Gőzölgő

  • 4394 válasz
  • 1662828 megtekintés
Re:Gőzölgő
« Válasz #2565 Dátum: 2017. Április 05. 23:39 »
Kitin!

Köszönöm,hogy felraktad az oldalra ezt a törvényt.
Törvény nem ismerete nem mentesít a felelősség alól.

Cs.A.
« Utoljára szerkesztve: 2017. Április 05. 23:43 írta Csányi Antal »

Re:Gőzölgő
« Válasz #2566 Dátum: 2017. Április 06. 07:37 »
Kérlek benneteket, hogy a témát a"Méhek és növényvédelem" rovatban folytassuk!
Nagyernyei Attila

Re:Gőzölgő
« Válasz #2567 Dátum: 2017. Április 10. 22:31 »
Azt hiszem most jutottam el oda, hogy higgadtabban tudok írni arról ami szerintem egy mérhetetlenül nagy hátbaszúrás volt. Ha valaki olvasta az írásaimat, az tudhatja, hogy a kontrollcsoport megalakulása óta Bross párti voltam. És csak remélni tudom, hogy nem csak az én véleményem ez, de nagyon szánalmasnak tartom azt, ahogyan kizárták Csuja Lacit. És nem azt, hogy a küldöttek megszavazták. Azt, hogy ehhez Bross asszisztált. Az a Bross, akinek a megválasztása előtt még semmi kivetnivalója nem volt a silussal, az a Bross most renitens személynek kiáltotta ki Csuját. Egy szóval tudnám jellemezni az egészet. Kihasználták. Engedjétek meg nekem, hogy ezúton gratuláljak minden személynek, aki ehhez hozzájárult és megszavazta.

*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:Gőzölgő
« Válasz #2568 Dátum: 2017. Április 11. 00:27 »
Már 2016 februárjában történt meg az első olyan határozott lépés Bross Péter részéről, amiből egyértelműen kiderült, hogy Csuja László jobban teszi, ha saját utat választ. Megértette. Ez az útkeresés egyre határozottabb formát ölt.
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.

Re:Gőzölgő
« Válasz #2569 Dátum: 2017. Április 11. 07:11 »
 Sárosi István írását nem szeretném megcáfolni, de ebben az esetben én is tanácstalan lettem.
Semmi szín alatt nem kívánom a tényt "elpuhítani", de valami nem kerek ebben a történetben.
Annak ellenére, hogy az OMME belső dolgainak legkisebb  szegletét is ismerem, vagy kikövetkeztetem, most hiányzik nekem is egy mozaik.
Több alternatívát állítottam fel, és mind egy irányba mutat.
Ugyan az a vonal, ahogyan Dr.Soós Tibor ügyvédet tovább foglalkoztatták.
Kicsit várjatok az ítélettel, mert sok a kérdés.
Egyet már biztosan állíthatok.
Vannak olyan élethelyzetek amikor az asztalra kell csapni, amikor olyan döntéseket kell hozni, hogy a hazug, lejárató embereket a cél érdekében el kell távolítani.
Bross ezt nem tette meg!
Néhányan ezt folyamatosan számon kértük tőle, de ő folyton BÉKÉT akart!
Azon kívül, hogy visszanyalt a fagyi, ettől csúnyább dolog miatt dönthetett így.
Úgy érzem szagot kaptam, de még korai lenne kikotyognom.
A Tolna megyei küldöttekkel együtt, (közgyűlésünk határozatának értelmében, ha erre sor kerülne), távoztunk.
Bevallom, nem gondoltam volna, sőt néhány napja le is írtam, hogy "Csuját nem zárják ki."
És lám, most nem is a szavazásról polémiázunk, hanem az előkészítéséről.
Itt valami nem kerek.
Nagyernyei Attila

Re:Gőzölgő
« Válasz #2570 Dátum: 2017. Április 11. 08:44 »
111
« Utoljára szerkesztve: 2019. November 30. 00:34 írta kivancsi111 »

Re:Gőzölgő
« Válasz #2571 Dátum: 2017. Április 11. 21:31 »
Na Jenő, ki vele!
Had tudja meg ország-világ, amit már Te tudsz.
Nagyernyei Attila

Re:Gőzölgő
« Válasz #2572 Dátum: 2017. Április 11. 22:11 »
111
« Utoljára szerkesztve: 2019. November 30. 00:33 írta kivancsi111 »

Re:Gőzölgő
« Válasz #2573 Dátum: 2017. Április 11. 22:13 »
Jenő!
Azt hittem tényleg tudsz valamit.
Nem talált!
Nagyernyei Attila

*

Bicska

  • *****
  • 601
Re:Gőzölgő
« Válasz #2574 Dátum: 2017. Április 11. 22:24 »
Azert ebben a penz dologban, amit a Jenő mond, van valami. Csak nem ez a hiányzó puzzle nálad.
Sokan ácsingóznak egy kis pénzre.. Egy kis mellékesre... A nagy kalapból.. Nomeg a Kft-ből
"Vassal csorbitott csontváz-leletek
mutatják, hogy itt mivé lehetek,
ha mellemre kitüzöm jeletek, -
csirkefogók! Nem játszom veletek!"

