Szakma-politika

  • 4490 válasz
  • 1904843 megtekintés
Re:Szakma-politika
« Válasz #60 Dátum: 2014. Január 10. 22:21 »
Attila, és egy kicsi like-ot sem adsz?

CSIP CSIP a szomorú szürkehátu

Re:Szakma-politika
« Válasz #61 Dátum: 2014. Január 10. 22:36 »
Pedig meg érdemelné ! Jóbban mint én. Na ... Attila.
« Utoljára szerkesztve: 2014. Január 10. 22:41 írta antalholecska »

Re:Szakma-politika
« Válasz #62 Dátum: 2014. Január 12. 22:57 »
Sziasztok!
Ki tudja merre van Antalunk?
Remélem nem sértődött meg!
Nekem konkrétan hiányoznak hozzászólásai!
Nagyon elkapta a fonalat ezzel a beszólásával!
"Mások vittek rossz utakra engem.."
Hol vagy Anti jelentkezz!
Nagyernyei Attila

Re:Szakma-politika
« Válasz #63 Dátum: 2014. Január 12. 23:05 »
http://www.youtube.com/watch?v=TuQ9Q6VlrLo
Csak, hogy a témánál maradjunk, retróban.

Üdv. jani bátya

[Link javítva. Admin]
« Utoljára szerkesztve: 2014. Január 13. 08:30 írta Admin »

*

zümi

  • *****
  • 1382
Re:Szakma-politika
« Válasz #64 Dátum: 2014. Január 13. 08:51 »
Antal!
Feltették neked a zenét! Persze nem csak neked szól (vezérkarnak is) ::)
Remélem a keretekkel vagy ennyire elfoglalva!?
Hogy szuperál az új masina? :)

Üdv:Zümi
Mindig arra kell törekedned, hogy a legjobb legyél, de sosem szabad elhinned, hogy az is vagy.

Re:Szakma-politika
« Válasz #65 Dátum: 2014. Január 13. 10:38 »
Sziasztok ! Tudom hogy helyesen irni az jó dolog, de mondok egy példát. Én még ugy tanultam, az ember meghal. Az állat, (mégha szeretem is ) dőglik, elpusztul. Most már az állat is meghal, és megszűli a gyerekeit.Akkor kérdem én,az ember lánya, ellik? Nem volt szándékom bántani a nőket,mert szeretem Őket. Hidgyétek el ,mindent el olvasok ami a kezem űgyébe kerűl,de hogy jol irom le...  Gyerek voltam,és rengeteg műa. katonáim voltak. Tudjátok, talán ti is gyűjtőttétek.Tőbb szatyorral volt. Ha neki álltam játszani az egész szobát megtőltőttem vele,és még maradt is. Őn feledt játék, de egyszer ugy 10-12 éves lehettem. Az apám be vágta az egésszet a kandalloba és meg gyujtotta.   Vannak fiam fontos, és mégfontossab dolgok az életben. Éhesen a játék sem játék . Nem gyűlőltem ezért,sőt...  De nagyon nehéz volt a pofon . Hogy mit akartam mondani,talán semmit. Szép az élet,ha hadgyák.De ha mindenki egyformán őltőzne,élne,és ugy nézne ki mint a másik.Vajon jó volna akkor is az élet?Nem hiszem! A gépekel pedig ugy vagyok, ha be kapcsolom , szoljón.     Ui: Csak annyit,azért megvannak ám a katonáim.Csak kint kell őket tartani a kaptárokban.   Űdv: Antal

Re:Szakma-politika
« Válasz #66 Dátum: 2014. Január 13. 11:04 »
Kedves Antal!
A méhészklubunk nevében, mint klubvezető fogadj el tőlem egy kézfogást!
Nem kell ide öltöny, nyakkendő,lakkcipő!
Sok ember akinek Dr. van a neve előtt,tanulhatna tőled emberséget!
Mindig légy önmagad!
A Méhészklub így fogadott el!
Nagyon kellemes napot okoztál!
Kicsit féltékeny is vagyok,mert a feleségem is üdvözöl!
Te vagy a legjobb katonánk!
Nagyernyei Attila

Re:Szakma-politika
« Válasz #67 Dátum: 2014. Január 13. 17:35 »
Antal!
Ha egyszer lesz lehetőségem rá eljátszom ezt a nótát neked a hegedűmön. Persze csak az én verziómban. ;D Addíg még gyakorlok kicsit.

Üdv. jani bátya
« Utoljára szerkesztve: 2014. Január 13. 18:15 írta jani bátya »

Re:Szakma-politika
« Válasz #68 Dátum: 2014. Január 13. 17:44 »
Attila!
Támadt egy ötletem. Olvasva mostanában az egyesületi szabályokat , többek között  olyan irányú hiányérzetem is támadt, hogy van egy betöltetlen IB tagsági hely. Dr. Vicze Ernő bácsi után /isten nyugosztalja/ megüresedett a tiszteletbeli elnöki poszt. Nem igazán értem, hogy senkinek nem jutott még eszébe egy újabb tiszteletbeli elnököt delegálni a posztra.
Én Nikovitz Antal bácsit szívesen látnám e poszton. Bár nem tudom egyáltalán vállalná e? Vagy egyáltalán lenne e olyan ember a mai méhészközéletben aki vállalná e most?

