Gőzölgő

  • 4394 válasz
  • 1657806 megtekintés
Re:Gőzölgő
« Válasz #675 Dátum: 2014. December 21. 18:25 »
Csá Anti!

NEM VOLT.
Lacit szeretem csak azt nem ha hülyeségeket beszél.Ez nem mindig van így de ettől függetlenül ha igaz az amit állít nem szeretem vagy nemszeretem alapon szoktam értékelni,hanem a valós beltartalmi értéke szerint.

Boldog Karácsonyt!

*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:Gőzölgő
« Válasz #676 Dátum: 2014. December 22. 21:22 »
Tükör Varjú koma!

Odaát a ződ fórumon burkoltan arra utalsz, hogy valaki ráküldte az adóhatóságot az OMME-ra.
Gondolkodj egy cseppet! Ha az OMME-t meg akarná szívatni az adóhatóság, akkor
1.
nem az MVH által ezerszer agyon ellenőrzött méhészeti programos pénzfelhasználást ellenőrizte volna.
2.
hetekig csücsülne az OMME hivatalába, mindent feltúrna és mindenkinek még a segge lyukába is belenézne.

Következésképpen nyilvánvaló, hogy ez a vizsgálat a szokásos rutin ellenőrzés volt és nem több, akkor is, ha az OMME elnöke és te is véletlenül ennek az ellenkezőjét feltételezné.
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.

Re:Gőzölgő
« Válasz #677 Dátum: 2014. December 22. 22:51 »
Geddekas!
Már jó előre megmondták milyen iratokra lesz szükségük.
Ez belső információ volt, de úgysem mondom meg kitől tudom.
Nagyernyei Attila

*

Vivaldi

  • *****
  • 2049
Re:Gőzölgő
« Válasz #678 Dátum: 2014. December 23. 09:51 »
Most komolyan egymásnak üzengettek a ződ meg a fekete fórumon? Beszarok. Basszátok meg, mi a fenének írogattok kétfelé, fogjátok má magatokat oszt gyertek át mindnyájan. Szegény szerencsétlen érdeklődő hol ide kattint hol oda, oszt még úgy se találja meg amit keres. Ha már a zöldön nem lehet megírni az ellen véleményt akkor gyertek át oszt kész.

*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:Gőzölgő
« Válasz #679 Dátum: 2014. December 23. 14:31 »
Komolyan. Miért? Komolytalanul kéne?
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.

*

Vivaldi

  • *****
  • 2049
Re:Gőzölgő
« Válasz #680 Dátum: 2014. December 23. 17:40 »
Hát Csuja Bácsi valljuk be téged sem a humor érzéked miatt szeretnek.
De azért ez már nevetséges. Volt egy fórum. Ahol voltak akik voltak. Valljuk be, az nem a problémák kitárgyalása miatt van, hanem inkább hogy néhány ember valahol kiélhesse a cenzoriális vágyait. Ezeken Csernus doktor eldolgozna pár évig/főleg a Zsíros méhészt emelném ki/ de ez most nem lényeges. A lényeges viszont, hogy eddig elvolt mindenki magának. Mi itt, ők ott, és kész. de most meg már az a divat, hogy ami egyik vagy másik fórumon elhangzik, reagál mindenki a saját fórumán, meg üzenget. ilyet csak a Szovjetunióban csináltak amikor hatalmi válság volt.
Most tehát a szerencsétlen érdeklődő, hol ide kattint, hol meg oda.
Uraim nem lehetne egy helyen megvitatni a dolgokat? Ugyanis a problémák ugyanazok, mindenkié itt is és ott is. Javasolnám a nagyközönség érdekében csináljunk egy új fórumot. A ződ az tudjuk milyen. Ide meg derogál egyeseknek írni. Csináljunk inkább egy lila fórumot ahol mindenki elfér , és nincsen cenzor.

