Gőzölgő

  • 4394 válasz
  • 1657490 megtekintés
Re:Gőzölgő
« Válasz #270 Dátum: 2014. Február 12. 22:35 »
Szia Attila!

Nincs mit várni az elnökre, szerintem találkozzunk valahol hétvégén 02.15-16-án aláírók képviselői beszéljük meg a részleteket, dobjuk össze a postaköltséget és hívjuk össze együtt a rendkívüli küldöttgyűlést valamelyik már meghirdetett országos rendezvény helyszínére.

Egyszerűen szervezzünk rá 2014. március 8.-ra, a legalább 15 nappal korábban szabályt is tudjuk teljesíteni.
« Utoljára szerkesztve: 2014. Február 12. 22:43 írta Tóth Zoltán »

*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:Gőzölgő
« Válasz #271 Dátum: 2014. Február 13. 00:30 »
Unom az elnök úr packázó magatartását. Irány az ügyészség. Ez az ember a hivatali előtörténetében hozzászokott, hogy a hivatal Őt rugdossa. Lehet, hogy ezt élvezi? Fene a gusztusát! Ennyire kívánja? Hát akkor megkapja!
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.

Re:Gőzölgő
« Válasz #272 Dátum: 2014. Február 13. 13:38 »
Tulajdonképpen igaza van Geddekasnak. Ezek a mondvacsinált kifogások csak jogi alapot adnak egy újabb ügyészségi vizsgálatnak. Aztán lehet megint ujjal mutogatni, hogy feljelentgetik az OMME-t, meg hogy szét akarják verni az OMME-t. A kérdés még mindíg áll, miért nem akarják vagy akarja a vezetés a tagság alapszabályban rögzített jogát biztosítani?

Üdv. jani bátya

Re:Gőzölgő
« Válasz #273 Dátum: 2014. Február 14. 00:00 »
varjú

Bocs a késői válaszért.Kollegádnak igaza van.A rendes fociban közvetet szabadrugás jár az idő húzásért,de gondolkoz el miért irtam ezt igy le. Geddekas pedzi.

Más: Lenne hozzád egy-kettő kérdésem, hátha tudod a miértjét?

-Miért van egyes OMME vezetőnek négy poziciója?
-Miért nincs önálló listás küldöttünk az AGRÁRKAMARÁBAN?
-Miért nem hozzák nyílvánosságra a tisztségviselők javadalmazását?
-Miért nem cáfolják a visszaélésék tényét?
-Miért hivatkoznak olyan aportra ami nem az OMME tulajdona?
-Miért nincs szakmai kerekasztal összehívása?
-Miért nem voltál ott egyetlen össze jövetelen?
-Miért nincs önálló javaslatod?

Ui:Ma a méhesben sok volt a varnyú,de elkergettük öket.

*

varjú

  • ***
  • 161
Re:Gőzölgő
« Válasz #274 Dátum: 2014. Február 14. 07:08 »
Az első hat kérdést miért tőlem kérdezed? Ezekre a mindenkori OMME vezetés tudhatja csak a választ.

Azt honnan veszed, hogy egyetlen összejövetelen se voltam?
Azt itt Tóth Zoltán gyorsan nyilvánvalóvá tette számomra, hogy önálló javaslatokra nem nagyon van szükség, mert a háttérben már le vannak osztva a lapok az új vezetés kapcsán is, a cselekvési terv kapcsán is, stb. Nekünk pór népnek majd csak az lesz a dolgunk, hogy támogassuk vak hittel.
Ha figyelted a hozzászólásaimat, azóta lettem "ellenség", mióta ezt firtatni kezdtem.
Pedig segítő szándékkal jöttem ide. DE, mint ahogyan az OMME vezetés részéről nem tűröm az agymosást, ezt itt sem vagyok hajlandó tolerálni!
Láttál-e már karón varjút?

*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:Gőzölgő
« Válasz #275 Dátum: 2014. Február 14. 09:39 »
Mint OMME tag, téged is zavar az első hát kérdés megválaszolatlansága. Ezért vagy itt császármadár.
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.

Re:Gőzölgő
« Válasz #276 Dátum: 2014. Február 14. 19:29 »
Hogy én mennyire rühellem ezt a fajta marketinget! >:(
„Ha meg tudjuk változtatni önmagunkat,
a tendenciák is megváltoznak a világban.
Ahogy az ember megváltoztatja a saját természetét,
úgy fog irányába megváltozni a világ hozzáállása.
Nem szabad arra várnunk, hogy lássuk, mások mit tesznek.”

*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:Gőzölgő
« Válasz #277 Dátum: 2014. Február 14. 19:39 »
Ja, Én is. Ezt úgy hívják, hogy politikai marketing.
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.

*

varjú

  • ***
  • 161
Re:Gőzölgő
« Válasz #278 Dátum: 2014. Február 14. 22:04 »
Hogy én mennyire rühellem ezt a fajta marketinget! >:(
Melyiket?
Láttál-e már karón varjút?

