Gőzölgő

  • 4394 válasz
  • 1657334 megtekintés
Re:Gőzölgő
« Válasz #300 Dátum: 2014. Február 16. 21:12 »
Izgatottan várom most az egyszer Ariszta. válaszát..

*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:Gőzölgő
« Válasz #301 Dátum: 2014. Február 16. 23:03 »
Az egyik arca Szenttamási István Tamás, akinek az avatárja zöld színű legyecske. De ki a másik arca?
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.

Re:Gőzölgő
« Válasz #302 Dátum: 2014. Február 17. 08:17 »
Ariszta apónak kerek egy nap szükségeltetett hogy képes legyen válaszolni.
....
"Véglegesen kitiltottak erről a fórumról.
További információért lépj kapcsolatba a fórum adminisztátorával.
Kitiltás oka: moderálás, moderátorok nem megengedhető bírálata
A kitiltás felhasználónév alapján történt". meheszforum.hu

Ariszta!

Belépni nem tudok tehát töröltek mint felhasználót......[/quote]


Amiért akadályoztatva voltam a válaszadásban: igyekeztem igaz lélekkel imádkozni az ön sérült, frusztrációkkal terhelt, békétlen, beteg -s mindezek ellenére halhatatlan- lelkéért... Kértem a Teremtőt, vegye el öntől e keserű pohárt és adjon önnek enyhülést... Bízom benne, hogy buzgó fohászom nyomán az Úr egyszer majd megadja önnek a belső béke adományát és a feloldozást...
Arra is kellett idő, hogy újra megnézzem: valóban törölték-e a Fórumról a nickjét. Effektíve nem, hiszen ha megnézi a taglistát, abban szerepel, elérhetőségei is megmaradtak. Ennek ellenére akár törölhették is, végtére mindent megtett azért, hogy a Fórum moderátorai a törléssel fegyvert adjanak a kezébe. Nem bírálom a moderátorokat, de soha nem tartottam jó eszköznek az ilyen típusú retorziókat, azokat csak abban az esetben vélem fontosnak, ha a felhasználó az alapvető emberi, etikai és jogi normákkal szembe menő tiltott tartalmakat tesz fel a világháló általuk ellenőrzött honlapjára. Ön saját bevallása szerint is csak egy kicsit provokálni ment át a Fórumra, tesztelendő a moderátorok tűrőképességét. Feltehetően a provokációval elmehetett náluk a "falig", ha végül kivágták, mint macskát piszkítani.Ha a Méhész Fórumon végleg törölték: feltehetően átgondoltan tették. Láttunk már ilyet is. Az nem sokat nyom a latba, hogy én másképp vélekedek a dologról: jobb hagyni a provokátort nyugodtan provokálni, ha ilyen ostoba, eszköztelen, mint ön, csak saját magát minősíti, a józan többség kitűnően átlát a próbálkozásain és képes is "értékén" értékelni. Ők most nem így gondolták, beszélje meg velük a problémáját, az "ügy" kizárólag önre és rájuk tartozik. Itt meg bátran protestálhat, ez a Klub pontosan erre való, ide a józan kivételektől eltekintve nagyrészt haragudni és protestálni járnak a népek, akiknek haragudni és protestálni valója akadt.
Ne vergődjön tehát feleslegesen, nem csak e malőr mentális feldolgozásban igyekszem majd segíteni önnek, de szerény lehetőségeimhez képest a Fórumon is igyekszem majd tudatosítani, hogy ön igazándiból nem maga a gonosz, csupán egy roppant szerény képességű, mentálhigiénés problémák között vergődő, de annál ambiciózusabb lélek, aki -bár korlátai közül rendkívül nehezen képes csak kitörni, de legalább-  talán hisz is abban, aminek zsoldjába szegődött. Ismétlem, nézőpontom szerint nem kitiltani kellene a Fórumról az ilyen önjelölt "prófétákat", hanem hagyni, hogy saját maguk rombolják le a saját presztízsüket. Ön mindent megtett ezért, de ezzel nekem igazán semmi dolgom, a moderátorok meg szemmel láthatóan teszik a dolgukat: igyekeznek megőrizni a Méhész Fórum szakmaiságát, nem kívánnak teret nyitni a provokációknak, nem óhajtanak intézményes keretek között együtt haragudni önökkel. Ha el tudja ezt fogadni, talán egy idő után képes lesz megnyugodni háborgó lelke, ha nem tudja, akkor az tovább háborog. Ennek számomra nincs különösebb jelentősége, s mivel tudom, hogy képességek mellett az intelligencia is részben fejleszthető, inkább szeretném abban támogatni, hogy a jelenleg még fosztóképzős intelligenciájáról egykoron lekerülhessen az a fosztóképző. Majd ezek után is mondok háborgó lelkéért egy-egy fohászt... 

