvállalják.
Nagyernyei Attila

Re:Tavaszváró Méhésznap, Szekszárd
« Válasz #62 Dátum: 2019. Március 08. 09:08 »
Van aktivista munka és van szakmunka.Az aktivista munka ingyenes a szakmunka fizetős.A jogi tevékenységet is szakmunkának gondolom ezért az is  fizetős.De az igazságügyi szakértés is szakmunka, és azért az is fizetős.Ugyanakkor az OMME-től soha életemben nem kaptam egyetlen megbízást sem.Ez nem baj, viszont a tudásom azért sokszor kellene, segítsek, de csak úgymond barátilag. Igazságügyi szakértő megbízásra dolgozik vagy sehogy.Ha az egyik fél nem bízza meg, nem segít, mert ezzel ellehetetlenítené a másik fél esetleges megbízását.

Re:Tavaszváró Méhésznap, Szekszárd
« Válasz #63 Dátum: 2020. Január 09. 15:45 »
Kedves Attila!

Idén, 2020. ferbruár 15-én lesz a méhésznap, jó az infó a neten?
Programokról lehet tudni már valamit?

Re:Tavaszváró Méhésznap, Szekszárd
« Válasz #64 Dátum: 2020. Január 09. 16:05 »
Igen!
Jó az információd.
Pár nap türelmeteket kérem, akkor fogom közölni a részletes programot.
Nagyernyei Attila

Re:Tavaszváró Méhésznap, Szekszárd
« Válasz #65 Dátum: 2020. Január 13. 13:35 »
Itt a XVI. Szekszárdi Tavaszváró-Szakmai Méhésznap programja.
Minden érdeklődőt szeretettel várunk.

Nagyernyei Attila