Üdv. jani bátya
« Utoljára szerkesztve: 2014. Január 13. 18:09 írta jani bátya »

Re:Szakma-politika
« Válasz #69 Dátum: 2014. Január 13. 19:19 »
Jani bátya!
Nagyon jó ötlet, de erre a rövid időre, ami ennek a csapatnak vissza van, ne hozzuk kellemetlen helyzetbe Tóni Bácsit! 
Arról nem is beszélve, hogy van az IB-ben egy olyan személy akit, hogy is fogalmazzak nem igazán kedvel!
Ennyire megosztott még soha nem volt az OMME!
Ahol megkapják a hiteles tájékoztatót az elnökök,küldöttek, ők kérik had írhassák alá a visszahívó nyomtatványokat!
Állítólag már többen pánikolnak a "szakik" közül is! Egyikőjük, akiről már megemlékeztem teljesen maga alatt van!
A parlamentben is vannak függetlenek! Csak így úszhatják meg, nem szabad nekik szakmapolitikába belemenniük!
Azok az elnökök akik a jelenlegi vezetés stílusával nem értenek egyet, folyamatosan konfliktusokba kerülnek a szaktanácsadóval!
Javaslatunk az lesz, hogy a következőkben nem az IB választja a szaktanácsadókat!
A helyi szervezet méhészközössége a küldötteken, az elnökökön keresztül javasolja majd őket!
Többet erről nem kívánok értekezni! A jelenlegi szaki választás, vicces!
Persze megszűnik az IB is! ELNÖKSÉG-re változik! Természetesen a tervekről írok! Ezt a küldöttek vagy elfogadják, vagy nem! Azok fogják az OMME-t iránytani, akik lehajolnak a méhészekhez, kikérik véleményüket és betartják a szabályokat? Ezt fogjuk megkérdezni!
Az elnök sokkal nagyobb döntési jogokat kap, az elnökség pedig az OV és  a küldöttek határozatait hajtja végre!
Most az IB irányítja az OMME-t! A kocsi lekerülte a lovat!
Ebbe a kalamajkába nem kéne még egy tiszteletbeli elnököt is belevonni!
Bár Tóni bácsi pap! Egy misét tarthatna nekik!
Déván, amikor Ő tartotta a misét az árvák templomában, engem megérintett! Sokat beszélgettünk! Velem utazott Dévára! Jó egészséget kívánunk a méhészklub nevében Tóni Bácsi!
Addig is egy kis retro zenét halhassunk közösen!
www.youtube.com/watch?v=zB4znVesqFY

Üdv:Attila

*

Nb18

  • *****
  • 797
Re:Szakma-politika
« Válasz #70 Dátum: 2014. Január 13. 21:25 »
Antal!

Szerintem eddig egyetlen hozzászólásodat sem kellett megmagyaráznod a helyesírási hibák miatt! Értjük amiket írsz és ez a lényeg szerintem. Ráadásul jókat írsz!

Nb18

Re:Szakma-politika
« Válasz #71 Dátum: 2014. Január 13. 22:13 »
Sziasztok!  Kőszőnőm a  jó szavaitokat, de ezeket nem érdemlem meg. Vannak tőlem sokkal jobbak . Én csak csinálom a dolgomat. Voltam ma gyűlésen, Dr  Hegedűs méhésztárs tartotta az előadást, most emésztem a hallottakat. Sok volt benne a  hogy is mondjam ,ős sejt  vőrős-fehér vértestek.  Amugy jóvolt,csak szerintem Geddekas jobban értette volna, a biologiára gondolok.  Űdv. Antal.       Ui. Kedves  Jani bátya ! Nekem nem az a nótám, hanem biztossan ismered  Bucsut int az ősz a nyárnak. A szővegét azt nem igazán tudom,amolyan  ,félnótás, vagyok , a szó jóértelmében.   

Re:Szakma-politika
« Válasz #72 Dátum: 2014. Január 14. 03:11 »
Az ilyen előadásokat fel kellene venni, és ha az előadó hozzájárul, legalább kiskörben megnézni...

CSIP CSIP hadd legyen a technika a távolság legyőzője...

*

atya

  • *****
  • 1043
Re:Szakma-politika
« Válasz #73 Dátum: 2014. Január 14. 06:40 »
SzurkeVereb79!
Szerinted hozzá járulna az előadása közzétételéhez az előadó?  :o


A sikerhez csak annyi kell, hogy képes legyél az életed a magad módján élni.

Re:Szakma-politika
« Válasz #74 Dátum: 2014. Január 14. 07:33 »
Antal!
http://www.youtube.com/watch?v=M6-sgNWLSvY

Üdv. jani bátya

[Link javítva. Admin]
« Utoljára szerkesztve: 2014. Január 14. 07:51 írta Admin »