Gőzölgő

  • 4394 válasz
  • 1666076 megtekintés
Re:Gőzölgő
« Válasz #1380 Dátum: 2016. Augusztus 23. 01:02 »
"A fent megfogalmazottak alapján nem foglalkoztatnak a provokatív kérdései sem, s miután sem haveri, sem megbízotti viszonyom nem volt -s ma sincs- az Ön  által támadott személyekkel, tőlem ne is várjon válaszokat."

Ennek némileg ellent mond az a tény, hogy Ön az OMME-hoz beadott pályázat belső használatra fenntartott (a többi pályázó esetében nem nyilvánosságra hozott) személyes adatokat tartalmazó részéből kénye kedve szerint idézget!

Ez felveti a hatalommal való visszaélést, mert Én úgy tudom ezek a pályázatok csak a vezetőség részére voltak ilyen mélységben nyilvánosak.
De ezt hagyjuk, mert tudom Ön csak kedvességből idéz ráadásul, amit onnan vesz az mind igaz!
(Kíváncsi lennék Kozma Eszter mit szólna hasonló ellenszeles eljáráshoz?  :o)

Arról beszéljen inkább, hogy ha NEM haver és NEM megbízott akkor hogy jutott az infókhoz.
Ha meg hozzá jut akár személyes adatokat is tartalmazó dokumentumokhoz is a Viola utcába, kérem nézzen már utána  a közhaszontalanságot előidéző urak tevékenységének is.

Nem hiszem, hogy a fentiek TÜKRÉ-ben ÖNNEK ez gondot okozna.
Csak akarni kéne!   ;D

Miről vetyeng itt Ön, kedves Chuck? Milyen forrásból van Önnek tudomása, mit tartalmaztak a pályázati anyagok? Ha viszont nem ismeri a pályázatok tartalmát, honnan az információja, hogy én abból idéztem volna? Milyen személyes és nem nyilvános adatokról kukorékol, amiket én idéztem volna?
Milyen alapon állít bármit is, mielőtt konkrét bizonyítéka lenne, s milyen alapon igyekszik hitelteleníteni és rágalmazni az Elnökség egyik (esetleg több) tagját is? Netán a fóbiái, a bennfentesség, netán a személyes érintettség alapján?

Vitánk folyamán ezidáig nem terveztem senkit nevesíteni, s óvakodtam elmélyedni a magánéleti problémáiban is, de a pszichózisa következtében úgy tűnik ez elkerülhetetlen lesz.
A “jelölt” neve már régóta nem lehet titok, azt a “Valakinek a Valakije” az email-címével közhírré tette, bár az is hírlik, hogy ez is már lefutott dolog…
Bevallom, a magánéletük eddig nem foglalkoztatott, s terveim szerint ez ezután is így lesz, de ha ragaszkodna a szado-mazo adok-kapokhoz, állok rendelkezésére. Le kéne már vennie a hegesztő-szemüveget, nem is áll túl jól Önnek, s azt hiszem, arra sincs szüksége, hogy a méhészközösség egyik része sajnálja, a másik része meg csöndben röhögjön az egykor oly tiszteletre méltó méhészmesteren, generációk tanítóján, a zászló őrzőjén…
Nézzük hát azokat az “etikátlanul” beszerzett információkat…
Elsőként tehát a jelölt neve alapján rákeresve a Google ezt (is) adja:
http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:K9BYP4snFTAJ:www.fiatalgazda.hu/blog/szent-istvan-egyetem-budai-campus-fiatal-kertesz-klub-20160426+&cd=5&hl=hu&ct=clnk&gl=hu

