Mézmarketing / Mézhamisítás / Mézárak

  • 2907 válasz
  • 1112891 megtekintés
*

kiskakas

  • *****
  • 3248
Re:Mézmarketing / Mézhamisítás / Mézárak
« Válasz #1695 Dátum: 2017. Augusztus 10. 22:51 »
QUQURIQ !!!

Vivaldi, Zoli!

Ezt a förtelmes gyalázkodó írás a te agyadból származik!

"Kiskakas, jelentkezzél valamelyik az óvodába a kis csoportba."

Csöndesebben ******, mert a családod pont a marketing alapból vett fel egymillió forintot!
Amíg a marketing csapat saját idejéből szentel olyan ökrökre mint Te vagy, addig ****** el!
Senki nem fél a *****, csal mindenki ****** tart!
Ha nem tudsz az OMME létén segíteni, legalább azokat hagyd békén, akik valamit legalább megpróbálnak csinálni!
Mindenkitől elnézést az erős kifejezésekért kivétel az érintett!

Bocsi!
Kiskakas

« Utoljára szerkesztve: 2017. Augusztus 11. 06:28 írta Bicska »

*

Vivaldi

  • *****
  • 2049
Re:Mézmarketing / Mézhamisítás / Mézárak
« Válasz #1696 Dátum: 2017. Augusztus 10. 23:55 »
Légyszives már az egymillió forintról valami bizonylatot. Amin a családomból valakinek az aláírása szerepel.
 Mert itt két dolog van. vagy összekevertek valami másik ilyen nevűvel, vagy rágalmazol, vagy a mézkirálynő tiszteletdíjra gondolsz, ami ugye távolról se volt ennyi.
 Az írásod pedig pont olyan mint egy kiscsoportos óvodásé. Majd pont ti oldjátok meg az alacsony mézárat azzal, hogy hatan összejöttök.
 És ha már itt tartunk hülyének meg téged tartanak, azonkívül, hogy rebesgetnek valamit évekkel vissza menőleg, én nem tudom mit pontosan, de utánna nézhetek.

*

Vivaldi

  • *****
  • 2049
Re:Mézmarketing / Mézhamisítás / Mézárak
« Válasz #1697 Dátum: 2017. Augusztus 11. 00:24 »
No, most még valami, jó, hogy ha ezt az egymilliót tisztázzuk.
A családomat említed. Csak úgy.
A nejem, nem méhész, nem egyesületi tag, nem omme tag. Az omme-irodában vagy miben soha nem járt nem is tudja hol van.
 A fiam, nem méhész, nem egyesületi tag, nem omme tag. Az omme irodában soha nem járt, nem is tudja hol van.
Itt a kérdés az, hogy aki nem omme tag és sohasem volt az, az hogyan vehet fel pénzt az omme-tól, milyen jogalapon?
 A lányom mézkirálynő volt, Megválasztásakor kapott 300000 ft-ot. Ennyiről tudok. De, ő akkor már külön háztartásban élt, ő érte én nem vagyok felelős.
 Én. Az omme irodában soha nem jártam, és soha egy fillért sem vettem fel az ommé-tól.
 Ha még is szerepel a nevem, hogy én felvettem egy milliót, akkor azt aláhamisították, és ez innentől rendőrségi ügy.

Én nagyon javaslom, nézzél utána ki volt az pontosan aki felvette, és legyenek bizonyítékod, hogy én voltam, mert a bíróságon neked kell ezt bebizonyítani, mivel ez becsületsértés tényáladékaként jelenik meg.

És nagyon javaslom, hogy kérjél elnézést, mert én Baldaváritól nem ijedek meg.
« Utoljára szerkesztve: 2017. Augusztus 11. 00:33 írta Vivaldi »

*

kiskakas

  • *****
  • 3248
Re:Mézmarketing / Mézhamisítás / Mézárak
« Válasz #1698 Dátum: 2017. Augusztus 11. 05:52 »
QUQURIQ !!!

