Kakaskukorékolás

  • 4212 válasz
  • 1689597 megtekintés
Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #4035 Dátum: 2020. Július 27. 18:14 »
Mézga Aladár is beállt a sarazásomba amikor ezt írja:
"Hát mik vannak lehet, hogy a klubvezető mujkó kidobálja az idei anyákat majd hoz a csányiéktól jó kis anyákat. Szegény méhek csoda, hogy életben maradnak."
Kicsit alul képzett szegény, mert aki egy családi nevet kisbetűvel ír ott problémák vannak.
Bolondnak titulál, valamint az írja, hogy kidobálom az idei anyákat.
Arcátlan, faragatlan mivoltát nem vállalja, így csupán egy fantommal beszélgetek.
Végül is azt is kiderítették, hogy "Geddekas" nick név mögött ki lakozik, ez sem jelent problémát a hatóságnak.
Többen azt ajánlják ne vegyem fel a fonalat, Kivancsi111-ét, Tomipapaáét vagy újabban Mézga Aladárét.
Ebben a puskaporos méhészeti közéletben ők azok akik sokat segítettek a pereimben, emiatt köszönöm nekik.
30 napom van rá, hogy mit lépek ezekre a gyalázkodásokra.
Végül is nagy nyilvánosság,... a többit tudják.
Nagyernyei Attila


 

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #4036 Dátum: 2020. Július 27. 18:54 »
Édes Mézga Aladár!

Olyan 30-40 ezer anyát ajándékoztam el cirka tizenegy-két év alatt.
Azért nem 60 ezret írtam mert lehet csak 59 volt az a 60.
Érted Ali?
Hátván ezer!
Szinte mindegyik anya 1 éves volt.
Szinte mindenki egy köszönömért vihette el.
Szinte mindenki a következő évben
években újra kért.

Csányi Antal

Ui:Jobban tennéd ha imádkoznál
     Indul a légi szúnyogírtás.
     Szabad jelzést         megkapta,engedélyezték újra.
Imára!
Ezek a piretroidok nem piskóták.
Pusztul majd minden csak a szúnyog nem.






Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #4037 Dátum: 2020. Július 28. 06:14 »
Lám, lám csak kibújt a szög a zsákból?
Mondtam én, hogy rajtam keresztül akarja Kivancsi111, és szellemi támogatói  Brosst lejáratni.
"Na ugye mennyire eltaláltam a megfelelő topikot? Ez vicces volt... :taps Azt hiszi szegény Klubvezető Úr, hogy neki üzengetnek. Nem nem. Szólnak neki, hogy egyre mélyebbre süllyed, és azoknak is, akiket magával ránt. Brossnak is sokat árt, és Ő meg engedi."
Megható mennyire félti Brosst a kudarctól.
Nemrég még "Kistakácsozott", aztán ahogy 2000 fölé ment az akácméz ára, talán ő is rájött, hogy ez nem jó duma.
Bár akinek 2 csapon folyik minden évben az akácméze.............
Duma az óriási, a teljesítmény kissé szerényebb.
Ezt írja még Molnár Jenő:
"Életemben egyszer találkoztam Nagyernyeivel..."
Ahhoz képest elég komolyan elemezi a méhészetemet, és ír olyan dolgokról mintha gyerekkori barátok lennénk.
Jenő mindig büszke volt a memóriájára, most ez is csorbát szenvedett.
Kétszer találkoztunk!
Másodszor Tolnán, amikor kiosztotta a dokit.
Azért örvendek, hogy olvas bennünket, és tanul tőlem.
Szerintem kortyintott egyet a balatoni kék algából, ez okozta a pillanatnyi zavart.
Nagyernyei Attila
« Utoljára szerkesztve: 2020. Július 28. 06:26 írta Nagyernyei Attila »

