Hír-les

  • 5507 válasz
  • 2218028 megtekintés
*

Vivaldi

  • *****
  • 2049
Re:Hír-les
« Válasz #4185 Dátum: 2018. Október 30. 17:51 »
Idézet
Ti, akik ott vagytok együtt az a klik, Pestiek, Dunántúliak, meg Csuja, vissza toszogattátok Brosst a hatalomba , holott ti is ismertétek, hogy milyen munkát végzett már az előzző ciklusaiban.
Bross minden képzeletet alulmúlt a 2016 óta nyújtott érdekképviseleti teljesítményével. A 2018-as óriási méhpusztulás elsődlegesen és szinte kizárólagosan az ő lelkén szárad. [/b]Ezt a méhpusztulást meg lehetett volna előzni fegyelmezett érdekvédelmi munkával. Bocsássatok meg nekem amiért segítettem Bross Péternek az elnöki székbe visszakerülni.

Mentségemre mondom, hogy én 2013 előtt nem foglalkoztam az OMME közéleti bajaival. Láttam, hogy Mészáros Laci erőszakos és tapasztalatlan vezető. Láttam, hogy jobb kell, de nem hittem, hogy egy olyan sok információval rendelkező méhész mint Bross Péter, hogy a jó fenébe lehet ennyire gyáva és megalkuvó a hatalommal szemben, hogy 11 hónapon keresztül nulla lépést tesz egy olyan súlyos ügyben, ami több milliárd forint veszteséget képes okozni a méhészeti ágazatnak. Tulajdonképpen ezen csalódásom, elkeseredésem miatt írogatok keveset.

Tudod mit szoktak erre mondani?
 Az Úr dolga a megbocsátás. Minden esetre te sokakkal ellentétben, legalább eljutottál eddig.
Ez akárhogy is, dicséretre méltó.

Re:Hír-les
« Válasz #4186 Dátum: 2018. November 01. 21:36 »
https://koponyeg.hu/hireso/10-ev-ugyan-csak-ketto

Mondhatnám akár azt is,hogy melegszik a pite,de sajnos sokkal,de sokkal komolyabb a baj.A helyzet az,ha mindenki az államok vezetői,hivatalai,a világ összes cégei,vállalatai nem teszik meg,mi,egyes emberek nem tesszük meg akár a lehetőségeinket felül amit tudunk a felmelegedés ellen akkor a mai formájában a civilizáció megszűnik létezni.
Nem semmi!!!

Figyeljétek a köpönyeg.hu híreső rovatát,mert a klímaváltozással kapcsolatos hírek vannak benne.
A régi cikkeket is érdemes elolvasni
Érdemes más oldalakon is kutakodni,Greenpeace stb .

Csányi Antal
« Utoljára szerkesztve: 2018. November 02. 02:19 írta Csányi Antal »

Re:Hír-les
« Válasz #4187 Dátum: 2018. November 01. 22:23 »
ADDIG AMÍG MI A TÖBBSÉG TŰRJÜK , HOGY EGY PÁR IDIÓTA AKIKET A GONOSZ IRÁNYÍT/PÉNZ HALMOZÁSA /, MINDENEN ÁTGÁZOLVA ROMBA DÖNTIK A VILÁGOT , NEM MARAD MÁS MINT VÉGIGNÉZNI A PUSZTULÁST !!!!

Re:Hír-les
« Válasz #4188 Dátum: 2018. November 02. 18:47 »



*

Vivaldi

  • *****
  • 2049
Re:Hír-les
« Válasz #4191 Dátum: 2018. November 03. 22:58 »
ja, csak nem 1300 család 3 négyzet kilóméteren

Re:Hír-les
« Válasz #4192 Dátum: 2018. November 04. 22:59 »

*

Vivaldi

  • *****
  • 2049
Re:Hír-les
« Válasz #4193 Dátum: 2018. November 07. 09:25 »
Valaki mondta, aki a zöldfórumban érdekelt, hogy ha én nem írok ide, nem ír ide senki.
Nem hittem neki, de már úgy látom igaza van.

*

wr

  • *****
  • 890
Re:Hír-les
« Válasz #4194 Dátum: 2018. November 07. 10:39 »
Mármint ebbe a topikba, vagy úgy egyébként a fórumba? Ha nincs is teljesen igaza, az tény, hogy ha nem keverjük meg néhányan az állóvizet, akkor itt a szakmai részben azon kívül hogy hogyan rakd a kereteket a fekvőben ide oda, mást nem nagyon lehetne olvasni.  :)

*

Vivaldi

  • *****
  • 2049
Re:Hír-les
« Válasz #4195 Dátum: 2018. November 07. 11:37 »
Máshol sem.

Re:Hír-les
« Válasz #4196 Dátum: 2018. November 07. 17:38 »
Irány a gőzölgő, vagy a kakaskukorékolás!
Aztán ha ebből sem értesz, szabi.
Bár nagyon hiányoznál, hiszen csökkenne a színvonal.
Nem a vízszint, mert akkor előbukkanhatnál a tó fenekéről.
Sem Te sem wr méhésztárs önbizalomhiánytól nem szenvedtek.
Nagyernyei Attila

*

oszkár

  • *****
  • 1112
Re:Hír-les
« Válasz #4197 Dátum: 2018. November 07. 17:56 »
 :)

*

atya

  • *****
  • 1043
Re:Hír-les
« Válasz #4198 Dátum: 2018. November 09. 07:13 »
Valaki mondta, aki a zöldfórumban érdekelt, hogy ha én nem írok ide, nem ír ide senki.
Nem hittem neki, de már úgy látom igaza van.
Valaki félre vezetett Zolikám. Vagy így akar eltüntetni a zöldről ?  ;)
A sikerhez csak annyi kell, hogy képes legyél az életed a magad módján élni.