Igen, a mézkirálynőre gondoltam!
Igaz a 300 000 megkapta, majd egy éven keresztül utaztatták, etették-itatták és a szállás.
Nem az OMME állta ezeket a számlákat?
Hozzá teszem, nem sajnáltam tőle, csak az írásaiddal kiprovokálod, az emberből az állatot...
Olvasd vissza, mikor cseszegettem Vivaldit...
Te viszont minden olyan OMME tagot lehúzol az írásaiddal, akik valamit tesznek az OMME érdekében!
Erről már másokkal is vitába keveredtél!
Mi legalább valamivel próbálkozunk, nem úgy mint Te aki a karosszékből próbálná megoldani az OMME, és a 13 000 méhész sorsát!
Hajrá, itt a lehetőséged, most mutasd meg, hogy mint tudsz a közösségünkért tenni!
Várom az ötleteidet, szívesen hozzá csatlakozom!

Üdvözlettel: Baldavári

*

Bicska

  • *****
  • 601
Re:Mézmarketing / Mézhamisítás / Mézárak
« Válasz #1699 Dátum: 2017. Augusztus 11. 06:31 »
Kedves Kiskakas!

Kérlek, a sértéseket, trágárkodást mellőzd! Tudom hogy bárkit elkap néha az indulat, de tartsunk egy szintet...

Bicska
"Vassal csorbitott csontváz-leletek
mutatják, hogy itt mivé lehetek,
ha mellemre kitüzöm jeletek, -
csirkefogók! Nem játszom veletek!"

*

Vivaldi

  • *****
  • 2049
Re:Mézmarketing / Mézhamisítás / Mézárak
« Válasz #1700 Dátum: 2017. Augusztus 11. 07:22 »
QUQURIQ !!!

Igen, a mézkirálynőre gondoltam!
Igaz a 300 000 megkapta, majd egy éven keresztül utaztatták, etették-itatták és a szállás.
Nem az OMME állta ezeket a számlákat?
Hozzá teszem, nem sajnáltam tőle, csak az írásaiddal kiprovokálod, az emberből az állatot...
Olvasd vissza, mikor cseszegettem Vivaldit...
Te viszont minden olyan OMME tagot lehúzol az írásaiddal, akik valamit tesznek az OMME érdekében!
Erről már másokkal is vitába keveredtél!
Mi legalább valamivel próbálkozunk, nem úgy mint Te aki a karosszékből próbálná megoldani az OMME, és a 13 000 méhész sorsát!
Hajrá, itt a lehetőséged, most mutasd meg, hogy mint tudsz a közösségünkért tenni!
Várom az ötleteidet, szívesen hozzá csatlakozom!

Üdvözlettel: Baldavári

Nem hinném, hogy a mézkirálynői cím bunda lett volna. Két dolog miatt. Mert azokat akkor ugyan úgy cseszegettem mint a mostaniakat, én magam lepődtem meg legjobban, és ez mellettük szól. Másrészt, mert bár ízlések és pofonok különbözők, de még senkitől se hallottam, hogy a lányom ronda.

Másodszor.  megválasztásakor minden, huszonvalahány mézkirálynő megkapta, azért nem értem , hogy az én lányomnak miért ne járt volna, ha mézkirálynő lett.

Harmadszor pedig az tudja, aki mézkirálynő, hogy milyen elfoglatság is a mézkirálynőség, és az amit kapnak érte, soha nem jön ösze egymillióra. Jó, ha díjjakkal, stb. a fele.
 Azonkívül még egy, a lányom akkor nem is lakott itthon, tehát külön háztartás volt.

Negyedik pedig, egy országos problémát, mint az alacsony mézárak óvodás módon akartok megoldani, és azt úgy tálalod, mint valami óriási eredményt, mert öten vagy hatan öszejöttek, és feltaláltátok az ingyen méz osztogatását, mint spanyolviaszt.

 Ötödik pedig az, hogy azért nem megyek fel az omméba, mert nagyon jól tudom, hogy a közmondás szerint "aki korpa közé keveredik megeszik a disznók". Mindenki értse magára aki akarja. Mert így, hogy azt se tudom az omme központ, így is megvádoltok, akkor mi lenne , ha átlépném a küszöböt?


