Hír-les

  • 5507 válasz
  • 2215551 megtekintés
*

Admin

  • *
  • 24
Hír-les
« Dátum: 2013. December 04. 11:01 »

Re:Hír-les
« Válasz #1 Dátum: 2013. December 04. 22:02 »

Gyűlnek az aláírások. Gödöllőn szombaton közgyűlésen dől el a kérdés. " Geddekas"

Re:Hír-les
« Válasz #2 Dátum: 2013. December 05. 16:01 »
 :-[  Csak nehogy ebből is politika legyen?? De talán még érvek lehetnek a társadalom meggyőzéséhez?? vagy már az sem!!
Ha majd kivágtad az utolsó fát, megmérgezted az utolsó folyót,
és kifogtad az utolsó halat, rádöbbensz hogy a pénz nem ehető.

Re:Hír-les
« Válasz #3 Dátum: 2013. December 05. 21:27 »
Tulajdonképpen én egy kicsit megdöbbentem amikor hallottam az esetről. Amikor olvastam róla a neten azt hittem csak képletesen mondják. Ez a cselekmény rendesen minősíti az embert. Én bízom benne, hogy nagy nyilvánosságot kap az eset és minden józan gondolkodású méhész elgondolkodik rajta. Szükség van e ilyen mentalitású emberre az egyesületben.

Üdv. jani bátya

Re:Hír-les
« Válasz #4 Dátum: 2013. December 06. 18:20 »
Sziasztok!Hú-HÚ de felgyorsoltak a hirek!Csak kapkodom a fejem,és nem értem ami tőrténik. Űdv:Antal

*

atya

  • *****
  • 1043
Re:Hír-les
« Válasz #5 Dátum: 2013. December 07. 07:20 »
Sziasztok!Hú-HÚ de felgyorsoltak a hirek!Csak kapkodom a fejem,és nem értem ami tőrténik. Űdv:Antal

Jó reggelt Antal!
Csak vigyázz meg ne rántsd a nyakad a nagy fejkapkodásban.  :) ;)
A tempóval nekem is van bajom, hisz diktálják"odafentről". Mit nem értesz?
A sikerhez csak annyi kell, hogy képes legyél az életed a magad módján élni.

Re:Hír-les
« Válasz #6 Dátum: 2013. December 07. 07:58 »
Jó reggelt Atya! Most az egész vezetőséggel van baj,vagy eggyes vezetőkkel.Ommén belűli bukták,pénz át alakulások,meg a tőbbi amit te is tudsz.Szerintem, más van itt a háttérben,amire nem is gondolunk.Te sem vagy már mai (gyerek) ha irhatom ezt.  Űdv:Antal

Re:Hír-les
« Válasz #7 Dátum: 2013. December 07. 08:08 »
Tisztelt Méhészek!
Figyelmeztetés érkezett hozzám, hogy közeleg a szeretet ünnepe!
Böjte Csaba tegnapi megható előadása részben erről szólt. Érdekesnek tartom,  hogy azok hívják fel erre figyelmünket akik elutasítók, vádaskodók, kirekesztők!
Nem tudom hány magyar méhészt tisztelt meg otthonában Csaba Testvér?
Minket többször is feleségem Judit legnagyobb örömére, sőt az első nagy OMME mézadománygyűjtő akció előtt nálunk aludt 12 Dévai árvával!
Nekem nem kell a szeretetről,összefogásról kiselőadást tartani a jelenlegi vezetőinknek!
Rónai Pista bácsi által szervezett Erdélyi körutazás alkalmával ellátogattunk Dévára is!
Csaba testvért érkezésünk előtt egy órával hívtam fel a buszról, hogy ne készülődjenek, ne csináljon nekünk külön programot! Ez nem jött be! A méhészeket a díszterembe invitálta Csaba Testvér egy ebédre.
Aztán a Szekszárdi Belvárosi Nagytemplomot is megtöltötte Böjte Csaba,és a méhészek jóságáról tartott előadást!
Vádaskodni lehet, hogy lám-lám már "Kiskakasuk" is van, hol itt a szeretet? A kakasok nem erről híresek!
Mindenkit megnyugtatok sok Kiskakas van a csapatban, viszont igazat kukorékol mind egy szálig!
Senkit nem kívánok ezen gondolatok után megbántani, de a jelenlegi vezetés hozta ki belőlünk a harcias kakasok táborát! Kiskakast kinevezzük ezennel kommunikációs kikukorékolónknak!
Mi nem sumákolunk,bújócskázunk,titkolódzunk! Ez a béke alapja! Szeretnénk belelátni a kártyákba, mert úgy érezzük a másik oldal cinkelt  lapokkal játszik! A mai napig nincs OV jegyzőkönyv!!!!!!!!!!
Mi azt sem tagadtuk, hogy van bírósági, illetve ügyészségi feljelentés! Ezt most kitették a kirakatba!
Erre mondják,hogy öngóóóóóóóóól! Miért? Mert a sok méhész láthatja,  hogy bizony van egy aktív csapat, akik nem engedik a méhészek kín keservesen összespórolt pénzét úgy elkölteni,hogy az érintetteket teljesen kizárják! Nem jó a feljelentés? Nekik! Kínos, hogy ez is megtörténik az OMME életében?
Ukrajnában is forradalom van! A demokráciáért küzdenek! Nálunk is ez van tisztelt méhészek!
Aki ezt nem látja nem ebben az országban méhészkedik! Többször kijelentettem,hogy nem személyeket támadunk, hanem elveket! A kirekesztés, a megbélyegzés, a trágár szavak használata, a zárt ajtók..... és nem tartozik rátok ellen harcolunk, de keményen!
Minden ajtót ki fogunk nyitni, minden okmányt a legrészletesebben át fogunk nézni, nem engedünk a nyomásnak, olykor fenyegetésnek! Ezekről a rendkívüli küldöttgyűlés fog dönteni,és határozni!
És itt kell megállnom! Menjünk közösen a szeret útján. Húzzuk fel a gatyákat, fogjunk egymással kezet!
Az OMME nem valakiké, hanem a tagdíj fizető MÉHÉSZEKÉ!
Ha így lesz, akkor jöhet a szeretet ünnepe, Karácsony.
Ugye Kiskakas?
 


