Gőzölgő

  • 4394 válasz
  • 1664972 megtekintés
Re:Gőzölgő
« Válasz #120 Dátum: 2014. Január 11. 21:24 »
Köszi Zümi! Ma még a nap is kisütött, igazán jó az idő. Tegnap annyira dolgoztam a kézi fűrészel hogy leéget.Még aznap rendeltem másikat ,jó messziről .Ma reggel 10 órakor már itt is volt. Eszt a profizmust, még most sem hiszem,hogy ilyen gyorsak voltak. Mondanom sem kell mér ki is próbáltam. Gondolom a keretek nálad már készen vannak, és már a kaptárokat csinálod. Nagyon tartok az ilyen jó időtől, nem fog az anya már petézni ? Üdv:Antal
« Utoljára szerkesztve: 2014. Január 12. 06:01 írta Nagyernyei Attila »

*

zümi

  • *****
  • 1382
Re:Gőzölgő
« Válasz #121 Dátum: 2014. Január 11. 21:45 »
Azért annyira nem rohanok :) Még van vissza egy kevés szegelni valóm, aztán jöhet a húrozás!
Antal már most halmozod a költségeket! persze ez csak vicc volt ;D Bross Péter előadására el kellett volna jönnöd Szekszárdra :o TANULSÁGOS volt!
Azt is kifejtette, hogy mennyire fontos a tőke és a gazdaságosság egy méhészetben! Főleg a kezdőknek szólt! Nem biztos, hogy akkor vagy sikeres méhész, ha Jeep áll a házad előtt :-\
Mindig arra kell törekedned, hogy a legjobb legyél, de sosem szabad elhinned, hogy az is vagy.

Re:Gőzölgő
« Válasz #122 Dátum: 2014. Január 11. 21:49 »
Kőszi Zűmi! Ma még a nap is kisűtőt, igazán jó az idő. Tegnap anyira dolgoztam a kéz. fűrészel hogy leéget. Még aznap rendeltem másikat ,jó mesziről .Ma reggel 10 órakkor már itt is volt. Eszt a profizmust, még most sem hiszem,hogy ilyen gyorsak voltak. Mondanom sem kell mér ki is probáltam. Gondolom a keretek nálad már készen vannak, és már a kaptárokat csinálod. Nagyon tartok az ilyen jó időtől, nem fog az anya már petézni ? Űdv:Antal

Antal!
A fenti hozzászólásban 11 hiba tuti van. Nem tudom milyen böngészőt használsz, de a legtöbbnél be lehet állítani helyesírás ellenőrzőt. /mondjuk ez a "leéget" szót -  ami itt helytelen -  elfogadja, mivel van értelme/.
A Chrome-é pl. itt van:
https://support.google.com/chrome/answer/95604?hl=hu

Ha már ilyen grafomán vagy, megkérhetnél valakit, hogy állítsa be neked. Mert ha így folytatod, Attilából nyelvtantanár lesz hamarosan.  ::)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Köszönöm az észrevételt!
Már privátban is küldtem üzenetet Antalnak, hogy lehet javítani az írást!
Többen is szóltak,hogy figyeljek erre!
Nekem az a válaszom,hogy így eredeti a Méhészklub!
Mindenki érti Antal gondolatait, és ez a lényeg!
Az különösen tetszik "pink panther" megjegyzésében,hogy nem sértő,hanem segítő a szándéka!
Nagyernyei Attila
« Utoljára szerkesztve: 2014. Január 12. 06:09 írta Nagyernyei Attila »

*

zümi

  • *****
  • 1382
Re:Gőzölgő
« Válasz #123 Dátum: 2014. Január 11. 22:08 »
Attila!
Azért ezt a hasonlatot nem kellett volna így estére! Fifike=Wifike  még mindig fáj az állkapcsom a nevetéstől :D :D
Mindig arra kell törekedned, hogy a legjobb legyél, de sosem szabad elhinned, hogy az is vagy.

