Kakaskukorékolás

  • 4212 válasz
  • 1694039 megtekintés
Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #3570 Dátum: 2019. Július 09. 05:42 »
Sok a szúnyog a Balatonon, mindenki panaszkodik.
Ja meg "Józsi bácsinak" is én mondtam, hogy álljon fel az OMME Küldöttgyűlésen és mondja azt amit ott előadott.
Aztán írt egy bocsánatkérő levelet, majd a következő küldöttgyűlésen fel is olvasta.
Arra lennék kivancsi, hogy eszelsz ki ennyi marhaságot?
Látható, hogy alvási problémáid is vannak, mondjuk ezen nem is csodálkozom.
Azt rendkívül szeretem amikor mások állítják azt, hogy én mit gondolok.
Egyszer már leírtam de megismétlem.
Annak idején a magyar órákon ilyen volt a verselemzés.
A tanár azt fejtegette, hogy a 200 éve elhunyt XY költő amikor ezeket a sorokat írta mire gondolt.
És még érettségizni is kellett belőle.
Ennyi előnye van írásaidnak mindig fiatalnak érzem magam, mert ezt juttatod eszembe.
.....mondjuk a verselemzést utáltam.
Nagyernyei Attila

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #3571 Dátum: 2019. Július 09. 07:46 »
Kíváncsi 111. Nem véletlenül írtad az előző idézeteket. 

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #3572 Dátum: 2019. Július 09. 08:40 »
Én csak idéztem, -mint általában-, mert a saját írásaival is folyamatosan ellentétben van a Klubvezető, és a saját mellébeszéléseivel, elszólásaival gyönyörűen kivehető a szolgálata a főnök felé, csak a sorok között is kell olvasni.
Na ezért tiltotta ki sok fórumtársát indoklás nélkül. Azokat, akik ismerik a múltat, és a jelenben is naprakészek. Velük nem tud vitatkozni, hát töröltették vele.
Jól látod Fülemüle, már régebben is raktak fel ilyen képeket, sőt az egyikhez egy tévériport linkje is társult...

Na de Attila!

Sok a szúnyog a Balatonon, mindenki panaszkodik.

Ez miként kapcsolódik ide? Ismét a személyeskedés, mint amikor édes a Balaton vize a mézemtől, Gyurikáéval meg a Siót stb,.. aki múltkor olvasta emlékszik biztosan. Már megint elfogytak az érvek, és jön a személyeskedés?
Erre tényleg szükség van? Különben sem igaz. Bárkinek nyugodtan ajánlhatom Balatonlellét, elvétve van szúnyog. Most legalább is. A többi városról nem tudom, én a napjaimat a méheknél töltöm.

Továbbá.

Ja meg "Józsi bácsinak" is én mondtam, hogy álljon fel az OMME Küldöttgyűlésen és mondja azt amit ott előadott.


Nem Te mondtad, de nekem úgy mesélték mintha részese lennél annak a dolognak. Szeretnek is egyre többen ezért is. :-X


.....mondjuk a verselemzést utáltam.


Nekem viszont a kedvencem volt a verselemzés. Nagyképűség nélkül állíthatom, azóta is sokat fejlődtem az irodalom e témakörében, és köszönöm neked a sok segítséget, mert az írásaidat könnyen feldolgozható anyagként szinte fazékkal lehet meríteni. :-*
Na nézzünk csak egy példát, amin az összes kitiltott fórumozó szétröhögte az egyik estét a Skypen.
Beidézem az egészet, mert úgy kerek, amit a főnököd közöltetni szeretett volna, de minden mondatát Te az író, nem szerkesztetted át. Biztosan a "múzsa csókja"-t törölgetted még, és figyelmetlen voltál. ;D ;D ;D
Ezt kérdezi Oszkár!
"Az egész Uniós támogatás az OMME érdeme? "
Sajnálom, ha még ezt sem tudtad.
Igen, az OMME és Bross Péter érdeme.
Egyedül ő írta, szakmai segítség nélkül, de egyszer Kalocsán egy előadása után az utcán egy szűk csapatnak elmondta, hogy ennyire még semmit nem bánt meg.
A részletekért kérdezzétek őt.
Ami biztos, egyedüli szellemi terméke, ami jelenleg is folytatódik.
Az elnökség 4 tagjának továbbra is az a célja, hogy az elnököt mószerolják, betegyenek neki.
Mondjuk én örülök, mert ha Bross egy újabb ciklust is vállal egyszerűsödik a dolga.
Csak annyit kell megkérdezni a "4 muskétástól", ti mit csináltatok a ciklus alatt azon kívül, hogy engem baszo..attatok?
Egyszer számot kell adniuk az elvégzett munkájukról, és az nagyon kínos lesz.
A Nemzeti Program megírásának jogi részében Illés Kálmán segítette még a jelenlegi elnököt.
Nagyernyei Attila