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #4038 Dátum: 2020. Július 28. 08:19 »
Szóljon valaki Molnár Jenőnek (kivancsi111)-nek, hogy elég volt a segítségéből.
Megmondom őszintén ennyit még senki nem segített a peremmel kapcsolatban.
Köszönöm az önzetlenségét, és a kitartását, az irántam érzett megható bizalmát.
Miről is van szó?
A pereim alapja a ....Nagy nyilvánosság előtt elkövetett becsületsértés, és rágalom......részemről.
Ő pedig folyton azt hangsúlyozza, hogy minket senki nem olvas, egy egyszemélyes fórum lettünk csupán.
Soha nem gondoltam volna, hogy valaki a nagy nyilvánosság előtt ennyire segítőkész.
Könnyes szemmel még egyszer köszönöm Jenő!
Üdvözlettel:
Nagyernyei Attila

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #4039 Dátum: 2020. Július 28. 14:55 »
Látom bedobtam a Zöldre a "kézgránátot".
Rájöttek, hogy mekkorát ártottak ellenfeleimnek, és gyorsan kerestek olyan bejegyzéseket ahol még arról regéltem milyen sokan vagyunk, tsanyi is beszállt a ringbe.
Vagy talán rákoppintottak Kivancsi111 fejére, hogy ne b@...már ki velünk, ne segíts Attilának.
Túl vagyunk rajta, az írásokat lementettem, ezek a bírónő iratait fogják gyarapítani.
Próbáljatok máson fogást találni, rólam eddig mindenki lepattant, Ti se fogtok másként járni.
Kár a rám pocsékolt időtökért.
Nagyernyei Attila

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #4040 Dátum: 2020. Szeptember 19. 09:43 »
Mivel nem vagyok a Zöld Fórumon regisztrálva megkérem az ottaniakat szóljanak már "Kis Zsírosnak", Dr.Zsírosnak, hogy keressen egy magyar tanárt.
Végül is nekem tetszik, hogy az ottaniak felvállalják írásait, így azzal az értékrenddel azonosulnak  amit képvisel.
Képzeljétek el mi lett volna ha ilyen emberek kerülnek az elnökségbe?
A magyar nyelv csodálatos, és aki ezt ily módon megsérti....hát mit is mondjak?
Tudom óriási traumát kellett elszenvednie csúfos szereplése miatt, pedig már mennyire ott érezte magát az elnökségben.
Tomipapa (Arisztaiosz) és Molnár Jenő is folyton provokál, de üzenem mindannyiuknak, hogy rendkívül elégedett vagyok a választási eredménnyel.
Ne nyugtalankodjanak, még az új elnökség alakuló ülése sem volt meg.
Milyen érdekes, hogy most ők nyomják a WEB kamera, méhészkutya kérdést.
Kérem őket a választási eredményt tartsák tiszteletben, és ha nehéz is a padlóról feltápászkodniuk, próbálkozzanak.
Azzal a sok mocsokkal, és gyalázkodással meg hagyjanak fel, új idők fújnak az OMME életében!
Végre elindulhat a szakmai munka, nem kell a jogászokkal küzdeni, akiknek semmi más dolga nem akadt, mint a kákán is csomót találni.
Úgyhogy ha lesz időm fogok egy kicsit szakmázni is, mert most 4 év nyugalom következik a méhészeti közéletben, így nem igen látok kivetni valót a jelenlegi elnökségben....hacsak.
Nagyernyei Attila

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #4041 Dátum: 2020. Szeptember 19. 18:30 »
Mivel nem vagyok a Zöld Fórumon regisztrálva megkérem az ottaniakat szóljanak már "Kis Zsírosnak", Dr.Zsírosnak, hogy keressen egy magyar tanárt.
..........
Képzeljétek el mi lett volna ha ilyen emberek kerülnek az elnökségbe?
..........
Azzal a sok mocsokkal, és gyalázkodással meg hagyjanak fel, új idők fújnak az OMME életében!
.....
Nagyernyei Attila
Nagyon szánalmas vagy Attila!
Gondolom kimondottan csak sántákkal vagy hajlandó, versenyt futni, illetve kerékpározni is. Esetleg meg is vered őket, ha mégis nyernek?
Zsíros doki úgy tűnik diszgráfiás. Akinek az ismeretségi körében van hasonló problémával küzdő ember, az gondolom, tudja, mit jelent így elérni az az általad kigúnyolt Dr-t.
Ha ilyen emberek kerülnek az elnökségbe, akkor tisztességes, a méhészeknek jót akaró emberek is kerülnek be. Ez számodra látom elfogadhatatlan.

