Gőzölgő

  • 4394 válasz
  • 1662191 megtekintés
Re:Gőzölgő
« Válasz #945 Dátum: 2015. Szeptember 28. 13:19 »
Geddekas!

Ha jogosult voltál írni, akkor minden rendben van. De akkor, miért vitték el a gépedet?

*

Vivaldi

  • *****
  • 2049
Re:Gőzölgő
« Válasz #946 Dátum: 2015. Szeptember 28. 16:33 »
"Sem rokona, sem ismerőse nem vagyok senkinek."
 Nézzétek mindenesetre mi egyben vagyunk, és nem vagyunk szétszakadva 6 felé mint máshol. És ez valamennyire Fekete Józsi érdeme is.
 Én eddig látok, hogy ott felfelé nálatok mi van, az "hamarosan sötétség".
 Egyszerűen már a fejem fájdul meg, ha csak bele olvasgatok az írásokba. De a füstölőmet rá merem tenni, /még a nagyapámé volt/ hogy legalább 9000 még így vannak vele a tagok közül.
 Néha belenézek a "ződbe" is, de attól se leszek okosabb. Meg ettől se. De már beletörődtem. "Boldogok a lelki szegények", mondta Jézus, hát ha azok nem is, de abban biztos vagyok, hogy minél hülyébb az ember annál boldogabb. Maradok hát inkább hülye. Mert lehet, ha megérteném mi megy ott fenn,/ és ezt az ellenzékre is értem/ inkább bebújnék egy kaptárba fejvédő nélkül.

*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:Gőzölgő
« Válasz #947 Dátum: 2015. Szeptember 28. 18:46 »
Miért most vitték el, amikor a feltételezett esemény 2014 november 23-30 között történt és azóta közel egy év telet el?
Miért vitték el a számítógépemet?
Csak ötleteim vannak:
1.
Csak. Mert van rá joga a rendőrségnek.
2.
Mert esetleg így akar valaki a Kontroll Csoportról információkat szerezni. Ugyanis tudjuk, hogy Magyarországon vagyunk és  itt csak az titok, ami egy példányban egy embernél van. Most ugye a nálam levő egyetlen példány kikerült a birtokomból, átkerült a rendőrséghez, emberek dolgoznak.
3.
Cseszegtetés.
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.

Re:Gőzölgő
« Válasz #948 Dátum: 2015. Szeptember 28. 19:01 »
"Ha már egyszer közhasznú lett az OMME, akkor legyünk következetesek, ne lépjünk vissza egy ősibb állapothoz a 2014 november 15-én megtartandó küldöttgyűlésen, tehát továbbra is maradjunk közhasznú egyesület. Csuja László három módosító javaslatot is eljuttatott a vezetőséghez. Kérdezzétek meg kedves küldöttek, hogyan lett beépítve a szavazásra bocsátott tervezetbe?

Remélem, hogy ezen a küldöttgyűlésen az összeférhetetlenségeket is meg fogjuk szüntetni. Ez mindannyiunk érdeke. Az érintettek a nyilvánosság előtt kijelenthetik, hogy melyik pozíciójukat kívánják megtartani, pl. a szaktanácsadók nem lehetnek választott tisztségviselők. A lemondó tisztségviselők pótlásáról gondoskodni kell, tehát jelölő bizottságot kell állítani és újabb küldöttgyűlést kell tartani.

Október 30-án az Intéző Bizottság jóváhagyja a küldöttgyűlés elé terjesztendő alapszabály-tervezetet, de kizárta a nyilvánosságot a tárgyalásról, arra hivatkozva, hogy csak munkamegbeszélést tart, pedig ilyen lehetőséget az alapszabályunk nem ad az Intéző Bizottságnak. Ezen alkalommal olyan döntések születnek, amire csak hivatalos formában összehívott Intéző Bizottság jogosult, hiszen az Országos Vezetőség nem mást, mint az Intéző Bizottságot bízta meg azzal a feladattal, hogy készítse elő a rendkívüli küldöttgyűlést.

Felajánlottuk, hogy részt veszünk az alapszabály tervezetének kidolgozásában és így lett volna egy esély a konszenzusra. Két héttel ezelőtt ilyen javaslatot tett az ellenzék az OMME elnöke számára, viszont az Intéző Bizottság több tagja is elutasította az együttműködést.
* Közhasznúság | OMME.pdf (413.08 kB - letöltve 12 alkalommal.)"

Az olvasat szerint rendesen be volt jelentkezve , a jobb sarokban ki is van írva.

