Mi újság Székesfehérváron?

  • 183 válasz
  • 120644 megtekintés
*

atya

  • *****
  • 1043
Re:Mi újság Székesfehérváron?
« Válasz #180 Dátum: 2016. Február 28. 23:44 »
Köszönöm hogy igényesen feltártad szememnek, a jog erre vonatkozó passzusait.
Nem tudom tegnap milyen képet láthattál, amin csak is kifejezetten Varga Karcsi szerepelt? Ami ráadásul nem tömeg felvétel volt.
Úgy vélem ezeknek a képeknek a fennléte nem ér meg annyit nekem, hogy tovább forszírozzuk (zad) mert igazán elveszti annak valós jelentését amiért ez felkerült. De ha te nem így látod akkor az a te dolgod.
Így végezetére tényleg csak annyit:
Idézet
Az jelen esetben jó hír, hogy a Varga Karcsit nem zavarja az eset.
Szép estét.
A sikerhez csak annyi kell, hogy képes legyél az életed a magad módján élni.

Re:Mi újság Székesfehérváron?
« Válasz #181 Dátum: 2016. Február 29. 00:41 »
Szerintem én nem írtam arról, hogy aggályos lenne képfelvételekkel illusztrálni akár ezt az eseményt is. Arról beszéltem, hogy milyen elvárásokat kell szem előtt tartani a képfelvételek közzététele esetén. Ráadásul az előadás után pont azzal a kollégával beszélgettünk az eseményről, aki készítette ezeket a felvételeket. Ő meg is számolta kíváncsiságból a hallgatóságot, mert a terem kicsinek bizonyult. A folyosón rekedtekkel együtt körülbelül száz fő volt jelen a Péter előadásán, úgy, hogy a programfüzetben nem szerepelt az esemény.

Re:Mi újság Székesfehérváron?
« Válasz #182 Dátum: 2020. Február 28. 16:44 »
Csak hogy Fehérvár se menjen feledőbe. Egy kis segítség a rászorulóknak és azoknak akik ott lesznek.
http://www.omme.hu/felhivas-segitsegnyujtas-a-kerelmek-beadasahoz/

Üdv. jani bátya

Re:Mi újság Székesfehérváron?
« Válasz #183 Dátum: 2020. Március 01. 13:22 »
Kedves Méhésztársak!

Tegnap Fehérváron jártam és meghallgattam Bross Péter előadását.
Hát mit mondjak (írjak)...
Nem tudom, hogy Péter belépett-e már a pártba de ez egy tipikus fideszes propagandabeszéd volt. Ez az én véleményem és ehhez nem ittam meg 3 sört...
Számomra világos, hogy egy országos egyesületnek (annak vezetőségének, elnökének) a mindenkori kormányzattal a jó kapcsolatokra kell törekedni.
Csakhogy Péter tegnapi beszéde rávilágított arra, hogy Ő vélehtően pályát tévesztett. Korábban nagyon kedveltem Bross Péter de mára sajnos a véleményem megváltozott.
Azon sem lepődtem volna meg ha előadásában még Sorost is felhozza, hogy miatta tart az európai méhészet ott ahol tart. Mert lehetséges, hogy egyesek fejében még az is megforgatható, hogy a Soros miatt van itt jelen a kínai hamisított méz... (tényleg, nem miatta?)
Péter ne haragudjon meg, hogy egyesületi tagok bírálják, véleményezik a tevékenységét, előadásait. Ő közszereplő.
Remélem, hogy az OMME következő elnöke törekdve ugyan a jó kormányzati kapcsolatokra nem egy pártpolitikus lesz.
Sok sikert kívánok Péternek a továbbiakban!