Kakaskukorékolás

  • 4212 válasz
  • 1694788 megtekintés
Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #3675 Dátum: 2019. Augusztus 15. 21:49 »
Tisztelt klub vezető úr!!!
Áruld már el nekünk hogy kiről van szó én Tolna megye legnagyobb méhészét egy konténeres méhésznek gondolnám cirka 18 konténerrel de ő róla nem hallottam ilyet, hogy bepakolt volna egy faluba akár kit kérdezek a megyébe senki       nem tud semmit! Csak te és Jani bátya

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #3676 Dátum: 2019. Augusztus 15. 23:19 »
Tisztelt klub vezető úr!!!
Áruld már el nekünk hogy kiről van szó én Tolna megye legnagyobb méhészét egy konténeres méhésznek gondolnám cirka 18 konténerrel de ő róla nem hallottam ilyet, hogy bepakolt volna egy faluba akár kit kérdezek a megyébe senki       nem tud semmit! Csak te és Jani bátya
Még annyit segítek, hogy 43-as cipőt hord. Innen már gyerekjáték kitalálni. ;D

Most komolyan, érdekel ez valakit? Az egész méhészeti közélet arról szól, hogy van két csapat 8-10 fővel, akik oda-vissza rühellik egymást és van Geddekas akit kb. mindenki rühell. Na most ha eltelik egy-két hét konfliktus nélkül akkor ezen, vagy a másik fórumon bedobnak valami gumicsontot, hogy lehessen lövöldözni a másikra. Eközben Geddekas mindenre lő ami mozog. Szóval be lett dobva ez a téma, mivel Geddekas túlságosan forszírozta Kiskakas távolmaradását és nem volt rá megnyugtató válasz.

Egyébként meg Tolna megye olyan kicsi, minek oda 600 családos méhészet? Vigye át Somogyba ott elfér.

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #3677 Dátum: 2019. Augusztus 16. 08:42 »

[/quote]

Most komolyan, érdekel ez valakit?
[/quote]

Ennél még a ugrani tanuló mászó atka is cuppanósabb gumicsont volt.

*

oszkár

  • *****
  • 1132
Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #3678 Dátum: 2019. Augusztus 16. 08:55 »
E
« Utoljára szerkesztve: 2019. Szeptember 23. 22:02 írta oszkár »

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #3679 Dátum: 2019. Augusztus 16. 13:47 »


Most komolyan, érdekel ez valakit?
[/quote]

Ennél még a ugrani tanuló mászó atka is cuppanósabb gumicsont volt.
[/quote]

Könnyű neked. De mi, akik semmit sem tudunk a történtekről,  :'(  kitől kaphatnánk némi információt? Nézd csak!
Kivancsi111 beismerő vallomása:
"Szerintem sem a Te, sem a Janibátya hozzászólásából ne tudtuk meg, hogy ki és mit csinált. Most már teljesen össze van keverve minden, amit írtál csak te érted (talán). "
Ebből látszik, hogy a méhészeti közéletben sem jártas.

Biztos forrásból tudom, hogy Te már napokkal ezelőtt értesültél az eseményekről, és a személyekről. Azt is tudom kitől. Kitől is? ;D ::)
« Utoljára szerkesztve: 2019. Augusztus 16. 13:55 írta kivancsi111 »

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #3680 Dátum: 2019. Augusztus 16. 14:14 »

Biztos forrásból tudom, hogy Te már napokkal ezelőtt értesültél az eseményekről, és a személyekről. Azt is tudom kitől. Kitől is? ;D ::)
[/quote]

Most akkor én segítsek rajtad, vagy te segítettél rajtam? ::) :-[ :-X

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #3681 Dátum: 2019. Augusztus 16. 15:19 »
111
« Utoljára szerkesztve: 2019. November 30. 00:49 írta kivancsi111 »