Az elnökség 4 tagja annyira nem foglalkozik veled, hogy még szóra sem méltatnak. Mindenki látja hova jutott a méhésztársadalom ezzel a vezetéssel.

Ezt átírhattad volna. Eléggé árulkodó:
"Csak annyit kell megkérdezni a "4 muskétástól", ti mit csináltatok a ciklus alatt azon kívül, hogy engem baszo..attatok?"

Írd már oda légyszíves, hogy ezt ki mondta, mert ha nem, akkor talán valósággá válik a setét oldal számára is, hogy ezt a szádba adták, ugyanis nem Téged "baszo..attatok" ugye, hanem aki megkért ennek közlésére.
De szép estét szereztél ezzel is nekünk, mint általában szoktad ezt tenni az írásaiddal. Bevallom a szakmaiakkal sokkal több örömet szerzel, de ezt most kihagyom.
De a csúcs! Szinte hallom a főnöktől eme írásod utolsó sorának vajúdását, miközben felsír a (baba helyett) röhögve a sok méhész. Valahogy így lehetett, persze ezt csak mint jeles verselemző gondolom:
Te Attila, még azt írd oda a végére, hogy:
A Nemzeti program megírásában Illés Kálmán is segített nekem.
-Nem, nem így mindenki tudja...
-Jó. Így jó lesz?- kérdezte az írnok.


A Nemzeti Program megírásának jogi részében Illés Kálmán segítette még a jelenlegi elnököt.

DA!


*

Vivaldi

  • *****
  • 2049
Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #3573 Dátum: 2019. Július 09. 15:02 »
Ó. Hát mert más nem kap uniós támogatást, vagy mindenkinek az omme és benne Bross csinálta meg. A földalapú támogatás, az állatjóléti stb sem létezne Bross nélkül. Elmentek ti oda ahová én gondolom, már megint hülyítitek a népet ha kicsit nem figyelek rátok.
 Ezzel szemben az igazság az, hogy a termelőknek szánt uniós támogatás akkor is létezne ha az omme nem létezne, legfeljebb más csinálná meg a nemzeti programot, mondjuk a kamara. és talán nem is csípnének le ennyit belőle mind amennyit az omme elvesz.
Az unió nem függ az omme tól, és ha már adja azt a kurva pénzt valaki csak el tudná osztani lévén, hogy ahhoz nem kell nagy ész, hogy a más pénzéből mennyit veszek le magamnak és mennyit osztok szét.
 Attila, már megint valami oltári nagy marhaságot kezdtél el lenyomni a nagy közönség torkán, amit csak a hozzátok hasonló hisz el.

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #3574 Dátum: 2019. Július 10. 00:04 »
Ferencimre nick nevű méhésztárs új rovatot szeretett volna indítani a következő kérdéssel:
"Alkalmazza-e valaki ApisPlus preparátumot? Mi a véleményetek róla?"
Kérlek benneteket előtte mindig nekem jelezzétek ez irányú igényeteket.
Köszönöm szépen!
Nagyernyei Attila

