OMME IB, EB, OV, Küldöttgyűlés események

  • 1411 válasz
  • 442301 megtekintés
Re:OMME IB, EB, OV, Küldöttgyűlés események
« Válasz #1110 Dátum: 2020. Január 24. 09:18 »
Szerényen jegyzem meg: Ha egyetértek az itt írt  érdekvédelem minősítésével, akkor mivel is értek egyet ? /egyébként egytértek!/
Általánosságban  nem célszerű használni a szót ,ugyanis az OMME (vesztébe rohanva !) olyan sokoldalú cél és feladatrendszert határozott meg önmagának (lást alapdokumentumok!), hogy az eleve teljesíthetetlen.
Magyarán: fordítsunk csak ! Nem érdekvédelem , hanem ÉRDEKÉRVÉNYESÍTÉS  a helyes út .Ha ezen gondolat mentén haladunk akkor közelítünk a valósághoz, a méhészek reális elvárásaihoz,
ugyanis az elégedetlenség ezt fejezi ki.
Az érdekeket kell tudnia szervezetnek kifejeznie !
Ez-viszont - csak azután lehetséges, ha ezek felmérésre kerültek !
Most elérkeztünk a " kályhához".   
Mindaddig , amig ez nincs meg , csak egyéni érdekek,vélemények vannak, amiket le lehet söpörni. (Le is söprik!)  Pozitívumnak értékelem az egyéni vélményeket is -félreértés ne essék-de a közösségben való ténykedésnek az alapja, hogy ismerjük meg "önmagunkat" közösségi szükségletek/szinten 
                 E. J.

« Utoljára szerkesztve: 2020. Január 24. 09:22 írta Erdélyi János »

*

izso60

  • *****
  • 558
Re:OMME IB, EB, OV, Küldöttgyűlés események
« Válasz #1111 Dátum: 2020. Január 24. 15:43 »
Üdv.Uraim!
 :o :o :o
Hááát....mit mondjak?

*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:OMME IB, EB, OV, Küldöttgyűlés események
« Válasz #1112 Dátum: 2020. Január 24. 16:52 »
OMME elnökségi ülések nyilvánossága?

Hát ahhoz dolgoznia is kéne az elnökségnek, hogy érdemes legyen rá odafigyelni.

Őszinte leszek. Takács Ferenc egyedül komolyabb érdekképviseleti munkát végez, mint az OMME 11 tagú vezérkara, 100 tagú bocs, Országos vezetősége és kétszáz valahány tagú küldöttgyűlése és 13 000 méhésze.
Hogy kinek az érdekében?
No, erről őszintén megoszlanak a vélemények.
Egy tuti biztos, a saját érdekeit kiválóan képviseli, miközben  és efelől ne legyen senkinek kétsége - az OMME vezérkara, mindenkit sorra legyilkol, aki egy akár egy icipicit is szeretné a jó irányba terelni az OMME szekerét.

De ez ugyanígy volt már a háború előtt is. Szóval nincs új a nap alatt. Boczonádiak is ellenfeleli voltak az akkori OMME vezetésnek.
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.

Re:OMME IB, EB, OV, Küldöttgyűlés események
« Válasz #1113 Dátum: 2020. Február 06. 19:15 »
Kell az elnökségi ülésekre a web kamera.
A mai ülés erre a legfőbb bizonyíték.
De akkor viszont nem lenne a választásnak tétje.
Persze, hogy a renitensek a legfőbb ellenzői.
A döntés a küldöttek felelőssége.
Nagyernyei Attila

Re:OMME IB, EB, OV, Küldöttgyűlés események
« Válasz #1114 Dátum: 2020. Február 06. 19:41 »
Tudsz róla mondani valamit, ami esetleg jobban érdekelheti a közösséget?

Üdv. jani bátya

Re:OMME IB, EB, OV, Küldöttgyűlés események
« Válasz #1115 Dátum: 2020. Február 06. 19:50 »
Azon gondolkodom, miként kéne fogalmaznom, hogy ismét ne a bíróságon kössek ki, mivel nagyon érzékenyék lettek az érintett  urak.
Nagyernyei Attila

Re:OMME IB, EB, OV, Küldöttgyűlés események
« Válasz #1116 Dátum: 2020. Február 07. 14:03 »
Csak a tényeket .

szs 

Re:OMME IB, EB, OV, Küldöttgyűlés események
« Válasz #1117 Dátum: 2020. Február 07. 18:06 »
Annyi tuti, hogy az elnökség egy részének amolyan viselkedési alaptanfolyamot nem ártana elvégeznie.
A web kamera nagyon jótékony lenne számukra.
Olyan pici jelentéktelen emberkék lennének azonnal, ha láthatná a nagyérdemű, hogy mit művelnek.
Pedig csak egy kérdést kaptak, és rögtön benyomtak a pánikgombot.
Mondtam, hogy így lesz.
Nagyernyei Attila


*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:OMME IB, EB, OV, Küldöttgyűlés események
« Válasz #1118 Dátum: 2020. Február 28. 23:21 »
Mi a tisztújítás alapkérdése?

Mézexportáló ország vagyunk, tehát az alapkérdés, hogy támogatják-e az OMME elnökjelöltjei az ukrán méz vámmentes beáramlását?

