Hír-les

  • 5507 válasz
  • 2226045 megtekintés
Re:Hír-les
« Válasz #5025 Dátum: 2020. Január 31. 08:12 »
Most olvasom Mézga Aladár benyögését, bár valószínű ő ezt a rajzfilmbe szánta.
nem kell magad az olvasással terhelned, mert az látható, hogy nehézségeket jelent számodra.
Nagyernyei Attila
Pedig most terhelném magam egy kis olvasással.

Re:Hír-les
« Válasz #5026 Dátum: 2020. Január 31. 08:22 »
Most olvasom Mézga Aladár benyögését, bár valószínű ő ezt a rajzfilmbe szánta.
nem kell magad az olvasással terhelned, mert az látható, hogy nehézségeket jelent számodra.
Nagyernyei Attila
Pedig most terhelném magam egy kis olvasással.

Tudtommal nem te vagy a terhelt.

Re:Hír-les
« Válasz #5027 Dátum: 2020. Január 31. 08:34 »
Most olvasom Mézga Aladár benyögését, ...
...
A diszlexia alapesetét vélem nálad felfedezni.


Nem Aladár a terhelt.
"A büntetőjogban a terhelt az a személy, akivel szemben büntetőeljárást folytatnak."


Re:Hír-les
« Válasz #5028 Dátum: 2020. Január 31. 09:34 »
Foglalkozzunk akkor a betű típussal, helyes írással, stílussal stb. Kössünk bele mindenbe ami csak egy kicsit is alkalmas arra, hogy elterelje a figyelmet a kurva nagy semmiről, ami a kontroll csoportnak nevezett simlis banda, és a te segítségeddel létre jött. Igaz Attila?
Ó , tudom vannak nyilatkozatok, meg tüntetés, meg vélemény. Mindenki mond valamit. Az agrár miniszter, és Bross, te meg ide felírod. Az még nem esett le hogy a méhésztársadalomnak a töke tele van már a semmit nem érő nyilatkozatokkal és szkeptikus mindenféle Brüsszeli tüntetéssel, ahol Takács viszi a zászlót?
Itt volt négy évetek, mit csináltatok amit a méhész megérez?
Elmondom én. A pénz felvételen kívül még annyit sem, ami megérne egy kis darab kutya sz@rt.
Ó persze tudom én, még mindig abban bíztok, hogy az olasz maffia erkölcsi magasságában leledző küldöttekkel, és a demokratikusnak beállított , de leginkább a Kádár rendszer Hazafias Népfront jellegű választási rendszerével, ismét nyerhet Takács-Bross-Csányi- és még pár hasonló seggnyalókból álló csapat.
És lehet, hogy úgy is lesz, én kinézem belőle. De olyan hülyék azért nem vagyunk, hogy ne vegyük észre amikor mismákolsz, hogy másra tereld a figyelmet.
A fenti írásodért Vivaldi búcsút kell intenem neked, megkímélve attól, hogy bíróságon köss ki.
Nagyernyei Attila
Klubvezető
« Utoljára szerkesztve: 2020. Január 31. 19:04 írta Nagyernyei Attila »

*

Apis

  • ***
  • 145
Re:Hír-les
« Válasz #5029 Dátum: 2020. Január 31. 15:46 »
Amelyik OMME elnökjelölt most nagyszabású tüntetést tud szervezni , az most választást fog nyerni. Erre most lenne kapás. Ha erre van kurázsija és szervezőképessége akkor alkalmas jelölt, persze évente illene megismételnie . Én a fiataloknak szurkolnék, de sajnos  nagyon nem kapkodnak ezért poziért, vagy nem tudok róla.

*

oszkár

  • *****
  • 1133
Re:Hír-les
« Válasz #5030 Dátum: 2020. Január 31. 21:15 »
Hegylakó: "Csak egy maradhat"!