*

izso60

  • *****
  • 558
Re:Gőzölgő
« Válasz #2575 Dátum: 2017. Április 13. 21:29 »
Üdv.Uraim!
Tisztelt Tóth Zoltán!
Eltekintek attól hogy akárkinek,akár Tóth Uramnak is az "édesanyját"emlegetném,ahogy Ő teszi,és akár írástudatlannak néznék bárkit is ahogy Ő teszi,és hangosan kiabálja a KGY-n!
Tisztelt Uram!
Ott ültem előtted a KGY-n,így minden iskolázott szavadat hallottam,azt is amit nem mikrofonba hanem csak úgy indulatból a fülembe "suttogtál"!
Mindettől eltekintve Én nem tartalak buta embernek,mint Te mindenkit akinek más véleménye van.
Amit kitűztél célt az nagyon helyes,ahogy teszed az minősíthetetlen,nem közösségi emberhez méltó.
Önző,pozícióhajhász tevékenység mint a Csujáé,ezért írtam utódot,de nem kívánok magyarázkodni,nem nekem szükséges.
Az ajánlatodra egyenlőre nem tartok igényt.
A nevemet biztosan megtudhatod mástól is,de ha nem ilyen undorító stílusban kéred Én is elmondom.
Mindenesetre annyit mondhatok hogy sajnálatos ha tanult emberek ilyen alacsony színvonalon képesek kommunikálni!
Köszönöm hogy elolvastad,rám szántál ennyit az életedből,bár Én is elolvastam a Te Írásod,noha....Nem részletezem!
Most készülj a Húsvétra,menj locsolkodni,és sokat gondolkodj,hogyan kell közösségi emberként viselkedni,cselekedni!
Kellemes Húsvétot!
« Utoljára szerkesztve: 2017. Április 13. 21:33 írta izso60 »

Re:Gőzölgő
« Válasz #2576 Dátum: 2017. Április 14. 15:04 »
Tisztelt Méhésztársak!

és izso60!


Levélváltásunk nem volt eredménytelen, kaptam több fenyegetést. Ezek a fenyegetések tartalmaztak közös elemeket,
melyek arra engednek következtetni, hogy minden képzeletet felülmúló titkolózás és egyben összefogás van egy szűk csoport tagjai között.

Többen hívtak köztük olyanok is, akik ismerik "munkásságod"...és közben olyan információkkal láttak el, ami alapján nem korrekt a továbbiakban, egyetlen magyar méhész követelése sem a hamisított dömpingárú import "mézek" ellen.

Szándékosan nem írom le amit megtudtam, te és a beavatott "közösség" tagjai nagyon jól tudjátok miről van szó. Felháborítónak tartom ezt, amikor itt többen leírtuk mi ellen küzdünk! Nem olyan rég a sz... keverők még csendben meghúzódtak, de most tisztséget vállalnak,irányítanak, szavaznak, hitelesítenek, "szakmát képviselnek" és még etikailag próbálják helyre tenni a közösségért dolgozókat.

Mindezt teszi a 13 ezer méhésztárssal szemben egy kb. 200 fős kisebbség, a 13 ezer tisztesség méhész pénzéből és támogatási lehetőségeiből finanszírozva.

Akadt a telefonálók között olyan is aki "sírva" arra kért, ne tegyek lépéseket az ügyben, mert konkrétan nem így tervezte a méztermelést, ami egyébként nem törvénybe ütköző "csupán" etikátlan, és amiből ki sem tud már lépni, mert a többiek kiközösítik és nem lesz aki megvegye tőle a "mézet" a továbbiakban, ebből élnek az egész család, hitel van, gyerekek vannak egyéb munkalehetőség nincs, méhlegelők bizonytalanok és túlterheltek.

Ez számomra elegendő indok ahhoz, hogy a küldöttekre bízzam ezt a fontos sorsukat érintő kérdést. Itt sorsokról van szó mindkét oldalon, döntsenek a küldöttek, ha akarnak az ügyben. A visszahívási kezdeményezést sokak kérésének megfelelően fel fogom tölteni. A küldöttek, ha úgy gondolják visszahívják az elnököt és eldöntik mi legyen ezzel az új termelési módszerrel, ha nem hívják vissza akkor marad minden úgy mint eddig.

Történjen bármi én ebben az ügyben nem kívánok már eljárni!!

         
Üdv.: Tóth Zoltán

*

Vivaldi

  • *****
  • 2049
Re:Gőzölgő
« Válasz #2577 Dátum: 2017. Április 14. 22:54 »
hajajajaj.

*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:Gőzölgő
« Válasz #2578 Dátum: 2017. Április 14. 23:33 »
Vivaldi!

Még mindíg nem mondtad el, hogy miért rúgtak ki legújabban? Kinek léptél a tyúkszemére?
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.

Re:Gőzölgő
« Válasz #2579 Dátum: 2017. Április 16. 09:43 »
Tóth Zoltán!
Ezt írod:"nem nálam keletkezett a -27 vagy -33 millió hanem az OMME gazdálkodásában, hanem a  Bross vezette egyesületben, Bross jóváhagyásával."

Egy kicsit túl lőttél a célon szerintem. A minuszos költségvetést a küldöttek hagyták jóvá még tavaj ha jól emlékszem amit még a Mészáros klán készített. Jelen időben is ott vannak, ráadásul többségben ezek az emberek.
Bross észre sem fogja venni és vagy inkább nem tud ellene tenni és kicsinálják mert ellehetetlenítik a munkáját.
No ezen pénz és pozíció hajszoló embereket kell eltüntetni a "vezetésből", hogy érdemi eredményt lehessen felmutatni bármilyen téren. Szerintem az említett társaság szívesen asszisztál a visszahívó kezdeményezésed mögé bújva. Ha már váltani szeretnél tedd ezt úgy, hogy minden vezetőt hívj vissza .
Sok mindenben nem értek egyet Brossal , mégsem látom okát a leváltásának egyenlőre mert csak azoknak öntesz tápot akik a jelenlegi helyzetért a legnagyobb felelősek.

Üdv. jani bátya