Gőzölgő

  • 4394 válasz
  • 1658120 megtekintés
Re:Gőzölgő
« Válasz #585 Dátum: 2014. Október 25. 19:11 »
Kiskakas!

Micsináttáá? Áttáttáá?
Csak óraátállítás lesz!
Nagyernyei Attila

Re:Gőzölgő
« Válasz #586 Dátum: 2014. Október 25. 19:25 »
Cserényi egy korrekt ember, mindenkit szeret, becsül, mindig is becsült. Imádta mindenki!

Az Attila lelőtte a poénomat. Egyébként félreértettél. Én nem biztattam arra senkit, hogy a véleményével ellentétes állításokat tegyen. Az volt a lényege az észrevételemnek, hogy a szabad véleménynyilvánítás körében, a nem tetsző véleményeknek is helye van a nap alatt. Kiváltképp egy ekkora egyesület esetében.

Ha ezek a vélemények valamely személyhez kapcsolódó jogot sértenek, akkor több törvényes úton is elégtételt vehet a sértett. A Csuja majd eldönti. Ha viszont a Cserényi is úgy ítéli meg, hogy sérült valamilyen személyhez kapcsolódó joga és ellened fog toporzékolni –én olyan nagyon nem lepődnék meg ezen-, akkor az idézett mondat még akár jól is jöhet :-))

Re:Gőzölgő
« Válasz #587 Dátum: 2014. Október 25. 19:26 »
Szándékosan nem reagáltam a múltkori kirohanásodra, nem láttam túl sok értelmét.
Most sem azért írok,hogy feltétlenül meggyőzzelek,de mivel ismételten utaltál az általam választott idézetre, ezért engedj meg nekem ezzel kapcsolatban pár gondolatot.
Létezik olyan ember a világon,aki az összes információt birtokolja?
Szerintem senki nem ismeri tökéletesen az őt körülvevő világot,csak a valóság egy szeletét birtokolja.
Akkor az, amit állít,lehet abszolút igazság?
Az, hogy valaki, hogyan látja a dolgokat,az sok mindentől függ.
(Inkább nem írok erről itt nagy esszét, nem hiszem, hogy túl nagy igény lenne  ilyesfajta eszmefuttatásokra. )

Amennyiben írásommal a szerdaihoz hasonló stílusú válaszreakciót váltanék ki belőled, akkor inkább ne válaszolj. Bár tégy belátásod szerint, elvégre demokráciában élünk.
„Ha meg tudjuk változtatni önmagunkat,
a tendenciák is megváltoznak a világban.
Ahogy az ember megváltoztatja a saját természetét,
úgy fog irányába megváltozni a világ hozzáállása.
Nem szabad arra várnunk, hogy lássuk, mások mit tesznek.”

*

kiskakas

  • *****
  • 3248
Re:Gőzölgő
« Válasz #588 Dátum: 2014. Október 25. 19:39 »
QUQURIQ!!!

Bocsika!

Csak a szervas pörim lassan fő, a söröm meg gyorsan fogy!

A részeges Kiskakas!

Ui. Azért amit írtam először, a valós tényeken alapulnak.
    Ez lehet, hogy valakinek fájdalmas, másoknak is az!
    Az igazság meg mindig arra húz, amelyik oldalon a jobb a jogi képviselet!
    De!
    Az igazaság az mindig igazság marad!!!

Kiskakas!

Re:Gőzölgő
« Válasz #589 Dátum: 2014. Október 25. 20:07 »
Amennyiben írásommal a szerdaihoz hasonló stílusú válaszreakciót váltanék ki belőled, akkor inkább ne válaszolj. Bár tégy belátásod szerint, elvégre demokráciában élünk.

Lindzzykém!

