Kakaskukorékolás

  • 4212 válasz
  • 1693776 megtekintés
Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #3690 Dátum: 2019. Augusztus 21. 07:09 »
Ezt írta pár napja kivancsi111:
"Szerintem sem a Te, sem a Janibátya hozzászólásából ne tudtuk meg, hogy ki és mit csinált."
Majd erre méhész nick néven:
"Áruljátok végre el, kiről van szó?"
Mi lett veletek, hogy ilyen hamar megvilágosultatok?
Eddig csak találgattatok, most meg azonnal rávágtátok a konkrét nevet?
Érdekesnek tartom, és van is tippem mi történhetett.
Azért érezhető, hogy Fehér Viktor (Tomipapa) kikkel tartja a kapcsolatot.
Pont olyanokkal akiket az elmúlt ciklusban is kritizáltunk.
Akkor mostanra megváltoztak?
Aaaaaa...
Ezt úgy hívják, hatalmi vágy.
Hát csak vágyakozzanak, de előtte kéne valamit bizonyítaniuk is.
Ez a levegőbe való lövöldözés kevés.
Nagyernyei Attila

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #3691 Dátum: 2019. Augusztus 21. 13:08 »
 : :( :( :(
« Utoljára szerkesztve: 2019. Augusztus 21. 13:16 írta WENHARDTGY »

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #3692 Dátum: 2019. Augusztus 21. 13:08 »
Tisztelt Klub Vezető Úr!!!

Te érted, hogy miről van szó???
Kik azok a ¦veletek¦ akik hamar megvilágosultak??
Eltalálták a /valakik/ a konkrét nevet???
Ha van tipped, hogy mi történhetett, miért nem írod meg???
Kinek van itt hatalmi vágya??
Akkor ki az aki a levegőbe lövöldöző, mert semmi konkrétumot nem ír le, célozgat, de nem mer lőni.

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #3693 Dátum: 2019. Augusztus 21. 20:37 »
Ez a benyögésed nagyon gyenguszra sikeredett gyurika.
Lazíts, pihenj, és ha lehet járj egy picit illemtan órára.
Ha megkérdezik mit keresel ott, mond el szépen nekik, hogy rendkívül szemtelen vagy, különösen azokkal akik elindítottak a pályán.
Nagyernyei Attila

*

leo

  • ***
  • 199
Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #3694 Dátum: 2019. Augusztus 21. 22:54 »
Mi ez?

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #3695 Dátum: 2019. Augusztus 22. 11:58 »
Tisztelt Klub Vezető Úr!!!

Örülnék, ha a feltett kérdésekre válaszolnál.
Nem tehetek róla, hogy nem veszed a lapot!!
Pihenj és lazíts mielött válaszolnál, nehogy gyenguszra sikeredjen!!!

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #3696 Dátum: 2019. Augusztus 22. 12:38 »
Ó!

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #3697 Dátum: 2019. Augusztus 22. 19:42 »
Ott még nem tartunk, hogy gyurika engem utasítgasson.
Aki ilyen pofátlan, és aljas örüljön, hogy írogathat.
Vagy esetleg a szellemi képességeiddel vannak gondjaid?
Arra nem emlékszel amikor esténként szakmai kérdésekkel bombáztatok édesapáddal?
Nem sok méhész van akit rühellek, de te közéjük tartozol.
Én Takler Józsi bácsit, akitől annyi segítséget kaptam, hálával gondolok.
Ha esetleg úgy érzed, hogy marhaságokat mondtam pályád elején, és te ettől már többet tudsz, tartsd meg magadnak.
Neked soha nem fogok válaszolni, és amennyire csak tudsz, kerülj.
Hihetetlen vastag bőr van a pofádon.
Nagyernyei Attila

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #3698 Dátum: 2019. Augusztus 23. 02:54 »
Mi ez?

Mi lenne?

Nem más ez, mint a Klubtulajdonos és Klubvezető Úr erőtlen próbálkozása fortissimo-ban intonálni, de szemmel látható, hogy csak hervadt "funebre"-ben sikerül disztonálnia szegénynek. Mostanában sokszor csak ilyen kakofóniára fussa a Vezírnek...

Kezd kicsit szétesni szegény Atilla Nagyfejedelem, ilyen zavarosat már régen lapátolt össze, mint amit most Wenhardt Gyurira próbált okádni...