*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:Gőzölgő
« Válasz #681 Dátum: 2014. December 23. 20:10 »
Kedves Vivaldi!
Idézet
Uraim nem lehetne egy helyen megvitatni a dolgokat? Ugyanis a problémák ugyanazok, mindenkié itt is és ott is. Javasolnám a nagyközönség érdekében csináljunk egy új fórumot. A ződ az tudjuk milyen. Ide meg derogál egyeseknek írni. Csináljunk inkább egy lila fórumot ahol mindenki elfér , és nincsen cenzor.
De ki lenne a moderátor? Ugye nem tudsz ilyet mondani? Hát akkor meg?
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.

Re:Gőzölgő
« Válasz #682 Dátum: 2014. December 24. 09:45 »
Vivaldi írta:
...Valljuk be, az nem a problémák kitárgyalása miatt van, hanem inkább hogy néhány ember valahol kiélhesse a cenzoriális vágyait. Ezeken Csernus doktor eldolgozna pár évig/főleg a Zsíros méhészt emelném ki/ de ez most nem lényeges. A lényeges viszont, hogy eddig elvolt mindenki magának. Mi itt, ők ott, és kész. de most meg már az a divat, hogy ami egyik vagy másik fórumon elhangzik, reagál mindenki a saját fórumán, meg üzenget. ...

Szia Vivaldi!

Néhányat elmentettem mielőtt törölte volna. Íme egy:

Axoa    
 Hozzászólás témája: Re: Hárs
HozzászólásElküldve: 2013.06.24. 11:02
Offline
Tag
Tag

Csatlakozott: 2011.10.26. 11:01
Hozzászólások: 69
Tartózkodási hely: Sopron    
zsirosmeheszet írta:
Ne kezdjük előröl.Én töröltem.

Semmi közöm az egészhez, de erre felé is megelőzött a híred téged, már csak kókánypista néven futsz.

*

Vivaldi

  • *****
  • 2049
Re:Gőzölgő
« Válasz #683 Dátum: 2014. December 24. 09:57 »
Hát, jó szokásunk szerint valaki kitalálta, hogy a cenzort azt ne hívjuk már cenzornak, mert az milyen rosszul hangzik. Már az iskolában is tanítják, hogy a cenzor az valami büdös, sötét képű valaki, aki egy füstös félhomályos szobában, író asztal fölé hajolva húzogatja ki az igazságot.
Kitalálták ezért a moderátort. Hú, ez mennyivel finomabban hangzik. Ez ugyanis, nem kihúzogatja ami neki nem tetszik, hanem kitörüli ami neki nem tetszik. Ez mennyivel másabb ugye?
Csak , hogy a cenzor-moderátorokkal mindig az  a baj, hogy az igazságot próbálják valahogy elmismákolni, és ezt uraim lássuk már be, nem lehet. Már ezekből a sorokból is kiderülhet az utálatom ezen egyéniségek, és maga a moderálás iránt.
Vannak ugyanis közös dolgaink, és akárhány fórumot nyitunk akárhol, ezek mindig megmaradnak.
Van persze amikor nem maradhat meg valami, és valóban ki kell húzni, mert személyeskedni kezdenek az illetők, és olyan szavakat használnak amik nem valók egy rendesebb fórumra. De, személyeskedésnek tartom azt is, amikor már nem a véleményt hanem a személyt nézik bizonyos botcsinálta cenzorok. /lásd zsírost a ződön, akiről meggyőződésem, hogy alacsonyabb az IQ-ja mint a kaktuszomnak/
Tehát, ha már valóban kellenek bizonyos emberek akik valamilyen mederbe tartanak valamilyen fórumot, akkor azoknak le kéne fektetni bizonyos szabályokat, hogy mit moderálhat ki. Ehhez viszont lojális emberek kellenek Ez nincs a zöld fórumon, ezért jött létre ez a fórum, akiről eleinte nem gondolták, hogy nem hogy egyre erősödik, ha nem , hogy egyáltalán megmarad.
Nem titok azonban, hogy én, itt is ellenzéknek számítok. Meg ott is annak számítottam. Emellett a fórum mellett szól azonban, hogy itt is volt már aki meg akart verni, még sem zártak ki, sőt nem is moderáltak ki.
Én azt vallom, viták nélkül nincs előre lépés. Mert senki nem hordja magával a bölcsek kövét. Sem itt, sem pedig ott.
Én azt mondom a nagy többség nem ördög, és nem angyal egyik oldalon sem. Vannak személyek mindkét oldalon akik nem kellenének oda. De a túlnyomó többség jót akar, ez meggyőződésem. Egyik oldalnak figyelembe kéne venni az adottságokat. Nevezetesen, hogy van egy elnök. Tény , hogy van. A másik oldalnak meg azt, hogy ne reagáljon úgy minden bírálatra mint a sündisznó. Össze gömbölyödve, tüskéit meresztgetve. Elmondanám, hogy ebben a rendszerben, amit nem most ez alatt a ciklus alatt alakítottak ki, elnököt leváltani nem lehet, nincs tehát mitől félni.
Harmadsorban, egyszer majd valamikor, eljöhet az az idő amikor szükség lehet a tagságra is. Nem tudom mikor, tény, hogy most nincs szükség rá. Ezt mutatja , hogy a tagság egyetértését senki nem kéri, sem az elnökség, sem pedig az ellenzék. Pedig szerintem valahol ők lennének a legfontosabbak. De, őket meg senki nem kérdezi. Néha megpróbálom ecsetelni az egyszerű tag nézőpontját, hátha hajlandó tanulni belőle valaki. Mert én köztük élek. Én velük vagyok kapcsolatban.
 Mint már leírtam, ha valakit levált a nép, jelen esetben a tagság, az demokrácia. Mert nekik lenne igazából joguk leváltani akárkit. Ha egy csoport vált le a tagság beleegyezése nélkül, az csak puccsnak nevezhető.
Ez ilyen egyszerű.
Amit most leírok, tudom valószínű egyik oldalnak se teszik igazán. Vannak az egyik oldalamon is, és vannak a másik oldalamon is. Én vagyok középen, a béka segge alatt lévő tagság képviselője.
Nos, Uraim lehet ütni mindkét oldalról, én vagyok a box zsák.

