Kakaskukorékolás

  • 4212 válasz
  • 1688553 megtekintés
Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #2910 Dátum: 2018. Augusztus 16. 17:18 »
Elképesztő, hogy erről emberek vitatkoznak, hogy ki a pedigrésebb magyar :) Félelmetes mélységbe értünk

*

Vivaldi

  • *****
  • 2049
Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #2911 Dátum: 2018. Augusztus 16. 18:24 »
Igen igazad van, a liberálisoknak ez valóban elképesztő. Mert azt hitték, már átformálták az országot. Rosszul hitték.

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #2912 Dátum: 2018. Augusztus 16. 19:14 »
mit liberálisozol mindig? Nem is ismersz.
« Utoljára szerkesztve: 2018. Augusztus 16. 19:43 írta W. Zoli »

*

Berci

  • ***
  • 244
Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #2913 Dátum: 2018. Augusztus 16. 19:40 »
W. Zoli! Kuruckodik a tót...ilyen is van! Ne foglalkozz vele!  ;)

*

Vivaldi

  • *****
  • 2049
Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #2914 Dátum: 2018. Augusztus 16. 21:29 »
Vagy igazat mond.
 De, megértelek benneteket, nekem se tetszene ha liberális volnék.

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #2915 Dátum: 2018. Augusztus 16. 22:33 »
Én liberális vagyok és szerintem mindenki azt mond amit akar, mindaddig míg nem uszít valaki ellen. Sajnos most az uszítás állami szinten megy, aztán meg csodálkoznak az ilyen országimázson:
https://index.hu/belfold/2018/08/16/sziget_megvertek_kulfoldi_eloado_romanak_neztek/#

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #2916 Dátum: 2018. Augusztus 16. 22:56 »
mit liberálisozol mindig? Nem is ismersz.

Nem is feltétlenül kell, hogy ismerjen ahhoz, hogy be tudjon illeszteni a megfelelő helyre. Néha sokkal könnyebb helyes következtetésre jutni, ha a távlat nem túl közeli.

Hogy is mondta Krisztus a hegyi beszédben?

Jézus a hegyi beszédben ezt mondta tanítványainak: „Óvakodjatok a hamis prófétáktól! Báránybőrben jönnek hozzátok, belül azonban ragadozó farkasok. Gyümölcseikről ismeritek fel őket. Szednek-e a tövisről szőlőt, vagy a bojtorjánról fügét? Így minden jó fa jó gyümölcsöt terem, a rossz fa pedig rossz gyümölcsöt terem. Nem hozhat a jó fa rossz gyümölcsöt, sem a rossz fa nem teremhet jó gyümölcsöt. Minden fát, amely nem terem jó gyümölcsöt, kivágnak, és tűzre vetnek. Tehát: gyümölcseikről ismeritek fel őket.” Mt 7,15-20

Szóval a jó Vivaldi esetleg a gyümölcsök alapján alkot ítéletet. Szerintem nem megy szembe a krisztusi tanítással. A valódi liberálisnak ez inkább csak dicséret. Az olyan se széna, se szalma liberális-félének meg valójában mindegy (11111).

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #2917 Dátum: 2018. Augusztus 17. 09:52 »
Vivaldi! Épp ilyen tartalmas és alaposan átgondolt válaszra számítottam.  Na mindegy, nem azért válaszolok most, mert annyira érdekel, hogy a híreknek csúfolt propagandán edződött, vagy inkább agyukat sorvasztó honfitársaim mit gondolnak a világnézeti beállítottságomról, hanem azért, hogy a bal oldalon lévő méhkasok száma elérje az ötöt 
De ha már elkezdtem írni, akkor megemlítenék egy érdekességet. Nevezzük érdekességnek, de én sunyi aljasságnak szoktam mondani. Mivel keresztény, sváb családból származok, fontosnak tartom, hogy aktívan részt vegyek a helyi közösségek tevékenységiben. Rendszeresen járok templomot takarítani, temetőt takarítani, régebben segédkeztem hittantáborok rendezésében, a szegényebbeket mindig lehetőségeimhez mértem támogatom, szemetet szedek a derék és egyben alulművelt, szemetelő honfitársaim után. Érdekes, hogy az ilyen megmozdulásokon sosem találkozok azokkal a semmirekellő kommunista férgekkel, akik a munkásőr zubbonyt nemzeti, keresztény köntösre cserélték.

