Kakaskukorékolás

  • 4212 válasz
  • 1688769 megtekintés
*

kiskakas

  • *****
  • 3248
Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #330 Dátum: 2014. Február 22. 21:52 »
QUQURIQ!

De dolgoznak vele, ezt is értékelni kell! :D

*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #331 Dátum: 2014. Február 22. 23:22 »
Mészáros Laci egy folytába arról beszél, hogy dolgozik. Mi lenne ha még gondolkodna is, miközben dolgozik? Nem! Azt meghagyja Cserényi-Fáskerti diónak.
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.

*

atya

  • *****
  • 1043
A sikerhez csak annyi kell, hogy képes legyél az életed a magad módján élni.

*

kiskakas

  • *****
  • 3248
Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #333 Dátum: 2014. Február 23. 09:18 »
QUQURIQ!

Az asszonynak el is mondom, hogy mennyit ér egy jól kukorékoló Kiskakas!

Kiskakas

*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #334 Dátum: 2014. Február 23. 10:38 »
Szerintem ezt Ő enélkül is pontosan tudja.
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #335 Dátum: 2014. Február 23. 14:18 »
Ma láttam kiskakast az autójával. Én már tudom ki ő. Vajon ti tudjátok?   8)
Szép kis shumma lehetett a kocsi.  ;D

*

kiskakas

  • *****
  • 3248
Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #336 Dátum: 2014. Február 24. 21:42 »
QUQURIQ!

Üdvözlet minden méhész Barátnak!

Képzeljétek, hogy már nem is merek kapirgálni!
Miért?
Mert mindig beleakad a csűdöm valamibe!
Ez már nekem is piszok unalmas! Mindig találni valamit!
Ilyen még a mesébe sincsen.
Most viszont az én kis kényelmes kakasülőmön lapozgatom ezt a "magyar Méhész Újságot"
Tudjátok melyiket?
Hát amit ingyen megvetettek velünk!
Szép havas tájak, kaptárakkal.
Igen, a kaposvári rendezvény éppen a nagy havazásra esett!
Erről tudósít (28. oldal) Nagy Csaba.
Milyen szerény egy ember. Nem írta a neve alá, hogy a Somogy megyei szaktanácsadó!
A bal oldal lap alján remekül félre informálja az olvasókat a történtekről!
Neki mint szaktanácsadónak, nem volna szabad az OMME belügyeibe bele avatkozni! (pláne nem ilyen hangnemben)!
Az Újság felelős szerkesztőjének ezt tudnia kellett volna!
Nos! Most kié a felelősség?
Ott olyan dolgok hangoztak el az ellenzék szájából, ami az utolsó mondatig igazak voltak!
Mindenki szót kapott akik éltek a lehetőséggel! (ez is csúsztatás)!
Olyannal fenyegetőzik Nagy Csaba, hogy "Vajon elég lesz-e a bocsánatkérés!?"
Kinek Csabikám?
Neked?
Mert Te is tudtál minden antidemokratikus dolgáról az IB-EB-nek!
Csak egy párat...
Elnök-alelnök küldöttgyűlési szavazás nélkül vett fel több millió ft fizetést!
Mindezt a mi tagdíjainkból!
Kik hagyták ezt jóvá? Mert a küldöttgyűlés nem!
Mi ez?
Utólag akarják megszavaztatni a több hónapja felvett fizetést?
És ha nem szavazza meg a küldöttgyűlés???
Csabikám!
Térjünk rá az üveg gyári apportként bevitt OMME Kft szerszámra?
A meg nem kötött szerződésre?
A nem végleges számlázásra?
Meddig soroljam?
És még Te fenyegetőzöl?
Azokra mutogatsz, akik rendet szeretnének az OMME portáján?
Azokat kritizálod akik mások méheit védelmükbe veszik?
Mindezt szaktanácsadóként!
Felteszem a kérdést?
Hogyan bízzanak meg Benned a méhészek?
Csak baráti javaslat: Kérj bocsánatot az újságon keresztül Nagyernyei Attilától!
Miért?
Azt Te is nagyon jól tudod!...

Egy felháborodott Kiskakas!


*

varjú

  • ***
  • 161
Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #337 Dátum: 2014. Február 25. 00:35 »
Az első mondatok után már izgatott lettem, azt hittem megint találtál valami érdekeset, de aztán elszontyolodtam, mert látom csak a régebbi ügyeket vetted elő. ::)
Láttál-e már karón varjút?

*

kiskakas

  • *****
  • 3248
Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #338 Dátum: 2014. Február 25. 09:01 »
QUQURIQ!

