Mézmarketing / Mézhamisítás / Mézárak

  • 2907 válasz
  • 1116535 megtekintés
Re:Mézmarketing / Mézhamisítás / Mézárak
« Válasz #2265 Dátum: 2019. Augusztus 01. 07:53 »
Pedig nagyon érdekelne linen mire gondolsz!
"No de nem fárasztom itt a tisztelt nagyérdeműt a főnököd csinytevéseinek ismertetésével mert tudja mindenki kimondatlanul is, ..."
Ne parázz, add elő!
Én annak idején nem "Laca-pacáztam", amit tudtam közreadtam.
Cukitáska, Anna Szálló Gödöllő, autópálya kapukba chip leolvasók....
Elnökségi ülések után dőzsölések....
Pancsik Gyulán OMME pénzen.
Na nyomjad hasonló stílusban, ugyanis honlapunkat ezért alapítottam.
Egyébként többször mondtam, hogy nekem egyelőre egy főnököm van, és már olyan nagy, hogy elhagyta a pelust, a cumival még várnunk kell.
Nagyernyei Attila

Re:Mézmarketing / Mézhamisítás / Mézárak
« Válasz #2266 Dátum: 2019. Augusztus 01. 10:05 »
111
« Utoljára szerkesztve: 2019. November 30. 19:21 írta kivancsi111 »

Re:Mézmarketing / Mézhamisítás / Mézárak
« Válasz #2267 Dátum: 2019. Augusztus 01. 20:36 »
Ezt kérdezi Kivancsi111:
"Tényleg ennyire vak vagy, vagy mennyit kapsz te ezért?"
Annyit amennyit te.
Nagyernyei Attila

*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:Mézmarketing / Mézhamisítás / Mézárak
« Válasz #2268 Dátum: 2019. Augusztus 08. 21:25 »
Ha 10000 Ft-ra zuhan egy jól betelelő méhcsalád ára, akkor miből fog 700000 Ft-os havi tiszteletdíjat kapni legdrágább elnökünk. Merthogy az elnökségi tagok 50000 Ft-ját 600000 méhcsaládból befolyó tagdíjból is ki lehet fizetni, de a minisztériumi főosztályvezetői tiszteletdíjat aligha
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.

*

neo

  • *****
  • 947
Re:Mézmarketing / Mézhamisítás / Mézárak
« Válasz #2269 Dátum: 2019. Augusztus 09. 10:12 »
Ezt most nem egészen értem. Ha leesik egy méhcsalád ára 10 000 ft-ra, akkor az OMME elnökéből minisztériumi főosztályvezető lesz? Esetleg még előbb? Mármint a választások előtt?

*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:Mézmarketing / Mézhamisítás / Mézárak
« Válasz #2270 Dátum: 2019. Augusztus 09. 11:41 »
Én se értem, hogy miért kap 700000 Ft havi tiszteletdíjat az az OMME elnök, akinek a regnálása alatt olyan dolgok történnek, amiknek normális érdekképviseleti munka mellett nem történhettek volna meg? Ehhez soroltam fel néhány egyszerű ilyen eseményt.

Legdrágább elnökünk mindíg elmagyarázza, hogy ő erről nem tehet. Persze hogy nem tehet. Miért? Mert nem ért hozzá. Olyasmit csinál amihez nem ért. De ahhoz ért, hogy elhitesse sok emberrel, hogy az érdekképviseleti munkát más még rosszabbul csinálná mint Ő. Szerintetek lehet ezt rosszabbul csinálni? Egy éven keresztül mondta neki az elnökség, hogy a 2018-as évre szinte minden szántóföldi méhlegelőnk mérgezett lesz, de ő egy lépést se tett. A gyantás mézek ellen semmit se tett. A méhgyógyszerek helyzete ugyanolyan rossz, sőt rosszabb, mint volt. Az ország méhállománya látványosan csökken. Ágazati szinten a jövedelmezőség ddrasztikusan csökken. Meg van ágyazva az ukrán és a gyantás méznek. Nincs szükség a magyar mézre és a magyar méhészre. Szükségünk van az ilyen nulla hatékonyságú érdekképviseleti munkára?
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.

Re:Mézmarketing / Mézhamisítás / Mézárak
« Válasz #2271 Dátum: 2019. Augusztus 09. 12:30 »
Az ország méhállománya látványosan csökken. .... Szükségünk van az ilyen nulla hatékonyságú érdekképviseleti munkára?
Igen.

*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:Mézmarketing / Mézhamisítás / Mézárak
« Válasz #2272 Dátum: 2019. Augusztus 09. 14:39 »
Az ország méhállománya látványosan csökken. .... Szükségünk van az ilyen nulla hatékonyságú érdekképviseleti munkára?
Igen.
Mond lécci, Miért?
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.