Nicsak, a hölgy aránylag rövid (mintegy öt éves) méhész-életúttal a háta mögött máris nem csak főállású méhész, cikk- és pályázatíró, de több település méhegészségügyi felelőse is lenne? Az öt esztendő sem Viola utcai forrásból ismert, a “Valaki” erről a Méhészet hasábjain nyilatkozott.  Márpedig saját bemutatkozása alapján méheüs, s efelől kétség sem lehet, hiszen láthatóan a "barátom" nem hazudós, a hölgy valóban, tagadhatatlanul és az internetről lekereshetően méhegészségügyi felelős, a hatóság a nevére postázta a határozatot:
http://www.vacratot.hu/dokumentumok/kozsegizarlat.PDF
Akkor most honnan származhatnak az információim…?
Ne gondolja senki, hogy a méhegészségügyi felelősök személye atomtitok lenne, csak példaként felhoznám a gödöllői méhegészségügyi felelősök internetes felderíthetőségét is:
http://www.godollo.hu/_site/doc/newswf2e0072/2016/doc20160802103046.pdf
Ezen információt sem a megyei szaktanácsadótól kellett kérjem…
Nos, ha valaki adatokra kíváncsi, az sem lehetetlen, hogy megkapja a kívánt információt a jelölt korábbi tevékenységéről, semmi szükség nincs konspirációra, “kémkedésre”, a delikvensek nagy része önként kínálja az önfelmutatást. Már a “Valaki” kedvenc whiskey-éről is képben lehetünk, tudhatjuk, melyik piacokon és milyen sikerrel értékesíti a mézét, s még számtalan információt is önként kínál az érdeklődőknek…:
https://www.facebook.com/adrienn.szabo.509
Végül az eddigi honlapok idézése akár fölösleges is, az alábbi cikk is bőven elegendő annak bizonyítására, hogy nem “bennfentes információk” kerültek a birtokomba, mindössze használtam az internet adta lehetőségeket az engem és a közvéleményt érdeklő témában:
http://www.orbottyan.hu/hu/cikk/mehegeszsegugy_telepulesunkon
Gondolom, hogy ezután már nem kételkedik, s az utóbbi cikk alapján talán az is nyilvánvaló, honnan vettem, hogy a “Valaki” mely helységekben szolgálja a méhészek közösségét.

Ezek után viszont nyomatékosan felhívnám szíves figyelmüket, hogy a honlapon elhelyezett írásaik alapján egyrészt bocsánatkéréssel tartoznak azon személyek felé, akiket nemtelenül meggyanúsítottak, megrágalmaztak az információk etikátlan kiszivárogtatásával, másrészt szintén nyomatékosan kérném, hogy magyarázzák meg, Önök milyen etikai normák alapján szellőztetnek meg olyan bennfentes információkat, mint amelyeket Texas Ranger, Nagyernyei Attila, Bogár Tamás, Geddekas és az újratöltött Micike csak ezen témában, dokumentáltan feltett a Klubra. Nem lenne hiba, ha az etika jegyében megneveznék az informátoraikat. Nagyernyei Attila saját bevallása szerint ő első kézből Bross Pétertől kapja az információkat, gondolom a többieknek is megvannak a maguk téglái, vagy ők is az elnök úr súgásaiból táplálkoznak. Ha viszont élnek és visszaélnek a bennfentes információk eszközével, akkor nem tudom, milyen alapon nyekeregnek itt etikáról, hatalommal való visszaélésről, s milyen alapon vádolnak elnökségi tagokat hírek, információk kiszivárogtatásával, etikátlansággal.
Vivaldival szólva: az ilyen semmi-emberek “monnyanakle”, de izibe! Hagyják már végre békében dolgozni az elnököt, elnökséget, ügyvezetőt, EB-t. Geddekas meg fizesse már ki a vesztes pere bírósági költségeit, aztán vonuljon vissza a szabadépítményes világába, s ne hülyítse már tovább a jobb sorsra érdemes méhészeket. Az sem ártana, ha elárulná, kitől származik az az információja, miszerint a “méhtelenségem” ellenére befizettem az OMME tagdíjat. Ha már informálódik, informálódjék korrekten, s ha állít valamit, akkor állítson igazat, ne Rádi urat igyekezzen dolgoztatni.

