Gőzölgő

  • 4394 válasz
  • 1657396 megtekintés
*

atya

  • *****
  • 1043
Re:Gőzölgő
« Válasz #735 Dátum: 2015. Január 11. 20:22 »
Petronius arbiter

Az írásokat, a "köszöntő" rovatban tették közzé. Szerintem azok az írások nem oda valók.
Már többször jeleztem, hogy az írásaikat, az témának megfelelő rovatokban tegyék közzé.
Most hogy felhívta figyelmem, úgy döntöttem, hogy a nem megfelelő helyre írt írásokat törlöm, és egy hét pihenővel megkínálom a szerzőt, figyelmeztetés nélkül.

Moderátor
A sikerhez csak annyi kell, hogy képes legyél az életed a magad módján élni.

*

hang

  • *
  • 23
Re:Gőzölgő
« Válasz #736 Dátum: 2015. Január 11. 20:43 »
Atya!
Miért nem vágod ki innét ezt a "Petronius arbiter"-t.
Nem veszed észre, hogy ez ebben az életben nem fog megváltozni?
A zöldet,  már többször szétbomlasztotta. Remélem hogy nem marasztaljátok  sokáig,  mert itt is megpróbálja szétzilálni a társaságot.

Re:Gőzölgő
« Válasz #737 Dátum: 2015. Január 11. 20:46 »
Hang!
Ne aggódjatok rajta vagyunk a dolgon.
Aki nem ért a szép szóból, töröljük.
A klónjait hamar észre lehet venni, mert ilyen "hablatyolós" nincs még egy.
Elolvasom, de nem értem mit ír.
Szerintem ő önimádó, és szereti nézegetni írásait.
Mi nem annyira.
Nagyernyei Attila

*

kiskakas

  • *****
  • 3248
Re:Gőzölgő
« Válasz #738 Dátum: 2015. Január 11. 21:06 »
QUQURIQ!!!

Csak egy elmebeteg!

A pszihiáter Kiskaks!

Re:Gőzölgő
« Válasz #739 Dátum: 2015. Január 11. 21:08 »
Hát akkor ki vele innen!!! :P

Re:Gőzölgő
« Válasz #740 Dátum: 2015. Január 11. 23:21 »

Ott van például a B17 vitamin, ami valamiért nem szerepel a vitaminok általánosan "elfogadott" nemzetközi osztályozásában.
Bár "A világ rák nélkül" könyv teherautónyi bizonyítékra derít fényt arról, hogy a rák valóban a B17 vitamin hiánybetegsége, épp úgy, ahogy a skorbut a C-vitamin hiánybetegsége.
De amikor B17 vitaminról megkérdeztem egy onkológust (rák orvost), azt a választ kaptam, hogy "B17 vitamin nem létezik, és az egész egy nagy baromság."
Mivel a könyv szerint B17 vitamin legnagyobb mennyiségben a sárgabarackmagban található, megkérdeztem róla az onkológust, aki a következőt mondta: "a sárgabarackmag mérgező!"
Mondom neki: Doki, 20-at eszek naponta!!! - Na, arra nem tudott mit mondani.

Azért érdemes ezeket a körleveleket fenntartással olvasni. Pl Bajor Imrét is ezzel kezelték:
http://www.hir24.hu/bulvar/2014/05/03/ciannal-gyogyitjak-bajor-imret/

Egészség témában a Halott orvos nem hazudik című előadást ajánlanám:
https://drive.google.com/file/d/1dWjlY3tLoxgz5OLvhQKbDmO2Rn59qfYkbyGs48c8H5TOqJN7XqrbOvZbnyu1/edit?pli=1


Re:Gőzölgő
« Válasz #741 Dátum: 2015. Január 12. 08:16 »
Az rendben van hogy az ember fentartással olvas ilyeneket . De azért  nagyon elege van hogy egy adot betegségre adott gyógyszernek 20 féle mellék hatása van !  Csoda ha szeretnénk el fordúlni a gyógyszerektől ? De gondolj bele ,amit a méhek termelnek az is egy lehetőség a gyógyúláshoz nem?   És ha meg kérdezed az orvost , mi a véleménye  a propoliszról ,  csak helyileg és nem tartós a hatása .  Űdv  .  Antal

Re:Gőzölgő
« Válasz #742 Dátum: 2015. Január 12. 18:58 »
Sziasztok!


Kidobjátok azt amit nem értetek? Tanulmányozzátok szerintem fejleszti az olvasás ill szövegértési képességeket. A mai világban sok és sokszor több a durvaság mint kellene.Miért bántjátok azért mert sajátos stílusba ír?Nem vagyunk ősemberek hogy bunkóval verjük agyon ha nem értjük a delikvenst.Szatirikus stílus nem mindenkinek érthető de ettől még nem biztos hogy rosszat akar csak más szemszögből világít meg bizonyos dolgokat. Nem mindenben találja meg az igazságot de sok részletét eltalálja de evvel szerintem mindenki szembesül saját példája okán.Atya nem tudom mi oka lenne máshol írni ha egy a köszöntőbe megjelent hozzászólásra reagált.Vagy nem ilyenkor szoktál figyelmeztetést írni?Oké hogy lőni sokkal eredményesebb lesből de hol a sportszerűség?Egyébként mindegy akkor is jót nevettem.