ApisPlus-szal valami nem stimmel. Azon csodálkozom, hogy AlphaVet támogatja ezt. Kipróbáltam ezt a szert- három gyártótól három országban (Magyarországon, Romániában és Kanadában) vásároltam meg. Az derült ki, hogy mindig Lengyelországból küldték ezt nekem. Érdekesen hat ez a szer. Blokkolja a méhekben a neonikotinoid imago receptort és azáltal védi  őket a  nővényvédőszerektől származó fertőzésektől. Ellenben  csak azoknak a méheknek nyújt védelmet, amelyek a neonikotinoiddal való kontaktus előtt fogyasztottak egy kis szert. Azt állapítottam meg, hogy ez  hatásos! Ráadásul, az a szer jelentősen  erősíti méh tisztálkodási ösztönét oly mértékben, hogy ez lerázza magáról  varroa nőstényeket. De varroa "gyalog" tér vissza a méhek potrohára, ezért egy csapdát kell állítani neki, elhelyezve a kaptár alján egy fiókat- műszaki vazelinnal feltöltött barázdával a szélén ( a 2 mm-es barázda legyőzhetetlen akadályt képez varroa számára).
ApisPlus ez egy lopott hamisítvány naivok részére és én ezt már nem szoktam vásárolni. Lengyelországban vásárlok eredeti, garanciális és szabadalmozott készítményt -ott Vitaeapis -nak hívják, melynek gyártója maga a feltalálója, aki számos előadása során, részletesen elmagyarázza  méhészeknek a problémákat. A szer Lengyelországban sokkal olcsóbb mint Magyarországban és jobb a csomagolása. A szer feltalálója (egy  ismert Lublin-i tudós) folytan  dolgozik a problémán és  már ajánlja egy javított, még erősebb hatású  "Premium"  verziót. Legutóbb egy műszert talált fel paraffin, földi viasz és más szemét gyorsabb kimutatására a mézben. Itt egy link  https://vitaeapis-new.pl/
  A google street view-n megnéztem azt a globális falut. Budapesten, Romer Floris 8 szám alatt rendőrkapitányság található.

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #3575 Dátum: 2019. Július 10. 06:47 »
Mondtam én, hogy Kivancsi111-el vigyázni kell, mert látnoki képességei kimagaslóak amikor ezt írja:
"Na nézzünk csak egy példát, amin az összes kitiltott fórumozó szétröhögte az egyik estét a Skypen.
Beidézem az egészet, mert úgy kerek, amit a főnököd közöltetni szeretett volna, de minden mondatát Te az író, nem szerkesztetted át. Biztosan a "múzsa csókja"-t törölgetted még, és figyelmetlen voltál."
A Skypos haverjaid nekem nem túl szimpatikusak, de ha jót kacagtatok annak örvendek.
Nem vagyok "küldönc", hogy velem valamit közöltessenek.
Önálló gondolataim vannak, mert figyelek, te pedig mások által összetákolt kitalációkra hagyatkozol.
Hiába azokat az embereket segíteni kell akik maguk nem képesek egyéni gondolkodásra.
Ha esetleg arra gondolnál (gondolnátok), hogy írásaid kiakasztanak, baromi nagyot tévedsz.
Totál immúnis lettem rájuk.
Azért egy dolgot elárulok, gyurika bevetése ellenem már jobban felizgatott, mert egy olyan ember köpött szembe akinek önzetlenül segítettem.
Tanítgasd még, jó úton jár, mert mert egyet rögtön elsajátított tőled.
Baromira szeret dicsekedni.
A mellékelt képen a 4 muskétás "szellemi Atyja" látható.
Ő volt ennek a frappáns kifejezésnek a a megfogalmazója.
Én meg ezen röhögtem szét magam....
Nagyernyei Attila

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #3576 Dátum: 2019. Július 10. 19:24 »
Kedves Attila!

Mielőtt tényleg lenne valamilyen bajod a röhögéstől, szeretnélek emlékeztetni arra, hogy gondold végig: a dumas-i három testőr= muskétás Athos, Porthos, Aramis és D' Artagnan a te szövegkörnyezeted ellenére köztudottan nem negatív, hanem éppenséggel pozitív hős, szereplő.

Mivel itt sajnos Somikátok is alaposan mellé lőtt, amikor megpróbált szervilitásba pácolt ostobasággal dehonesztálónak szánt "jelzős szerkezetet" alkotni a négy romantikus hős megkülönböztető nevéből, ideje felidézni neked, s a komárom-megyei "lovagnak" is ezt a szép, romantikus történetet.

Szemmel láthatóan sem Somika, sem te, azaz egyikőtök sem emlékszik a regény korának történelmi környezetére, s a szereplőkre, azok jellemére. Nagyon röviden adnék egy rövid képet, hogy ne kelljen egy műveletlenségben, olvasatlanságban gyökerező ostobaságon betegre röhögnöd magad, egyúttal kapcsolnék néhány olyan emóciót is, mely a mára és a mi köreinkre utal.