Re:Gőzölgő
« Válasz #1381 Dátum: 2016. Augusztus 23. 06:29 »
Lousicide!
Minden igényt kielégítő rövidke tájékoztatójának az engem érintő részére válaszolok.
Ezt írja:
"Nagyernyei Attila saját bevallása szerint ő első kézből Bross Pétertől kapja az információkat, gondolom a többieknek is megvannak a maguk téglái, vagy ők is az elnök úr súgásaiból táplálkoznak."
Érdekes gondolatmenet.
Jászberényben csurig volt a terem Bross Péter előadása alatt, így mindenki első kézből kaphatta az információkat.
Milyen tégláról beszélsz?
Az a szemlélet amelyet Te képviselsz, rabjává tett.
Kiforgatni a szavakat, lejáratni úgy másokat, hogy semmi alapja nincs, ebben éled ki tetűirtó ösztönöd.
A változás csapatának egyik nem titkolt célja a teljes átláthatóság a tagok részéről.
A Mészáros féle csapat ennek akart akadályt gördíteni, melynek épületes példája a közhasznúságunk akarattal való elveszítése!
Mivel kitiltottak bennünket (üzleti titokra hivatkozva) amit mi mutyinak nevezünk, el kezdett járni az agyatok.
Ezért kellett egy olyan agymosás, amely a méhésztársadalomtól idegen.
Az OMME valamikor egy nagy család volt, de mindenképpen Mészárosék uralkodása előtt.
Olyan, hogy tégla meg sugdolódzunk, kussoltatunk, megkérdezzük a küldöttet, hogy miért úgy szavazott,elképzelhetetlen volt.
Az elnök kutya kötelessége az egység megteremtése, amit Mészárosék porrá zúztak, és szembefordítottak bennünket önmagukkal.
Tették ezt azért, mert volt egy elszánt csapat aki megálljt parancsolt a korrupciónak, mutyizásnak, a méhészek pénzének elherdálásának!
Na ez nem tetszett nekik, mert az önös érdeküket, a pénzkiszívást egyesületünkből igen sértette a "Buxa indexüket".
Ha Te ezt a szemléletet támogatod nem tudunk közös nevezőre jutni.
Most jelenleg a bukott "maradék" azon szorgoskodik, hogy tudja visszakaparintani a gyeplőt.
Innen üzenem nekik, hogy "Mészárosék" a lovat nem tudják levágni!
Nagyernyei Attila



Re:Gőzölgő
« Válasz #1382 Dátum: 2016. Augusztus 23. 06:40 »
Kinek is vannak fóbiái?

Nem méhész kertész akinek nincsenek haverjai a méhészek között, nem kap megbízást semmire és mégis milyen lelkesen "dolgozik" egy bizonyos csoport érdekében!
Ráadásul olyan embereket vesz a szájára akiket nem ismer semmi köze  hozzájuk az ország másik végében laknak!

Épeszű ember ilyet nem csinál!  ;)

Csernus doki ezt, hogy írná körül magával kapcsolatban?  :o

"Nicsak, a hölgy aránylag rövid (mintegy öt éves) méhész-életúttal a háta mögött máris nem csak főállású méhész, cikk- és pályázatíró, de több település méhegészségügyi felelőse is lenne?"

Esztike pályázatában is olvashatott hasonlókat?
Kíváncsi lennék a méhész múltjára!
Szabó György

Az életben egy dolgot jól jegyezz meg!
Az emberek soha nem változnak,
csak te ismered meg őket jobban!

Re:Gőzölgő
« Válasz #1383 Dátum: 2016. Augusztus 23. 07:48 »
Bocsi, nem az a lényeg, hogy vesztett a valaki valakije/a hölgy?
A legeslegalkalmasabbat választották ki a feladatra, így le lehetne már szállni róla és az ügyről, nemde?

A legjobb "senkiként" pályázni ilyesmire, akkor nincs téma, kuss és öröm van. Ez a menő és követendő pár éve.
http://giphy.com/gifs/slow-clap-mary-poppins-movie-12YimfUI3xDZzq

(2010-től méhészkedik egyébként, fiatal gazda pályázattól (2011-2015) függetlenül kezdte és folytatja - ahogy hírlik.)

*

atya

  • *****
  • 1043
Re:Gőzölgő
« Válasz #1384 Dátum: 2016. Augusztus 23. 09:10 »
Uraim!
Tisztázni kéne egy két dolgot!