Ott még nem tartunk, hogy gyurika engem utasítgasson.
Aki ilyen pofátlan, és aljas örüljön, hogy írogathat.
Vagy esetleg a szellemi képességeiddel vannak gondjaid?
Arra nem emlékszel amikor esténként szakmai kérdésekkel bombáztatok édesapáddal?
Nem sok méhész van akit rühellek, de te közéjük tartozol.
Én Takler Józsi bácsit, akitől annyi segítséget kaptam, hálával gondolok.
Ha esetleg úgy érzed, hogy marhaságokat mondtam pályád elején, és te ettől már többet tudsz, tartsd meg magadnak.
Neked soha nem fogok válaszolni, és amennyire csak tudsz, kerülj.
Hihetetlen vastag bőr van a pofádon.
Nagyernyei Attila


Érdekes ennek az üzenetnek a veleje:
"Neked soha nem fogok válaszolni, és amennyire csak tudsz, kerülj.
Hihetetlen vastag bőr van a pofádon.
Nagyernyei Attila"

Most már csak azt nem tudom, az a hozzászólás végén szereplő név az írást lezáró aláírás, avagy a vastag bőr tulajdonosának identitását kívánja pontosítani...? Valójában az írásból ez nem derül ki egyértelműen, de Atilla Nagyfejedelem a ragozásba is bele szokott gabalyodni, mint főemlős felmenőink a cérnába, mint most is sikerült: "Én Takler Józsi bácsit, akitől annyi segítséget kaptam, hálával gondolok." Idővel még összejöhet, bár a "fogalmazásgátló" indulat ellenjavallt.

No, mindegy, önábrázolás és -kritika helyett akár aláírás lehetne, hiszen előbb szerepelt a lezárásban , hogy "kerülj." Ez az intelem pedig a Vezér korábbi, a fair play jegyében lemeccselt szekszárdi bringás buli egyik főszereplőjére emlékeztetik azokat, akik még emlékeznek a jó Kedves Vezető magatartás-formáira.

Ha meg nem emlékszik valaki, annak idézném a sztorit, javasolva (s nem csak Wenhardt Gyurinak), hogy a Klubtulajdonos, Klubvezető Úr ilyen mentális állapotát tapasztalva tényleg kerüljék Őt, a mi Vezérlő Csillagunk és szakmapolitikai arculatunk formálója bizonyos szituációkat ma is hajlamos "véresen komolyan" venni, mint azt Varjú barátom egykor -oly lényegre-látón- megjegyezte...

https://www.teol.hu/tolna/kek-hirek-bulvar/botrany-a-versenyen-egymasnak-esett-ket-csalad-473503/

Remélem, sikerült körvonalaznom, hogy "Mi ez..."

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #3699 Dátum: 2019. Augusztus 23. 06:50 »
Az látható, hogy Fehér Viktor (Tomipapa) egy értékrendet képvisel gyurikával.
Gyakorlatilag kivédi, azonosul ezzel az elvetemült szemlélettel.
Már többször megfogalmaztam, hogy gyurikával mi a gondom.
Édesapjával nálunk rendszeres vendégek voltak, amikor el kezdtek méhészkedni.
Olyan alapvető dolgokkal nem voltak tisztában, ami számomra már nem jelentett akkor sem problémát.
Mindig, mindenkor segítettem nekik, gyakorlatilag úgy éreztem barátok vagyunk.
Édesapjához jártam a faluba tejért, és akkor is beszélgettünk a méhekről.
Gyurika mindig kilógott a sorból, mert az apja panaszkodott nekem, hogy a gyerektől kérdezhetek, nem igen mond semmit.
Na de a családi dolgaikat ne beszéljük ki.
Gyurika aztán félresiklott, és  nyíltan ellenem fordult.
Na én ezt vélem nagymérvű pofátlanságnak részéről, de ez ahogy látom Fehér Viktornak tetszik!
Én soha nem szégyelltem tapasztaltabb méhészek véleményét kikérni, mert például a nem gyári atkakészítményekben nem volt tapasztalatom.
Nem akartam kutyulni, pancsolni így hát kértem mások véleményét.
Gyurika alapvető méhészeti fogásokkal sem volt tisztában, és mivel még falubeli is volt, így simán akár telefonban is próbáltam nekik segíteni.
Kár volt.
A témát részemről lezártam, viszont aki ennek a féregnek haverja, vigyázzon ha segít neki, mert egyszer ellene fog fordulni.
Miért írok ilyen csúnyaságokat, ez nem az én stílusom?
Válaszom, hogy mindenkit a szintjén kell kezelni.
Nagyernyei Attila