*

Vivaldi

  • *****
  • 2049
Re:Gőzölgő
« Válasz #684 Dátum: 2014. December 24. 10:01 »
Vivaldi írta:
...Valljuk be, az nem a problémák kitárgyalása miatt van, hanem inkább hogy néhány ember valahol kiélhesse a cenzoriális vágyait. Ezeken Csernus doktor eldolgozna pár évig/főleg a Zsíros méhészt emelném ki/ de ez most nem lényeges. A lényeges viszont, hogy eddig elvolt mindenki magának. Mi itt, ők ott, és kész. de most meg már az a divat, hogy ami egyik vagy másik fórumon elhangzik, reagál mindenki a saját fórumán, meg üzenget. ...

Szia Vivaldi!

Néhányat elmentettem mielőtt törölte volna. Íme egy:

Axoa    
 Hozzászólás témája: Re: Hárs
HozzászólásElküldve: 2013.06.24. 11:02
Offline
Tag
Tag

Csatlakozott: 2011.10.26. 11:01
Hozzászólások: 69
Tartózkodási hely: Sopron    
zsirosmeheszet írta:
Ne kezdjük előröl.Én töröltem.

Semmi közöm az egészhez, de erre felé is megelőzött a híred téged, már csak kókánypista néven futsz.
Nem baj, de én legalább "kókánypista" vagyok. És te? Kije vagy a zsírosnak?

Re:Gőzölgő
« Válasz #685 Dátum: 2014. December 24. 12:38 »
Kösz Kánya!
Érted már Vivaldi? ???

*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:Gőzölgő
« Válasz #686 Dátum: 2014. December 24. 15:16 »
Vivaldi szeret hülyéskedni, de nem hülye. Nagyon jól forgatja a magyar nyelvet, kiváló vitapartner, és legfontosabb, hogy nem rosszindulattal.

Valóban igaz, hogy a tagság nagy része nem azonosul sem a kormánypárttal, sem az ellenzékkel. Ennek nem egyetlen oka van szerintem. De Vivaldi! Írd le lécci, hogy szerinted melyek azok az okok, amiket te fontosnak tartasz! Miért nem azonosulnak sem a kormánypárttal, sem az ellenzékkel? Tanulságos lehet mind a két oldal számára.
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.