Re:Gőzölgő
« Válasz #303 Dátum: 2014. Február 17. 09:44 »

Kérdéssel fordulok hozzád, mert úgy gondolom, hogy kíváncsiságom szomjúságát csak Te olthatod.
Az MMOE éves, rendes közgyűlésével kapcsolatban tudnád kíváncsiságomat enyhíteni, ha hűen beszámolnál az ott elhangzottakkal, és történtekkel kapcsolatban.
Én úgy hallottam, hogy valaki kihúzta a gyufát, mert csúnyán viselkedett.
Neked mi erről a véleményed?

Kedves Atya!

Nem vagyok én látnok, kérdésével forduljon inkább Verebhez vagy a Kakaskához, hiszen bár ők sem látnokok, de ők röpködnek, kapirgálnak azokon a helyeken, ahol kíváncsisága szomjúságát oltó információkat lehet felcsipegetni, kikapirgálni.
Célzatos kérdése már csak azért is okafogyottá vált, mert éppen alább megkaphatta a választ: nem én lennék az a személy, akivel már Dr Csuja is igyekezett egyszer összekeverni, s most a véle való azonosságot vélelmezve ön igyekszik provokálni. Mióta a DR. Úr végre sikerrel fellebbentette  a fátylat az identitásomról, gondolom, nem feszegeti bensőjüket az a kérdés, hogy ki lennék. Sajnos azt nem ígérhetem, hogy ezzel az információval jelentősen "beljebb lennének", tudomásom szerint nevem nem kapcsolható ügynökjelentésekhez, rendőrségi, ügyészségi feljelentésekhez, nyilvános garázdasághoz, közpénzek elsinkófálásának vélelméhez, társadalmi és magánéleti botrányokhoz. Amiért nem kívántam nevemet a teljes világhálón megszellőztetni, annak kizárólagos oka, hogy ezen a néven szerepel ott a fiam, akit szerettem volna megóvni az olyan mocskolódásoktól, melyeket Dr. Csuja szokott körlevelekkel rászórni vélt ellenségeire. Most, hogy immár nyilvánosan is feltette a Klubra, szeretném, ha a fiam minden tekintetben kimaradna ebből a csuja-pofa generálta szituációból. Szerintem nincs különösebb jelentősége annak, hogy Tomipapaként, Arisztaioszként vagy a valódi nevemen utálnak-e azok, akik utálni szeretnének, a barátaim pedig eddig is ismerhették a nevemet, mert a privát beszélgetéseimben azon beszélgettem eddig is. Arra azért felhívnám a figyelmet, hogy lehet kedvelni és lehet utálni valódi vagy internetes néven is, a pozitív vagy negatív emóciókat nem a név, hanem a mondanivaló gerjeszti. Utálhatnak vagy kedvelhetnek névvel, név nélkül, a mondanivalómat, az általam helyesnek tartott és képviselt értékeket megkerülni nem tudják, s mivel sem titkolnivalóm, sem szégyellnivalóm nincs, a szívós ügynökmunkával kiderített nevem semmi jelentőséggel nem bír azok számára, akik azt hiszik, végre fegyvert kaptak a kezükbe. Nem kaptak... Egyébként a valódi nevemen mutatkoztam be annak idején a Méhészetben is, s a Méhész Fórumon akkor a kilétemet firtató kérdésekre válaszolva Cerana fel is hívta az identitásom felderítésére olthatatlan vágyat érzők figyelmét, hogy bár nem igazán annak van jelentősége, ki írta, sokkal fontosabb a mondanivalója, de ha valaki tudni szeretné, ki is lennék valójában, ott megtalálhatja.
Az pedig igazán pozitív hozadéka a dolognak, hogy végre nem szükséges találgatniuk, s immáron nyugodt lélekkel kérhetnek ezek után bocsánatot azoktól, akiknek valódi vagy internetes neve és személye mögött vélték felfedezni az én személyemet, s miattam igyekezték őket támadni. Lehet is írni a bocsánatkérő hozzászólásokat uraim...
« Utoljára szerkesztve: 2014. Február 17. 10:06 írta Arisztaiosz »