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #3700 Dátum: 2019. Augusztus 23. 07:44 »
Most olvasom, hogy Fehér Viktor ismét feleleveníti a bringás történetünket.
Akkor most leírom részletesen mi történt, de ő ettől is jobban tud mindent.
Valójában egy látnokkal állok szemben.
Tehát a valóság, amiről még ilyen részletesen nem írtam.
Ennek oka, hogy ma is felzaklat, de mivel nincsenek titkaim csemegézzetek.
Tehát az örökbefogadott fiúnk egy sikeres kerékpárversenyző volt.
A Szlovákiában megrendezett magyar bajnokságon, ami nemzetközi verseny is volt egyben, élőben hallhattam a magyar himnuszt amit Bencének játszottak.
Igen, Bence többszörös magyar bajnok, Pécs Kupák összetett győztese, és ezt sokan irigyelték tőle.
Szekszárdon két konkurens kerékpáros csapat működik a mai napig egymás mellett.
Bence a Gemenci Nagydíj időfutamát is megnyerte, így vezetett az összetettben, és ekkor jött a hagyományos esti villanyfényes háztömb körüli verseny, ahol több korosztály is együtt versenyzett.
Én elmentem az egyik veszélyes kanyarba fényképezni, és akkor láttam, hogy az ellenfél edzője Bencét löködi!
Ráordítottam a fiúnkra, hogy mi történik?
Visszakiabált, hogy megint bántanak.
Vége lett a versenynek, Bence 4.lett így is, de elvesztette az összetettet.
Odamentem a versenybíróhoz, és megkérdeztem tőle, hogy milyen dolog az, hogy verseny közben bántalmazzák Bencét?
Erre az volt a válasza, hogy ő ezt nem látta, közben jöttek a versenyzők és kiabálva mondták, hogy pedig Bencét végig löködte a másik csapat edzője.
Ekkor történt a balhé!
A másik csapat az út széli padkán ült, és én odamentem hozzájuk KARBA TETT KÉZZEL, és kérdőre vontam az edzőt, miért bántotta ismét a fiúnkat? (Mert ez már több versenyen megtörtént!!!!!)
Ekkor ő lerántotta a stoplis cipőjét, és nekem esett!!!!
Többször megütött, de én nem ütöttem vissza!
Ekkor lépett oda szív műtött 83 éves édesapám, és kiabálta, hogy beszéljük meg a történteket.
Az edző ekkor apámnak esett és ütötte.
Apám a földre rogyott, kereste a szemüvegét, de ő csak ütött, és ütött!
Ekkor elszakadt nálam is a cérna, és a szó szoros értelmében egyetlen helyezett rúgással tökön rúgtam a srácot!
Ő ezzel kilőve, görcsösen összerogyott, úgy kellett felmosni.
Feleségem még felkapta a stoplis cipőjét és jól fejbe vágta, amit össze kellett varrni.
Ekkor jött az apja, gyakorlatilag rám rontott.
Elég nagy darab révén, két felemelt kézzel akart megütni, de nem jött neki össze.
Strandpapucsban volt, és a padkán elcsúszott beleesett a tüskés rózsabokorba.
Ő is kilőve.
Apámat a mentők vitték el, engem Bencét, és Juditot bekísértek a rendőrségre, csoportosan elkövetett garázdaság volt ellenünk a vád.
Juditot, Bencét felmentették, engem pénzbüntetésre ítéltek.
A stoplis cipőtől a fejemen elszenvedett sérüléseimet összevarrták.
Az ügyész is megjegyezte, hogy engem minden ütés hátulról ért, a támadót pedig szemből.
Fehér Viktor (Tomipapa) láthatóan nem szereti a szüleit!
Ő továbbra is karban tett kézzel nézte volna végig, hogy a földön fekvő apját agyba főbe verjék.
Ennek a fiúnak már előttünk több balhéja is volt!
Az egyiket hallhattam a Pécs Kupán, amikor a bíró felszólította, hogy bringás társával fogjon kezet.
A szülők írtak egy nyílt levelet a Magyar Kerékpáros Szövetségnek, hogy tiltsák el örökre az edzőt.
Azóta már megbékültem vele is, köszönünk egymásnak, nincs tüske bennem.
Nagyernyei Attila
« Utoljára szerkesztve: 2019. Augusztus 23. 07:51 írta Nagyernyei Attila »

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #3701 Dátum: 2019. Augusztus 23. 10:59 »
Nos, Kedves Vezető, megint erőst disztonálsz, Bogaram!

Válaszomban leo kérdését szerettem volna megválaszolni, aki kíváncsi volt, "Mi ez?"