Ők szoktak habzó pofával liberálisozni, kommunistázni stb. Ők és felmenőik vették el nagyszüleim vagyonát, zsuppolták vagonokba a helyi svábokat, b@sztatták szüleimet az iskolában, mert keresztények. De most derék elvtársaink nagy keresztények ám, és persze mindenkinél nagyobb, nemzetibb magyarok. Még azt is megmondják, hogy ki mennyire magyar.

Ami nem is érdekelne igazán, ha nem akarnának mindent teliöklendezni a hazugságaikkal és hamis képmutatásukkal. Nem akarnák lejáratni és ellenségként beállítani azt, aki nem csatlakozik az intézményesített hazugságaikhoz és tolvajlásaikhoz. Aztán ha ezek után sem lennék elég aljas liberális hazaáruló, akkor azt is elárulom, hogy településünkön aktívan részt vettem a helyi települési értéktár létrehozásában, abba értékeket javasoltam. A helyi értéktárból kerülhetnek be értékek a megyei értékek közé stb., majd azokból választják az úgynevezett hungarikumokat. Jó nagy hazaárulás és liberális sorosista dagonyázás ez mi? Nem szemezgetni kell a bibliából a nekünk tetsző, az álalunk éppen aktuális témára ráhúzható szöveget, hanem az egészet elsajátítani, és annak megfelelően viselkedni. De ha ez nem is megy, mert nem mindenkinek tetszik, hogy kötöttségekkel is jár, akkor legalább az európai normákat próbálja meg betartani. Mert itt fogunk elrohadni ebben a mocsárban, míg a „hanyatló” nyugat és lassan már a kelet is elhúz mellettünk. Ezért, Vivaldi nem zavar, ha liberálisnak bélyegzel. Szemezgethetsz a naponta nyakadba zúduló propagandából szerinted rám illő jelzőket is, lehetek malomtulajdonos kulák szeretője is akár. Ha lefideszeseznél, az már zavarna ;)

*

Vivaldi

  • *****
  • 2049
Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #2918 Dátum: 2018. Augusztus 17. 13:11 »
Hát igen. Ezt vártuk. Itt mindenki hülye, agymosott, idióta, csak ti vagytok, a liberálisok helikopterek.
 Mert ti vagytok a haladók, az élmezőny, ti vagytok az elit. Mindenki aki nem így gondolkodik, ásatag, agymosott, elmaradott, legfőképpen, fasiszta, náci, irredenta.
Az biztos hogy ez eddig nagyon bejött a választásokon, mert az emberek nagyon szeretik ha minden hülyének elmondjátok őket.
Ha szerinetetk az a fasiszta, aki utálja a hazaáruló, idegen szívű, sötét gazembereket, akik olyan idegen népeket akarnak a nyakára hozni, akikhez semmi köze, akkor tudod mit, nyugodtan nevezzél fasisztának, azt dicséretnek veszem. Csak liberálisnak ne csúfoljatok, mert mindjárt vérnyomás csökkentőt kell bevennem.
Mert ha nem jöttek volna rá, pontosan ti liberálisok vagytok az okai annak, hogy a fasiszta már nem szitokszó. Tudod mi a szitok szó? A liberális. Azért kapálódzol ellene te is , hogy ha nevén nevezzük a liberálisokat.
« Utoljára szerkesztve: 2018. Augusztus 17. 13:19 írta Vivaldi »

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #2919 Dátum: 2018. Augusztus 17. 14:32 »
Látom az írásomból nem ment át semmi, fut a beállított mindenkirohadtlibsi program :)
Már néhányszor leírták itt, hogy mi a liberalizmus. Inkább konzervatívnak vallom magam, de vannak olyan liberális tettek és gondolatok, amikkel egyet tudok érteni. Nem mindegyikkel. Az, hogy szitokszó lett, sajnos annak köszönhető, hogy most éppen ez van porondon. Most nem a kulákokat üldözik az elvtársak, hanem a liberálisokat. Aztán majd lesz más. Egy állandó ellenség tartja össze a rendszert, meg az eu-s pénzek.
Egyébként tudnád idézni azt a mondatomat, ahol bárkit is fasiztáztam volna? Ha elfogynak az érvek, akkor jön a vagdalkozás, mellébeszélés, lózungok. Szerintem a nemzetért vívott harc - legyen az valós vagy csupán vélt - ott kezdődik, hogy meg kellene tanulni magyar mondatokat értelmezni.