Re:Gőzölgő
« Válasz #304 Dátum: 2014. Február 17. 10:13 »

Arisztaioszhoz

megsebzett lelked nem gyógyíthatom,
eltévelyedett elmédnek utat nem mutathatok,
nem létező terveidről mit sem halhatok
következetességedre soha sem számíthatok
elárvult testrészed fel nem támaszthatom
szakma iránti tiszteletet tőled nem várhatok
kéréseket feléd nem fogalmazhatok
őszinte igaz gondolatokat tőled nem olvashatok
igazságot tőled el nem várhatok
megjavulásodra végképp nem számíthatok
józan ítélőképességet nem adhatok
így bocsánatkérésedre sem számíthatok

Járj sűrűbben Isten házába
meglátod majd segít tisztánlátásodban!






Re:Gőzölgő
« Válasz #305 Dátum: 2014. Február 17. 10:25 »
Igen jól beszél Arisztaiosz! Egyet kell értsek vele abban, hogy nem az számít ki írja, hanem csak az a fontos, hogy mit ír... És hát éppen itt a bökkenő, Arisztaioszom! Ön addig gombolyítja elméje fonalát, míg végül saját maga is belekeveredvén, épp a lényegről felejt el írni! Ez a fórum a keresztségben az igazán magasztos és megtisztelő "Megváltó" nevet kapta, és mivel Önt is sorainkban köszönthetjük, hát joggal merül fel bennem a feltételezés, hogy a megváltás szándéka vezette ide. Várjuk hát okos gondolatait egy szebb, jobb érdekképviseleti jövőről; számítunk Önre, hiszen bizonyította már, hogy kvalitásai meglennének hozzá, hogy lángoszlopa legyen az útkeresőknek. Én legalábbis nagyon bízom benne, hogy nem csak egy trollt köszönthetünk Önben....

*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:Gőzölgő
« Válasz #306 Dátum: 2014. Február 17. 10:47 »
A Tomipapa nem véletlenül váltott Arisztaiosz névre. Két test, két elme egy azonos ideológia. Nem véletlenül rendelkezik gazdag tájékozottsággal az OMME legbelső ügyeiről Tomipapa-Arisztaiosz. (Tiszavasvári-Miskolc-Sturovó-Mosonmagyaróvár-Szigetköz-Lajosmizse.) Bár azt súgja, hogy nincs méhészete, ami lehet is igaz az egyik testben és elmében, de a másik test és elme mégis el-el ejt olyan megjegyzéseket, amelyek viszont mást mutatnak.

Egyértelművé vált, hogy nem hóbortos és unatkozó vénemberről van szó, hanem tudatos tevékenységről. Egyre nyilvánvalóbb a feladata és a célja is. El se kell mondanom, annyira nyilvánvaló. Még kisért a múlt, a rejtélyes XX. század.
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.

*

bekesm

  • ***
  • 168
  • HUNOR/12
Re:Gőzölgő
« Válasz #307 Dátum: 2014. Február 17. 13:49 »
Tisztelt méhészek,  elnézéseteket kérem, hogy olvasnotok kell írásom!
Igencsak primitív, alul képzett embernek tartom magam.
Ezért a politikától, még ha az szakmai is szeretem magam távol tartani, sokan megjegyezték már a politika „úri huncutság”. Emberek azért, hogy pozícióba kerüljenek, vagy abba maradjanak képesek mindent megtenni, és ha érdekük megköveteli annak ellenkezőjét.
Írásom nem születik meg, ha a zöld fórúmon az alábbiakban idézett szösszenetem, egy általam nagyra becsült ottani moderátor nem törli.
Azért gondolom magamat primitívnek mert üzengetek, nem egyenesen a kellő helyen rakom fel kérdésem.
Az ide látogató moderátor úrtól kérdem legyen szíves világosítsa meg elmém, írja meg mivel érdemelte ki írásom a törlést.
Köszönöm szépen!
Üdv.: Bekes Mihály

Zöld fórumon törölve lett:

„Hobbiméhészként látogatom a fórumot sok okos dolgot találtam leírva, ami megkönnyítette méhtartás első lépéseit.  Chat-en is sok jó tanácsot kaptam.
Egyszóval csak köszönhetek a zöld fórumnak.
Amiért kértem Tisztelt Admint, hogy ne törölje a ( már előbb leírt témakörbe nem tartozó) hozzászólásokat, mert a két fórum elbeszél egymás mellett.
Kérlek írásom,  alapból ne rosszindulatúnak tudd be. Mert nem olyan szándékkal írtam,
és engem azért érdekelne;
-   mi van az OMME-s üveggel, miért lett drágább? Nem a 2 FT-ról van szó, hanem az elvről,
-   mi a valóság csávázószer ügyben,
-   tetszik az új újság, de érdekelne miért kellett azt kötelezővé tenni?
Napokban reggel a  rádióban az  OMME elnök nyilatkozott és elejtett pár szót egy műholdas információs rendszer  létrehozásáról, amit nagy örömmel fogadnék. Talán vissza lehetne szorítani a lopásokat, és talán a méhegészségügyi helyzet is valamelyest javulna; gondolok arra, hogy nem vándorolhatna mindenki kontroll  nélkül.
Tehát csak pár példával jelzem, melyek azok a kérdések melyek ha valaki felvet   legyen az bárhová való, vagy bármilyen felekezetű azért csak meg kellene vitatni és nem elbeszélni egymás mellett.
Észérvekre - észérvek kellenének és nem elküldeni egymást melegebb éghajlatra. Vitatkozni, dolgokat megvitatni kulturáltan, európai módon kell, egyébként értelmetlen.”

Re:Gőzölgő
« Válasz #308 Dátum: 2014. Február 17. 14:51 »
Tisztelt Arisztaiosz!
Borongós hangulatom miatti aggodalma rendkívüli módon meghatott. (Csak azért nem írom, hogy könnyekig, nehogy ezzel további nyugtalan perceket szerezzek Önnek.)Örömmel biztosíthatom Önt afelől,hogy mindössze néhány hétvégi történés hozott melankolikus hangulatba. De ne aggódjon! Ilyenkor általában rendszerezem az információkat, szükség esetén módosítom álláspontomat. (Sőt bevallom, hogy „zsenge korom” ellenére már egy paradigmaváltáson is túl vagyok.)
Köszönöm megtisztelő tanácsát, amellyel más utak, nemesebb célok felé kíván terelni engem. Mint ahogy azt Ön is nagyon helyesen mondta, mi nők képesek vagyunk egyszerre több fontos dologra is koncentrálni, ezért kérem, ne kárhoztasson azért, ha továbbra is érdeklődöm a külvilág történései iránt és aktívan részt kívánok venni a sorsom alakításában. Cserébe megígérem, hogy a többi fontos kötelezettségemet sem hanyagolom el.
Viszont képzelje el, milyen szép is lenne, ha mi asszonyok süteményrecept cserélgetés és méhészruha foltozgatás közben békésen megbeszélnénk és empátiánk segítségével meg is oldanánk a problémákat. Természetesen eközben finom ebédet is készítenénk a teremtés koronáinak, akik egymás földbedöngölése helyett, makacs szögek ütemes csapkodásával kényszerítenék a renitens keretléceket a szükségszerű összetartásra. Napi kimerítő munkájuk végeztével fáradtan, de elégedetten ülhetnének le a nagy közös asztalhoz, ahol asszonykáik vidáman elcsicseregnék, hogy mi mindent sikerült elsimítaniuk aznap.
„Ha meg tudjuk változtatni önmagunkat,
a tendenciák is megváltoznak a világban.
Ahogy az ember megváltoztatja a saját természetét,
úgy fog irányába megváltozni a világ hozzáállása.
Nem szabad arra várnunk, hogy lássuk, mások mit tesznek.”