Teljesen egyetértek veled, demokráciában élünk bizony és nem házasságban. Ebben a fránya demokráciában pedig még az ezen a területen teljesen műveletlen férfiaknak is lehet igazuk. És még vissza is élhetnek vele, skandalum. De lásd meg kivel van dolgod, én a béke érdekében azt mondom, hogy mindenben neked van igazad Drágaságom.  :)

*

kiskakas

  • *****
  • 3248
Re:Gőzölgő
« Válasz #590 Dátum: 2014. Október 25. 20:21 »
QUQURIQ!!!

Az igazság legyen igazság, a hazugság, maradjon hazugság! (de a lepel hulljon le)!
Az igazságot dicsőíteni kell, a hazugságot büntetni....

Kiskakas!

Re:Gőzölgő
« Válasz #591 Dátum: 2014. Október 26. 02:19 »
Attila!

Menjél el a profikhoz ma.
Neked csak,cirka 60 km.
Csinálj egy kitűzöt,írd rá Nagyernyei Attila
(Csányi Anti egyesületi tag helyett).
Én felhatalmazlak rá.
Családi program miatt szombat este el kellett jönnöm.
Micsoda meglepetés lenne.
Marha jó szövegeket lenyomhatnál.
Komolyan gondolom.
Ülj be az autóba és menj oda!
Persze,ha úgy gondolod te is.
Beszélj a profikkal(ma délután lesz a közgyülés).
Egyébként is sok Méhész van jelen.

Re:Gőzölgő
« Válasz #592 Dátum: 2014. Október 26. 10:22 »
Érdeklődéssel várom a fejleményeket...

Re:Gőzölgő
« Válasz #593 Dátum: 2014. Október 26. 12:20 »
"Rádi Úr most is kijelentette Csujának, hogy esze ágában sincsen vizsgálatot indítani az OMME elnöke ellen, mert az elnök miatt elvették az egyesületről a közhasznúságot!"

No ezen nem csodálkozok. Csuja Lacinak az OV-hoz, vagy a küldöttgyűléshez kell fordulnia az ügyben, ott talán érhet el eredményt. Lehetne az IB-hez is indítványt beadni de szerintem értelmetlen /senki nem vágja maga alatt a fát/, más szempontból elfogultság is felmerülhet. Az OMME fegyelmi szabályzat szerint, mivel az országos szerv hatáskörébe tartozó az ügy ezért nem az etikai bizottságra tartozik. Viszont ennek ellenére, ha a "szolgálati út"(panasz az OMME-hoz, onnan továbbítva az etikai bizottsághoz) be van tartva az etikai bizottság vagy az elnöke "élből"nem utasíthatja el a vizsgálatot, legfeljebb továbbítja az illetékes felé.
Ajánlom , hogy az elkövetkezendő küldöttgyűlésen mindenféleképp szót kell keríteni az ügyre.

Üdv. jani bátya
« Utoljára szerkesztve: 2014. Október 26. 12:31 írta jani bátya »

Re:Gőzölgő
« Válasz #594 Dátum: 2014. Október 26. 18:10 »
Csányi Anti és kerekes.batya!
Nem voltam meghívott, és nem fizettem a részvételért, valamint festő van nálunk.
Az előadók nagy részét többször is hallottam, egyikük végighallgatása fizikai fájdalmat jelentett volna számomra.
Harald Singer osztrák anyanevelő előadásán sokan voltak, utána még vagy két órán keresztül kérdezgettek Tőle a folyosón.
Amikor Szekszárdon a Tavaszváró Méhésznap fő előadója volt a sógor, a "Kis méhész rendezvényünkön" több mint 1.500 méhész zsúfolódott be a Babits Mihály Kultúrházba! Az óta sem voltunk annyian!
Nagyernyei Attila