Re:Mézmarketing / Mézhamisítás / Mézárak
« Válasz #1701 Dátum: 2017. Augusztus 13. 19:51 »
üdv.: lali

*

Vivaldi

  • *****
  • 2049
Re:Mézmarketing / Mézhamisítás / Mézárak
« Válasz #1702 Dátum: 2017. Augusztus 14. 16:43 »
Ja és Baldavári. Ti szoktatok számolni is?
 Mennyivel több méz fogyott azóta mióta ingyen osztogatjátok? Meg mondom én, pont annyival amennyit szét osztottatok ingyen.
 Arany barátom, a Magyar mézpiac a töredékét sem bírja felvenni annak a méznek amit mi megtermelünk.
 Így ez olyan mintha beleöntenél egy vödör vizet az Atlanti óceánba. Pótcselekvésnek viszont kiválló.

 És még mindig NEM KÉRTÉL ELNÉZÉST. Mert hazudtál egy óriásit. Mert kitárgyalhatjuk azt is mibe került a lányomnak az egy év mézkirálynőség, és mit kapott érte.
Ha akarod veheted fenyegetésnek is, de mivel szegény vagyok, nekem csak a becsületem van, és erre kibaszottul kényes vagyok. Én nem Csuja vagyok.
« Utoljára szerkesztve: 2017. Augusztus 14. 16:48 írta Vivaldi »

Re:Mézmarketing / Mézhamisítás / Mézárak
« Válasz #1703 Dátum: 2017. Augusztus 14. 20:51 »
"Szép új világ" tesco 17.08.14.

*

oszkár

  • *****
  • 1112
Re:Mézmarketing / Mézhamisítás / Mézárak
« Válasz #1704 Dátum: 2017. Augusztus 14. 21:06 »
P
« Utoljára szerkesztve: 2019. Szeptember 23. 15:40 írta oszkár »

Re:Mézmarketing / Mézhamisítás / Mézárak
« Válasz #1705 Dátum: 2017. Augusztus 14. 22:57 »
Talán csak nem optimális a háttér. A régebbi akácméz egyébként is sötétebbek. De lehetséges, hogy csak véletlenül elcimkézték a kiszerelő üzemben.

Re:Mézmarketing / Mézhamisítás / Mézárak
« Válasz #1706 Dátum: 2017. Augusztus 16. 09:27 »
Ja és Baldavári. Ti szoktatok számolni is?
 Mennyivel több méz fogyott azóta mióta ingyen osztogatjátok? Meg mondom én, pont annyival amennyit szét osztottatok ingyen.
 Arany barátom, a Magyar mézpiac a töredékét sem bírja felvenni annak a méznek amit mi megtermelünk.
 Így ez olyan mintha beleöntenél egy vödör vizet az Atlanti óceánba. Pótcselekvésnek viszont kiválló.

 És még mindig NEM KÉRTÉL ELNÉZÉST. Mert hazudtál egy óriásit. Mert kitárgyalhatjuk azt is mibe került a lányomnak az egy év mézkirálynőség, és mit kapott érte.
Ha akarod veheted fenyegetésnek is, de mivel szegény vagyok, nekem csak a becsületem van, és erre kibaszottul kényes vagyok. Én nem Csuja vagyok.

Simon Zoltán!
Hagyja már abba, mert nagyon unalmas!
Senki nem kötelezte a lányát a jelentkezésre!
Önként vállalta!
Gondolom elolvasta előtte milyen kötelezettségekkel, jogokkal jár ez a cím!
Talán még szerződést is kötöttek.
Ha meg így volt, akkor lépjünk ezen túl, ne sírja tele a netet!
Amennyiben pedig nem olvasta el a lánya az apró betűs részt is, akkor így járt!

Üdvözlettel
Szabó József

*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:Mézmarketing / Mézhamisítás / Mézárak
« Válasz #1707 Dátum: 2017. Augusztus 16. 10:39 »
Vivaldi!

A mézkirálynő választása kapcsán ne beszélj szegénységről. A Gödöllői Méhészegyesület meghívta a lányodat előadást tartani. 40 000 Ft-ot fizetett volna neki, de nem vállalta. Sebaj. Eljött az egyik udvarhölgy és ő kapta meg a 40 000 Ft-ot. Ha annyira dúlt volna a nálatok a szegénység, ahogy itt fested magad, eljött volna.