*

Vivaldi

  • *****
  • 2049
Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #2920 Dátum: 2018. Augusztus 17. 16:26 »
Azért nem válaszoltam rá, mert ez rátok jellemzően akkora lózung.
 Ez a nyilasból, kommunista, kommunistából lett fideszes, és persze orbán meg sorosnál tanult.
 És? Ameddig valaki hatalmat nem kap, és azért vált köpönyeget, nem érdekel senkit.
 Mert a béka segge alatt valaki bármennyiszer vedli le bőrét, kit érdekel? Se nem árt, sem nem használ.
 Egyéb iránt meg nem az iskola számít, hanem az, hogy azután mi lesz belőled. /Ez Orbánra vonatkozik./ Mert meg lehet tanulni azt is amit tanítanak, de tanulni is lehet belőle. Nem tudom érted e?
Ti liberálisok két dolgot nem értetek. Hogy orbán hatalmát az legitimálja, amit a ballib kormányok csináltak ezzel az országgal 1990 óta. Ehhez képest, nagyon kis teljesítmény javulás is elég, hogy hatalmon tartson valakit.
 A nép, a te általad emlegetett nyugati fejlődésből csak a hanyatlást tapasztalta meg.
 Még az sem jött be, amikor véletlenül jót akartak, például kínjukba, /hogy már méhészkedjünk egy kicsit/ kitalálták gyurcsányék a fiatal gazda pályázatot. Mert akkor indult, nézzél csak utána.
 Ebből lett a 600ft vegyes, és az 1200ft-os akác ár. Ha nem hiszed, hosszasan megindoklom neked, hogy hogyan.
 A másik, hogy az emberek akárhogy is van, és akármit is mondanak, szeretik a karakteres vezetőket. Mert a vezető azért vezető, hogy vezető legyen, és ne valami homályos ügyvivő testület, ami megfoghatatlan, és nem vonható felelősségre.
 /Lásd az idióta uniót, ami soha nem intézett még el semmit és soha nem is fog, ha csak valami jó pénzt nem látnak benne saját maguknak, és ha oda megy valaki, az biztos, hogy felelőst nem talál./
 Mondod Svábok voltak a nagyszüleid. Semmi gondom ezzel, csak egyet mondanék. Őket a Török után telepítették be Magyarországra. Olyan helyekre, ahol a Török kiirtotta a Magyar népet. Ez nem a ti hibátok. De. Következésképpen, ők nem élték át az iszlám uralmat, mert utána kerültek ide. Mi Magyarok pedig génjeinkbe hordozzuk, mert mi már itt éltünk, a török alatt is, amit távoli őseink erdőkben bújkálva éltek túl.
 Tehát ti szeretitek őket, lásd Merkellt a buggyant vénasszonyt, meg a Németeket, mi nem, mert mi tudjuk mi az iszlám. Ti pedig nem tudjátok.
Azt azért te, ti is beláthatjátok, hogy minden gazdag országot le lehet szegényíteni több milliós, vagy tíz milliós siserehaddal. Még Német országot is.
Ha ez a tendencia folytatódik, 2045 körül egész nyugat európa iszlám lesz. Mert a nyugat európaiakban , mint már említettem, nincs önvédelmi reflex, ami még a vesztőhelyre kisért emberben is meg van, aki tudja, hogy úgy is felakasztják, de még kapálódzik, kézzel, lábbal.
Persze lehet tagadni, mert szárnyal nyugat európa.
 Nos, igazából nem is igazán szárnyal már. Nyugat európa felért a csúcsra. Összefogni nem tud, pont a migránsok miatt, akik már kiszorultak spanyolországba, és senkinek nem kellenek. Persze ők azért mindennek ellenére jönnek. Shengen megszűnik, és az egész értelme, a nyitott határok elve megbukik.
 Persze mondhatod, hogy Vivaldi már megint a jövőbe lát. Én meg "aszondom", ehhez semmi jövőbe látás, jóstehetség, de még diploma sem. Csak egy kis történelem ismeret, meg a sáskák tulajdonságainak ismerete.
« Utoljára szerkesztve: 2018. Augusztus 17. 17:16 írta Vivaldi »

*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #2921 Dátum: 2018. Augusztus 17. 19:47 »
Ne is haragudjatok, de Követhetetlen marhaságokat beszéltek. Maradjunk már a méhészetnél és a halasi csipke gyártásától kezdve az eszkimó pöcsén levő szemölcsig hetet havat összehordtok. Nem unjátok már?

Ti itt nyírjátok egymást, hogy ki a komcsi, libsi, buzi, köcsög, agyatlan konzerv stb. Miközben.......