Bárhol a világon, bármelyik országában, bármelyik városában,........ha a vezetőségében, az elnök személyét érintően változás történik, mindig megfigyelhető, hogy az elnök a saját csapatával tud, és fog tudni jól együtt dolgozni.
Ez nálunk (méhészeknél) is így lehetett volna, de Bross kijelentette,"neki nincs csapata". (2016, Kaposvár, Szekszárd, Székesfehérvár, sokan - nagyon sokan hallották)
Egy "jó" vezető ha igazán eredmény akar elérni, (paradigma váltás és nem csak a saját életében) akkor azzal kezdi hogy kialakítja a lehető legrövidebb idő alatt a csapatát. A saját csapatát!
Lehet Bross megítélése szerint még nem jött el az a bizonyos lehető legrövidebb idő.  Szerintem már régen elmúlt.
Ez a legnagyobb probléma, melynek most issza a levét: 5:6 arányban.
Ezek tudatában így soha nem lesz egység, nem lesz "családias" a hangulat odafent.
Nem tudom hogy azt az állapotot ami most a vezetésben uralkodik meddig akarják fenntartani, de szerintem ez az állapot nem fenntartható sokáig. Valaki (k) menni fog (nak)!?!?
A fenet említett aránypárt figyelembe véve, lehet soha  nem is lesz egység, már "csak azért is".
Nem szabad egymásnak esnünk (itt sem), és főleg úgy nem, hogy igazán nem tehetünk a kialakult helyzetről, mert elfogadtuk, hogy "nincs csapat". Ami meg most van az olyan is!
Éppen ezért kérnék mindenkit arra, hogy bátran fejtse ki véleményét egy egy adott témában, de ha lehet mellőzze a személyeskedést. Semmi jóra nem vezet, ha csak nem köpködni akarunk egymásra.

Ui:
Ha veszel egy házat, belülről átfested, mert az egészségügyi festés, közérzet javító.

« Utoljára szerkesztve: 2016. Augusztus 23. 20:30 írta atya »
A sikerhez csak annyi kell, hogy képes legyél az életed a magad módján élni.

Re:Gőzölgő
« Válasz #1385 Dátum: 2016. Augusztus 23. 10:24 »
Oké vettem az adást!  ;)

Akkor személyek nélkül!

Kérdezném a nagyérdeműt, mindenkit!

Ki mit tud arról, hogy az előző vezetés tagjai közül melyiknek milyen szerepe volt a küldöttgyűlési határozattal szembe menve az OMME közhasznúságának elvesztésében?

Így jó lesz?   ;D
Szabó György

Az életben egy dolgot jól jegyezz meg!
Az emberek soha nem változnak,
csak te ismered meg őket jobban!

*

atya

  • *****
  • 1043
Re:Gőzölgő
« Válasz #1386 Dátum: 2016. Augusztus 23. 11:14 »
 Mivel a demokrácia működött, működik, egyértelmű számomra a válasz.  :o ::) :-[
Van egy vezetőség melyben a választott tisztségviselők szavaznak így is úgy is. De a végeredményt tekintően a többségi szavazat alapját történik a végrehajtás. Viszont ez nem azt jelenti hogy nincs egyéni felelőssége-felelősségük valakinek, vagy valakiknek.
Nem lehet mindig a demokrácia mögé bújni. Még akkor sem ha a régi vezetés mindig a többségi akarattal próbálta meg legalizálni a törvénysértő dolgaikat.
Apropó, ha már többségi akarat, akkor nem szabad megfelejtkezni arról a küldöttgyűlésről sem amikor a küldöttek egyhangú döntése alapján a közhasznúság megtartására szólította fel az akkori IB-t. ( vezetőséget )
Az akkori "vezetőség" semmibe vette a  küldöttek (méhészek) egyértelmű akaratát, a közhasznúság tekintetében. (Is) Vagyis, szembe mertek menni a küldöttek egyértelmű és egyhangú akaratával, álláspontjával.
Láss csodát, többsége annak a csapatnak most is ott helyezkedik a vezetőségben, küldöttgyűlési akarattal!!
Ezen viszont nagyon el kell gondolkodniuk a küldötteknek.  :(  >:(

("ne hadjuk, hogy a fejünkre szarjanak, van nekünk szánk is") 
A sikerhez csak annyi kell, hogy képes legyél az életed a magad módján élni.