ÜDV Karcsi

Re:Gőzölgő
« Válasz #743 Dátum: 2015. Január 12. 19:05 »
 Gondold már végig mit írtál! A zöldön olvashatod továbbra is. Jó szórakozást!

*

atya

  • *****
  • 1043
Re:Gőzölgő
« Válasz #744 Dátum: 2015. Január 12. 21:00 »
Szevasz Karcsi!

Engedd meg nekem, hogy én döntsem el azt, hogy mikor mit törlök, és helyezek át a nem megfelelő helyről, a megfelelő helyre.
Sajnos, itt neked is csak véleményed lehet, és azt is csak emberi módon illik közzétenni. Ha jól emlékszem, van valami olyan, hogy alázat, segítő szándék, tisztelet, még akkor is ha a díszkurzosok tegező viszonyban zajlanak olykor olykor.
Látod a véleményed most is leírhattad. Véleményed lehet mindenről, és ha jól választod meg a stílust amikor előadod, akkor nem lesz törölve, még áthelyezve sem.
A véleményed melyben engem is érintettél, nem értem azon kijelentésed, mely rám vonatkozik: miszerint
Idézet
Vagy nem ilyenkor szoktál figyelmeztetést írni?Oké hogy lőni sokkal eredményesebb lesből de hol a sportszerűség?Egyébként mindegy akkor is jót nevettem.
Karcsikám!
Mikor lőttem lesből??
Egyébként mindegy, én meg most nevetek.
 
A sikerhez csak annyi kell, hogy képes legyél az életed a magad módján élni.

Re:Gőzölgő
« Válasz #745 Dátum: 2015. Január 13. 06:56 »
Szia Atya!


Te jól látod a helyzetet csak azt nem, hogy áthelyezés előtti figyelmeztetést hiányoltam illetve mivel a köszöntőben leírt témával kapcsolatban reagált így nem tudom miért ne itt folytatásképpen az előzőekre tekintettel lezárták volna.A lesből vadászatot a figyelmeztetés elmaradására értem de  szerintem ez neked is lejött egyből,de nem baj legalább gyakorlom a gépelést ami még nem annyira megy jól.


ÜDV Karcsi

*

atya

  • *****
  • 1043
Re:Gőzölgő
« Válasz #746 Dátum: 2015. Január 13. 07:02 »
Karcsi!

Nem szeretném rabolni az idődet, de ha rákattintasz a "válasz" fülre, akkor azt is meg tudod választani, hogy a válaszodat hol jeleníted meg. HOPPÁ !  :-[
Egy kicsit lehetnél felkészültebb is, vagy legalább rugalmasabb, ha már ezt a műfajt is műveled.
Egyébként jelezheted a partnerednek, hogy a díszkurzust, egy másik topic-ban folytatod.

Egyébként ez mindenkire vonatkozik, a jövőt illetően.
A sikerhez csak annyi kell, hogy képes legyél az életed a magad módján élni.

Re:Gőzölgő
« Válasz #747 Dátum: 2015. Január 13. 07:09 »
Sziasztok!


Kidobjátok azt amit nem értetek? Tanulmányozzátok szerintem fejleszti az olvasás ill szövegértési képességeket. A mai világban sok és sokszor több a durvaság mint kellene.Miért bántjátok azért mert sajátos stílusba ír?

ÜDV Karcsi

Nem a szövegértéssel van a baj, hanem a szövegeléssel.

A cmabrigde-i etegyemen kéüszlt eikgy tnuamálny aítllsáa sznreit a szvkaaon bleül nincs jlneestőgée annak mkénit rdeeözndenk el a btűek: eygeüdl az a fntoos, hgoy az eslő és az uolstó betű a hlyéen lygeen, ha a tböbrie a lgnoeyabb özeássivsazsg a jleezmlő, a sövzeg aokkr is tleejs mrtébéekn ovasalthó mraad.
A jnleeésg mgáayzrataa az, hgoy az erbemi agy nem eyedgi btüeket, hneam tleejs sazakvat ovals.
Íme a bzoínytéik.

U.i.: Úhygoyg tnseseek mkneit bkébeén hyagni a hleysesáríi fmonisáokgkal!
« Utoljára szerkesztve: 2015. Január 13. 07:13 írta kivancsi111 »

Re:Gőzölgő
« Válasz #748 Dátum: 2015. Január 13. 07:39 »
Szasztok!


Köszi a felvilágosítást.Már értek mindent.



ÜDV Karcsi

*

ata67

  • *****
  • 521
Re:Gőzölgő
« Válasz #749 Dátum: 2015. Január 13. 07:41 »
Jenő a nyelvújító! Értek új magyarul!  :)