Próbáltam képbe hozni, s miután Wenhardt Gyurit kifejezetten megfenyegetted ("amennyire csak tudsz, kerülj."), szerettem volna, ha leo látja, valóban egy agresszív, csoportos garázda fenyegetőzését olvassa.

Az már egy másik kérdés, hogy te itt mit hordasz össze a "család védelméről", a bíróság azt másképp látta, mint ami a te verziódban szerepelt . Ha te a családod védelmében léptél volna fel, akkor a bíróság felment, mint a jogos ön- és családvédelmet gyakorló becsületes embert. E helyett a bíróság azt mondta, N.A. agresszív, garázda ember, aki nekitámadt a versenybíróságnak, s az örökbe fogadott fiát állítólag bántalmazó kerékpár-versenyzőnek, mi több, "támadásnak vélve" S.G. idős apjának békítő megmozdulását, te ütötted meg elsőként a szegény idős embert...

Fuvolázhatsz te itt akármit, a te verzióddal szemben a TEOL cikke áll, amely nem a te "családvédelmi programodat" írta le. Ha nem a valóságot jegyezte volna le a hírlap, akkor egyszerűen helyreigazítási perben kellett volna keresd az igazad, de valami bibi lehetett abban a nemes családvédelemben, ha a bíróság ítéletét elfogadtad, a büntetést befizetted és nem fellebbeztél az ítélet ellen, melynek nyomán azóta "papírod van" arról, hogy hajlamos vagy az agresszióra, ezért Wenhardt Gyuri valóban jól teszi, ha az ilyen agresszív, vélhetően zakkant periódusaidban elég nagy ívben kerül, mivel neki meg arról van immár papírja, hogy a Kedves Vezető félreérthetetlenül megfenyegette, s mivel precedens van rá, jó, ha számol, hogy akár garázda támadásnak is lehet kitéve. A helyedben imádkoznék azért, nehogy Gyuri véletlenül elbotoljék, elessék és sérülést szenvedjen, mert az Őt megfenyegető írásod után az Isten se mossa le rólad, hogy nem te gázoltad le szegényt. Szerintem légy rendkívül óvatos, s inkább te igyekezz kerülni Gyurit, mert másodjára már visszaesőként letöltendő lesz az a buli-hozadék.

Bence versenyzői kvalitásainak semmi köze ehhez a mentális állapotodhoz, fölösleges az eredményeiről fuvolázva összebregyogni itt mindenféle önfényezést. Bence sajnos nem folytatta a versenyzést, s hidd meg, nem S.G. magatartásának, hanem a te agresszív, erőszakos, nyomulós mentalitásodnak köszönhetően lett ez így.

Gyuri meg legjobb, ha távolságtartási eljárást kezdeményez ellened, mert ha már itt ilyen indulattal "leférgezed" és megfenyegeted, feltételezhető, hogy a régi "fair play" bringás buli analógiájára még nekimégy valamilyen rendezvényen, vagy egyszerűen valamelyik szekszárdi utcán, téren...

Van már precedens rá, papírod is van róla...

Ha még megvan a bírósági ítélet, szkenneld már be ide is, hogy tényleg családvédelmi programként értékelte-e a bíróság az agresszív, garázda "bringás bulidat". Ne úgy tedd fel ide, mint Dr. Tarcali Gábor hozzád írt üzenetét, amit azóta is konzekvensen rejtegetsz előlünk, szintúgy a nyílt és őszinte "fair play" bulizás jegyében.

Hiteltelen egy alak vagy te, Kedves Vezető!

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #3702 Dátum: 2019. Augusztus 23. 12:24 »
Ott még nem tartunk, hogy gyurika engem utasítgasson.
Aki ilyen pofátlan, és aljas örüljön, hogy írogathat.
Vagy esetleg a szellemi képességeiddel vannak gondjaid?
Arra nem emlékszel amikor esténként szakmai kérdésekkel bombáztatok édesapáddal?
Nem sok méhész van akit rühellek, de te közéjük tartozol.
Én Takler Józsi bácsit, akitől annyi segítséget kaptam, hálával gondolok.
Ha esetleg úgy érzed, hogy marhaságokat mondtam pályád elején, és te ettől már többet tudsz, tartsd meg magadnak.
Neked soha nem fogok válaszolni, és amennyire csak tudsz, kerülj.
Hihetetlen vastag bőr van a pofádon.
Nagyernyei Attila

Kedves Vezető!

Mi szükséged arra, hogy folyamatosan lehülyézd saját magad? Ez egyféle szado-mazochizmus, a la Nagyernyei?

