Gőzölgő

  • 4394 válasz
  • 1665504 megtekintés
*

Vivaldi

  • *****
  • 2049
Re:Gőzölgő
« Válasz #930 Dátum: 2015. Szeptember 27. 21:32 »
OMME elnöke múlt évben feljelentette Csuját, amiért a múlt évben egy cikket írt az OMME honlapjára. Azt állítja dr. Mészáros László, hogy Csuja jogosulatlanul belépett a holnapra és ott a tagok jogosultságait megváltoztatta, majd rossz színben tüntette fel az OMME-t beírásával, amivel súlyos kárt okozott.

A feljelentést múlt évben tette Mészáros, a nyomozók ma vitték el a család számítógépét, hagy szakértő megvizsgálja, mi történt erről a gépről.

Kérem azoknak a fórumozóknak a segítségét, akik igazolhatják, hogy tavaly ősszel a honlapcsere időszakában bárki beléphetett a holnapra úgy, hogy ott cikket is is írhatott volna.

Anyagi és erkölcsi kárt okozott Mészáros nekem és a családomnak ezzel a feljelentéssel. Mostmár, ha akarná, se tudja visszavonni a feljelentését.


Gyülnek itt szépen a dolgok. Cserényi kiadta az utasítást, hogy Csuját és Nagyernyeit kussoltatni kell és akkor mindennek vége. Mészáros pedig nevéhez méltó mészáros.

Mit vigyek majd ha látogatóba megyek?

Re:Gőzölgő
« Válasz #931 Dátum: 2015. Szeptember 27. 21:42 »
Paraffint? Á dehogy. Vazelint. ;D ;D ;D

*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:Gőzölgő
« Válasz #932 Dátum: 2015. Szeptember 27. 22:20 »
Vivaldi!

Ugye Mészárosra gondoltál?
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.

*

kas62

  • ***
  • 146
Re:Gőzölgő
« Válasz #933 Dátum: 2015. Szeptember 27. 22:43 »
....szerintem, csak látogatni akar. ;D ;)

*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:Gőzölgő
« Válasz #934 Dátum: 2015. Szeptember 27. 22:45 »
Mészárost?
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.

*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:Gőzölgő
« Válasz #935 Dátum: 2015. Szeptember 27. 23:11 »
Igen. 2014 október 23-30 között emlékeim szerint nagyon nehezen müködött az OMME honlap. Nagy kár, hogy letörölte a webmester azt amit felírtam. Emlékezetem szerint valaki más hívta fel a figyelmemet arra, hogy lehet cikket felrakni a holnapra, de nem emlékszem, hogy ki volt az? Ha valaki tudja, írjon nekem.
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.

*

kas62

  • ***
  • 146
Re:Gőzölgő
« Válasz #936 Dátum: 2015. Szeptember 27. 23:56 »
http://meheszklub.hu/index.php/topic,635.45.html

Re:Rendkívüli Küldöttgyűlés
« Válasz #16 Dátum: 2014. Október 30. 17:14 »
« Utoljára szerkesztve: 2015. Szeptember 27. 23:59 írta kas62 »

*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:Gőzölgő
« Válasz #937 Dátum: 2015. Szeptember 28. 00:33 »
Az egyik rendkívüli 2014 november 16, a másik november 30-án volt. A rendőrségi vizsgálat október 23-26 közötti időtartam.
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.

*

kas62

  • ***
  • 146
Re:Gőzölgő
« Válasz #938 Dátum: 2015. Szeptember 28. 00:42 »
Re:Rendkívüli Küldöttgyűlés
« Válasz #16 Dátum: 2014. Október 30. 17:14 »
Idézet
Levették az este írt cikkemet az OMME honlapról.
Most pedig letiltották a hirdetésemet is.
Demokráciából tisztelt vezérkarunk elégtelenre vizsgázott.

Lefényképeztem és csatolt file-ként feltettem.