A három testőr, azaz a "Les trois mousqueteres annak a XIII: Lajosnak az udvarában szolgált, aki Ausztriai Annát vette feleségül, s uralkodása alatt cselszövés ért cselszövést, udvari nemesek tűntek el nyomtalanul, rendszeresek voltak a politikai gyilkosságok ha netán valaki keresztezte volna a "mindenható" Richelieu bíboros "főminiszter" útjait és szándékait. (Mintha csak a mai OMME-béli és méhészeti ágazat-béli viszonyokról írt volna Dumas, karaktergyilkosságok, cselszövések, árulások tömkelege, cselszövő manipulatív főminiszter, és néhány skrupulusoktól mentes fullajtár és karakter-bérgyilkos, egy "Milady" a "bíboros" szolgálatában).

Nos, a bíborosi cselszövés  és fondorlat természetesen elért a királynéig is, akit megpróbált megsemmisíteni, hiszen törekvéseinek első számú akadálya volt. ( Ha képletesen nézem, ez a királyné esetünkben lehetne akár a termelő méhészeti ágazat is, akit/amit a mi házi Richelieu-nk megpróbál minden eszközzel ellehetetleníteni.)

Ez ellen a törekvés ellen lép fel a három muskétás és D' Artagnan lovag, s a lehetetlenen túl is igyekszik védelmezni királynéját a cselszövéssel, megsemmisítő szándékkal szemben. Kisebbségben van ugyan a négy lovag, ám esküjükhöz híven védelmezik királynőjüket.

Tehát ha a mai korra, hazai méhészeti ágazatra és az OMME-re fordítom le ezt a romantikus történetet, akkor Sunyika Somika rohadt nagy bakot lőtt, amikor négy muskétásnak titulálta a megtámadni kívánt elnökségi tagokat. Aki pedig vele együtt akarja hirdetni a saját műveletlenségét, butaságát és kicsavarodott értékrendjét, az csak röhögjön bátran együtt ezzel a bárgyú, műveletlen emberrel, aki sajnos az általa alkotott képzavarral éppen piedesztálra emelte azt a négy elnökségi tagot, akik esküjükhöz híven nem királyi-bíborosi lakájnak szegődtek, mikor őket választotta a küldöttek többsége (méghozzá igen magas szavazati aránnyal), hanem "kardjukat", tudásukat és erkölcsi tartásukat az őket választók érdekében "forgatták" betartva, betöltve választóiknak tett ígéretüket. Nos, akkor ki is a pozitív és ki is a negatív szereplő...?

Röhögj csak Attila, a bizonyítványodat állítod ki ismét...!

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #3577 Dátum: 2019. Július 10. 20:36 »
Befejezted Tomipapa?
Annyira szívbemarkoló volt a hozzászólásod, hogy szívesen olvastam volna tovább.
Azért talán  szenté nem kéne őket avatnod.
Hamarosan új hírek lesznek az OMME-ban, mondjuk könyvelési fronton, melynek főszereplője az egyik leváltott lovag(?).
Majd meglátjuk, hogy ha nem a haverok könyvelnek egy pusszantásért menyivel lesz szerényebb a számla.
A ciki itt kezdődik.....
Nagyernyei Attila

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #3578 Dátum: 2019. Július 10. 20:48 »

Hamarosan új hírek lesznek az OMME-ban, mondjuk könyvelési fronton,
Igazad van Attila!
De az egész könyvelést kéne átnézni.
Sajnos ma sok pénzért sincs foci .......

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #3579 Dátum: 2019. Július 10. 22:25 »
Egyszer láttam egy NAV-os riportot a "bejelentésekkel" kapcsolatban. Olyasmi hangzott el benne, hogy a bejelentővel kezdik a vizsgálatot... :o  ;D
Szóval csak arra gondolok, hogy egy ilyen "könyveléstvizsgálótényfeltáródádá" még érdekes dolgokra világíthat rá.  ::)  ;D (természetesen a vizsgálódó félre nézve)

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #3580 Dátum: 2019. Július 11. 06:46 »
Nagyon berezeltem Beeznisz.
Akkor az EB-vel kezdik?
Ne viccelj már.
A rosszindulatod olykor átcsap meggondolatlanságba.
Az a bánatotok, hogy évek óta olyan információk birtokába jutok ami nektek fogalom.
Mészi idejében is "tégla" leadta a drótot.
Még a számla számát is tudtam a "cukitáskának", ez már nekik is sok volt.
Ment az ordítozás, hogy ki lehet.
De a csúcs az volt amikor Tajti Zoli ott állt az OMME iroda ajtóban, de már ITT olvasható volt, hogy kizavarták.
Ezt azóta sem tudták megoldani, pedig közöttük volt aki informált.
A Fekete-Fehér méhészklubnak ez a motorja, hogy sokszor még az elnökségi tagok is tőlünk tudnak meg fontos dolgokat.
Ebből látszik mennyire érdekli a 4 muskétást az OMME.
Nagyernyei Attila

