Szakma-politika

  • 4490 válasz
  • 1904706 megtekintés
Re:Szakma-politika
« Válasz #4485 Dátum: 2024. Február 27. 08:18 »
A "megzakkant" Nagyernyei helyett, egy értelmes Új elnöke van a Tolna Megyei Méhész Egyesületnek.
Minden posztra, elnök, titkár, gazdasági vezető, EB elnök, Eb tagok, küldöttekkel bezárólag Csere Tibor János elnök által javasoltak kerültek be.
Diplomás, fiatal csapat, új lendülettel.
Gratulálok nekik!
Nagyernyei Attila
méhész

*

Meki

  • *
  • 27
Re:Szakma-politika
« Válasz #4486 Dátum: 2024. Február 27. 09:05 »
Ne nevettes már! Tudjuk jól a Csere kiket javasolt. Azokat, akiket te mondtál neki.

Re:Szakma-politika
« Válasz #4487 Dátum: 2024. Február 27. 09:57 »
Örvendek,hogy meg tudtalak nevettetni.
Nagyernyei Attila

Re:Szakma-politika
« Válasz #4488 Dátum: 2024. Február 27. 23:26 »
Meki! Én is megnevettetlek.


Amennyiben megválasztanak küldöttnek, azt még elvállalom, de semmi többet.
Üdvözlettel:
Nagyernyei Attila

"Ellenőrző Bizottsági elnök  Nagyernyei Attila. (Szedres)"

Meki! Adj egy címet, átküldöm a listát. Jó szórakozást!

Re:Szakma-politika
« Válasz #4489 Dátum: 2024. Február 28. 07:16 »
Igen, elvállaltam mert arra kaptam jelölést, az elnöki poszt mellett!
Miért vállaltam el?
Mert 27 évig a költségtérítésen kívül, (üzemanyag, nyomtató patron stb.) egy fillért soha, az-az soha nem vettem fel.
27 év alatt kétszer voltam a bankban amikor aláírási címpéldányt kellett produkálnom.
Tehát a Tolna Megyei Méhész Egyesületnek annyi pénze van jelenleg is a bankban, hogy nem tudunk semmilyen civil szervezeteknek adható "működési támogatásra"pályázni, és más jogcímre sem, mert ha látják a banki kivonatunkat, dobnak egy hátast, azonnal elutasítják.
Ezt szeretném ha továbbra is gondos gazdája lenne egyesületünknek, és arra költenék a megspórolt pénzünket amire szükséges.
De nem innen indultunk ám!
Köztartozások, kifizetetlen számlák, kínos évek.
Olyan kapcsolatot alakítottam ki a Polgármesteri Hivatallal, Állategészségügyi Állomással, a Babits Mihály Kulturális központtal, hogy soha, az-az soha egy fillérünkbe nem kerültek a rendezvények, a méhészklubok, méhészeti összejövetelek.
Más megyékben ez súlyos kiadásokat jelent az egyesületeknek.
Lehet engem fikázni, lenézni, mocskolni, de én tudom mit tettem, mit értem el önzetlenül, egy fillér nélkül.
Amennyi pénzt bedobáltam Szekszárdon a parkoló automatákba akkor amikor "ügyintézni" voltam, ha most egyben látnám, szerintem én is meglepődnék.
Mondok egy példát amit még Bross Péter sem hitt el, és Kristóf Évi a valamikori Nemzeti Program koordinátora.
Az egyik Tavaszváró Méhésznap alkalmával komoly hóakadályokkal kellett megküzdenünk, a parkolás lehetetlennek tűnt, mindaddig amíg hajnali 4-kor nem rendeltem a KPM-től egy hókotrót.
Kértem róla számlát, mert óriási összeget jelentett ez, de a rendezvény elmaradt volna ha nem takarítják le a Főiskola sportpályáját,és a környező utcákat.
Jött a Nemzeti Programban a visszaigénylés ideje.
Beadtam a HÓEKE számlát.
Mindenki nevetett, hogy el fogják utasítani, nincs rá jogcím, amibe be lehet illeszteni.
Levélben megindokoltam, és kértem a "rendezvény biztosítása" jogcímbe betenni.
Kifizették!!!!!!!!!!!!!
Aztán rendőrségi feljelentések a tilosban való parkolásokért.....mindenkinek eltörölték, senki nem fizetett.
Ha kell sorolom.
Nagyernyei Attila

Re:Szakma-politika
« Válasz #4490 Dátum: 2024. Február 28. 07:40 »
Értem én. Nincs nekem ezzel semmi bajom. A tenni akarásod példaértékű, hasznos munkádat elismerem, de a haszontalant már hadd ne dicsérjem!
Pusztán arra céloztam, hogy az ígéreted ellenére mégiscsak dolgozol a méhészekért mert vállaltál mást is.
Biztosan csak azért vállaltad, mert kaptál jelölést?
Nem lenne jobb mindenkinek, ha ti nem kapnátok jelölést, vagy ha mégis, akkor tudnátok a triumvirátussal együtt nemet mondani, és eltakarodnátok a méhészek világából?
Nem gondolkoztál még el azon, hogy ha nem tennétek értünk ennyit, akkor normális hatással lenne ez az ágazat szereplőire, mert utat nyitnátok a ténylegesen méhészekért dolgozni akarók elött?
Tudod mi lesz? Csere kikéri a véleményedet, Te meg Brossét. Szolgálati út. Csere kispados lesz. Ismered?

Fociznak a bogarak a réten.
Kérdezi a hőscincér az egyik üldögélő bogarat.
-Te miért nem focizol,
-Hülye vagy? Nem látod, hogy én a cserebogár vagyok?
« Utoljára szerkesztve: 2024. Február 28. 07:44 írta seed150 »