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #3682 Dátum: 2019. Augusztus 20. 07:27 »
Odáig már eljutottunk, hogy kivancsi111-nek a diótermelés sem megy.
Amit a Szekszárdi Piacon hallottam, igaz.
Szegény gyurika meg ha ennyire nem ismeri megyénk méhészeit minek kotyog bele?
Kicsit lazítottam Erdélyben, de ahogy nézem semmiről sem maradtam le.
Egyébként Romániában a boltokban, és a piacon is drágább a méz.
Korondot nem lehet viszonyítási alapnak venni, mert a turisták miatt elszálltak az árak.
Azért örvendek, hogy ilyen jókat derültök írásaimon.
Nagyernyei Attila

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #3683 Dátum: 2019. Augusztus 20. 08:15 »
111
« Utoljára szerkesztve: 2019. November 30. 00:47 írta kivancsi111 »

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #3684 Dátum: 2019. Augusztus 20. 09:50 »
............

Amit a szekszárdi piacon hallottál az igaz, a Gyurika már akkor mesélte nekünk, amikor Te a Klubvezető Úr még meg sem írtad. Kurvára sokat gondolsz magadról, és nem világosodsz meg ennyi pofára esés után sem. Te kotyogsz bele, nem Gyurika, mert Ő elmesélte sokunknak, és még sokan mások (ők csak az első írásod után, mikor azt hitték nem ismerjük a--------------
Sokáig gondolkodtam, hogy melyik rovatba is írjam ezt a bombasztikus hírt.
...
Néha bírósági tárgyalásokon látható, néha méhegészségügyi vizsgálatoknál, néha méh-apiterápiás előadást tart, néha fut, másszor méhészeket "oktat", néha lovagi ruhába bújik.....
Szóval univerzális.
Már csak az a kérdés, hogy ki az a géniusz akiről nem is tudtok?
Nagyernyei Attila

 --------------"nagy durranást" ::)), hogy miről van szó. Ellenben Tőled még senki nem értesült semmiről, legfeljebb azt lehetett kihámozni az írásodból, hogy Sebők Doktort akartad befeketíteni,

Van itt kecske, kutya méhszúrás a faluban, meg és a tehenek "Sebőgnek" úgy mint máshol.
Nagyernyei Attila
és amikor erre utaló célzásod miatt néhányan tudatlant játszva rákérdeztünk, akkor másokkal szeretted volna elmeséltetni, mert állítólag Te nem szeretsz bíróságra járni. Na én a Sebők Doktort nem ismerem, de a helyében az irományodat olvasva fontolóra venném, hogy tudassam veled, ki invitálja a bíróságra a  tagokat.
...
Az ilyen elvetemült  emberrel, aki egy magánbeszélgetést felvesz nem vagyok hajlandó kommunikálni.
....
Az ügyvédektől, jogászoktól egyébként is borsódzik a hátam, pláne ha pénzéhes, és ennek érdekében semmi nem számít.
...

.................


Attila!

Te tényleg ennyire hülyének nézed az embereket? Miből gondolod, hogy csak az egykori kozmetikus néni kicsi fiacskájának mesélik a piacon , hogy Sárhidi János Dúzson háborúzik a falubeliekkel ? Ráadásul a 600 család sem stimmel, 700 fölött van az.

Attila! Hidd el, amit te itt művelsz, az tényleg minősíthető a személyiségi jogok megsértésével, személyiségrombolás kísérletével, a nagy nyilvánosság előtt elkövetett rágalmazással, a jó hírnévhez való és a becsülethez való jogok megsértésével.

Elkövetted azt a hibát, hogy addig "kotyogtá', amikor senki nem akarta felkapni a fejét az írásodra, amíg nem tudtál ellenállni a saját "humoros szellemességed" késztetésének, s csak elsütötted ismételvén önmagad:

Idézetet írta: Nagyernyei Attila
Re:OMME IB, EB, OV, Küldöttgyűlés események
« Válasz #991 Dátum: 2019. Május 09. 14:07 »
Mondjuk ezt úgy tudnám a jelenlegi helyzetre lefordítani, mintha egy önkormányzati képviselő a testületet megkerülve, polgármesterestől, intézkedik.
Arra már gondolni sem szabad, ha a miniszterelnököt kerülik meg a miniszterek.
Ennek mindenképpen következménye lesz.
Azért vannak testületek, hogy a TÖBBSÉG akaratát hajtsák végre, a más véleményen lévők is.
Csúnya dolog ez a demokrácia, a tehenek "Sebőgnek" egyformán, mégis a csordában maradnak.
Nagyernyei Attila

Nos, Vezér, kurva nagy hiba volt újból "csőre húzni" ezt a szellemes metaforát, ha az első alkalommal nem lépte át az ingerküszöböt, ez alkalommal lehet, hogy nem jársz ilyen jól, s most odaállsz a bíróság elé. csak Sebők doki jóindulatán és toleranciáján múlik a dolog, hogy peresíti-e a rosszindulatba pácolt "szellemességedet", vagy ismét futni hagy, hogy továbbra is játszhasd az "OMME elszabadult hajóágyúja" szerepedet.

Idézetet írta: Nagyernyei Attila
Idézetet írta: Nagyernyei Attila - 2019. Augusztus 10.  20:18

Van itt kecske, kutya méhszúrás a faluban, meg és a tehenek "Sebőgnek" úgy mint máshol.
Nagyernyei Attila

Láthattad volna, hogy Csuja sem úszta meg, pedig a nyilvánosság előtt figyelmeztettem előre, hogy a tűzzel játszik. Azóta Csuja tudja már... Nem lehetetlen, hogy neked is lesz lehetőséged megtapasztalni, milyen kellemetlen lehet sétálgatni a bíróságra, aztán fizetni a nem vagyoni károkozást... Tudod, a "fair play bringás buli" is szokott fájni...

Jenőt meg ne nagyon kóstolgasd, mert a végén még rábeszéli Gyurikát, hogy ne adjon el méheket neked, ha Kilmajer Jánosék nem érnének oda időben... Te még egy egyszerű atkától is tudsz retirálni, mi lenne veled, ha még a Rhagoletis completta ellen is védekezned kellene... Azt pedig örömmel konstatáltam, hogy Jenő a jelek szerint megtalálta a nyugati dióburok fúrólégy lárváinak ellenszerét, csak nem szeretné előre elkiabálni, az ő szája nem jár az esze előtt...

A szellemességgel meg vigyázz, nehogy ez legyen az oviban a jeled:

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #3685 Dátum: 2019. Augusztus 20. 10:54 »
111
« Utoljára szerkesztve: 2019. November 30. 00:47 írta kivancsi111 »

*

ata67

  • *****
  • 521
Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #3686 Dátum: 2019. Augusztus 20. 14:57 »
Hm..., Prokofjev! Ez csemege!
https://m.youtube.com/watch?v=lk4BO0TDiRQ
“Homo homini lupus est” Ez a méhészek között is látható.
Méhészre fordítva a zenét: Péter a nagy atkaölő! Győzelmi indulóval záródik a zene, kipusztul az atka. Jenő! Mi lesz Veled? Kinek fogsz akkor méhet eladni?
« Utoljára szerkesztve: 2019. Augusztus 20. 16:02 írta ata67 »

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #3687 Dátum: 2019. Augusztus 20. 16:38 »
111
« Utoljára szerkesztve: 2019. November 30. 00:46 írta kivancsi111 »

*

oszkár

  • *****
  • 1132
Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #3688 Dátum: 2019. Augusztus 20. 18:32 »
A
« Utoljára szerkesztve: 2019. Szeptember 23. 22:00 írta oszkár »

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #3689 Dátum: 2019. Augusztus 20. 20:53 »
Egyébként most rettenetesen berezeltem.
Ha én attól tartanék, hogy mikor jelentenek fel, már rég bezárhattam volna a Méhészklubot.
Nem fogtok behúzni a csőbe, de erőlködjetek tovább.
Ennyi marhaságot, hogy tudtok összehozni közösen...
A kánikulának ez az egyik mellékhatása.
Nagyernyei Attila