Re:Gőzölgő
« Válasz #279 Dátum: 2014. Február 15. 06:03 »
Elkezdték teleszemetelni a szakmapolitikát angol nyelvű hirdetésekkel.Találkoztam már máskor is ilyennel,tudtam,hogy hamarosan törlésre kerülnek,de most kicsit elborította az agyamat a gőz,ezért idejöttem gőzölögni.  :) Meggondolatlan tettem miatt olyan lettem,mint a Delphoi jósda.Mondtam valamit,amit most mindenki úgy értelmez,ahogy akar.  ;)
„Ha meg tudjuk változtatni önmagunkat,
a tendenciák is megváltoznak a világban.
Ahogy az ember megváltoztatja a saját természetét,
úgy fog irányába megváltozni a világ hozzáállása.
Nem szabad arra várnunk, hogy lássuk, mások mit tesznek.”

*

varjú

  • ***
  • 161
Re:Gőzölgő
« Válasz #280 Dátum: 2014. Február 15. 07:49 »
Gedde barátunk mindjárt rá is csapott, én azért megpróbáltam tájékozódni. ;)
Láttál-e már karón varjút?

*

atya

  • *****
  • 1043
Re:Gőzölgő
« Válasz #281 Dátum: 2014. Február 15. 08:05 »
Kérlek, számolj be a tájékozódásod sikeréről.
A sikerhez csak annyi kell, hogy képes legyél az életed a magad módján élni.

Re:Gőzölgő
« Válasz #282 Dátum: 2014. Február 15. 16:12 »
Mint OMME tag, téged is zavar az első hát kérdés megválaszolatlansága. Ezért vagy itt császármadár.
Hogy én mennyire rühellem ezt a fajta marketinget! >:(
Ja, Én is. Ezt úgy hívják, hogy politikai marketing.

Kedves Lindzzy!

Szerencsére törölték a hozzászólások közül azokat a próbálkozásokat, melyek láttán itt ilyeténképpen fakadt ki, pedig éppen e törlésekkel nyert igazán pozitív értelmet a megnyilatkozása, mintegy megválaszolva Geddekas azon próbálkozását, mellyel igyekszik az éleslátás adományának képességét önmagának tulajdonítva felfedezni egyik klubtársában a "gonoszt", aki csak azért jár ide, hogy károgásával megzavarja azt a felszabadító harcot, melyet ő itt oly odaadással folytat. Szeretném azt hinni, hogy ön valóban ellene kíván mondani annak a mentalitásnak, amit itt a doktor úr gyakorol. Nincsenek természetesen illúzióim, hiszen alább éppen azon szabadkozott, hogy a spam-marketingre reagált, s nem a doktor úr megszólalására, de miután nyitva hagyta a lehetőséget, hogy püthiai üzenetét mindenki aképpen értelmezze, ahogy akarja, engedje meg, hogy legalább egy rövid időre abba az illúzióba ringassam magam, hogy íme, gyarapodott ismét azok száma, akik képesek a helyén értékelni a doktor úr marketing-próbálkozásait, melyekkel igyekszik a számára kellemetlen, vagy terhes személyeket vérbeli politikai módszerekkel megsemmisíteni. Nem érzem szükségét, hogy reagáljon erre a hozzászólásra, számomra már az is üdítő perceket jelentett, amikor megengedte, hogy saját nézőpontomból értékelhessem az üzenetét.
...de most kicsit elborította az agyamat a gőz,ezért idejöttem gőzölögni.  :) Meggondolatlan tettem miatt olyan lettem,mint a Delphoi jósda.Mondtam valamit,amit most mindenki úgy értelmez,ahogy akar.  ;)


Köszönet a lehetőségért...

*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:Gőzölgő
« Válasz #283 Dátum: 2014. Február 15. 17:07 »
Nem tekintem Varjú urat ellenségnek és gonosznak. Attól, hogy más a véleménye, még lehet akár barát is.
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.

Re:Gőzölgő
« Válasz #284 Dátum: 2014. Február 15. 17:33 »
Arisztaiosz még nincs törölve?

Engem a zöldfórumról 1 óra 11 perc alatt ennek töredékéért nem csak moderáltak hanem véglegesen ki is zártak.

Nekem és úgy látom már sokan másoknak is elegük van ömlengő semmitmondó élvezkedő írásaiból, s főleg annak tartalomhiányától.

Szívesen megválaszolgatnék neki nap mint nap csak ugye átlátok rajta.

Neki(k) pontosan ez a céljuk, unalmassá tenni ezt a fórumot.

Még néhány nap és elfogynak az olvasók amennyiben ez így megy tovább.

Senki sem kíváncsi egy ilyen ömlengésre értelmetlen szóf...-ra.

Küldjétek el a "vén töketlent"  :D csak árt mindennek,  mindenkinek.

Koncentráljunk a munkára és a feladatokra!