Szaporítás - Anyásítás - Anyanevelés

  • 720 válasz
  • 351998 megtekintés
Re:Szaporítás - Anyásítás - Anyanevelés
« Válasz #615 Dátum: 2018. Június 22. 23:15 »
Sziasztok,
Szeretném kérdezni, hogy méhanya postázás mennyire megbízható ? Hogyan kell csomagolni, és milyen szolgáltatással célszerű postára adni, hogy másnapra meg is érkezzen ?

Köszönöm
Túlélni a fejlődést ... - Nem az a lényeg, hogy mennyit keresel hanem, hogy mennyit költesz !

Re:Szaporítás - Anyásítás - Anyanevelés
« Válasz #616 Dátum: 2018. Június 23. 09:33 »
.
« Utoljára szerkesztve: 2018. Szeptember 13. 06:25 írta deGonosz »

Re:Szaporítás - Anyásítás - Anyanevelés
« Válasz #617 Dátum: 2018. Június 23. 13:55 »
Ha nem írtál volna bölcs maradtál volna.
Te tényleg egy káva nagy gonosz vagy és még egy nagy .....

Nem vagyok szaporító, hanem szeretnék vásárolni 10 db használt anyát és az ember nem tudja, hogyan csomagolja, meg postázza, mert ő sem szaporító.

Na most mi van te gonosz......



Válogasd meg a szavaid!!!!!!!!!!!!! Bicska

« Utoljára szerkesztve: 2018. Június 24. 21:39 írta Bicska »
Túlélni a fejlődést ... - Nem az a lényeg, hogy mennyit keresel hanem, hogy mennyit költesz !

Re:Szaporítás - Anyásítás - Anyanevelés
« Válasz #618 Dátum: 2018. Június 23. 14:32 »
.
« Utoljára szerkesztve: 2018. Szeptember 13. 06:26 írta deGonosz »

*

ata67

  • *****
  • 521
Re:Szaporítás - Anyásítás - Anyanevelés
« Válasz #619 Dátum: 2018. Június 23. 19:38 »
Nálam az ilyen “élelmes” nem élné túl, kitiltanám a fórumról. F@szfejezzen máshol...
Ata

Re:Szaporítás - Anyásítás - Anyanevelés
« Válasz #620 Dátum: 2018. Június 23. 21:21 »
Bár ne faszfejezzen ez igaz. De a kérdése normális volt és egyértelmű, amire kapott egy semmitérő választ,  amit még válasznak sem neveznék ...... . Akkor minek ír aki trollkodni akar, válaszoljon vagy görgessen tovább. Nem kell litániát írni, hogy milyen emberek vannak a fórumokon degonosz, ha adtál volna neki egy 3 soros, a kérdésére irányuló konkrét választ, nem írta volna. Magad elemezd és az adott válaszod. Tényleg nagyon gusztustalan ez a trend ami a "méhész" fórumokat uralja mostanság, nem is csodálom hogy itt tartunk ahol ..... 

Nem postázok anyákat, azért nem tudok segítő sorokat írni ..... de az zavar, amilyen választ kapott ....
« Utoljára szerkesztve: 2018. Június 23. 21:24 írta Gömbi a virágbogár »

Re:Szaporítás - Anyásítás - Anyanevelés
« Válasz #621 Dátum: 2018. Június 23. 21:57 »
.
« Utoljára szerkesztve: 2018. Szeptember 13. 06:27 írta deGonosz »

Re:Szaporítás - Anyásítás - Anyanevelés
« Válasz #622 Dátum: 2018. Június 23. 22:19 »
Bár ne faszfejezzen ez igaz. De a kérdése normális volt és egyértelmű, amire kapott egy semmitérő választ,  amit még válasznak sem neveznék ...... . Akkor minek ír aki trollkodni akar, válaszoljon vagy görgessen tovább. Nem kell litániát írni, hogy milyen emberek vannak a fórumokon degonosz, ha adtál volna neki egy 3 soros, a kérdésére irányuló konkrét választ, nem írta volna. Magad elemezd és az adott válaszod. Tényleg nagyon gusztustalan ez a trend ami a "méhész" fórumokat uralja mostanság, nem is csodálom hogy itt tartunk ahol ..... 

Nem postázok anyákat, azért nem tudok segítő sorokat írni ..... de az zavar, amilyen választ kapott ....

Akkor ez a válasz is zavarni fog.

NA NEKED SINCS SOKKAL TÖBB ... GÖMBI!
Ha méhész lennél, nem csak kókler, akkor téged is bosszantana a buta és mérhetetlenül ostoba kérdése. Nálam is biztosíték csere lett voltna, de már rég túl vagyok ezeken a semmitérő kérdéseken. Menj vissza az eredeti kérdésre, és próbáld meg végiggondolni, milyen választ tudnál adni?

"Szeretném kérdezni, hogy méhanya postázás mennyire megbízható ? Hogyan kell csomagolni, és milyen szolgáltatással célszerű postára adni, hogy másnapra meg is érkezzen ?"