Re:Hír-les
« Válasz #8 Dátum: 2013. December 07. 08:31 »
Szia Attila! Láttam én is,a be játszást,de szerintem ezt igazán mi át érezni nem tudjuk hogy ez mit is jelent NEKIK.A lecke fel van adva.  Űdv:Antal

*

atya

  • *****
  • 1043
Re:Hír-les
« Válasz #9 Dátum: 2013. December 07. 19:47 »
Nagyon helyes, csak gyűljenek az aláírások!!
Mindenki azt szeretné, hogy ezt a tarthatatlan helyzetet a tagság döntse el!!
A sikerhez csak annyi kell, hogy képes legyél az életed a magad módján élni.

« Utoljára szerkesztve: 2013. December 07. 20:42 írta jani bátya »

*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:Hír-les
« Válasz #11 Dátum: 2013. December 07. 22:31 »
Megtörtént, aminek meg kellett történnie. Gödöllőn ma közgyűlés volt. Két napirendi pontban döntöttünk.
1.
Szabó György elnökünket egyhangú szavazással újraválasztottuk.
2.
Az OMME Kalocsai tagszervezetének kezdeményezését a rendkívüli küldöttgyűlés összehívására megszavaztuk. Ellenszavazat nem volt és tartózkodás is csak három. Egyesületünknek több országosan ismert tagja közül Tantó Sándor és Dögei Imre volt jelen. Az egyöntetű szavazás ellenére élénk vita volt, de sértegetések, személyeskedés nélkül. A vita forrása leginkább abból fakadt, hogy miért igyekezett az IB és az EB az alapszabályt áthágva döntést hozni, továbbá az OV-t miért kényszerítette alapszabály ellenes döntésekre. Nyílván erre nem tudtam sem én se más választ adni, de a jelenlegi IB és EB magatartásáról egyértelműen elítélő a véleménye szavazás eredménye alapján a Gödöllői Méhészegyesületnek.

Egyebek napirendi pontban döntött az egyesület, hogy januárban Csujalaci "őszintén a csávázószerekről" című előadást fogja meghallgatni a hivatalos továbbképzési programja keretében.
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.

*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #12 Dátum: 2013. December 07. 22:48 »
János!

A kalocsai kezdeményezésre Gödöllőn 4 támogató szavazat született ma délután.
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #13 Dátum: 2013. December 07. 23:07 »
Nagyon JÓ hír! Úgy tűnik beindulnak a kerekek.

Re:Hír-les
« Válasz #14 Dátum: 2013. December 08. 07:40 »
Tisztelt Klubtagok, kedves méhészek!
Egy technikai dolgot szeretnék veletek közölni!
Az új hozzászólások mindig az első helyen jelennek meg azoknak a klubtagoknak, akik a bejelentkezés gombra kattintanak!
Amennyiben ezt kihagyják, úgy is tudnak olvasgatni, de az új hírek miatt le kell görgetniük az előzmények aljára!
A külsős érdeklődők mindig csak így látják portálunkat! Ennek egyetlen oka van! Szeretnénk ha regisztrálnának,és akkor nekik is "szabad a pálya"! Ez nem valamiféle kirekesztés, hanem egy egyszerű Méhészklubunkba való invitálás!
Láthatjátok a statisztikát!!!!!!!
Ma átléphetjük a bűvös számot!
1.000 méhész nézte meg híreinket pár nap alatt! Köszönöm mindenkinek! Csak így tovább!
Köszönöm,hogy nyíltan őszintén,méhésztársaink megsértése nélkül írtok! Véleményetek messzire eljut!
A mese méhészeknek IV. fejezete ma 19. 15-kor! Ezt kukorékolta az igazmondó Kiskakas!
Üdvözlettel:Nagyernyei Attila
« Utoljára szerkesztve: 2013. December 08. 07:45 írta Nagyernyei Attila »