Re:Gőzölgő
« Válasz #309 Dátum: 2014. Február 17. 15:08 »
Tisztelt Bekes Mihály!
Most nem azok a szelek fújnak, hogy kényes kérdésekre válaszoljanak.
Kampány van. A nagy politikában és az OMME-ben is.
Az OMME elnöke minden tájékoztatóját azzal kezdi, hogy mennyit dolgozik értünk!
Mielőtt megsajnálnátok, megjegyzem ez nem egy kötelező tisztség! Előtte is voltak OMME elnökök, senki szájából soha nem hallottuk, hogy mennyit dolgozik. Azért van ott, azért kapja a fizetését! Neki ez a munkája!
Gondolom, hogy megérkezett Erdélyből, ott sem éheztették. Az OMME elnökének pozíciója nem csak a munkáról szól. Nagy tiszteletnek  örvendő büszke cím! Rengeteg kapcsolatteremtéssel, tagdíjainkból fizetett utazásokból, Erzsébet Szállóban, Gyulán töltött kínos vacsorákból is áll az OMME elnökének hatalmas dolga.
Az akáckoalíció aláírása is óriási feladat ám!
De mielőtt  ilyen ironikusan fogalmaznék, nagyon kíváncsi lennék arra az Uniós rendeletre, határozatra, kijelentésre vagy akármire ahol "megtámadták" szeretett nem őshonos fánkat.
Kérjétek meg az OMME elnökét mutassa meg ezt a dokumentumot, vagy azt a akármicsodát amire folyton hivatkoznak,hogy jaj nekünk.
Én ha kijelentem, hogy ezért gyűjtök valami mellett aláírást, akkor meghatározom azt, hogy miért teszem.
Nagyon borongós rossz idő van felénk lehet, hogy rosszmájúság szüli gondolataimat, de olyan kampány ízű ez az akác körüli ramazúri.
Minden magyar méhésznek alapvető érdeke, hogy  védjük az akácerdőinket! Pont most akarják bántani szegényt?
Magánvéleményem az, hogy akácerdőink eltávolítására nincs "eus" rendelet!
Kérjük adják elő, hogy lássuk mi mellett kell kampányolnunk, és az egész nem csupán egy kitaláció.
Azért biztosíthatlak benneteket, hogy ezt a feltételezést nem én találtam ki!
Még jó, hogy magamat nem tudom moderálni.
Nagyernyei Attila

*

atya

  • *****
  • 1043
Re:Gőzölgő
« Válasz #310 Dátum: 2014. Február 17. 15:13 »
Tisztelt bekesm!
1, Ne légy kishitű!! Nem biztos hogy jó ötlet, saját magad le degradálni, csak azért, hogy feltehess pár kérdést.
2, Mindenki kezdte valamikor, valahogy! A lényeg, hogy legyen kitartásod, és felelősségteljesen szeresd, azt amit csinálsz.
3, Sajnos itt az FF-en, nem úri huncutságból működik a szakmapolitika.
4, Az írásodban feltett kérdésekre, a zöldön vagy nem tudják, vagy nem akarják tudni a választ, mert ők valamilyen felsőbb érdektől vezérelve, úgy gondolják, hogy amit nem tudnak, az nincs. Így lehet az, hogy a feltett kérdéseidet törölték. Az az nincs.
Ami még probléma számomra, hogy akik törölhetnek, azok között van olyan, aki elmondása szerint, annak idején azt sem tudták, hogy miről szavaznak, csak ("jó elvtárs módjára") nyújtogatták a kezüket. Az én meglátásom az az, hogy ez a jelenség = az önös érdekekkel.
Nem vagy egyedül. Már sokan sok helyen feltették ezeket a kérdéseket, és sohasem kaptak, kaptunk igazi elfogadható választ. Az ilyenfajta megnyilvánulással csak az a baj, hogy egyre többen kezdik azt hinni, hogy nagy a baj, a kérdések körül, és a vezetés ügy gondolja, amíg nem derül ki az igazság, addig is lesz idejük a mismásolásra.
Az elfogultak, így védik meg a vezetést, és így a saját érdekeikkel sem mennek szembe.
5, Az hogy a műholdas információs rendszerről, mikor, kinek, mit, nyilatkoztak, arról nekem is meg van a véleményem. Ezeket a véleményeket kialakították bennem.
Ne hidd azt, hogy aki lopni jár, az nyitott platón, ne talán tán utánfutón szállítja a lopott kaptárakat.
Szerintem akik ilyet csinálnak, azoknak nem az a cél, hogy mindenki láthassa, merre is szállítják a szajrét.

A sikerhez csak annyi kell, hogy képes legyél az életed a magad módján élni.