A méhek a legkedvesebb rovarok. Gyógyító élelmet állítanak elő és a mai magyar állam ezt nem tiszteli, hanem pusztítja. Ez a probléma. És ebben a tekintetben kurvára pártsemleges az állam. Így volt ez Medgyesi, Gyurcsány és Orbán alatt egyaránt. Miért? Mert a multinacionális cég mindíg megtalálta azt a magas polcon ülő minisztériumi és hatósági hivatalnokot, aki megengedte a méhek pusztítását.

Szégyelljétek már egy kicsit magatokat és a közös ellenséggel foglalkozzatok, a korrupt vezetők kirugdosására kellene koncentrálni a minisztériumnál és az OMME-nél.
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #2922 Dátum: 2018. Augusztus 17. 19:58 »
Geddekas! Hadd dumáljuk már ki ezt a témát, mert mindig előjön. Amúgy meg nem nyírjuk egymást (legalábbis nekem nem az a célom), csak vitatkozunk. Mit akarsz az OMME-va? A tagok 98%-a azért van ott, mert kell a támogatáshoz. Ha nem ők osztják a zsugát, akkor lehet majd úgy alakítani, ahogy elképzeled.

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #2923 Dátum: 2018. Augusztus 17. 20:07 »
Na, Vivaldi írtam egy csomót, csak közben Geddekas is írt és bekavart, nem ment el az írásom mert elbénáztam. A lényeg, hogy abban egyet értek veled, hogy nem kellenek ide ennyire idegen kultúrájú bevándorlók. A németek is melléfogtak, nem tudták kezelni a helyzetet. Marha nagy a jólét, ezért fenn kell tartaniuk a termelést, ahhoz meg ember kell. Azt el sem tudják szerintem képzelni, hogy vannak népcsoportok, akik se dolgozni, se beilleszkedni nem akarnak. Mi tudjuk, mert van nálunk elég sok ember, aki az adófizetők pénzén lébecol. Ezért én sem akarok ilyen bevándorlókat, ahogyan te sem. Meg a többség sem. Persze van egy-két nagyon szélsőségesen és felelőtlenül gondolkodó, aki szeretné ezeket. De szerencsére kevesen vannak. Nem kell velük foglalkozni. Nem liberális sajátosság. Liberális eszmét vallanak, de miattuk nem lehet mindenkit lehúzni, aki szintén liberálisnak érzi magát. Ami viszont aggodalomra ad okot, hogy a Föld pusztul. Ezt látjuk a méheken is, meg mindenen. Afrika lassan élhetetlen, ráadásul szaporodnak, mint a nyulak. Ha azok elindulnak, akkor sajnos nem lesz ami megállítja őket. Főleg ha valaki fel is fegyverzi őket.

*

Berci

  • ***
  • 244
Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #2924 Dátum: 2018. Augusztus 17. 20:38 »
Alapvetően a Föld pusztulása a gond. A migráció és a terrorizmus csak tünet.
Azt illene észrevenni, hogy ezek az emberek azért indulnak el, mert a környezetük már nem biztosít megélhetést a számukra. Nagyon kevéssel beérik. Legyen fedél a fejük felett és legyen mit enniük. Ha kell megtermelik maguknak. Az internet világában azt látják, hogy nálunk az ő fogalmaik szerinti bőség van. Ezért( is) jönnek ide. Van fedél, néha igényesebb, mint otthon és naponta van étel...annyi segélyt kapnak ami nekik egy kisebbfajta vagyon. ( Az egyik barátom most jött haza Sri Lankáról. 3.5 évig élt kinn. Havi 150 euro elég egy családnak. Akkor nekik a 300 euros segély itt maga a Kánaán.)
A döntéshozóknak azon kellene munkálkodni, hogy gátak helyett ( határzár, EU-n kivüli menekült táborok és társai) "eltereljék" ezt az emberfolyamot. Mert a "gátszakadás" előbb utóbb be fog következni és akkor így nagyon nagy baj lesz. A (politikusok által megosztott) jóléti társadalmunkat egy pillanat alatt elsöpri a gát mögött összegyűlt tömeg. Azonban akkor be kellene áldozniuk egy csomó profitot. Környezettudatosabb gazdálkodással megóvni a Földet és lehetőséget teremteni a "migráncsoknak", hogy a saját életterükön megéljenek. ( elsivatagosodás, vízkészletek, termőföld, esőerdő stb.) Ne legyenek illúzióink! Nem fogják beáldozni.
Megjegyzem a népvándorlás nem új keletű dolog a világtörténelemben...csak tanulni róla illetve átélni nem ugyanaz...mi most átéljük és ez csak a kezdet...még közel sincs vége!