Re:Mézmarketing / Mézhamisítás / Mézárak
« Válasz #2273 Dátum: 2019. Augusztus 09. 17:36 »
Ki cuclizza be közületek azt a dumát, hogy 10.000 Ft-ért lehet kapni egy komplett méhcsaládot, amikor egy méhanya 4.000 Ft?
Ez semmi másra nem jó, mint hangulatkeltésre.
Sajnos van Geddekas számára egy igen rossz hírem.
Mára senki nem veszi komolyan írásait, de erről a gödöllőiek többet tudnának mondani.
Jobban tetted volna ha csendesen visszavonulsz, mert ez a rúgkapálás már nagyon nem illik a stílusodhoz.
Ha eddig szimpatikus voltál valakinek, ezzel az utolsó elvi támogatóidat is elvesztetted.
Valóban egy fogatlan oroszlánnak tűnsz, régi fényednek az árnyéka sem vagy már.
Egy kérdésem lenne csupán hozzád.
Mit akarsz ezzel elérni?
Nagyernyei Attila

*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:Mézmarketing / Mézhamisítás / Mézárak
« Válasz #2274 Dátum: 2019. Augusztus 09. 18:59 »
Ki cuclizza be közületek azt a dumát, hogy 10.000 Ft-ért lehet kapni egy komplett méhcsaládot, amikor egy méhanya 4.000 Ft?
Sajnos ez már valóság.

Idézet
Ez semmi másra nem jó, mint hangulatkeltésre.
Ez már maga a hangulat. Nem kell itt semmit kelteni.

Idézet
Sajnos van Geddekas számára egy igen rossz hírem.
Mára senki nem veszi komolyan írásait, de erről a gödöllőiek többet tudnának mondani.
Ja. Azért hívott ki hat méhész is méhmérgezés gyanúja miatt szemlére és ebből három bele is állt a hatósági eljárás megindításába.

Idézet
Jobban tetted volna ha csendesen visszavonulsz, mert ez a rúgkapálás már nagyon nem illik a stílusodhoz.
Nézz a tükörbe lécci!

Idézet
Ha eddig szimpatikus voltál valakinek, ezzel az utolsó elvi támogatóidat is elvesztetted.
Soha nem törekedtem népszerűségre és seggnyalásra, hanem az igazságra és az érdekvédelmi munkára. De ezt te is tudod.

Idézet
Valóban egy fogatlan oroszlánnak tűnsz, régi fényednek az árnyéka sem vagy már.
Nézz a tükörbe lécci.

Idézet
Egy kérdésem lenne csupán hozzád.
Mit akarsz ezzel elérni?
A szemeket kinyitni. Te is kinyithatnád. Jót tenne neked is.

Ha meg annyira nincs igazam, akkor lécci ne engem rugdoss, hanem cáfold az állításaimat! Hogy is állunk a 2015-ben és 2016-ban elhangzott választási ígéretek teljesítésével?
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.

Re:Mézmarketing / Mézhamisítás / Mézárak
« Válasz #2275 Dátum: 2019. Augusztus 09. 19:50 »
Egy sort emelek ki csupán:
"Soha nem törekedtem népszerűségre és seggnyalásra, hanem az igazságra és az érdekvédelmi munkára. De ezt te is tudod. "
Sajnos ez nem sikerült Laci!
A saját egyesületed is szinte kitagadott.
Ezt ne vedd rosszindulatú megjegyzésnek tőlem, de sok gödöllői méhészt ismerek, és elmondták, hogy kormányzásod alatt voltak gondok.
Nem fogok szennyest teregetni, de vannak dolgok amik nem túl jó fényben tüntetnek fel.
Egyébként sajnálom, de az élet megy tovább Gödöllőn is.
Nagyernyei Attila

*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:Mézmarketing / Mézhamisítás / Mézárak
« Válasz #2276 Dátum: 2019. Augusztus 09. 20:04 »
Attila!

Jobb, ha a személyeskedést lezárjuk azzal, hogy a te hajdani egyesületed szétszakadt.  Mint írtam a Gödöllői Méhészegyesület nem szakadt szét, hanem él és működik, Csuja László népszerűségét meg az jelzi, hogy felhívják-e tanácsokért és elhívják-e a mikor baj van. Erről meg beszámoltam vagyis elhívják és felhívják. Felhívhatod a NÉBIH-et, hogy igaz-e a három mérgezési bejelentés vagy se.

Rosszakaród meg neked is van, ahogy mindenkinek. Ha te csak a rosszakarókra hallgatnál, már rég nem foglalkoznál a méhészek közéletével. Így van?
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.

Re:Mézmarketing / Mézhamisítás / Mézárak
« Válasz #2277 Dátum: 2019. Augusztus 28. 21:44 »
330 az URO a méz ára meg csökken?
Ki érti ezt?
Minimum 50 Ft-al kellett volna emelkednie csak az árfolyamváltozás miatt.
Nagyernyei Attila

Re:Mézmarketing / Mézhamisítás / Mézárak
« Válasz #2278 Dátum: 2019. Szeptember 01. 12:36 »
Összefoglalom:
Minden szennyeződés mentes mézet kell termelnünk, ezért a hatásos szereket a méhészetben be tiltják. Ez meg fogja drágítani a különböző kártevők így az atka elleni védekezést is.
Másrészt a méz ára nyomott, tehát egyre drágábban termelünk egyre olcsóbb mézet.
Magyarul: szarért és húgyért kiváló minőséget, és az omme partner ebben.

Re:Mézmarketing / Mézhamisítás / Mézárak
« Válasz #2279 Dátum: 2019. Szeptember 01. 13:05 »
No ne már.
Ha nem akarsz szermaradványt, egyszerűen nem védekezel. Ja hogy akkor elpusztulnak a méheid, hát akkor sincs baj, hiszen előrelátó jóslatod szerint aprópénzért sőt ingyen is elvihető méhcsaládok lesznek. :)
Akkor az elméleted szerint mi a baj?

Üdv. jani bátya