Mert ugyebár azt tudjuk, hiszen ezer helyen és alkalommal bizonyította, hogy Bross Péter hallgatólagosan támogatja az ukrán méz importját. Aki pedig sikeres ellenjelölt akar lenni, annak tudnia kell, hogy semmi esélye nincs Brossal szemben, ha támogatja az ukrán importot.
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.

Re:OMME IB, EB, OV, Küldöttgyűlés események
« Válasz #1119 Dátum: 2020. Február 29. 07:17 »
Nem tudsz aludni Laci?
Légy szíves egyetlen kézzel fogható bizonyítékot közölj már a nagyérdeművel, az alábbi állításodat alátámasztva.
Gyenge próbálkozásnak tartom a jelenlegi elnök lejáratására tett kísérletedet.
Nem nézel TV-t, internetes híradásokat?
Akkor nem állítanál ilyen badarságot, hogy Bross tapsol az ukrán méz behozatalának.
Legalább pillants rá az OMME honlapjára, a profik ülésének beszámolójára.
Éppen 4 éve volt amikor Székesfehérvárra az Országos Méhésztalálkozóra megszerveztem Bross kampánybeszédét.
Akkor még egy padban ültünk, mert sok mindennel egyet értettem veled.
Én azóta sem változtam, esetleg annyiban, hogy sokkal több információhoz jutok, így a jelenlegi helyzetet is sokkal jobban átlátom.
Te lemaradtál, néha előbukkansz, aztán megint eltűnsz.
Nem vagy egy kitartó, hosszútávú versenyző, és sűrűn változtatod a csapatodat.
Ezzel nem leszel valami szimpi....
Nagyernyei Attila

Re:OMME IB, EB, OV, Küldöttgyűlés események
« Válasz #1120 Dátum: 2020. Március 06. 07:52 »
A Zöldön már eldőlt a szavazás!
Ezt írja boksai odaát:
"A fentiekből az következik, hogy Bross Péter nem lesz újraválasztva. A proteszt (Brosst elutasító) szavazatok lesznek többségben."
Akkor szabad programot tervezhetek április 4-re?
Én azért megvárnám a küldöttársaim voksait is boksai méhésztárs.
Korainak tartom a sapkadobálást.
A fehér füst az OMME székháza felett még nem szállt fel.
Talán lesz bennük annyi bölcsesség, hogy nem egy növényvédőst választanak a méhész érdekvédelem vezetés élére.
Bár a gyűlölet, az indulat vezérel most sok embert, és a negatív kampány(minél rosszabbat mondani még akkor is ha nem igaz) kezd uralkodni.
Az OMME-nak is meg van a "sorosa" és ezt sokan becumizzák.
Nagyernyei Attila


Re:OMME IB, EB, OV, Küldöttgyűlés események
« Válasz #1121 Dátum: 2020. Március 06. 08:09 »
Ez még jobb boksaitól:
"Amennyiben jelölik Dr. Mészárost, akkor Ő jó eséllyel visszaveheti az elnöki posztot. Szerintem Ő is tisztességesen végezte a munkáját."
Azt gondoltam méhésztársak nyugodt lesz a hétvégém.
Elő kéne kaparásznom írásinkat, a "cuki táskától", a gatya letolásig, az autópálya kapukba építendő chip leolvasótól, az OMME rendezvényeken való dőzsölésig a pénzünkön.
Előkaparászhatom a KUSS NEKTEK! ...vagy a közhasznúságunk akarattal való elvesztését is, esetleg a méhészek megmentőjeként kikiáltott KFT-nket az ingyen újságig.
Nem veszitek észre mióta Bross az elnök NINCS etikai ügy?
Amennyiben boksai méhésztárs igényli az anyagot, szívesen előkeresgélem!
Az is megvan ám, hogy az OMME vizsgálatai (ami egy sima kárfelmérés kockás papíron) nem támasztják alá neonikotinoidok kártételét!
Gyakorlatilag kizavartak az elnökségi ülésekről, és az előtérben kellett várakoznom!!!!!!!!!!!!!!
Miről beszéltek?
Tisztesség....az én nézetem szerint ezt másként mérik.
Ez kell nekünk méhésztársak?
Nagyernyei Attila

Re:OMME IB, EB, OV, Küldöttgyűlés események
« Válasz #1122 Dátum: 2020. Március 08. 18:36 »
Aki ott volt mesélhetne, volt nagy kiabálás, mert úgy láttam legutóbb a mostani ellenzék erre játszik. ;D ;D

Üdv. jani bátya

Re:OMME IB, EB, OV, Küldöttgyűlés események
« Válasz #1123 Dátum: 2020. Március 09. 08:47 »
"Nem veszitek észre mióta Bross az elnök NINCS etikai ügy?"

Persze, hogy nincs mivel nem engedi a bizottság elé.
Így rövidre zárja az egészet.
Mari

Re:OMME IB, EB, OV, Küldöttgyűlés események
« Válasz #1124 Dátum: 2020. Március 09. 09:02 »
Ekkora hazugság már régen íródott itt.
Bross nem engedi az Etikai Bizottság elé?
Szerintem te Rádi Tibor beszámolóját nem hallottad tegnap.
Elmondta, amiket beadtak nincs jogalapja a vizsgálat lefolytatásának, valamint az Etikai Bizottság hatáskörét meghaladó ügyekről van szó.
Te ebből azt hallottad, hogy Bross nem engedi?
Ja meg a korona vírust is Bross terjeszti.....
Nagyernyei Attila