Üdv. jani bátya

Re:Gőzölgő
« Válasz #949 Dátum: 2015. Szeptember 28. 21:18 »
Vivaldi!
Szerintem ez a beszólásod nem túl vicces!
"1./ Én Mészárost igen gyakran látom, ezért nem igen kell mennem hozzá látogatóba.
2./ Ahogy én eddig tapasztaltam, és az esélyeket latolgatva, nagy az esély rá, hogy nem ő megy a börtönbe."
A saját véleményem az, hogy itt senki nem fog börtönbe menni, mégis elszomorító, hogy mire vetemednek egyesek.
Apró, picsányi ügyet felfújnak, és neked ez tetszik?
Gondolom az OMME "Hivatalban" is örömtáncot járnak.
Mit szólsz ahhoz, hogy zárt ajtók mögött sumák módra titkolódznak, és az OMME pénzügyi beszámolójából éppen 8 és fél milliócskát kifelejtenek?
Azért vagytok még Nógrádban együtt, mert ott van Fekete József?
Hát ő nem az OMME valamelyik prominens képviselője?
Ezt a kérdést ne ragozzuk, szerintem a kampány elkezdődött.
Én még ettől is gusztustalanabb dolgokra számítok, mert aki megbukik az támad, és mint tudjuk a legjobb védekezés a támadás.
Ilyen a "box"!https://www.youtube.com/watch?v=PiAKQ7-BPFo
Sokan szeretnék közületek az OMME Kontroll Csoportot megszüntetni, viszont van számotokra egy rossz hírem.
Egyre többen vagyunk!
Nagyernyei Attila

*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:Gőzölgő
« Válasz #950 Dátum: 2015. Szeptember 28. 21:25 »
Köszönöm, hogy megkerestétek az OMME honlapra 2014 október 29-én feltett cikkemet. Na ezzel okoztam állítólag óriási kárt az OMME-nak.
Ha jól megnézitek a csatolt file-t, akkor látszik, hogy tökéletesen szabályosan léptem be.
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.

*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:Gőzölgő
« Válasz #951 Dátum: 2015. Szeptember 28. 22:22 »
Próbálom olvasni az OMME honlapot, de nem akar megnyilni. Nektek se?
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.

*

Vivaldi

  • *****
  • 2049
Re:Gőzölgő
« Válasz #952 Dátum: 2015. Szeptember 29. 07:56 »
Vivaldi!
Szerintem ez a beszólásod nem túl vicces!
"1./ Én Mészárost igen gyakran látom, ezért nem igen kell mennem hozzá látogatóba.
2./ Ahogy én eddig tapasztaltam, és az esélyeket latolgatva, nagy az esély rá, hogy nem ő megy a börtönbe."
A saját véleményem az, hogy itt senki nem fog börtönbe menni, mégis elszomorító, hogy mire vetemednek egyesek.
Apró, picsányi ügyet felfújnak, és neked ez tetszik?
Gondolom az OMME "Hivatalban" is örömtáncot járnak.
Mit szólsz ahhoz, hogy zárt ajtók mögött sumák módra titkolódznak, és az OMME pénzügyi beszámolójából éppen 8 és fél milliócskát kifelejtenek?
Azért vagytok még Nógrádban együtt, mert ott van Fekete József?
Hát ő nem az OMME valamelyik prominens képviselője?
Ezt a kérdést ne ragozzuk, szerintem a kampány elkezdődött.
Én még ettől is gusztustalanabb dolgokra számítok, mert aki megbukik az támad, és mint tudjuk a legjobb védekezés a támadás.
Ilyen a "box"!https://www.youtube.com/watch?v=PiAKQ7-BPFo
Sokan szeretnék közületek az OMME Kontroll Csoportot megszüntetni, viszont van számotokra egy rossz hírem.
Egyre többen vagyunk!
Nagyernyei Attila

Nézzétek. Legújabban már az OMME honlapra se jutok be, akármilyen keresővel akarok azt írja ki, hogy a Weboldal nem elérhető. Ezért csak nagyságrendileg tudom, vagy inkább sejtem hol, mennyi tag van.
 Az OMME pénzügyi beszámolójáról azt sem tudom, hogy ilyen egyáltalán létezik.
 Ezért jelekből itélek. És azt gondolom, hogy azért ha valakinek a rendőrség lefoglalja a gépét az véresen komoly dolog, és elnézést a akasztófa humorért.
A saját véleményem ez ügyben az, ahogy Csuját ismerem egyáltalán nem meglepetés a dolog, mert "aki kardot ránt, az kard által vész el", és a Csuja bácsi igencsak gyakorta fenyegetőzött eddig bírósággal meg különböző perekkel. Ez neki a módszere, most úgy látom saját csapdájába esik.
Fekete Józsi pedig az egyetlen aki elejétől kezdve végig ott van, egészen fiatalon kezdte, és egy- két nemzedék már kiöregedett mellőle a vezetőségből. Igaz, egyszer ő is kiöregszik majd, de még legény a gáton. Oroszlán része van a Palóc Méhész és Környezetvédő egyesület megalakításában működtetésében, sőt az előd OMME egyesület megalakításában is. Ez elvitathatatlan.
Azt viszont kikérem , magamnak magunknak, nógrádi méhészeknek, hogy más mondja meg nekünk, hogy nekünk megfelel e Józsi vagy nem. Nekünk megfelel, másnak ehhez semmi köze. Sőt tovább megyek. Mivel mi nem osztódással szaporodtunk, hanem ez országosan is az egyik legnagyobb létszámú egyesület vagyunk a mai napig, igen is jogunk van az Omme-ban legalább egy általános elnök helyettesi posztra, egyszerűen azért mert ez így igazságos.
Utoljára pedig, hogy mennyivel szaporodtok azt nem tudom. Ezért lenne igazságos egy közvetlen választás, mert így mindenki azt mond amit akar.