Ezek az ügyek még csak ezután lesznek igazán kitárgyalva!
Ez nem egy csont amit ha lerágnak már csak szemét.
Ezek a magyar méhészek keservesen megkeresett pénzei, amit azért adnak össze, hogy képviseljék őket és érdekeiket. Nem pedig ellenük működjenek. Lásd: Kft üveg drágulás. stb...
Kiskakas

*

atya

  • *****
  • 1043
Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #339 Dátum: 2014. Február 27. 08:20 »
Arisztaiosz!
Nyelvtudásával semmi probléma nem áll fent. Ezt mindenki látja. Viszont Ön, a szakma művelésével hozza hangsúlyba a nyelvtudást. Nem tudom, hogy itt azokat szerette volna-e minősíteni, akik már vagy harminc éve méhészkednek és nem beszélik az ön által javasolt idegen nyelvet. A csőrét meg oda veri ahová szeretné, erre javaslatom is lenne.
Egyéb iránt, mivel a regisztrációnál nem volt feltétel a szabályzat elfogadása, így nem gondolom, hogy bárkinek is meg kellene az Ön számára, magyarázni a törlés okát, ha ugyan törlés történt.
Az én kérésem csak az lenne, hogy számomra minden kétséget kizáróan bizonyítsa be, hogy Ön méhész. És  az igazán érdekel, hogy OMME tag-e vagy sem. Mert itt az OMME belügyéről folyó szakmai diskurzusok zajlanak, és senki nem szeretné, hogy illetéktelenek, a belső ügyeket megugassák, mint kutya a holdat. Továbbá, az érdekelne még, hogy hol találhatók az Ön írásai, a növénytermesztő társadalmon belül?

Itt az írását töröltem, mert úgy gondolom, hogy elég egy helyen megjelentetni. És Ön ezt meg tette a gőzölgőben.
Moderátor
« Utoljára szerkesztve: 2014. Február 27. 08:43 írta atya »
A sikerhez csak annyi kell, hogy képes legyél az életed a magad módján élni.

*

varjú

  • ***
  • 161
Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #340 Dátum: 2014. Február 27. 09:06 »
Te hány éve méhészkedsz Atyám, és hány éve vagy OMME tag.

(csak mielőtt visszakérdeznél, én közel negyven éve, és ebből majd 30 főállásban, valamint legalább 20 éve egyesületi tag)
Láttál-e már karón varjút?

*

Geddekas

  • *****
  • 5859
Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #341 Dátum: 2014. Február 27. 09:24 »
Arisztaiosz meg sehány évet és sehány méhcsaládot tud felmutatni, de te kiállsz mellette. Hát ennyi.
Az élet a legjobb tanítómester, eltekintve attól, hogy minden tanítványát megöli. Bár az erdő zsugorodott, de a fák továbbra is a fejszére szavaztak, mert annak a nyele fából volt, és azt hitték, hogy közülük való.

*

Veszti1982

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #342 Dátum: 2014. Február 27. 11:17 »
Atya írta: Egyéb iránt, mivel a regisztrációnál nem volt feltétel a szabályzat elfogadása, így nem gondolom, hogy bárkinek is meg kellene az Ön számára, magyarázni a törlés okát, ha ugyan törlés történt.
Pontosítok: nincs a Méhészklub fórumnak szabályzata, ebben az esetben a moderátor jogokkal ellátott emberek felelősek a tartalomért, így indoklás nélkül törölhetnek hozzászólást. 

*

Veszti1982

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #343 Dátum: 2014. Február 27. 11:26 »
Elég jól beleástam magam a Fórumok üzemeltelésébe, jogi szabályzásaiba, és egy érdekességre leltem:
Egyértelműen a Közmédia fórumrendszerére van egy olyan szabályozás, hogy a fórum moderátorai kötelesek 30 napon belül moderálni a nem kívánt hozzászólásokat. Ez számomra azért érdekes, mert ha megjelenik pl az Index.hu-n egy cikk amely kommentelhető, és születik a poszt alatt egy meglehetősen durva komment, aminek még valóság alapja sincs, akkor az 30 napig senkit nem terhel, mert xchjk felhasználó írta, de csak ez után lesz a moderátor szankcionálható. Ki az aki 30 napos cikket olvas? Nagyon szűk réteg. És addig szabadon fertőzhet egy vélemény?
Azért elmondható: az internetes jogszabályozás is jócskán el van maradva.

Re:Kakaskukorékolás
« Válasz #344 Dátum: 2014. Február 27. 12:12 »
Kedves Geddekas!
Arisztaiosz meg sehány évet és sehány méhcsaládot tud felmutatni, de te kiállsz mellette. Hát ennyi.

Nem tisztem megvédeni senkit sem, de már unalmas, hogy állandóan ezt írja!
Az Ön elméletét sem látta még sok ember, talán egy sem, mégis állandóan arra hivatkozik, ha Tóth Pétert akarja lejáratni! Nem lehetne inkább az elméletét megismerni?

Üdvözlettel
Szabó József