Egyszerűbb lenne - amennyiben meg akarod sebezni magad -, ha a nyilvánosságot kihagyva a buliból, valami alacsony (nagyon alacsony!) és szilárd mennyezetű helységbe törpejárással (az nagyon megy neked) bemennél és nagy lendülettel felállnál. A hatás garantált, a fejseb fáj, tehát elérted a célod, ám a módszernek van egy rendkívüli előnye. Ha nem a nyilvánosság előtt skalpolod meg magad, a mutatvány után leülhetsz a sarokba kicsit sírdogálni, valamint nem röhögnek rajtad fájó-együttérzőn, ám a szituáció adta röhögnivalót fenékig kiélvezve a tömegek…

Kedves Vezető!

Miért nem vagy képes észrevenni, hogy én nem „Gyurika” értékrendjét képviselem, hanem a te értékrendedet, mentalitásodat, moralitásodat és etikátlanságodat utasítom vissza? Nincs szükségem ahhoz Gyuri értékrendjére, hogy lássam: nagyon beteg lehetsz, ha itt hugyos óvodás módra kisbetűvel „gyurikázol”, s nem is az „elvetemült szemlélet” pártolom, amely abban csúcsosodott ki, hogy „nyíltan ellened fordult”. Vedd már észre, hogy lassan mindenkit sikerül magad ellen fordítanod, s az sem biztos hogy ez az ellened forduló, téged elutasító réteg siklott félre…

Tudod, olyan ez, mint az autópályás vicc, ahol bemondja a rádió, hogy egy őrült száguldozik-szlalomozik a forgalommal szemben, mire te felrévedsz a katatoniából és  felsikoltasz: - Egy…?! Dehogy egy, mind…!!!

Ha sajnálod a Gyuriéknak egykor nyújtott segítséget, a te dolgod, nem ránk tartozik. Az önként nyújtott segítség nyomában nem keletkezik hűbéri kötelék, ha adsz, ne várj ellentételezést. Nem várhatsz szolgai elfogadást tőlük, mert egykor tőlük hordtad a tejet, s „szaktanácsokkal” próbáltad segíteni vagy félrevezetni őket. A tanácsaid hasznosságának minősítője te nem lehetsz, mint Syrus mondta: „Nemo esse iudex in sua causa potest.”

A „féreg”kifejezéssel viszont önmagadról állítottál ki bizonyítványt. Ha az az emelkedett lélek vagy, akinek lefösteni igyekszel magadat, akkor a nemtelen támadásokra nem szitkozódva válaszolsz. Esetünkben viszont még csak nemtelen támadást sem szenvedtél, Gyuri mindössze rákérdezett, hogy :

Idézetet írta: WENHARDTGY
Méhészeti közélet / Re:Kakaskukorékolás
« Utolsó üzenet: írta WENHARDTGY Dátum 2019. Augusztus 21. 13:08 »
Tisztelt Klub Vezető Úr!!!

Te érted, hogy miről van szó???
Kik azok a ¦veletek¦ akik hamar megvilágosultak??
Eltalálták a /valakik/ a konkrét nevet???
Ha van tipped, hogy mi történhetett, miért nem írod meg???
Kinek van itt hatalmi vágya??
Akkor ki az aki a levegőbe lövöldöző, mert semmi konkrétumot nem ír le, célozgat, de nem mer lőni.


A témát részemről (is) lezártam, viszont amit írtál „ aki ennek a féregnek haverja, vigyázzon ha segít neki, mert egyszer ellene fog fordulni.” illik megőrizni az utókornak, hogy lássák, ki vagy. Egy rosszindulatú türannisz-kezdemény vagy, de mint látod, miközülünk senki nem ír rád „csúnyaságokat” tehetetlen dühében. Semmiféle emóciója mentén sem ír vállalhatatlan „csúnyaságokat”.

Pedig lehetne, ha mi is a te ars poetica-d mentén próbálnánk meg téged kezelni. A mi válaszunk nem a tiéd:
„Válaszom, hogy mindenkit a szintjén kell kezelni.”-mondád.

Gondolj bele, milyen szarul éreznéd magad, ha a te saját szinteden kezelnénk. Nem, mi szeretnénk felemelni magunkhoz, de ez akaratod ellenére felesleges próbálkozás lenne. Ennek ellenére ellenállunk a késztetésnek, hogy mi is „leférgezzünk...

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #3703 Dátum: 2019. Augusztus 23. 15:46 »
111
« Utoljára szerkesztve: 2019. November 30. 00:46 írta kivancsi111 »

*

buksi

  • ****
  • 319
Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #3704 Dátum: 2019. Augusztus 23. 17:06 »
Mi van itt? :-[