*

atya

  • *****
  • 1043
Re:Gőzölgő
« Válasz #1387 Dátum: 2016. Augusztus 23. 12:31 »
lousicide
Írásodból egy pár mondatot idézve.
Idézet
.....................egykor oly tiszteletre méltó méhészmesteren, generációk tanítóján, a zászló őrzőjén…...............
Te saját magad mellett milyen produktumot tudsz felsorolni mint méhész, vagy mint OMME tag.
Te mit tettél a méhészek érdekéért személy szerint? Szeretném tudni valójában kit is tisztelhetek benned.
Ez engem is, és a szélesebb közvéleményt is érdekli.
Kíváncsian várom válaszod.
A sikerhez csak annyi kell, hogy képes legyél az életed a magad módján élni.

Re:Gőzölgő
« Válasz #1388 Dátum: 2016. Augusztus 23. 15:55 »
Kinek is vannak fóbiái?

Nem méhész kertész akinek nincsenek haverjai a méhészek között, nem kap megbízást semmire és mégis milyen lelkesen "dolgozik" egy bizonyos csoport érdekében!
Ráadásul olyan embereket vesz a szájára akiket nem ismer semmi köze  hozzájuk az ország másik végében laknak!

Épeszű ember ilyet nem csinál!  ;)

Csernus doki ezt, hogy írná körül magával kapcsolatban?  :o

"Nicsak, a hölgy aránylag rövid (mintegy öt éves) méhész-életúttal a háta mögött máris nem csak főállású méhész, cikk- és pályázatíró, de több település méhegészségügyi felelőse is lenne?"

Esztike pályázatában is olvashatott hasonlókat?
Kíváncsi lennék a méhész múltjára!

Kedves Chuck!

Attól tartok, fordítva tetszik ülni a lovon: Kozma Eszter nem méhésznek jelentkezett az OMME-ba, hanem a MMNP koordinátorának. Azt már tisztáztuk, hogy azért rá esett a választás, mert az ezt megelőző évek folyamán a MVH-ban kifejezetten a méhészeti NP ügyintézésével foglalkozott. Ha jól olvastam a pályázati felhívást,  http://www.omme.hu/?p=6795 ,
abban sem méhészt kerestek a pozícióba, hanem az államigazgatásban, s a támogatások ügyintézésében jártas személyt.

Emlékeim szerint nem régen éppen Ön igyekezett a Haszonállat Génmegőrzési Központ méhesébe méhészt toborozni. Fogalmam sincs, miért nem cserkészi be a pályázaton nem nyertes "Valakit", éppen testhezálló feladat lenne számára az a pozíció: van hadrafogható méhészeti gyakorlata, s a saját (és testvére) méhesének gödöllői  tartási helyétől sem kellene messzire dolgoznia, méhegészségügyi felelősként pedig az Ön lemondásával megüresedett eü-s pozíciót is be tudná tölteni ott, ráadásként a "Valaki" folyamatos segítségére is számíthatna...

Nem tisztem megítélni, hogy a pályázaton nem befutóként elbírált hölgy méhészeti tapasztalata mennyit lendíthetett volna a NP feladatainak ellátásában, de úgy vélem, hogy egy 5 éves méhészeti gyakorlat önmagában még nem a "világ kincse", noha a hölgy magabiztossága képes elgondolkodtatni, a Fiatal Gazda pályázaton elért eredményei pedig magukért beszélnek. Ekkora magabiztosságot csak valóban akkor tapasztal az ember, ha ugyan még nem évtizedes tapasztalat birtokában fog hozzá a tevékenységhez a delikvens, de akár családi, akár magánéleti kapcsolatrendszerében megalapozott a háttérországa. Ráadásul a hölgy nem csak magabiztos méhész, de kiváló közgazdász és cikkíró is lehet (olvastam a Méhészetben elhelyezett írását is), és feltehetően soha nem kellett nélkülöznie a segítő, "hóna alá nyúló" támogató segítséget sem, mert úgy hírlik, feltűnése és tündöklése a méhészet egén egészen üstökös-szerűre sikeredett, s támogató háttér nélkül ez még egy olyan kvalitású személynek sem mindig sikeredik, mint Ő.