Hát nem mondhatják, hogy nem hívtam fel a figyelmet a demokratikus játékszabályokra.
* OMME Ad Management Panel ‹ OMME — WordPress.pdf (110.69 kB - letöltve 40 alkalommal.)

*

atya

  • *****
  • 1043
Re:Gőzölgő
« Válasz #939 Dátum: 2015. Szeptember 28. 06:57 »
Idézet
Igen. 2014 október 23-30 között emlékeim szerint nagyon nehezen müködött az OMME honlap. Nagy kár, hogy letörölte a webmester azt amit felírtam.
Gondolom, a bizonyítás érdekében, majd azt a "gépet" is meg kell vizsgálniuk.
Szerintem bizonyítás nélkül nincs eredményes vád.  De azért, nem ártana egy jó ügyvéd!
A sikerhez csak annyi kell, hogy képes legyél az életed a magad módján élni.

*

Vivaldi

  • *****
  • 2049
Re:Gőzölgő
« Válasz #940 Dátum: 2015. Szeptember 28. 07:48 »
Vivaldi!

Ugye Mészárosra gondoltál?

1./ Én Mészárost igen gyakran látom, ezért nem igen kell mennem hozzá látogatóba.
2./ Ahogy én eddig tapasztaltam, és az esélyeket latolgatva, nagy az esély rá, hogy nem ő megy a börtönbe.

*

atya

  • *****
  • 1043
Re:Gőzölgő
« Válasz #941 Dátum: 2015. Szeptember 28. 08:21 »
Vivaldi!
Elég hamar lejárt a saját száműzetésed.
De én örülök hogy újra itt.
Tudod, ha nem örülnék akkor is itt lehetnél, mert nem vagy kitiltva.
A sikerhez csak annyi kell, hogy képes legyél az életed a magad módján élni.

Re:Gőzölgő
« Válasz #942 Dátum: 2015. Szeptember 28. 08:36 »
Geddekas! Itt azért nem ártott volna kicsit mérlegelni, jobban átgondolni a dolgokat.
 Ez azért más, mint egy fórumra beírni akármit is. Hiába volt nyitva felejtve a "kapu", az max csak a feltörés cselekménye alól tisztázhat. De szerintem nem sokat változtat a tényen. Mert ha nyitva felejtenek egy kaput, vagy lakásajtót, az sem jogosít fel semmire. Arra főleg nem hogy be menjek, és a falra felfessem hogy mit gondolok a gazdáról, véljem azt bármennyire is igaznak vagy valósnak.
Szerintem ez nagy hiba volt.

Ez lehetet akár, direkt csőbehúzás is.

Én csak "mezei" méhész vagyok nem igazán értek a joghoz, de a józan paraszti ésszel végig gondolva, szükséged lesz valóban egy jó ügyvédre.

*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:Gőzölgő
« Válasz #943 Dátum: 2015. Szeptember 28. 10:59 »
Nem jó a példád. Egy honlapon a webmester kiosztja a jogosultságait minden felhasználónévhez. Ami ki van osztva az a joga az illetőnek. De a felhasználó dönti el, hogy ebből ő mit használ, hiszen arra se kötelezhető, hogy minden jogosultságát használja. Ha a webmester mindenkinek megadta a jogot a cikkíráshoz, akkor se köteles mindenki cikket írni. A Méhészet újsághoz is írhatsz cikket te is és a szerkesztő dönti el, hogy megjelenik-e. Szerintem itt se indokolt bűnügyet kreálni. Nem tetszett, levették és kész. Mészáros túllihegi a dolgot, mert ez a kussoltatási érdeke.
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.

*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:Gőzölgő
« Válasz #944 Dátum: 2015. Szeptember 28. 11:02 »
Mindig azt gondoltuk, hogy Vivaldi Fekete Józsi embere, most meg kiderül, hogy Mészárosé. Van gusztusod Vivaldi.
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.