Végül tudjuk mocskolódni, gyalázkodni itt csak neked van jogod.





Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #4042 Dátum: 2020. Szeptember 19. 18:52 »
Majd küldök neked is, meg neki is egy helyesírás javító programot, hogy lássátok milyen egyszerű a hibás szöveg kijavítása.
Ha az övére ráteszed, piros szinte az összes sor.
Egyszer ezt már szóvá tettem, és mások is.
Aki vezető pozícióra vágyik, van egy minimum.
Egyébként most sem tudom miért engem fikáztatok végig, hiszen semmilyen pozícióra nem jelöltek, és sosem vágytam rá.
Arra viszont kiváló volt, hogy elpocsékoljátok rám a drága "lőszereteket".
Aki a ti kampányotokat kidolgozta, egy gonosz, mostoha ember, és ismét ez lett a vesztetek, hogy hittetek neki.
Próbáljatok meg kicsit úgy gondolkodni, hogy egy hajóban ülünk, és ajánljátok fel segítségeteket a megalakuló elnökségnek a méhészek érdekében, önzetlenül.
Most jött el az idő, hogy tegyetek javaslatokat, és induljon a munka.
Zsíros méhésztárs stílusáról itt olvashatsz, bár nem kívántam beidézni személyeskedő sorát.
Annyira szánalmas, hogy nem is erre reagáltam, hanem a helysírási bakijait próbáltam kidomborítani.
Ezt írja kedveskedve nekem:
"Attila hótrészegen összeborogatná a bicikliket a kocsmaelőtt, a sertés meg keresné a büdösséget helyette, és a kaptárokat borogatná össze.."
Szerinted itt ki gyalázkodik?
Üdv:Nagyernyei Attila

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #4043 Dátum: 2020. Szeptember 19. 19:07 »

Próbáljatok meg kicsit úgy gondolkodni, hogy egy hajóban ülünk, és ajánljátok fel segítségeteket a megalakuló elnökségnek a méhészek érdekében, önzetlenül.
Most jött el az idő, hogy tegyetek javaslatokat, és induljon a munka.

Arra gondolsz, hogy januártól saját eszközeinkkel segítsük az ukrán mézet a boltokba szállítíni?

Jobb ha én itt csak hallgatag maradok.

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #4044 Dátum: 2020. Szeptember 19. 20:18 »
Ott kezdtük Hallgataggal a beszélgetést, hogy én aztán ....jó beszótam Dr.Zsírosnak.
Most ott tartunk, hogy Ukrán méz.
Szerintem a jelenlegi mézárak elfogadhatóak, viszont van egy kis bibi.
Megakadt a lemezetek!
Állandóan azt szajkóztátok, hogy Bross lenyomja a mézárat!
Akkor most mi van?
Mészi amikor azt mondta, hogy ...ne adjátok le 1.500-ért, azonnal el kezdett esni az ár.
No de kivel is beszélgetek én?
Egy olyan Hallgatag fantommal, aki annyira nem gerinces, hogy a saját nevével vállalja írásait.
Tehát ha továbbra szeretnél velem meccsezni fel kell fedd magad kedves Hallgatag.
Sajnos változnak nálunk is a játékszabályok!
Ha ilyen személyeskedő vitába beleállsz, akkor mond ki a neved.
A szakmai részében még hagyom az anonimitást, itt nem.
Tehát mi a válaszod?
Vállalod önmagad, vagy megfutamodsz?
Nagyernyei attila

*

Nb18

  • *****
  • 797
Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #4045 Dátum: 2020. Szeptember 19. 21:22 »
Hallgatag!

Azért ezt nehéz volna diszgráfiára fogni:

"Attila hótrészegen összeborogatná a bicikliket a kocsmaelőtt, a sertés meg keresné a büdösséget helyette, és a kaptárokat borogatná össze.."

Ez inkább bunkóság....
Az író lehet, hogy saját magából indult ki.....