Re:Gőzölgő
« Válasz #124 Dátum: 2014. Január 11. 22:58 »
Merek Én már írni ? De azért értetted a lényeget nem?  De  igazad van!  Szegény Attila, van munkája velem.  üdv.  Antal
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Semmi gáz Antal!
Privát üzenetedet is el tudod olvasni!
Írj csak bátran!
Üdvözlettel: Nagyernyei Attila
« Utoljára szerkesztve: 2014. Január 12. 06:12 írta Nagyernyei Attila »

Re:Gőzölgő
« Válasz #125 Dátum: 2014. Január 14. 03:21 »
Köszi Zümi! Ma még a nap is kisütött, igazán jó az idő. Tegnap annyira dolgoztam a kézi fűrészel hogy leéget.Még aznap rendeltem másikat ,jó messziről .Ma reggel 10 órakor már itt is volt. Eszt a profizmust, még most sem hiszem,hogy ilyen gyorsak voltak. Mondanom sem kell mér ki is próbáltam. Gondolom a keretek nálad már készen vannak, és már a kaptárokat csinálod. Nagyon tartok az ilyen jó időtől, nem fog az anya már petézni ? Üdv:Antal

Ahogy olvastam, már majdnem megijedtem, ez pont olyan reklámosra sikerült, még a végén a márkát is megmondod. Köszönöm, likeoltam!

Re:Gőzölgő
« Válasz #126 Dátum: 2014. Január 14. 09:24 »
Kedves Szűrke veréb !  Valoban reklámosra sikeredet ,de tényleg igy tőrtént. Szerszámbox-ra keres ,az akcios termékekre. Márcsak 17 napig tart az akció, erre a termékre. Szoktál othon  kereteket, és  tartozékokat csinálni ? Azért kérdem mert a kézi kőrfűrészt, ha meg forditod ,és asztalra főlszereled máris egy stabilab gépet kaptál. Kéziből asztali lett, ami sokkal olcsob és még állithato is. Nekem is igy mondták, megcsináltam, műkődik.  Űdv.  Antal

*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:Gőzölgő
« Válasz #127 Dátum: 2014. Január 14. 17:21 »
Joe Bácsi! azaz bordányi Józsi bácsi!

Te mint az Csongrád Megyei iszapbirkózás szereplője, hogy érzed magad?
Gödöllőn december 7-én iszapbirkózás megvolt, lezongoráztuk a közgyűlést.
A tagság döntött: Szeretne búcsút inteni a mostani IB-nek és EB-nek.
Nálatok se lesz másként. A többség nem Lászlóffy Zsolt mellett áll, mert Zsolt nem figyelmeztetett titeket sok olyan veszélyre, amit neki, mint biológusnak és világjárt embernek tudnia kellett. Felszedte a zsíros fizetését és hivatástudat nélkül a lehető legszükségesebbeket elvégezte. Ezt nevezik lelkiismeretlen munkának.

Most meg Lászlóffy Zsolt belekapaszkodott Fáskertibe és az IB elé ráncigálja Pongrácz Attilát. Erről az a véleményem, hogy önmagában is a hatalommal való visszaélés vagyis KORRUPCIÓ.

Látom, kiakadtál azon, hogy előadó leszek az egyik hódmezővásárhelyi estéteken.
Hát igen. Hallgasd meg az előadásomat és mérlegeld amit videókon megmutatok, magyarázatként elmondok, és utána mondjál véleményt. Ha kinyitod a szemed és füled, tanulhatsz belőle.
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.

*

zümi

  • *****
  • 1382
Re:Gőzölgő
« Válasz #128 Dátum: 2014. Január 14. 17:37 »
Szia Antal!
A véleményedre lennék kíváncsi!
Attilát nem ismered ugye? Hallottál már róla a klub alapítása előtt?
Ha olyan rossz ember lenne amilyennek beállítják, szerinted védene, segítene? Ki állna melletted? HOPPÁ :o
Nem! Bocsi válaszoltam helyetted! Tudod miért segít neked is?  Mert önzetlen!!! Minden méhésszel az, aki megérdemli!!!
Sírnak a méhészek :-\ Tudod miért? Mert úgy érzik elveszítették akit szeretnek!!!!De ez csak egy ideiglenes állapot!
Attila azt írta, OMME hű fiai mi vagyunk! Hidd el Nem véletlen! Tolna Megye bízik benne és reménykedik :D


« Utoljára szerkesztve: 2014. Január 16. 11:16 írta zümi »
Mindig arra kell törekedned, hogy a legjobb legyél, de sosem szabad elhinned, hogy az is vagy.