Re:Gőzölgő
« Válasz #595 Dátum: 2014. Október 28. 19:33 »
Lehet ,utána kellene járni vajon kihez tartozik az OMME honlap frissítése, karbantartása.
Javasolnék neki, legalább annyi késést a fizetése átutalásánál, mint amekkora késéssel az OMME-ra tarozó ügyek a honlapra kerülnek. Ez kérem nem munka . Becsületesen meg van fizetve, akkor végezze a feladatát, akárki is .Felháborítónak tartom, hogy a legutóbbi OV-ről és az ott tárgyaltakról, a tervezett rendkívüli küldöttgyűlésről, több mint két hét elteltével még mindig nincs semmi feltéve. Érdekes módon a 2015 évi küldöttgyűlés időpontja már hetek óta olvasható. Ki és miért tartja vissza az információkat és milyen cél vezérli ezzel? -Csak nem az a terv, hogy a tervezett alapszabály is majd akkor lesz feltéve ha már megszavaztatták a tagsággal.-

Üdv. jani bátya
« Utoljára szerkesztve: 2014. Október 28. 19:38 írta jani bátya »

*

kiskakas

  • *****
  • 3248
Re:Gőzölgő
« Válasz #596 Dátum: 2014. Október 28. 21:42 »
QUQURIQ!!!

Szép estét Mindenkinek!

A Szavazásnál a tisztségviselők menesztése a legfontosabb feladat!
Mert!
Ők cseszték el, hogy az alapszabályunk nem lett korrigálva időben!
Ezzel az OMME létét veszélyeztettették!
Ha!
Nem is így beszélték meg az IB-n, akkor pedig minden IB-tagnak erősen tiltakozni kellett volna, a hülye eljárás miatt, amit az elnök elő vezetett!
„Bolond lyukból, bolond szél fúj”!!!
Tehát addig nem lesz az OMME-nak normális alapszabálya, amíg a jelen vezetés antidemokratikus eszközökkel akasztja hasba az „emelt tagdíjas” méhészeket!
Ehhez pedig nincsen joguk,
„mert jogtalanság a leg rútabb bélyeg Isten teremtményén”!
Sorrend!
1.   Menniük kell!
2.   Új alapszabály!
3.   Újból közhasznúság!
Na!
Ez a helyes sorrend, ezt kell megszavazni!

Kiskakas!


Re:Gőzölgő
« Válasz #597 Dátum: 2014. November 02. 19:28 »
No mi van?
Megszünt az OMME honlap? Nekem semmi nem jön be. Ez már nagyon gáz.
A mai napon fel kellett volna tenni véleményezésre az alapszabályt a honlapra. Nagyon úgy néz ki valósággá válik az összeesküvés elmélet.

Üdv. jani bátya

*

atya

  • *****
  • 1043
Re:Gőzölgő
« Válasz #598 Dátum: 2014. November 02. 19:40 »
Dehogy!
Nem szűnt meg, csak az alapszabályt még a világháló sem tudja megemészteni.  ;D ;D
Vagy nem azt jelenti az a zöld forgó micsoda?? ;D ;D
A sikerhez csak annyi kell, hogy képes legyél az életed a magad módján élni.

*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:Gőzölgő
« Válasz #599 Dátum: 2014. November 02. 19:52 »
Az OMME Intéző Bizottsága beszüntette működését. Már össze se hívják. Csak nem hivatalos munkamegbeszélések vannak.

Az IB-nek vagy az elnöknek kötelessége lett volna az Alapszabály Szerkesztő Bizottságot összehívni. Ezt se tette meg.

Az Ellenőrző Bizottság jegyzőkönyve titkos? Hol élünk Burkina Fasso-ban?

1,5 órás alapszabályi vita? Komolyan gondolják?
Az OV-t és Küldöttgyűlést - mint a szocializmusban - látszatparlamentként szeretnék működtetni.

Gyakorlatilag elnöki statáriális rendszer alakult ki vagyis olyan diktatúra, mint a Vám és Pénzügyőrségnél volt. Demokrácia - mint az egyesületek elfogadott döntési mechanizmusa -  az OMME-ban 100 %-osan megszűnt.

Ebbe a helyzetbe természetesen beilleszkedik az is, hogy a www.omme.hu weboldal hol működik, hol nem.

Állítólag holnap postán megkapjuk a rendkívüli küldöttgyűlésre a meghívót és november 10-ig lehet módosító javaslatokat beküldeni.
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.