*

atya

  • *****
  • 1043
Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #3581 Dátum: 2019. Július 11. 07:23 »
Szép reggelt mindenkinek!
Nem szeretnék nagyon beleállni a dolgokba, DE amit itt kiemeltél Attila "A Fekete-Fehér méhészklubnak ez a motorja, hogy sokszor még az elnökségi tagok is tőlünk tudnak meg fontos dolgokat." .
Szerintem ez nem érdem, hanem gyalázat!
Hogy lehet akkor az elnökségnek, komoly helyzetekben, vagy egyáltalán a méhészek érdekében FELELŐS döntést hozniuk?
Még egyszer mondom ez GYALÁZAT!!
Remélem, Fekete-Fehér méhészklubot, és ezeket a sorokat sok küldött olvassa, és nem felejti el tavaszig!!

A sikerhez csak annyi kell, hogy képes legyél az életed a magad módján élni.

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #3582 Dátum: 2019. Július 11. 08:29 »
Tudod Atya az az érdekes ebben, hogy amikor Attila önállósítja magát, és nem kérdezi meg, mehet e az írása, akkor mindig jönnek az elszólások. Most is ez történt.
A főnök leadja a közlendőt, majd Attila büszkén benyomja ide, mert aztán Ő tudja a tutit. A francokat tudja. Azt tudja, amit közöltetnek vele, és büszkén továbbítja. De csak annyit, semmi mást. (Hitegetés méheüs témában, miközben fentről jókat röhögtek, hogy mi ezt komolyan vesszük?) Mivel máshonnét nincsenek információi, ezért az egyoldalú tájékoztatás nem csak Attilának a valós hír, hanem sok olvasónak is, akik még vakul elhiszik ezeket. Az bizony igaz, hogy a vezetőségi tagok is néha innét tudják meg azokat az elképzeléseket, amelyek kipattannak fentről. Fogják a fejüket, de sok mindent nem tudnak ezek ellen tenni, őket is viszi az ár. Ennek az lesz a vége, hogy szépen lelépnek a "négyek", és még jobban szétesik az OMME, mert valójában az egyesület megtörése, a csoport általi közös érdekképviselet ellehetetlenítése, és ezáltal a totális hatalom (egy)kézben tartása, valamint a még feljebb való meghunyászkodás fog bekövetkezni. Valójában már most is ez van, csak ugye mindig azt szoktam monda, hogy ennél már nincs lejjebb, és rám cáfolnak.
Te csak reméled, hogy minden küldött olvassa. Kérdezd meg esetleg: .csak egy példa...
Hogyan lehet olyan napirendi pontot kitárgyalni, amely nem is szerepel azon a gyűlésen, sem vezető, sem küldött, (másik eset) nincs erről értesítve.  Vagy. Vége az OV-nek, és ezt még gyorsan írjátok alá. Aztán a négyek mondjuk ez ellen mernek szólni. Például a tagság nem hatalmazta fel őket a méz paraméterek lerontásának elindítására, ami természetesen csak a bolti mézekre vonatkozik, a termelőére nem. De erről és ezekről a Klubvezetőnek gőze sincs. Aki tudja, tárja már ezeket a méhészek elé! Tomipapa megírhatná, de akkor biztosan ki lenne dobva, és ami az érdekes, hogy  a másik fórumon is van moderátor, aki ugyan semmit nem tud hozzáadni sem szakmailag, sem szakpolitikuskén e tárgykörhöz, de moderálni azt tud. Mivel én is csak innét-onnét hallok híreket, és a négyek sem valami aktívak a fórumokon sajnos, ezért itt befejezem, mert esetleg csak pletykaszinten tudnék hitelesen tájékoztatni sok mindenről, és akkor Nagyernyei Klubvezető szintjén gondolnának, attól pedig irtóznék. Aztán meg inkább elmegyek most is a méhekhez, és majd ma is hívogatnak oly sokan a fórumot olvasók, hogy láttad már megint miket írt ez a :-[ ...?"
Nem, majd este ha hazaértem, megnézem. >:(
Má' hogy Hoffi, meg Maksa és a többiek. Klubvezető, az igen, neki van humor nélkül is nevettető készsége.

