Hír-les

  • 5507 válasz
  • 2224333 megtekintés
Re:Hír-les
« Válasz #660 Dátum: 2014. Március 18. 19:32 »
Attila!
 Ebben ne légy ilyen biztos!
"Büszke vagyok támogatóimra, hogy ilyen szolidan eltűrnek maguk között."

*

atya

  • *****
  • 1043
Re:Hír-les
« Válasz #661 Dátum: 2014. Március 18. 20:16 »
Tisztelt Mindenki!
Most olvastam azt az írást, melyből ezt az idézetet vettem ki.
Idézet
Nézzük tovább a tényeket. Én mit tévesztettem el? Nem voltam hajlandó Kékes Gábor ellen kampányolni?
Mit tettek ellenségeim? Igen, ők nem ellenfelek ellenségek. Nyomják azt a rizsát amit az OMME központ is.
Szét akarom verni az OMME-t, meg a legmegdöbbentőbb. "Akkor Tolna megyével nem köt az OMME szerződést, ha Nagyernyei lesz az elnök, és így elbukjuk a támogatásokat."
Sajnálom azokat a méhészeket akik ezt elhitték! És ha ez igy történt, (mert miért kételkedjek Nagyernyei Attila szavahihetőségében) akkor elítélem azokat akik ezt elkövették!! Figyelem mindenkinek: a stílus maga az ember!!
Ilyen gyalázatos módon félrevezetni, megtéveszteni embereket, hát, nem találok szavakat.
Vajon Kékes Gábor tudott erről a kampányfogásról?? Ezt szeretném megtudni. És még azt is hogy ennek tudatában, most így, az itt elhangzottak alapján, mi erről a véleménye? Van egyáltalán véleménye??
Sajnálom hogy Kékes Gábort ilyen helyzetbe hozták. Úgy gondolom, hogy nem ezt érdemelte volna. És szerintem el kellene az ilyen cselekedetektől határolódnia.
A sikerhez csak annyi kell, hogy képes legyél az életed a magad módján élni.

*

varjú

  • ***
  • 161
Re:Hír-les
« Válasz #662 Dátum: 2014. Március 18. 21:14 »
És kiléptem?
Remélhetőleg nem akarsz segget csinálni a szádból!
Láttál-e már karón varjút?

*

kiskakas

  • *****
  • 3248
Re:Hír-les
« Válasz #663 Dátum: 2014. Március 18. 22:20 »
QUQURIQ!

Ejnye Varjú!
A zöldön egy ilyen írást már régen töröltél volna!
Csak olyat írjál, amit Te is megtűrsz a saját fórumodon. :o

Üdvözöl a kiskakas!

Kérlek, hogy a szakmai oldalra is írjon egy profi méhész....

*

varjú

  • ***
  • 161
Re:Hír-les
« Válasz #664 Dátum: 2014. Március 18. 22:36 »
1. Nincs saját fórumom.
2. Mi ezzel a probléma? Ez egy "mondás"., és éppen attól óvom, hogy ezt mondhassák rá.
3. Talán te moderátor vagy, hogy figyelmeztetsz?
Láttál-e már karón varjút?

*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:Hír-les
« Válasz #665 Dátum: 2014. Március 18. 23:01 »
Varjú koma!

Ismered a sajtos mesét a rókával?
úgy látom, csak te hitted el, hogy lelépek. Tegnap voltam a Viola utcában és mindenki természetesnek tekintette, hogy nem lépek ki.
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.

*

kiskakas

  • *****
  • 3248
Re:Hír-les
« Válasz #666 Dátum: 2014. Március 18. 23:01 »
QUQURIQ!

Figyi Varjú! Én csak egy káráló Kiskakas vagyok, csak bántja a szemem a csúnyaság...

Kiskakas

Re:Hír-les
« Válasz #667 Dátum: 2014. Március 19. 10:18 »
Olvasgatva az utóbbi írások között, hát szomorú vagyok.
Nagyon nagy probléma az ha "kívülről" ilyen vagy olyan szándékkal, ilyen vagy olyan módszerekkel megpróbálnak beleavatkozni a helyi egyesületi működésbe. Megfordult a világ. Nem hiszem ,hogy az említett embereknek csak úgy beugrott "szét akarják verni az OMME-t". Ez a mondat csak "pozícióban" lévő emberektől származhat, akik túlfűtött önbizalommal a pótolhatatlanság tudatával ijesztgetik,hergelik egymás ellen a méhészeket a "taposd el, semmisitsd meg" elvet követve. Ez így nem működhet. Egy jól működő OMME-t, nem lehet szétverni akármekkora legyen is a bunkósbot, legalábbis alúról jövő kezdeményezéssel biztosan nem, max egy kicsit megreformálni az irányvonalat a tagság érdekeinek medrébe terelni.

Üdv. jani bátya

*

varjú

  • ***
  • 161
Re:Hír-les
« Válasz #668 Dátum: 2014. Március 19. 13:43 »
Varjú koma!

Ismered a sajtos mesét a rókával?
úgy látom, csak te hitted el, hogy lelépek. Tegnap voltam a Viola utcában és mindenki természetesnek tekintette, hogy nem lépek ki.

Semmi köze ennek a sajtos meséhez. Inkább ahhoz a mondáshoz van, amit én idéztem.
Láttál-e már karón varjút?

*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:Hír-les
« Válasz #669 Dátum: 2014. Március 19. 16:24 »
Az ember életében vannak hullámvölgyek, te is biztos voltál már ilyenben, de szerencsére túl lehet ezeken jutni. Egy nap alatt elmúlt a rosszkedvem.
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.

*

varjú

  • ***
  • 161
Re:Hír-les
« Válasz #670 Dátum: 2014. Március 19. 19:04 »
Vagyis akkor...  ;D
Láttál-e már karón varjút?

*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:Hír-les
« Válasz #671 Dátum: 2014. Március 19. 19:18 »
Gyerekes vagy. Amikor feltetted a kezed a kft megszavazásakor, akkor is így vigyorogtál.
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.

*

varjú

  • ***
  • 161
Re:Hír-les
« Válasz #672 Dátum: 2014. Március 19. 22:01 »
Ez is hazugság!
Láttál-e már karón varjút?

Re:Hír-les
« Válasz #673 Dátum: 2014. Március 19. 22:10 »
Sziasztok!
Jó a meccs,  de most már privátban folytassátok!
Köszönjük.
Nagyernyei Attila

Re:Hír-les
« Válasz #674 Dátum: 2014. Március 19. 22:14 »
Sziasztok!
Mondtam már sokszor. A Greenpeace jobban védi a méhészek érdekét mint az OMME!
Hát így állunk.
Az alábbi cikkeket olvasva köszönettel tartozunk a Greenpeace csapatnak!

 http://nol.hu/tud-tech/tomeges-mehpusztulas-miatt-aggodik-az-elelmiszer-biztonsagi-hivatal-1450847

http://www.greenpeace.org/hungary/hu/sajtokozpont/Feher-foltok-az-Europai-Elelmiszer-biztonsagi-Hivatal-mehekkel-es-mas-beporzokkal-kapcsolatos-kockazatelemzeseiben/


Nagyernyei Attila