Neked ez egy normális kérdés? Ha egy mézvásárló teszi fel neked a piacon, vagy egy baráti társaságban laikusok előtt, akkor ok. Na de itt a sok fa..fej miért válaszolna egy ilyen komoly szakmai kérdésre. ::)

Kérdezze meg a a postát  Zsolti Bácsi a 4 családjával!
Fogadjon futárt! Azok szállítanak "HASZNÁLT" anyákat. ;D
Mi az, hogy mennyire megbízható? Erre milyen választ lehet adni?
Nejlon zsacskó jó szorosan bekötve  vazze;D

"...baseball sapkás az egy ritka nagy faszfej..."
TÜKÖRbe nézett, és mit látott?  :-[
« Utoljára szerkesztve: 2018. Június 23. 22:30 írta kivancsi111 »

Re:Szaporítás - Anyásítás - Anyanevelés
« Válasz #623 Dátum: 2018. Június 23. 22:39 »
.
« Utoljára szerkesztve: 2018. Szeptember 13. 06:24 írta deGonosz »

Re:Szaporítás - Anyásítás - Anyanevelés
« Válasz #624 Dátum: 2018. Június 23. 23:05 »
Semennyire, ha bejegyzett anyaszaporító vagy, illene tudnod, ha illegálba csinálod akkor élelmeskedj, és ne itt kérdezz, hogy merre, hogyan, hány méter. :-X
Ez az egész bejegyzett anyanevelősdi egy teljességgel nevetséges szabályozás.Magyarországi röhejes csodatörténet,a szárny indexével,
szipoka hosszával meg a fajta jellegével.
A legjobb nevelőktöl vettük a bölcsőket amiből egy rakás két-három sárga csíkos volt.
Mit tehettek Ők arról,hogy akkoriban divat volt olasz vérvonalat szaporítani és tele volt olasz herével a környékük.
Most meg a bukfast a sláger.
Engem sohasem érdekelt ez a hókuszpókusz.
Én nem hiszek ebben az egész nemesítéses játékban,a természet a méhek párzása során megoldja a szelektálást,mert a legügyesebb herék kapják el az a szűz anyát.
Nevetséges,hogy csak bejegyzett anyanevelő adhat el anyákat.
Ez egy ósdi és szerintem jogtalan szabályozás.
Családokat meg bárki eladhat?
Azokban nincs anya?
A kisebb anyanevelőknél több anyát adnak el az ügyesebb “egyszerű” méhészek akik családokat értékesítenek.
Jó pár éve akartunk egy éves anyákat baráti áron eladni és megfenyegettek az anyanevelők vezetői,hogy feljelentenek ha nem hagyjuk abba.
Jól berágtam(tunk) rájuk.
Azóta eltelt kb tíz év alatt pár tízezer egy éves anyát elajándékoztam(tunk).Az ajándékozásra varrjanak gombot.
Jövő héten is lesznek még egy éves anyáink,egy köszönöm az ára.Amíg nem muszály,addig nem ölöm meg Őket.
Amiért ezt az egészet leírtam az az idézet illegális anyanevelés emlegetése oka folytán volt.

Kiváncsi111 nincs igazatok,Degonosz is túl pörgöt.
Egy ártatlan kérdést tett fel Élelmes.
Miért kell erre berágnotok.
Ha bugyutának érzed a kérdést nem válaszolsz.
Egyébként Te is mint egèszen kis gyermek kezdted életed mint a nagy
elvtársak íratták magukról az átkosban,vagy úgy is mondhatnám Te is voltál kezdő.

Csányi Antal



Re:Szaporítás - Anyásítás - Anyanevelés
« Válasz #625 Dátum: 2018. Június 23. 23:06 »
Már megint okosabb vagy Jenő mint kellene! Profi ként is kezdted ..... csak, hogy is mondtad a videódban ..... várjál csak "azt sem tudtam melyik a bökős fele" ,ebből nekem azt jön le, hogy akkor annó te biztosan komolyan megfogalmazott szakmai kérdéseket tettél fel! Hasonlóan "hülye" kérdésekkel zargatthattad a mentorod, csak akkor nem volt internet,  ahova feltedd a kérdésed, és csak a mentorodnál volt "boztosíték csere" ... profizmus kérem profizmus!!!

Re:Szaporítás - Anyásítás - Anyanevelés
« Válasz #626 Dátum: 2018. Június 24. 08:20 »
Anti!

Igazad van. Nincs értelme a törvénynek, nem jó. Viszont attól még él az a törvény. Be is kell tartani. Ez is van. :D
Mellettem is van egy új anyanevelő. Most néztem a méheit, mert el fog menni napraforgóra. Mondom neki apacsaládokkal ne foglalkozzon! Jót röhögtünk.
Az anyaajándékozással sincs semmi gond. Csak ugye túlélőnek már voltak élelmes kérdései, mint a gonosz idézte is. Aki élelmes, így túlélő, attól még a gonosz is jobb ::)
Nem árt vigyázni  ???

*

oszkár

  • *****
  • 1133
Re:Szaporítás - Anyásítás - Anyanevelés
« Válasz #627 Dátum: 2018. Június 24. 12:09 »
http:/
« Utoljára szerkesztve: 2019. Szeptember 23. 17:33 írta oszkár »

Re:Szaporítás - Anyásítás - Anyanevelés
« Válasz #628 Dátum: 2018. Június 24. 12:55 »
Kiváncsi111,Degonosz!

Bocsánat a dorgálásért.
Nem fogtam,hogy az idézetek a saját honlapjáról vannak.
Tényleg gáz ilyeneket írni.

Csányi Antal

Re:Szaporítás - Anyásítás - Anyanevelés
« Válasz #629 Dátum: 2018. Június 24. 13:17 »
.
« Utoljára szerkesztve: 2018. Szeptember 13. 06:27 írta deGonosz »