Nagyon szimpatikus az is, hogy a megszerzett tudást nem igyekszik magának megtartani, szívesen oktat is:

https://www.youtube.com/watch?v=c_UJ9LzXGwU

Tervezem, hogy ha letelik az "inasidőm" mostani mentoromnál, nem Ludányi dr-hoz íratkozom be, hanem átigazolnék a hölgyhöz, nála igyekezvén megtanulni a méhészkedés minden csínját-bínját, mert őszintén be kell valljam, mihamarább vérbeli, virtigli méhésszé szeretnék válni, hogy végre megfelelhessek az Önök szigorú elvárásainak is. Jelentem, már most is jó úton haladok, s ha a hölgyhöz sikerülne szegődnöm, talán idővel a méhészetéből is tudok bérelni én is néhány családot (én olyan 100-200-ra gondoltam), kímélve a saját vállalkozás büdzséjét. Így a kecske is jóllakhatna, s még a káposztának sem kellenék megfogyatkoznia, a hölgy pedig megszabadulhatna a saját méhes üzemeltetésének nyomasztó terhétől.

Majd meglátjuk, mindenesetre rövidesen igyekszem felvenni a hölggyel a kapcsolatot, de addig is megkérném Önöket, ne igyekezzenek amolyan csintóista módon elgáncsolni, hanem inkább támogassák ebbéli szándékomat. Ez esetben módom nyílhatna Geddekas mestertől is leckéket venni a szabadépítményes kategóriában, öreg, muzeális mángorlóm és jatagánom nekem is van itthon, s az sem elhanyagolható szempont, hogy Csuja úrtól végre beszerezhetnék olyan génállományú méheket is, melyek már megtanultak együtt élni a Varroa-atkával. Ha jól tudom, Csáki Tamás méhészete is egészen közel található a jelölt családi és az Ön 1 családos méhészetéhez (szinte valóban, mintha egy család lennének), Tamás gödöllői méhesében végre módom nyílhatna a szerves savakkal történő védekezés tanulmányozására is. Nem titkolt szándékom, hogy talán Önnel is normalizálhatnám a kapcsolatomat. No, nem a tőlem eddig konzekvensen megtagadott meleg kézfogásra vágyom okvetlenül, mindössze azt szeretném elérni, hogy ne sírjon fel minden éjjel, ha velem álmodna.

Egyszóval számomra kincset érne, ha a Duna mellől a Gödöllői-dombság kies lankáira, a Gödöllői Arborétum közelébe költözhetnék, rendkívül megragadó volt a méhes természeti környezete, a Méhészeti Intézettel szinte szemben:  https://www.google.hu/maps/place/G%C3%B6d%C3%B6ll%C5%91i+Arbor%C3%A9tum/@47.5673334,19.383839,2882m/data=!3m1!1e3!4m5!3m4!1s0x4741c858d7a8f3af:0x1adb0a883b4509cf!8m2!3d47.5673914!4d19.3839377!6m1!1e1?hl=hu

Az már csak plusz hozadéka lehetne a dolognak, hogy ráadásként nem arról kellene egyfolytában nyekeregniük, hogy "nem méhészként" milyen alapon merészelek önálló és a csintóistákétól merőben eltérő véleményt formálni a beteges hatalmi harcaik folyamán elkövetett agresszívan immorális, hiteltelenítő, mocskolódó és mások becsületébe gázoló tevékenységükről.


Re:Gőzölgő
« Válasz #1389 Dátum: 2016. Augusztus 23. 19:02 »
Mi van tetű koma a töködre léptem?  ;D

Fáj ugye?  ;)

Tényleg nem méhésznek vették fel.
A program koordinátornak nem árt ha ért a méhekhez, mert akkor legalább tudná miről beszélnek körülötte.

Már megint olyan adatokat hozol nyilvánosságra amikhez csak hatósági személyek, vagy bennfentes OMME alkalmazottak juthatnak hozzá!
Akkor ki is vagy Te tetű-kém?
Csak nem a TÉGLA az OMME központból?
Neki vannak hozzáférései ilyen adatokhoz!