*

Vivaldi

  • *****
  • 2049
Re:Gőzölgő
« Válasz #687 Dátum: 2014. December 24. 15:30 »
Félreértetted Vivaldi. Az „Axoa” nevezte kókánypistának a „Zsírosméhészt”, aki ugyanúgy cenzor mint a társai, csak mivel fél analfabéta a többiekkel együtt nem is tudja, hogy az valójában micsoda.
Kedves Axoa, ez esetben elnézésedet kérem, mentségemre legyen, hogy félre érthető. És mivel nagyon sokan ismeretlenek még nekem, természetesen a félre értett szövegre reagáltam, és nem a személyedre.

*

Vivaldi

  • *****
  • 2049
Re:Gőzölgő
« Válasz #688 Dátum: 2014. December 24. 15:57 »
Vivaldi szeret hülyéskedni, de nem hülye. Nagyon jól forgatja a magyar nyelvet, kiváló vitapartner, és legfontosabb, hogy nem rosszindulattal.

Valóban igaz, hogy a tagság nagy része nem azonosul sem a kormánypárttal, sem az ellenzékkel. Ennek nem egyetlen oka van szerintem. De Vivaldi! Írd le lécci, hogy szerinted melyek azok az okok, amiket te fontosnak tartasz! Miért nem azonosulnak sem a kormánypárttal, sem az ellenzékkel? Tanulságos lehet mind a két oldal számára.
Egyszerűen szólva nem értik az egészet. Az, hogy az évi gyűléseken egyre kevesebben vesznek részt az már maga jelent valamit. De számukra teljesen ismeretlen az ellenzék is, és legtöbbnek halvány fogalma nincs , hogy azok mit akarnak. Most ez úgy jön le, hogy a hatalmat akarják. Nekik pedig az egyik vezetőség ugyanolyan mint a másik, mert valljuk már be, a tagságnak egyáltalán nincs beleszólása. Mert teljesen mindegy ki mellett állnának, a helyzetet ez nem befolyásolja. Itt megjegyezném zárójelben, hogy a tagság körében az előbb kifejtett okokból, egyáltalán nincs ellenséges hangulat a mostani vezetéssel szemben. Persze én nyilván azokról beszélek akikkel érintkezek valamilyen formában. Valószínű, hogy más az érintett tagszervezetekben a hangulat, ahol a vezetés nem éppen vezetőség párti. Én most azokról beszélek, ahol a tagszervezetek vezetősége lojális a mostani vezetőséggel. Én nem tudom pontosan, de úgy látom, hogy ez az országban ma még többségben van.
Hogy a tagságot milyen fórumokon kellene elérni. Vagy , hogy egyáltalán érdemes e ezzel foglalkozni, vagy pedig jó ez úgy ahogy eddig volt, azt már nem tudom. Nyilván az újság kiadásával talán ehhez közelebb áll az omme vezetőség.
Még mielőtt bármelyik oldalról is bárki nekem esne, én teljes részre hajlás nélkül írtam le a véleményem. Javasolni sem tudok semmit, senkinek. Hogy ez nem is kötelességem annak meg örülök. De ha valaki elolvassa talán elgondolkodik rajta, már megérte.

Re:Gőzölgő
« Válasz #689 Dátum: 2014. December 24. 16:02 »
Brrrrrrrrrrrrrrrr!
Na fussunk neki még egyszer! :)
Vivaldi!
 Zsíros szamárságokat írt ezüsthárs virágzásakor tavaly. Többen kijavítottuk. Na erre még nagyobb butaságokkal válaszolt, majd mindent törölt, sőt amikor ezen berágtunk, akkor segítője is akadt, valami édesipari termék nevű moderátor személyében. Axoa tehát még 2013. 06. 24-én írta azt, amit én elmentettem a törlése előtt. Ma pedig a Te igazadat megerősítve beidéztem. Tehát nem kell az Axoától elnézést kérni. Tőlem sem kell.
Kellemes Karácsonyt a méhészeknek!