Tavaszváró Méhésznap, Szekszárd

• 48 válasz
  • 11906 megtekintés
Re:Tavaszváró Méhésznap, Szekszárd
« Válasz #45 Dátum: 2018. Február 23. 21:00 »
Had mondjak még én is valamit és szerintem úgy gondolom lezárhatjuk. Azt hiszem,hogy Csabával megbeszéltük és ez már nem is lehet téma,hogy ki mit értett és mit nem.A két előadóval kapcsolatosan legyen számotokra elég,hogy Cristian az előadása végén azt mondta,hogy olyan jól érzi magát közöttünk,hogy az övéi közt sem érzi úgy magát hidjétek el hogy ez egy született románnak nagyon nagy szó. Szerintem az volt egy kis hibánk,hogy nem kellet volna csak az egyik előadót betenni az az igazság,hogy én késő tudtam meg. Ha idejében tudom ragaszkodtam volna az egyhez mert sokkal bővebben elmondhatta volna amit akart. De van rá egy mondás,hogy mindenki a saját hibájából tanúl és a jövőben kiküszöböli. Biztos lessz még alkalmuk ha sokáig élünk.Én úgy érzem,hogy mindenkinek a tudásszerzés és tudásátadása volt a célja.Még csak elmondom nektek,hogy a román barátaink most egy előadás kampányt szerveznek Románia külömböző régiójiban szinte hetente úgy hogy akár 5-600 km t is levezetnek. Ugyanezt a témát igyekeznek átadni ingyen és bérmentve mivel a mi nemzeti programunk nem támogatja.Sajnos az a helyzet itt sem mindenki érti és értékeli .

*

Bicska

• 372
« Válasz #46 Dátum: 2018. Március 04. 20:25 »
Az első video már fent van a Méhészklub youtube csatornáján. A többi is jön hamarosan.

https://www.youtube.com/channel/UC7eKung9S1gqxZHocXmULjA
"Black&White Brigade for Change"

« Válasz #47 Dátum: 2018. Március 04. 21:45 »
Ha lehet, akkor a táncosokat is megnéznénk! Köszönjük: Ozsváth István

*

Bicska

• 372
« Válasz #48 Dátum: 2018. Március 05. 08:30 »
Mostmár egy előadás kivételével a tavaszváró szakmai programja fent van a méhészklub youtube csatornáján.

Az alábbi linken elérhető:

https://www.youtube.com/channel/UC7eKung9S1gqxZHocXmULjA

Ez lesz a hivatalos youtube csatornánk, innentől minden video ide kerül fel.

Bicska
"Black&White Brigade for Change"