Re:Gőzölgő
« Válasz #953 Dátum: 2015. Szeptember 29. 08:23 »
"Legújabban már az OMME honlapra se jutok be"
Nállam elérhető, nincs vele gond.
 Csak találgatni tudok, lassú az internet, vagy terhelt a szerver, esetleg vírus a böngészőben. Esetleg a "veszélyes" embereket IP alapján kiszűrik?
Lehet hogy ba...ságokat írtam, mondom csak találgatok.
2006-ban az "események" során nállam mindíg megszűnt az internet kapcsolat. másoknál meg nem, pedig csak max a híreket olvastam volna.


*

Vivaldi

  • *****
  • 2049
Re:Gőzölgő
« Válasz #954 Dátum: 2015. Szeptember 29. 08:41 »
Minden bejön gond nélkül pillanatok alatt. Kivéve az OMME honlapot. Ez három kereső közül egyen se.

Re:Gőzölgő
« Válasz #955 Dátum: 2015. Szeptember 29. 08:50 »
Próbáld, másik gépről,( tablet, okostelefon), vagy telepíts még egy újjabb böngészőt. Sajna most nincs ithon az inormatikus fiam, így több ötletem nincs. Egyébként más lapokkal is előfordul, hogy ideiglenesen nem elérhető.

Re:Gőzölgő
« Válasz #956 Dátum: 2015. Szeptember 29. 10:11 »
Vivaldi  Lassan  már  te  is  meg  mondod hogy  kire  kell szavazni  meg  mi az  hogy  jogunk van hozzá  hogy  el  dönts vagy  döntsétek hogy  nektek milyen  poszt  jàr  ezt  hagyuk  a  küldötekre  inkább

*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:Gőzölgő
« Válasz #957 Dátum: 2015. Szeptember 29. 15:36 »
Vivaldi kortesbeszédet tartott. Végülis azt mond, amit akar, de a szavazáskor mindenki maga dönt a saját józan esze szerint. Szerintem se Fekete, se Mészáros nem fogja megkapni a szükséges szavazatokat. Mészáros olyan mértékben agresszív volt, hogy ezt az emberek nem felejtik el. Fekete meg már túl sokszor hibázott.
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.

*

gewi

  • **
  • 78
Re:Gőzölgő
« Válasz #958 Dátum: 2015. Szeptember 29. 15:41 »
Az utóbbi két nap alatt igazán érdekes dolgokat írtál Vivaldi.

 "hogy minél hülyébb az ember annál boldogabb. Maradok hát inkább hülye. Mert lehet, ha megérteném mi megy ott fenn,/ és ezt az ellenzékre is értem/ inkább bebújnék egy kaptárba fejvédő nélkül."

Ez a mondat nálam kiveri a biztosítékot. De ez még szebb:

"ez országosan is az egyik legnagyobb létszámú egyesület vagyunk a mai napig, igen is jogunk van az Omme-ban legalább egy általános elnök helyettesi posztra, egyszerűen azért mert ez így igazságos."

Boldog tudatlanságban, jogos követelés egy elnökhelyettesi poszt. Sőt igazságos.
« Utoljára szerkesztve: 2015. Szeptember 29. 15:52 írta gewi »
Nagy Zoltán

*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:Gőzölgő
« Válasz #959 Dátum: 2015. Szeptember 29. 15:54 »
No erről beszélek. A választásokon nem ellenzék és kormánypárt küzdelme fog zajlani, hanem aszerint döntenek a küldöttek, hogy szűkebb környezetükben, ismeretségi körükben kiket látnak jó vezetőnek. Kicsit feudális szerkezetű választás fog zajlani. Nem hiszem, hogy ha Haász Feri jelölt lenne, akkor ellene szavazna a saját egyesületének tagja. A nagy egyesületeknek több esélyük van, hogy egy-egy embert bejuttassanak egy-egy pozícióra.
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.