Nb18
« Utoljára szerkesztve: 2020. Szeptember 19. 21:31 írta Nb18 »

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #4046 Dátum: 2020. Szeptember 20. 07:47 »
A mézárakról én annyit, hogy ennek az árnak kellene lenni normál években, és akkor elmenne gondolok főleg a vegyes árakra. Lehet 8000 is az a méz ára ha nem tud leadni a méhész megfelelő mennyiséget. Bevétel nem sok!Látjuk, érezzük, hogy hulljon a férgese, de a méz ára legyen már korrektul megfogalmazva.Gyenge években lehet vitézkedni a magas árakkal! Éljenek a többszáz családos méhészetek!!??

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #4047 Dátum: 2020. Szeptember 20. 09:14 »
.....Egy olyan Hallgatag fantommal, aki annyira nem gerinces, hogy a saját nevével vállalja írásait.
Tehát ha továbbra szeretnél velem meccsezni fel kell fedd magad kedves Hallgatag.
Sajnos változnak nálunk is a játékszabályok!

Nagyernyei attila
Látom azért szégyenled amit írtál, az attila már kisbetűs.
Ennyire fontos lett a név és cím, a tartalom nem is számít?
Mit szeretnél érvek helyett?

Remélem Szálkán segítesz kiszállítani, a finom ukrán méz feliratú, lehet hogy áfa csökkentett, terméket!
« Utoljára szerkesztve: 2020. Szeptember 20. 09:22 írta Hallgatag »

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #4048 Dátum: 2020. Szeptember 20. 19:55 »
Hogy mire képes ez a korona vírus?
Nagyernyei Attila

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #4049 Dátum: 2020. Szeptember 21. 07:54 »
Ezt írja az innen kitiltott Molnár Jenő odaát:
"Tehát várjuk azokat a Nagyernyei-Tóth stb per tárgyalására, akik úgy érzik, hogy Nagyernyei Attila igazságtalanul viselkedett velük. Az időpontot majd valaki megírja, mert nekem csak nem hivatalosan van meg.
Mi továbbra is a Tóth Péter és csapata mögött állunk,..."
A "csapatnak" üzenje már meg Jenő, hogy szotyit ne hozzanak mert ez nem focimeccs és itt a drukkerek lehet, hogy az utcán fognak várakozni.
Tóth Péter és csapata két hete már egy hatalmasat bukott, ettől függetlenül lehet vele egyet érteni.
Én örvendek, hogy a többséget képviseltem eddig is.
A tárgyalásra felőlem bejöhettek, én biztosan nem fogok kifogást emelni ellene.
Azért felhívnám a figyelmeteket arra, hogy legyetek szívesek megvárni a bíró döntését mielőtt pezsgőt bontanátok, nehogy úgy járjatok mint az OMME tisztségviselők választásakor amikor akkorát koppantatok, hogy a homlokotokon a piros folt most kezd felszívódni.
Attól viszont elképedtem, hogy azt írja Molnár Jenő, hogy neki nem hivatalosan van meg az időpont.
Nem is gondoltam, hogy ő is benne van a bíróság címlistájában, tehát hamarosan megkapja a hivatalos idézést.
Arra is fel szeretném hívni a figyelmeteket, hogy egy óriásit bukott volt elnökségi tag pont emiatt tett feljelentést "személyiségi jogok megsértése miatt"....
Keressetek olyanokat ellenem akik őszintén felvállalják önmagukat, mélyen a szemembe mernek nézni, és akkor mis dumálnak amikor egyedül vannak.
Én eddig is és ezután is vállalom írásaimat, soha semmit nem tagadtam és nem is fogok letagadni ami tőlem származik.
Kérdezzétek már meg ellenfeleimet amikor a teremben megkérdeztem az ügyvédemet, hogy ezt mondhatom e mit válaszolt az egyikük?
Végül is azt kérdezte tőlem az egyik....., hogy érezném magam ha most ő itt lef.... engem?
A bíró kérdésére, hogy ez elhangzott e?....szerintetek mit válaszolt?
Ilyen emberekkel kell küzdenem, de értem ne aggódjatok, mert ennyire nyugodt még sosem voltam.
4 év nyugalom, ami nem kevés.
Nagyernyei Attila