Vajon hány ilyen előadást utasított vissza a kedvenc királynőnk?

Egyébként Baldavári Laci annyiban tévedett csak, hogy az 1 millió Ft nem készpénzben került Vivaldi konyhaasztalára, hanem sacc/kb ennyibe fáj egy mézkirálynő tokkal vonóval évente.

Ha te Vivaldi megkérdőjelezed a mézreklámok, így a ingyen mézek osztogatása, mézkóstolás jótékony hatását a magyar mézfogyasztásra, akkor ezzel megkérdőjelezed a mézkirálynő munkájának hatékonyságát is. Ha ennyire pesszimista vagy a reklámok hatását illetően, akkor tiltakoznod kellett volna :-[ :-[ :-[ a lányod mézkirálynőnek jelölése kapcsán is.
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.

*

Vivaldi

  • *****
  • 2049
Re:Mézmarketing / Mézhamisítás / Mézárak
« Válasz #1708 Dátum: 2017. Augusztus 17. 08:35 »
A mézkirálynő , mézkirálynő. Indult és győzött. Mindenki indulhat és győzhet, ha tud.
Az egymillió forint valótlaság. Minden mézkirálynő ugyan ennyit kap, és  semi kivételezés nem történt a lányommal.
 Baldavári úr úgy állította be, miszerint a családomból valaki, be ment az omméba, és csak úgy fel vett egy milliót.
« Utoljára szerkesztve: 2017. Augusztus 17. 08:51 írta Vivaldi »

*

Vivaldi

  • *****
  • 2049
Re:Mézmarketing / Mézhamisítás / Mézárak
« Válasz #1709 Dátum: 2017. Augusztus 17. 08:50 »
A mézkirálynő , mézkirálynő. Indult és győzött. Mindenki indulhat és győzhet, ha tud.
Az egymillió forint valótlaság. Minden mézkirálynő ugyan ennyit kap, és  semi kivételezés nem történt a lányommal.
 Baldavári úr úgy állította be, miszerint a családomból valaki, be ment az omméba, és csak úgy fel vett egy milliót.
Ez valótlanság, és a becsület sértésként is felfogható, rágalmazás. Mivel tény, hogy azt sem tudjuk , hol van az omme központja. Jelen pillanatban, hezitálok azon, hogy bírósági útra tereljem e a dolgot, mivel a becsületemre igen kényes vagyok. Ettől csupán csak az tart vissza, hogy nem akarok Csuja kollégára hasonlítani. Zárójelbe megjegyezném, én azért nem szorgalmaznám, a fizikai kontaktust, saját magammal, ha Baldavári, vagy Szabó úrnak a helyébe lennék.
 
Még annyit hozzá, az utánfutót is a saját pénzemből vettem, mert utálok kegyért folyamodni az omme méltóságos uraihoz.

Egyébiránt Uraim, Önökre ez az eljárás jellemző.  Azt, hiszik Önök a tagsággal bármit megtehetnek.
 Szabó úrnak javaslom jobban teszi, ha a saját dolgával foglakozik.
 Csujának meg csak annyit. Emlékszem a meghívásra, ami akkor érkezett amikor már máshová el volt igérkezve.

Az ingyen méz osztogatás, esetleg hosszú távon hozhat valami eredeményt. De , nem az egész magyar méz értékesítésére, hanem csak elenyésző kis hányadára. Rövid távon semmit nem oldott meg, bizonyítékként felhoznám a mai napi mézfelvásárlási árakat, és a helyzetet. Ez legefeljebb mellék szála kellene , hogy legyen egy nagyobb koncepciónak.
De olyan nincs. Sőt a gyanúm az, hogy az omme elnök nyilatkozatai a rekord méztermésről, megint jól odatesznek, a felvásárlásnak.
 Ezt ellensúlyozandó, keletkezett az a beírás Baldavári úr részéről, ami inkább arról tanúskodik, hogy megint hülyének néz mindenkit. Ezt nehezményeztem és minősítettem kisovodás eljárásnak.
« Utoljára szerkesztve: 2017. Augusztus 17. 09:03 írta Vivaldi »