Re:Gőzölgő
« Válasz #129 Dátum: 2014. Január 14. 19:44 »
Szia zűmi!  Én nem tudtam  hogy ki Ő. Valamikor volt Pécsen előadást tartani, és éppen a Gáborral beszélgetett valamiről. Egy olyan jó szőrös ,hosszú hajú emberke, mármint én.  Mentem kérdezni valamit ,utána már ott is hagytam őket. Fogalmam sem volt hogy Ő ki, és hogy Ő fogja tartani az előadást. Nem szokásom nyalni,csak az igazat mondom.De  első rövid találkozásra egy udvarias becsületes embernek láttam. Ismétlem, egy szót sem beszéltem vele. De utána az előadása , szerintem nagyon jó volt.  Egyszerűen és érthetően mondta el ,nem hordta fent az orrát. Példának csak a munka helyemet tudnám mondani. Egyedül vagyok kar.lakatos,a többiek is szakik ,csak fiatalok, vagy más lakatos.A sok éves tapasztalat miatt ujjat nem tudnak mondani a kis főnökeim. És szerintem ez irritálja őket. Elmondja mi a munka ,és én már ott is hagyom őket. Nem kell meg mondani hogyan csinálom meg,meg oldom egyedül.A fiatalokat meg ugráltatják rendesen,de nem sokáig mert  közben okítom őket. Belém kötni nem tud, mert a munka elvan végezve. Szerintem Attilánál is és sok más normális méhésznél a tudás, és akarás ott van. A másiknál pedig a rossz indulat, az irigység. Fogalma sincs hogy mi történik csak a nagy pénzt látja,és nagyon akarja. Nekem ez a véleményem, de lehet hogy rosszul gondolom. A nagyok dolgába nem tudok ,és nem is akarok beleszólni, de azt a bizonyos fát nagyon vágják maguk alatt.     Üdv. Antal

« Utoljára szerkesztve: 2014. Január 14. 19:56 írta Nagyernyei Attila »

Re:Gőzölgő
« Válasz #130 Dátum: 2014. Január 14. 19:58 »
Na a héten befizetjük a tagdíjat,de azt nem ígérem,hogy innentől csöndes,jó kislány leszek... ;D
http://www.youtube.com/watch?v=kUb1MNVCW8M
„Ha meg tudjuk változtatni önmagunkat,
a tendenciák is megváltoznak a világban.
Ahogy az ember megváltoztatja a saját természetét,
úgy fog irányába megváltozni a világ hozzáállása.
Nem szabad arra várnunk, hogy lássuk, mások mit tesznek.”

*

atya

  • *****
  • 1043
Re:Gőzölgő
« Válasz #131 Dátum: 2014. Január 15. 06:43 »
A sikerhez csak annyi kell, hogy képes legyél az életed a magad módján élni.

Re:Gőzölgő
« Válasz #132 Dátum: 2014. Január 15. 17:21 »
Zümi!   Nagyon zavar,az hogy valakinek vagyok a katonája. Ez így nem tetszik! Meg hogy megvédet, mitől ? Az írás hibákért ? Amit írtam a védelmemben, nem szánalom keltésből írtam. Ismertem nem egy ember aki írás tudatlan, és nagyon szegény volt. De  Ember tudott  maradni, még így is. Egy egyszerű fórumozó  szeretnék maradni, ha lehet.  Sajnálom ha valakiket  megbántok, de ezt muszáj volt tisztáznom.   Üdv. Antal
« Utoljára szerkesztve: 2014. Január 15. 21:12 írta Nagyernyei Attila »

*

zümi

  • *****
  • 1382
Re:Gőzölgő
« Válasz #133 Dátum: 2014. Január 15. 20:35 »
Antal!
Átvitt értelembe gondolta Attila a katonás dolgot szerintem! Csak az tud hibázni aki valamivel ügyködik(tesz vesz dolgozik vagy éppen ír)Minden ember hibázik!!! A jó pap is holtig tanul :PTisztelt klubvezetönk és neje mindig a méhészek érdekeit tartotta a legfontosabbnak, erre akartam utalni!
Mindig arra kell törekedned, hogy a legjobb legyél, de sosem szabad elhinned, hogy az is vagy.

Re:Gőzölgő
« Válasz #134 Dátum: 2014. Január 15. 21:11 »
Kedves Antal!
Te félreértetted amikor azt a kijelentést tettem,hogy Te vagy a legjobb katonánk?
Én a műanyag katonáidra gondoltam, amit édesapád a tűzbe dobott!
Ezt valóban csak Zümi értette meg?
Én bóknak szántam, a Méhészklub nevében!
Üdv:Attila