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #3583 Dátum: 2019. Július 11. 09:05 »
Szép reggelt mindenkinek!
Nem szeretnék nagyon beleállni a dolgokba, DE amit itt kiemeltél Attila "A Fekete-Fehér méhészklubnak ez a motorja, hogy sokszor még az elnökségi tagok is tőlünk tudnak meg fontos dolgokat." .
Szerintem ez nem érdem, hanem gyalázat!
Hogy lehet akkor az elnökségnek, komoly helyzetekben, vagy egyáltalán a méhészek érdekében FELELŐS döntést hozniuk?
Még egyszer mondom ez GYALÁZAT!!
Remélem, Fekete-Fehér méhészklubot, és ezeket a sorokat sok küldött olvassa, és nem felejti el tavaszig!!

SzűzMáriaIdösanyámkilakozolaMennyekbennagytitokban!!!

Hát végre kezd felnyílni azok szeme is, akikről eddig azt gondolhattuk, a Setét oldal élharcosai...!

Laci!

Köszönet, hogy korán keltél, s elsőként rávilágítottál: Nagyernyei Attila, alias "OMME Lópici Gáspárja", olyan dologgal "dicsekszik", mely kérdés a következő választáson sarkalatos pont lehet, s mely nemhogy dicsekvésre nem, de a legmélyebb aggódásra adhat okot.

Az OMME elnökének legnagyobb aljasságára, bűnére világít rá az, hogy míg kifelé azt kommunikálja, hogy a "kisebbség" ellehetetleníti a "munkáját", addig ezt a kisebbséget konzekvensen elzárja a felelős döntéshozatalhoz elengedhetetlenül szükséges információktól. 

Amelyik oldal a titkolózással, az információ-eltitkolásokkal és irányított kiszivárogtatásokkal igyekszik az Egyesület demokratikus döntéshozatali mechanizmusát sutba vágni és ellehetetleníteni, annak reményeink és szándékaink szerint nem lesz helye a következő választást követően az érdekvédelmi szervezetünk vezetésében.

Nagyon pontos az a megfogalmazás, hogy az nem érdem, hanem gyalázat, amit Bross és Nagyernyei művelnek. Ez a machiavellisztikus attitűd élesen megvilágítja az egész gátlástalan és kíméletlen, a cél elérése érdekében a legnemtelenebb eszközöket is felhasználó magatartást, melyet gazda és bokacsattogtató csicskája, személyes hírharsonája gyakorolnak.

Gyalázat, hogy Nagyernyei nyíltan meri híresztelni, hogy mi a szerepe a brossi egyesület-vezetésben. Gyalázat, hogy ezzel a mentalitással közvéleményt lehet (?) befolyásolni. Gyalázat, hogy olyan emberek, akik azt ígérték: választott tisztségviselőként soha egy fillért nem lesznek hajlandók felvenni az Egyesülettől, most közel 8,4 millió forintos "tiszteletdíjért" árulhatja el azt a termelő méhészt, akit ezzel az ígéretével és Nagyernyei aktív közreműködésével sikerült elkábítania és bepaliznia.

Öröm, hogy ezt immáron nem csak néhányan látjuk így, hanem egyre többen, s azt is ígérhetem, sem el nem felejtjük a klubvezető e sorait, de azt is ígérhetem, hogy minden fórumon, minden rendezvényen "népszerűsíteni", széles körben terjeszteni is fogjuk.

Hadd lássa a közméhész, hadd lássa a küldöttje, mire és kire, kikre nem szabad voksolnia. Ígérem, Nagyernyeinek ezt a mondatát nem hagyom kiveszni a méhészek emlékezetéből: "A Fekete-Fehér méhészklubnak ez a motorja, hogy sokszor még az elnökségi tagok is tőlünk tudnak meg fontos dolgokat."

Gyalázat...!!!

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #3584 Dátum: 2019. Július 11. 09:11 »
Ezek vagytok Ti "mogyorok" :téglaság, cukiság, vamzerság, seggnyalás felfelé, taposás lefelé, négy muskétás-négyek bandája, kiskommonizmus demokráciába csomagolva, elmentek ti a ....ennél még a Mészáros is jobb volt.
« Utoljára szerkesztve: 2019. Július 11. 09:27 írta deGonosz »