Re:Gőzölgő
« Válasz #311 Dátum: 2014. Február 17. 15:21 »
Akác:Én azt hallottam,hogy most készülődik egy EU-s tervezet ,amibe sanszos,hogy belekerülhet az akác is.Ebben a ciklusban már nem fog történni semmi érdemleges ez ügyben kint se.Most az lenne a fő cél,hogy még a tervezetből is kimaradjon.Bár ezt egy politikus mondta,ha hazudott,akkor most segítek neki.... :-\
„Ha meg tudjuk változtatni önmagunkat,
a tendenciák is megváltoznak a világban.
Ahogy az ember megváltoztatja a saját természetét,
úgy fog irányába megváltozni a világ hozzáállása.
Nem szabad arra várnunk, hogy lássuk, mások mit tesznek.”

*

bekesm

  • ***
  • 168
  • HUNOR/12
Re:Gőzölgő
« Válasz #312 Dátum: 2014. Február 17. 16:01 »
Tisztelt Attila és Atya!
Köszönöm a választ igazából nem tőletek várnék választ.
Ha másra nem legalább arra szeretnék választ kapni az „illetékestől”miért törölte ki hozzászólásom.
Az ott feltett kérdésekre a választ; gondolatom szerint sokan nem tudjuk, de azért meg kellene adni a lehetőséget, hogy legalább vita legyen róluk.
Kedves Atya!
Méheket családtagként szeretem, élvezettel, eredményesen irányítom tevékenységüket. Nem akarok szerénytelennek tűnni ezért eredményekről nem írok.
Ahhoz már elég idős vagyok, hogy érezzem a felelősséget, első írásom igazából arra irányult, hátha más is megérzi.
Van pár gondolat, ami vezérel: pl.
 Az élet nem más, mint út a halálba!
Egy életkor betöltését követően ne azt nézd ki voltál, hanem azt, mivé lettél!
Üdv.: Misi

*

atya

  • *****
  • 1043
Re:Gőzölgő
« Válasz #313 Dátum: 2014. Február 17. 16:17 »
Arisztaiosz!
Az írása számomra igen igen gyenge védekezési produkció.
Idézet
Amiért nem kívántam nevemet a teljes világhálón megszellőztetni, annak kizárólagos oka, hogy ezen a néven szerepel ott a fiam, akit szerettem volna megóvni az olyan mocskolódásoktól, melyeket Dr. Csuja szokott körlevelekkel rászórni vélt ellenségeire.
Erre nem is tudok mit mondani. Hirtelen több dolog is az eszembe jutott.
Pl az, hogy mindenki a saját dolgaiért a felelős. Miért gondolja azt, hogy amit maga elkövetett, azt a fián fogják számon kérni. Hovatovább, ha úgy alakul, szerintem a fia fog teljesen elzárkózni az apjától.
Az írásában megemlített "Dr Csuja" az csak Csuja, vagy ha úgy megfelelőbb az ön számára, akkor csak agyszerűen, Geddekas, és így nem lesz áthallás pejoratív módba.
Egyéb iránt, nem hiszem hogy az írásai megfogalmazásánál, tekintettel lett volna a fiára, gondolván arra, hogy a fater miatt ne kerüljön kellemetlen helyzetbe. (Bocsánat, itt most elkezdtem pityeregni, hiába, elérzékenyültem, "szegény gyerek")
Amióta, "ismerem" Önt, és Önnel kapcsolatban állok, nem emlékszem arra, amikor is, valaki az Ön családjával példálódzott, vagy megjegyzést tett volna arra.
Mi történik Önnel? Nem volt még eddig ilyen tényfeltáró.
Én továbbra is csak arra kérném, legyen befogadó, és nagyvonalú, mert nem mindenki olyan kvalifikáltságú itt, mint Ön. ::)
A sikerhez csak annyi kell, hogy képes legyél az életed a magad módján élni.

*

kiskakas

  • *****
  • 3248
Re:Gőzölgő
« Válasz #314 Dátum: 2014. Február 17. 18:51 »
QUQURIQ!

Tiszteletem minden jó érzésű méhész Barátomnak!

Kérdezem, hogy mit kínlódtok Arisztaiosz becses méhész (nem méhész) Úriemberrel?
Nektek megér ennyit?

Üdvözlettel a Kiskakas!