"A fenti írásodért Vivaldi búcsút kell intenem neked, megkímélve attól, hogy bíróságon köss ki."
« Utoljára szerkesztve: 2020. Január 31. 21:18 írta oszkár »

*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:Hír-les
« Válasz #5031 Dátum: 2020. Február 01. 01:31 »
Már két jelölt is indul Bross Péter trónjának ledöntése érdekében. Jobb lenne a két ember összefogna és egyik vállalná az alelnöki, másik az elnöki szerepet. Bross meg úgyis azt ígérte, hogy nem fog elindulni. Bár azt hiszem, ezt a 2016-os ígéretét se fogja betartani. ("Ó idők, ó erkölcsök.")

Ha Bross marad elnöknek, akkor minden változatlan fog maradni. Jó ez? Kívülről úgy tűnik, hogy változtatni kéne. Bross bebizonyította mire képes. Most a küldötteken a sor. Akarnak-e változást?
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.

Re:Hír-les
« Válasz #5032 Dátum: 2020. Február 01. 10:10 »
Kérlek írd le mit tudsz a jelöltekről.     szs


*

leo

  • ***
  • 199
Re:Hír-les
« Válasz #5034 Dátum: 2020. Február 01. 18:20 »
Ez kell nekünk? Újabb és újabb gyógyszerek?

Re:Hír-les
« Válasz #5035 Dátum: 2020. Február 01. 19:19 »
Ezt írja Geddekas:
"Ha Bross marad elnöknek, akkor minden változatlan fog maradni."
Pár napja meg azt írta, hogy Brossnak a minisztériumban állást ígértek.
Ki érti ezt?
Szabóméhész ezt kérdezi Geddekastól:
"Kérlek írd le mit tudsz a jelöltekről. "
Semmit nem tud, teljesen kiesett a méhészeti közéletből.
Ő lenne az első, ha tudna konkrétumot már rég leközölte volna.

Nagyernyei Attila

*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:Hír-les
« Válasz #5036 Dátum: 2020. Február 01. 19:48 »
Pontosan tudom, hogy kik tervezik az elnöki posztért való indulást. Még nincs itt az ideje, hogy nyilvánosak legyenek a nevek. Nyugi! A rágós hús nem finom. Hagyni kell főni, puhulni, pácolódni a helyzetet. Annál élvezetesebb lesz a lakoma. Még nem nyílt meg a hivatalos választási kampány. Kedves méhésztársak, csak olyat válasszatok, aki nem fekszik le se a kereskedők vágyainak, se a minisztériumnak. Vajon ki tudja ezt a két követelményt teljesíteni? Én bízok benne, hogy lesz ilyen jelölt.

Most nem olyan nyugis a helyzet, mert még a szaktanácsadók többsége se olyan lelkes, mint 2016-ban volt. Szerintem a vezető szaktanácsadó is csak "kíp szmájli". Lehet, hogy jobb sora volt az előző elnök alatt, mint most.

Más időket élünk. Volt egy tragikus 2018-as évünk, aminek kialakulásában Bross felelőssége vitathatatlan. Kérdezzétek csak meg Tóth Pétert, aki 2016-ban még Brossnál is több szavazatot kapott. Mostmár értem, hogy miért. Ő egy elkötelezett őszinte hívő ember, de Bross nem az. És ezt a méhészek ma már mind tudják.

Aztán itt van a stagnáló mézár, a bődületes mennyiségű ipari hamisítvánnyal az EU piacán, amiben nagy valószínűséggel a mi mézkereskedőink egynémelyike is sáros. És ez ügyben is négy évig tétlenkedett Bross. Pedig erre is volt ígérete 2016-ban.

De hát egyébként is, Bross megmondta 2016-ban, hogy csak egy ciklust fog vállalni és azt is ingyen fogja csinálni. Attila! Ugye ezt mondta Bross? Tehát te is Attila keress egy új jelöltet. Te nem indulsz?
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.

Re:Hír-les
« Válasz #5037 Dátum: 2020. Február 01. 20:58 »
Manapság minden titkos hmm....🙄

Re:Hír-les
« Válasz #5038 Dátum: 2020. Február 02. 08:32 »
Ha már tudjátok kik az elnök jelöltek akkor ne tartsátok magatokban!