Na tisztelt méhésztársak, hogy tetszik az amikor valaki a hatalmával vissza él?
Kell-e többet ezekről az urakról bármit magyarázni?  :o

Szánalmasak!  :-[

Ha van pofád akkor beiratkozhatsz.
De szerintem a Ludányi féle képzés Neked jobban tetszene!  ;D


Szabó György

Az életben egy dolgot jól jegyezz meg!
Az emberek soha nem változnak,
csak te ismered meg őket jobban!

Re:Gőzölgő
« Válasz #1390 Dátum: 2016. Augusztus 24. 09:24 »
111
« Utoljára szerkesztve: 2019. November 30. 08:51 írta kivancsi111 »

Re:Gőzölgő
« Válasz #1391 Dátum: 2016. Augusztus 24. 12:24 »
Köszi hogy szóltál!

Látom nagy hátszele van a komának, mert minden OMME adatbázisba ki-be jár!

Pl az alábbi írásához az OMME tagnyilvántartójából szedte az adatokat!
Honnan tudom. Mert csak ott nem kell frissíteni a bejelentett telephely adatokat, minden máshol igen! Bukta!
Aztán mintha nem látnám a formanyomtatványon, hogy a beküldő adatait tetszőlegesen, a saját céljainkra, sőt Ön ellen kedves méhésztárs akár a nagy nyilvánosság előtt is felhasználhatjuk apró betűs részt!
Te látsz ilyet?

"Ne hergeld a "tetűírtót", mert tényleg elkezd tetűt irtani"
Öngyilkos lesz?  :o
Innen üzenem neki, ennyit nem érnek a nem haverok, nem megbízók!

Ha tudsz a kollégáidra hatni akkor a megoldandó feladatuk Gabika visszavétel az OMME-ba.
Nem tudom hogy akarják, tudják megcsinálni, de ha Ő majd felhív az irodából, hogy visszavették akkortól

nem érdekel ez a díszes társaság és rólam többet nem hallanak!

Ha figyeltél én csak azóta foglalkozom velük, amióta ez EMBERILEG ELVÁRHATÓ tőlem!
Szóval nekem is van gyűjteményem, aztán ha az urak népi táncolni akarnak, hát legyen!  ;D

További szép napot!
« Utoljára szerkesztve: 2016. Augusztus 24. 12:54 írta Texas Ranger »
Szabó György

Az életben egy dolgot jól jegyezz meg!
Az emberek soha nem változnak,
csak te ismered meg őket jobban!

Re:Gőzölgő
« Válasz #1392 Dátum: 2016. Augusztus 24. 13:31 »
Elnézést a belekotyogásért, de azért van bőven a fenti írásokban igazságferdítés a rágalmazás, hitelrontás (+esetleg személyiségi jogok megsértése) határait erősen súrolva. Nekem szarul esne, főleg egy névtelen fórumon, mondjuk ez magyarázza a "bátorságát/ukat".
A valaki valakije/a hölgy idejének hiányában - látván mennyi mindennel foglalkozik - nyilván a karmára bízza a sorsát-sorsukat. Hosszadalmas a járkálás hozzájuk, levelezés velük: rendőrség, bíróság, OMME Etikai bizottság, admin...

Re:Gőzölgő
« Válasz #1393 Dátum: 2016. Augusztus 24. 15:35 »
   Van bőven a tarsolyában ütőlap, és használni is tudja a megfelelő időben.

    Mindenki mindent tud :P,csak nem az erkölcsi normák szerint gondolkodik és cselekszik . sajna ilyen világot élünk. szégyen!!!! >:(

       https://www.youtube.com/watch?v=pWZmtQLxkrA

   Albert.

Re:Gőzölgő
« Válasz #1394 Dátum: 2016. Augusztus 24. 15:45 »
Egy kertésznek ütő lap a méhészek ellen!  :o :o :o :o :o :o

Vajon honnan szerzi az ütő lapjait a mi kis kertészünk?  ;)

Turja az OMME adatbázisait Gönyüről?  :-[
Szabó György

Az életben egy dolgot jól jegyezz meg!
Az emberek soha nem változnak,
csak te ismered meg őket jobban!